مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

موضوع: به همسرم اعتماد ندارم

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27653
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    0

به همسرم اعتماد ندارم

با سلام.من خانمی 27 ساله هستم.همسرم در بیمارستان کار میکنه.و البته درس میخونه.راستش از وقتی زندگیمون را با هم شروع کردیم مواردی پیش اومده که بارها باعث دعوا شده.نمیدونم اسمشرا چی بذارم؟ حس میکنم رابطه همسرم با همکاران خانمش زیادی صمیمیه.فقط هم خانم ها.مثلا اگه فردا هم کلاسی خانمش قراره دیر بیاد به خودش اجازه میده ساعت 2 نصفه شب پیام بده به همسرم و اینو اطلاع بده.یا اینکه هم کلاسی دیگرش سوال های مهم را براش پیدا میکنه یا یکی دیگه براش پیام تبریک میفرسته دیگری پیام تسلیت یا همدردی در مورد مشکلات کاری.همشونم مجردن.وقتی با هم تلفنی صحبت میکنن اصلا رسمی نیستن .مثل دو تادوست حرف میزنن.مثلا بجای عبارت شما از تو استفاده میکنن.یا همکار های دیگر مواقعی که دچار مشکل میشن هر ساعتی از شبانه روز به خودشون اجازه تماس گرفتن و راهنمایی طلبیدن میکنن در صورتیکه مشکلشون اصلا ربطی به حیطه رشته شوهرم نداره.در مورد هر تصمیمی که ما تو زندگیمون میگیریم با همکاراش صحبت میکنه مثلا ادامه تخصیل من یا نقل مکان یا....خیلی راحت کشیک ها ی اونها را متقبل میشه و باهاشون همراهی میکنه.نمیدونم چرا انقدر این مسائل اذیتم میکنه.بنظرتون من زیادی حساسم یا کار اون اشتباهه؟ من بخاطر اون از خانوادم دور شدم والان در شهری تنها و غریب زندگی میکنم.راستش این چیزها را که می بینم به این نتیجه میرسم که اون احتیاجی به من نداره و به اندازه کافی دورش شلوغ هست و بهتره من برگردم پیش خانوادم باشم.ضمنا اون بیشتر مواقع سر کاره.بخاطر رشته و شغلش.ولی با این حال فرصت زیادی برای تماس با من داره ولی تماسی نمیگیره وقتی هم من میرم بهش سر بزنم زودی میخواد از سر خودش باز کنه و برم گردونه خونه.میگه مریض دارم سرم شلوغه و.....راستی این یکی یادم رفت.چند وقت پیش یه مریضی که اومده بود پیششون و در مورد بیماربش صحبت کرده بود از برخورد همسرم و لحن سوال ها و حرفاش ترسیده بود و احساس کرده بود که اون قصد و غرضی داره برای همین شوهرش را مطلع کرده بود و اون هم از همسرم شکایت کرد.بعلت نداشتن صلاحیت اخلاقی و رفتار نامناسب.که البته حل شد ولی برای من حل نشده ست
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از ریحانه123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.27
    تشکـر
    2,424
    تشکر شده 2,122 بار در 1,068 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : به همسرم اعتماد ندارم

سلام
    قبل ازدواج برای شناخت هم و آگاهی از اعتقادات و نوع نگاهتون به زندگی، مشترکات و تفاوت هاتون وقت گذاشتید؟

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27653
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    2
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    سلام
    قبل ازدواج برای شناخت هم و آگاهی از اعتقادات و نوع نگاهتون به زندگی، مشترکات و تفاوت هاتون وقت گذاشتید؟
    بله.و راجع به تمام این مسائل صحبت کردیم.چون ایشون دانشجو بود و بیشتر نگران مسائل مالی بود.من بهش اطمینان کافی دادم و گفتم من با هر مشکل و سختی کنار میام( و واقعا کنار اومدم )بجز مسائل و مشکلات اخلاقی. حتی ظاهرا ایشون از من مقید تره.نماز میخونه روزه میگیره ولی من نه.ولی من خیلی خیلی بیشتر مراقب رفتارهام هستم تا ایشون

5. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.27
    تشکـر
    2,424
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ریحانه123 نمایش پست ها
    بله.و راجع به تمام این مسائل صحبت کردیم.چون ایشون دانشجو بود و بیشتر نگران مسائل مالی بود.من بهش اطمینان کافی دادم و گفتم من با هر مشکل و سختی کنار میام( و واقعا کنار اومدم )بجز مسائل و مشکلات اخلاقی. حتی ظاهرا ایشون از من مقید تره.نماز میخونه روزه میگیره ولی من نه.ولی من خیلی خیلی بیشتر مراقب رفتارهام هستم تا ایشون
    همه این حرفهایی که اینجا نوشتید به خودش گفتی تابحال؟

6. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27653
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    2
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    0

همه این حرفهایی که اینجا نوشتید به خودش گفتی تابحال؟
    گفتن؟؟؟ کار ما به دعوا میکشه

7. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.27
    تشکـر
    2,424
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

گفتن؟؟؟ کار ما به دعوا میکشه
    مشکل همینجاست که به دعوا میکشه، نحوه صحبت کردن، زمان و موقعیت حرف زدن، یه هنره، چرا نباید یه زن و شوهر بتونن در مورد موضوع به این ساده ای در کمال آرامش و عشق و احترام با هم صحبت کنن و به نتیجه برسن؟
    در ضمن اگه واقعا دنبال حل این مشکل هستید با شکاکی و بدبینی جلو نرید بله شما شواهدی دارید ولی ممکنه یه سو تفاهم باشه تا به چیزی اطمینان صد در صد ندارید قضاوت نکنید و با دید مثبت سعی در گفتگو و حل مشکل داشته باشید.
    ویرایش توسط Mohammad313 : 10-11-2016 در ساعت 04:32 PM

8. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27653
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    2
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    0

مشکل همینجاست که به دعوا میکشه، نحوه صحبت کردن، زمان و موقعیت حرف زدن، یه هنره، چرا نباید یه زن و شوهر بتونن در مورد موضوع به این ساده ای در کمال آرامش و عشق و احترام با هم صحبت کنن و به نتیجه برسن؟
    در ضمن اگه واقعا دنبال حل این مشکل هستید با شکاکی و بدبینی جلو نرید بله شما شواهدی دارید ولی ممکنه یه سو تفاهم باشه تا به چیزی اطمینان صد در صد ندارید قضاوت نکنید و با دید مثبت سعی در گفتگو و حل مشکل داشته باشید.
    من اوایل تذکر میدادم و دعوا هم نمیکردم . بعد دیدم به حرفای من هیچ اهمیتی داده نمیشه و تکرار پشت تکرار.دیگه دعوا میشد

9. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.27
    تشکـر
    2,424
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

من اوایل تذکر میدادم و دعوا هم نمیکردم . بعد دیدم به حرفای من هیچ اهمیتی داده نمیشه و تکرار پشت تکرار.دیگه دعوا میشد
    چطوری تذکر میدادی؟ مثلا میگفتی دفعه آخرت باشه؟ لحن تذکر مهمه باید طوری باشه که طرف تو جایگاه متهم قرا نگیره مثلا اینکه توی خلوتتون آروم بهش بگی عزیزم من خیلی دوستت دارم تو همه زندگیمی، تو هم منو مثل اون اولا دوست داری؟ بعد میگه آره بعد تو میگی راستش وقتی میبینم تلفنی با فلانی صمیمی و غیر رسمی صحبت میکنی غصه میخورم و دلم میگیره احساس میکنم اون طرف داره از پاکی و حسن نیت شوهر من سو استفاده میکنه نمیدونه شوهر من خانومی داره که قلبش برای شوهرش میزنه و به خودش اجازه میده با تو صمیمی حرف بزنه، عزیزم من به تو مثل چشمام اعتماد دارم ولی بعنوان همسرت ازت انتظار دارم بخاطر عشقمون اجازه ندی این آدما بهت نزدیک بشن همزمان که اینارو میگی موهاشو هم نوازش کنی، اینطوری هم بجای شوهرت اونطرف رو متهم کردی هم دلخوریتو گفتی هم تلنگرتو زدی. مطمئن باش جواب میده. ببخشید خیلی ریز توصیف کردم شما خانوما باید این چیزا رو بیشتر بلد باشید. ولی وقتی با عصبانیت و در جایگاه متهم باهاش حرف بزنی یا توی موقعیت نامناسب یا منظورتو نمیفهمه یا دعوا میشه.

10. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27653
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    2
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    0

چطوری تذکر میدادی؟ مثلا میگفتی دفعه آخرت باشه؟ لحن تذکر مهمه باید طوری باشه که طرف تو جایگاه متهم قرا نگیره مثلا اینکه توی خلوتتون آروم بهش بگی عزیزم من خیلی دوستت دارم تو همه زندگیمی، تو هم منو مثل اون اولا دوست داری؟ بعد میگه آره بعد تو میگی راستش وقتی میبینم تلفنی با فلانی صمیمی و غیر رسمی صحبت میکنی غصه میخورم و دلم میگیره احساس میکنم اون طرف داره از پاکی و حسن نیت شوهر من سو استفاده میکنه نمیدونه شوهر من خانومی داره که قلبش برای شوهرش میزنه و به خودش اجازه میده با تو صمیمی حرف بزنه، عزیزم من به تو مثل چشمام اعتماد دارم ولی بعنوان همسرت ازت انتظار دارم بخاطر عشقمون اجازه ندی این آدما بهت نزدیک بشن همزمان که اینارو میگی موهاشو هم نوازش کنی، اینطوری هم بجای شوهرت اونطرف رو متهم کردی هم دلخوریتو گفتی هم تلنگرتو زدی. مطمئن باش جواب میده. ببخشید خیلی ریز توصیف کردم شما خانوما باید این چیزا رو بیشتر بلد باشید. ولی وقتی با عصبانیت و در جایگاه متهم باهاش حرف بزنی یا توی موقعیت نامناسب یا منظورتو نمیفهمه یا دعوا میشه.
    من حس میکنم شما خبلی ایده آل فکر میکنید! آیا اگر این قضیه برعکس بود هم همین جور قضاوت میکردید؟! بنظر من هر آدم عاقل و بالغی میدونه چه رفتارهایی غلط و چه رفتارهایی درسته... و اینکه تذکری بدیم و اهمیتی داده نشه فقط و فقط نشون دهنده بی احترامی و بی تفاوتی به خواسته های معقول طرف مقابله.وقتی یه نفر دوست داره زندگیشو خراب کنه پس تصمیمش اینه و نمیشه کاریش کرد.من تو این زندگی سختی های زیادی کشیدم.از خیلی خواسته های مسلمم گذشتم و یک رفتار متعادل خواسته زیادی نیست.خودم تصمیم دارم برگردم میش خانوادم و ابنو بهترین تنبیه برای کسی میدونم که اهمیتی برام قائل نیست

12. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.27
    تشکـر
    2,424
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

من حس میکنم شما خبلی ایده آل فکر میکنید! آیا اگر این قضیه برعکس بود هم همین جور قضاوت میکردید؟! بنظر من هر آدم عاقل و بالغی میدونه چه رفتارهایی غلط و چه رفتارهایی درسته... و اینکه تذکری بدیم و اهمیتی داده نشه فقط و فقط نشون دهنده بی احترامی و بی تفاوتی به خواسته های معقول طرف مقابله.وقتی یه نفر دوست داره زندگیشو خراب کنه پس تصمیمش اینه و نمیشه کاریش کرد.من تو این زندگی سختی های زیادی کشیدم.از خیلی خواسته های مسلمم گذشتم و یک رفتار متعادل خواسته زیادی نیست.خودم تصمیم دارم برگردم میش خانوادم و ابنو بهترین تنبیه برای کسی میدونم که اهمیتی برام قائل نیست
    شاید حق با شما باشه، من فقط میدونم خراب کردن زندگی کمتر از یک دقیقه زمان لازم داره ولی اگه تصمیم عجولانه بگیری، اگه سو تفاهم باشه، دیگه راه برگشتی وجود نداره توی جدایی بیشترین آسیب رو زن میبینه یا تا آخر عمر باید تنها باشه یا با یه مرد سن بالا با چند تا بچه ازدواج کنه هرچند طلاق هم یک راهکاره برای کسی که به آخر خط زندگی رسیده ولی آخرین آخرین آخرین راهکاره. سخته ولی باید تلاشتون رو برای بهبود این وضعیت بکنید باید بیشتر با هم صحبت کنید اگه فایده نداره از پدر یا ریش سفید فامیل دو طرف اقدام کنید حرف من اینه آخرین راهکار رو اول انتخاب نکنید، این زندگی خراب شدنش حیفه شما هنوز جوونید. حداقلش اینه که وجدانتون بعدا راحته که تمام تلاشتون رو کردید، اگر واقعا تصمیم نهاییتون رو برای رفتن پیش خانوادتون گرفتید پس اینجا منتظر چه راهکاری هستید؟ من فکر میکنم هنوز تصمیم نهایی رو نگرفتید برای این کار و مردد هستید، عجله نکنید برای عجله کردن دیر نیست.
    ویرایش توسط Mohammad313 : 10-11-2016 در ساعت 06:57 PM

13. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)