مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: به همسرم اعتماد ندارم

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27653
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : به همسرم اعتماد ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    شاید حق با شما باشه، من فقط میدونم خراب کردن زندگی کمتر از یک دقیقه زمان لازم داره ولی اگه تصمیم عجولانه بگیری، اگه سو تفاهم باشه، دیگه راه برگشتی وجود نداره توی جدایی بیشترین آسیب رو زن میبینه یا تا آخر عمر باید تنها باشه یا با یه مرد سن بالا با چند تا بچه ازدواج کنه هرچند طلاق هم یک راهکاره برای کسی که به آخر خط زندگی رسیده ولی آخرین آخرین آخرین راهکاره. سخته ولی باید تلاشتون رو برای بهبود این وضعیت بکنید باید بیشتر با هم صحبت کنید اگه فایده نداره از پدر یا ریش سفید فامیل دو طرف اقدام کنید حرف من اینه آخرین راهکار رو اول انتخاب نکنید، این زندگی خراب شدنش حیفه شما هنوز جوونید. حداقلش اینه که وجدانتون بعدا راحته که تمام تلاشتون رو کردید، اگر واقعا تصمیم نهاییتون رو برای رفتن پیش خانوادتون گرفتید پس اینجا منتظر چه راهکاری هستید؟ من فکر میکنم هنوز تصمیم نهایی رو نگرفتید برای این کار و مردد هستید، عجله نکنید برای عجله کردن دیر نیست.
    شاید حق با شما باشه.شاید من عجولم ولی باور کنید حسرت خیلی چیزا توی این زن گی به دلم مونده .شروع زندگیم به بدترین نحو ممکن بود این هم از ادامه ش.بعضی وقتا با خودم میگم من هنوز 27 سالمه شاید بتونم فرصت دیگه ای را تجربه کنم.که لا اقل حسرت یه عروسی ساده تا ابد به دلم نمونه.خیلی از زندگیم دلسرد شدم.بدجوری همه تنهام گذاشتن .شاید این که میگم حرف خوبی نباشه ولی باور کنید با اینکه 6 ماهه باردارم هنوز برام خواستگار میاد و کسی فکر نمیکنه متاهلم...حتما الان میگید صبور باش. اینها مهم نیست
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.88
    تشکـر
    2,423
    تشکر شده 2,120 بار در 1,067 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ریحانه123 نمایش پست ها
    شاید حق با شما باشه.شاید من عجولم ولی باور کنید حسرت خیلی چیزا توی این زن گی به دلم مونده .شروع زندگیم به بدترین نحو ممکن بود این هم از ادامه ش.بعضی وقتا با خودم میگم من هنوز 27 سالمه شاید بتونم فرصت دیگه ای را تجربه کنم.که لا اقل حسرت یه عروسی ساده تا ابد به دلم نمونه.خیلی از زندگیم دلسرد شدم.بدجوری همه تنهام گذاشتن .شاید این که میگم حرف خوبی نباشه ولی باور کنید با اینکه 6 ماهه باردارم هنوز برام خواستگار میاد و کسی فکر نمیکنه متاهلم...حتما الان میگید صبور باش. اینها مهم نیست
    براتون خواستگار میاد چون فکر میکنن مجردید اگه جدا بشید اون چیزی که تصور میکنید رخ نمیده، بله برگزاری عروسی خوبه و هر دختری دوست داره خودشو توی لباس عروس ببینه ولی حالا که نشده ارزش حسرت خوردن نداره شاید فکر کنید که شعار میدم ولی این یه واقعیته که کل دنیا ارزش حسرت خوردن نداره، چه تضمینی وجود داره که بعدا با یکی دیگه که مثل خودتون جوون باشه ازدواج کنید چه تضمینی هست که فرد بهتری نصیبتون بشه؟ گفتن این حرفا برام واقعا سخته شما اصلا نباید این افکار آزار دهنده رو به ذهنتون راه بدید سه ماه دیگه مادر میشی کلا یه آدم دیگه میشی زندگیت جون میگیره، این افکار رو دور بریز، آدمای آزاده و پاکباز حسرت به دلشون راه نمیدن، الان خیلی از جوونا با این مخارج سنگین توافق میکنن عروسی نگیرن و توی زندگیشون هزینه کنن. با خودتون فکر کنید آیا خوردن حسرت گذشته مشکلی رو حل میکنه؟ بله میگم صبور باش چون میوه صبر شیرینه چون هنوز سه ساله زندگی رو شروع کردی زندگی هزار بالا و پایین داره، گریه داره خنده داره مریضی داره سلامتی داره فقر و تنگدستی داره گشایش و ثروت داره عشق داره دعوا داره همه اینا زندگی رو شکل میدن مهم اینه که زود جا نزنی زود تسلیم نشی،توی زندگی مشترک اونی که عاقل تره بعضی وقتا باید گذشت کنه تا مشکلات و بتونه مدیریت کنه چند سال که بگذره بیشتر با هم مچ میشید بیشتر با هم هماهنگ میشید، توکلت به خدا باشه، ذهنتو از افکار منفی خالی کن، دلتو از کینه پاک کن، دوباره عاشق شو، دوباره زندگی کن.
    ویرایش توسط Mohammad313 : 10-12-2016 در ساعت 02:01 PM

3. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27653
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    براتون خواستگار میاد چون فکر میکنن مجردید اگه جدا بشید اون چیزی که تصور میکنید رخ نمیده، بله برگزاری عروسی خوبه و هر دختری دوست داره خودشو توی لباس عروس ببینه ولی حالا که نشده ارزش حسرت خوردن نداره شاید فکر کنید که شعار میدم ولی این یه واقعیته که کل دنیا ارزش حسرت خوردن نداره، چه تضمینی وجود داره که بعدا با یکی دیگه که مثل خودتون جوون باشه ازدواج کنید چه تضمینی هست که فرد بهتری نصیبتون بشه؟ گفتن این حرفا برام واقعا سخته شما اصلا نباید این افکار آزار دهنده رو به ذهنتون راه بدید سه ماه دیگه مادر میشی کلا یه آدم دیگه میشی زندگیت جون میگیره، این افکار رو دور بریز، آدمای آزاده و پاکباز حسرت به دلشون راه نمیدن، الان خیلی از جوونا با این مخارج سنگین توافق میکنن عروسی نگیرن و توی زندگیشون هزینه کنن. با خودتون فکر کنید آیا خوردن حسرت گذشته مشکلی رو حل میکنه؟ بله میگم صبور باش چون میوه صبر شیرینه چون هنوز سه ساله زندگی رو شروع کردی زندگی هزار بالا و پایین داره، گریه داره خنده داره مریضی داره سلامتی داره فقر و تنگدستی داره گشایش و ثروت داره عشق داره دعوا داره همه اینا زندگی رو شکل میدن مهم اینه که زود جا نزنی زود تسلیم نشی،توی زندگی مشترک اونی که عاقل تره بعضی وقتا باید گذشت کنه تا مشکلات و بتونه مدیریت کنه چند سال که بگذره بیشتر با هم مچ میشید بیشتر با هم هماهنگ میشید، توکلت به خدا باشه، ذهنتو از افکار منفی خالی کن، دلتو از کینه پاک کن، دوباره عاشق شو، دوباره زندگی کن.
    چندبار متن حرفاتون را خوندم.بعضیاش خیلی خوب بود . میوه صبر شیرینه.آدمای آزاده حسرت نمیخورن.دوباره عاشق شو...دوباره زندگی کن
    این چند روز خیلی حالم بد بود...ممنونم بابت صحبت های شما و بقیه ...خوبی اینجا اینه که هیشکی .هیشکی را نمیشناسه.و راحت میشه حرف زد.از خدا برای همه دوستان و شما آرزوی بهترین ها را میکنم.ممنون از حرفاتون

5. کاربران زیر از ریحانه123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.88
    تشکـر
    2,423
    تشکر شده 2,120 بار در 1,067 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ریحانه123 نمایش پست ها
    چندبار متن حرفاتون را خوندم.بعضیاش خیلی خوب بود . میوه صبر شیرینه.آدمای آزاده حسرت نمیخورن.دوباره عاشق شو...دوباره زندگی کن
    این چند روز خیلی حالم بد بود...ممنونم بابت صحبت های شما و بقیه ...خوبی اینجا اینه که هیشکی .هیشکی را نمیشناسه.و راحت میشه حرف زد.از خدا برای همه دوستان و شما آرزوی بهترین ها را میکنم.ممنون از حرفاتون
    خواهش میکنم، منم براتون آرزوی خوشبختی و عاقبت بخیری میکنم، دلتون شاد و امیدتون به خدا باشه.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)