نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بیرون رفتن همسر

1656
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36347
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بیرون رفتن همسر

با عرض سلام و خسته نباشید،من تقریبا هشت ماه که خانومم نامزدیم و عقد کردیم.از انجایی که کار من در شهر خودمون نیست و فعلا امکان بردن همسر ب شهر محل کار نمیباشد،دراین مدت همسرم هر دو روز یکبار مرتب با دوستانش قرار میگذارن و بیرون میرن.و دلیل بیرون رفتن را حوصلم سر رفته بیان میکند.بنظرتون این مشکلی داره اینقد بیرون میرن؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بیرون رفتن همسر

سلام
    نه مشکلی نداره شاید روحیش یه طوریه نمی تونه زیاد تو خونه بمونه یا اجتماعی تره دوست داره بیشتر با دوستاش باشه.
    همینم که داره ازدواج می کنه شاید بیشتر بهش انگیزه می ده که تا درگیر زندگی نشده از اوقات بیکاریش استفاده کنه.
    منتها شما نذارید حرفی تو دلتون بمونه. اگه حس بدی دارید یا مشکلی می بینید باهاش حرف بزنید. مشکلای کوچیکم که با سکوت از کنارشون رد شید بعدا می تونه یه مشکل بزرگو بسازه.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سلام
    نه مشکلی نداره شاید روحیش یه طوریه نمی تونه زیاد تو خونه بمونه یا اجتماعی تره دوست داره بیشتر با دوستاش باشه.
    همینم که داره ازدواج می کنه شاید بیشتر بهش انگیزه می ده که تا درگیر زندگی نشده از اوقات بیکاریش استفاده کنه.
    منتها شما نذارید حرفی تو دلتون بمونه. اگه حس بدی دارید یا مشکلی می بینید باهاش حرف بزنید. مشکلای کوچیکم که با سکوت از کنارشون رد شید بعدا می تونه یه مشکل بزرگو بسازه.

شما فکر می کنید چه مشکلی داره؟ یا ممکنه چه مشکلی پیش بیاد؟ چرا؟
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    شما فکر می کنید چه مشکلی داره؟ یا ممکنه چه مشکلی پیش بیاد؟ چرا؟
    نه من گفتم خانومشون مشکلی ندارن احتمالا می خان بیشتر تو جمع باشند. تازه تو دوران عقدم آدم بیشتر دلش شاید بخاد بره تو جمع دوستاش چون می ترسه بعد ازدواج دیگه کلا نتونه.
    گفتم مشکل پیش میادم به خاطر این بود که اگه اقای ارشام حس خوبی ندارن یا فکرشو به خاطر این بیرون رفتنا خراب شده باید با خانومشون حرف بزنند. اگه نزنند همینا روی هم جمع می شه کم کم از هم دورشون می کنه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    نه من گفتم خانومشون مشکلی ندارن احتمالا می خان بیشتر تو جمع باشند. تازه تو دوران عقدم آدم بیشتر دلش شاید بخاد بره تو جمع دوستاش چون می ترسه بعد ازدواج دیگه کلا نتونه.
    گفتم مشکل پیش میادم به خاطر این بود که اگه اقای ارشام حس خوبی ندارن یا فکرشو به خاطر این بیرون رفتنا خراب شده باید با خانومشون حرف بزنند. اگه نزنند همینا روی هم جمع می شه کم کم از هم دورشون می کنه

اوه
    اشتباهی شما رو نقل قول کردم روی سوالم با استارتر بود!
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد