نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بی عاطفگی همسر

1573
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14436
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی عاطفگی همسر

سلام

من 30سالمه و همسرم 25 سالشه.7ماهه ازدواج کردیم.همسرم من رو جایی دیده بود و بعد از چندبار صحبت تصمیمش رو برای ازدواج گرفته بود و تقریبا دو سال با من بحث کرد و با خانواده ش جنگید که با هم ازدواج کنیم.ایشون خیلی مودب و آروم هستن و اعتیاد ندارن و اینا ملاکهای اصلی من برای ازدواج با ایشون بود که از خیلی از مسایل برای همین خصوصیات گذشته م.مراحل ازدواج ما خیلی سریع انجام شد و خانواده شون که راضی نبودن با دیدن من خیلی هم خوشحال شدن و پذیرفتن و خانواده من هم از ایشون رضایت داشتن.خیلی ساده زندگیمونو شروع کردیم اما از همون روزای اول حس کردم عاطفه بین ما کمه و انگار زندگیمون هیچ شباهتی به تازه عروسها و تازه دامادها نداره.من دلم میخواد ایشون دوست داشتنشون رو نشون بدن و ابراز علاقه کنن ولی ایشون اینکارو نمی کنه.حداقل برای مناسبتها دلم میخواد بهم یه هدیه کوچیک بده و این رو بارها با نوشتن با ناراحتی با خنده و شوخی و با ناراحتی یا با کنایه بهش گفتم و انگار اصلا نمیشنوه!!!!حتی امسال که اولین عیدمون بود حتی یه هدیه کوچیک به من نداد!
    من ازین موضوع خیلی ناراحتم.اینکه فکر می کنم به خواسته هام اهمیت نمیده و اینکه گاها دارم فکر می کنم چون همه چیز رو خیلی خیلی ساده گرفتم و خودم رو بی ارزش کردم و برای همین الان اینجوری میشه داره آزارم میده.لطفا کمک کنید به یه انسجام فکری برسم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بی عاطفگی همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره20 نمایش پست ها
    سلام

من 30سالمه و همسرم 25 سالشه.7ماهه ازدواج کردیم.همسرم من رو جایی دیده بود و بعد از چندبار صحبت تصمیمش رو برای ازدواج گرفته بود و تقریبا دو سال با من بحث کرد و با خانواده ش جنگید که با هم ازدواج کنیم.ایشون خیلی مودب و آروم هستن و اعتیاد ندارن و اینا ملاکهای اصلی من برای ازدواج با ایشون بود که از خیلی از مسایل برای همین خصوصیات گذشته م.مراحل ازدواج ما خیلی سریع انجام شد و خانواده شون که راضی نبودن با دیدن من خیلی هم خوشحال شدن و پذیرفتن و خانواده من هم از ایشون رضایت داشتن.خیلی ساده زندگیمونو شروع کردیم اما از همون روزای اول حس کردم عاطفه بین ما کمه و انگار زندگیمون هیچ شباهتی به تازه عروسها و تازه دامادها نداره.من دلم میخواد ایشون دوست داشتنشون رو نشون بدن و ابراز علاقه کنن ولی ایشون اینکارو نمی کنه.حداقل برای مناسبتها دلم میخواد بهم یه هدیه کوچیک بده و این رو بارها با نوشتن با ناراحتی با خنده و شوخی و با ناراحتی یا با کنایه بهش گفتم و انگار اصلا نمیشنوه!!!!حتی امسال که اولین عیدمون بود حتی یه هدیه کوچیک به من نداد!
    من ازین موضوع خیلی ناراحتم.اینکه فکر می کنم به خواسته هام اهمیت نمیده و اینکه گاها دارم فکر می کنم چون همه چیز رو خیلی خیلی ساده گرفتم و خودم رو بی ارزش کردم و برای همین الان اینجوری میشه داره آزارم میده.لطفا کمک کنید به یه انسجام فکری برسم.

سلام.
    به نظرم یه کم انتظارات شما باعث شده که احساس کنید همسرتون بهتون سرد هست.
    خیلی از خانواده ها هست که از همون اول زندیگی با هم جنگ و دعوا دارن.
    سطح انتظارات خودتون رو کم کنید و توقع نداشته باشید.اگر انجام داد شاکر باشید و اگر انجام نداد خودتون رو اذیت نکنید.
    شاید ایشون در خانواده خودش اموزش ندیده که چجوری باید به همسرش عشق بورزه.
    حالا این شما هستید که بهش توضیح بدید از چی خوشتون میاد و از چه رفتاری بدتون میاد و باعث رنجش شما میشه.
    در کارتون کم نیارید .به هر حال ایشون 25 سال اینگونه زندگی کرده نمیشه ا یک ماه باعث تغییرش بشید.
    پس بهتره یه مقدار صبور باشید و با رفتار سنجیده تر ایشون رو آموزش بدید.
    البته آموزش مردا ها فقط غیر مستقیم امکان پذیر هست.
    هیچ وقت به خاطر این بی اهمیتی بهش گله و ناله نکنید چون مردان با این کار کمی در لجبازی میروند.
    در ضمن ایشون بعد از اینکه شما رو به دست اورده بعد اون همه خروش قبل از ازدواج الان به یک خلاء رسیده.بهش وقت بدید تا با خودش کنار بیاد.
    خیلی افکار در ذهن همسرتون هست که شاید شما در جریانش نباشید.
    پس هر چی بهش بیشتر فکر کنید بیشتر اذیت میشید و در راه آموزش همسرتون کوشا باشید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14436
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی عاطفگی همسر

سلام آقای مهدیان شکیب
    راستش فکر نمی کنم انتظاراتم زیاد باشه و اگه بدونم اینجوره واقعا کمش می کنم.و اینکه گفتید آموزش غیر مستقیم یعنی چطوری؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد