نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تصمیم گیری برای طلاق

1475
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23423
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تصمیم گیری برای طلاق

سلام
    مدت 19 ساله که ازدواج کردم و در این مدت روز به روز از نظر روحی خسته تر و افسرده تر میشوم ، از طرف همسرم حمایت عاطفی نمیشم و او نسبت به من کاملا بیتفاوت است با اینکه اظهار میکنه به من علاقمنده ولی در عمل هیچ چیزی نمیبینم در حال حاضر 44 سال دارم واز اینکه در کنارش هستم غرورم شکسته و احساس ذلیل بودن میکنم و همچنین بی تفاوتیش منو ناراحت میکنه به طلاق بصورت جدی فکر میکنم چون احساس میکنم این رابطه برای من دیگر خوب نیست و درد آور و باطل است لطفا در تصمیم گیری منو راهنمایی کنید ... ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : تصمیم گیری برای طلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط یسرا نمایش پست ها
    سلام
    مدت 19 ساله که ازدواج کردم و در این مدت روز به روز از نظر روحی خسته تر و افسرده تر میشوم ، از طرف همسرم حمایت عاطفی نمیشم و او نسبت به من کاملا بیتفاوت است با اینکه اظهار میکنه به من علاقمنده ولی در عمل هیچ چیزی نمیبینم در حال حاضر 44 سال دارم واز اینکه در کنارش هستم غرورم شکسته و احساس ذلیل بودن میکنم و همچنین بی تفاوتیش منو ناراحت میکنه به طلاق بصورت جدی فکر میکنم چون احساس میکنم این رابطه برای من دیگر خوب نیست و درد آور و باطل است لطفا در تصمیم گیری منو راهنمایی کنید ... ممنونم
    سلام دوست گرامی
    رابطه جنسیتون چطوره؟ چند روز یبار س ک س دارید؟
    س ک س تون با ارگاسم شما و همسرتون همراه هست یا نه؟
    بچه ندارید؟
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تصمیم گیری برای طلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط یسرا نمایش پست ها
    سلام

خب طلاق و یا هر اتفاق در زندگی بستگی به خود طرف داره

دوست عزیز هیچ کسی جز شما نمیدونه در اون زندگی چه رفتارهایی رو تحمل کردید و ایا واقعا" لازمه طلاق بگیرید یا خیر

ولی وقتی تصمیم شما قطعیه پس تمام جوانب رو در نظر گرفتید و بهتره در این مورد حتما" مشاوره ای داشته باشید

تا بتونید راحت تر در انتخاب خودتون ثابت قدم بشید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    021-22689558
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)