مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: جاری بد جنس

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26668
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

جاری بد جنس

من یک جاری دارم که خیلی با سیاست و بدجنس هست. ایشون در حضور همسرم و خانواده همسرم خیلی خوب با من برخورد میکنند ولی به محض اینکه مرا تنها گیر بیاورند بسیار بد با من برخورد میکنند و حرفهایی از روی غرض میزنند که دل مرا واقعا میشکند و این باعث میشود من از ایشان متنفر شوم. من بر خلاف ایشان باطن و ظاهرم یکی است و نمیتوانم در حضور بقیه با اشان خوب بر خورد کنم و به ایشان محل نمیدهم انگار که وجود ندارد. من عروس جدیدم و ایشان تقریبا۱۶ سال عروس ای خانواده ودر ضمن خواهر زاده مادر شوهرم هستن. مادر شوهرم هم همش طرفدار ایشون هستن در حالی که حق با من است و دائما ایشونو میزنن تو سر من میگن اون خوبه تو بدی. در حالی که این جاری من فقط خود شیرینن و واقعا ذات خوبی ندارن. همسرم دائما اصرار داره بریم خونه برادرش و من چون جاریم اینجوریه دوس ندارم برم چون دوباره منو تنها گیر میاره و سعی میکنه اذیتم کنه آخه بعضی اوقات شوهرم و برادر شوهرم با هم جایی میرن و من مجبورم با جاریم تنها باشم. من به شوهرم اینو گفتم میگه اون خوبه همه میگن تو بدی. در ضمن من همین یک جاری را دارم به نظرتون چی کار کنم. در ضمن دوستام میگن من خیلی آدم بیشیله پیله ای هستم ود در واقع ساده
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.82
    تشکـر
    5,767
    تشکر شده 5,836 بار در 2,733 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : جاری بد جنس

سلام
    صداش را ضبط کن بدون اینکه خودش بفهمه بعد تو ی جمعی ک مادرشوهرت و اون و شوهرت هستن یهو پلی کن .تکنولوژی واسه همینه دیگه

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26244
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.30
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    صداش را ضبط کن بدون اینکه خودش بفهمه بعد تو ی جمعی ک مادرشوهرت و اون و شوهرت هستن یهو پلی کن .تکنولوژی واسه همینه دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    من یک جاری دارم که خیلی با سیاست و بدجنس هست. ایشون در حضور همسرم و خانواده همسرم خیلی خوب با من برخورد میکنند ولی به محض اینکه مرا تنها گیر بیاورند بسیار بد با من برخورد میکنند و حرفهایی از روی غرض میزنند که دل مرا واقعا میشکند و این باعث میشود من از ایشان متنفر شوم. من بر خلاف ایشان باطن و ظاهرم یکی است و نمیتوانم در حضور بقیه با اشان خوب بر خورد کنم و به ایشان محل نمیدهم انگار که وجود ندارد. من عروس جدیدم و ایشان تقریبا۱۶ سال عروس ای خانواده ودر ضمن خواهر زاده مادر شوهرم هستن. مادر شوهرم هم همش طرفدار ایشون هستن در حالی که حق با من است و دائما ایشونو میزنن تو سر من میگن اون خوبه تو بدی. در حالی که این جاری من فقط خود شیرینن و واقعا ذات خوبی ندارن. همسرم دائما اصرار داره بریم خونه برادرش و من چون جاریم اینجوریه دوس ندارم برم چون دوباره منو تنها گیر میاره و سعی میکنه اذیتم کنه آخه بعضی اوقات شوهرم و برادر شوهرم با هم جایی میرن و من مجبورم با جاریم تنها باشم. من به شوهرم اینو گفتم میگه اون خوبه همه میگن تو بدی. در ضمن من همین یک جاری را دارم به نظرتون چی کار کنم. در ضمن دوستام میگن من خیلی آدم بیشیله پیله ای هستم ود در واقع ساده
    بهتره با خودشون خیلی جدی صحبت کنید و ببینید دلیل این حرف ها و رفتارشون وقتی که تنها هستید چیه، شاید ایشون هم حس منفی دارن و باعث این رفتار شده، با حرف زدن دوستانه ولی کاملا جدی شاید دلیل این رفتارشون رو متوجه بشید و بعد بتونید راه حلی پیدا کنید... فهمیدن مشکل و حل کردنش شاید باعث بشه دوستای خیلی خوبی در آینده برای هم بشید
    ویرایش توسط desboy : 02-26-2016 در ساعت 05:46 PM
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

4. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.74
    تشکـر
    6,615
    تشکر شده 6,763 بار در 2,832 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    عاشق راهکاراتم
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

بهت دل ببندم، تو مغرور شی...

5. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.82
    تشکـر
    5,767
    تشکر شده 5,836 بار در 2,733 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

خو راست میگم دیگه
    تکنولوژی برای همینه
    کلا از آدمای دورو بدم میاد حقه بازن و با حقه بازی زندگی خیلیا را نابود میکنن ک خودم دیدم

6. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.24
    تشکـر
    2,275
    تشکر شده 1,678 بار در 1,068 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

مواظب باشید دعا وچیز خورتون نکنه از اینجور افراد همه چیز برمیاد......

در مورد پیشنهاد فاطمه خانوم خوبه حالا نمی دونم شرعا وعرفا چطوریه ولی قانونی فکر کنم جرم باشه!! ولی آبرو بردن هم کار خوبی نیست...

7. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26207
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.71
    تشکـر
    1,295
    تشکر شده 664 بار در 416 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

اولا اینکه زندگی مشترک یعنی همین ، شما باید یاد بگیری که با آدمهایی وصلت می کنی که اصلا شبیه شما نیستند و امکان داره حتی ازتون متنفر باشن. باید یکم سیاست داشته باشی همین ، منم مثل شما اول که وارد خانواده همسرم شدم همین مشکل رو داشتم خیلی اولش برام سخت بود خیلی ناراحتی می کردم ، اما یه روز به خودم گفتم دیگه بسه سادگی دیگه بسه، من کلا آدم مهربونی هستم و دلم نمی خواست که تشنج و چیزی ایجاد شه ، اما کاری که کردم این بود که اگر بقیه مثلا یه بار از جاریم طرفداری می کردن من هزار بار چه در حضورش چه پشت سرش ازش تعریف و تمجید می کردم اولش بازم موجهای منفی ادامه داشت و هی اونا حرف من و تایید می کردن و خیلی مواقع وقتی از اون تعریف می کردن از من ایراد می گرفتن ولی من کارم رو ادامه دادم و به همه نه تنها به جاریم محبت کردم و ازشون همه جا تعریف می کردم . الان پنج ساله که دیگه همه چی تموم شده اون جاریم انقدر براش حضور من سخت بود با کل فامیل قطع رابطه کرد مخصوصا از وقتی که من بچم پسر شد ، اون دیگه اصلا حتی خونه مادر شوهرمم هم نمیاد ، و الان همه می گن که ما اشتباه می کردیم حق با تو بود.به نظر من شما هم همین کار رو بکن شما مثل اون نیستی ذاتت مثل اون نیست که بخوای مثل اون باشی پس خودت باش و به همه محبت کن ، محبت خیلی حس بهتری می ده بهت تا انتقام و درگیری با همه چون تو درگیری اون خیلی قویتر از شماست ، حتی تو حضورشم ازش هی تعریف کن اگه آدم خوبی باشه و حالا شیطون گولش زده باشه وقتی رفتار خوبه شما رو ببینه خوب اونم با شما خوب می شه ، اما اگه آدم خوبی نباشه نمی تونه تحمل کنه و مطمئن باش خودش خودش رو لو می ده یه جایی ، خیالت راحتموفق باشی عزیزم

8. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27520
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

من عروس اول خانواده همسرم هستم راستش نمیتونم دقيقا خودم روجای شما قرار بدم اما به نظرم چندین بار صدا ضبط کنید و به همسرتان نشون بدید وقتی همسرتون طرف شما بشه دیگه مادر شوهرتان جرات نمیکنه چیزی بگه اینو هم در نظر بگیرید که جاری شما دختر خاله همسرتون هست و حتما با هم خاطره های خوبی دارن یک شبه همه چیز عوض نميشه صبور باشیث

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

جاری بدجنس

برخورد با جاری بدجنس

جاری بد حجابجاری بد جنسموجودی به نام جاری بد جنسبد جنس ترین جاری دنیاجاری‌بدخاطره از دختر خاله های حسود و بد جنسجاری بدجنس مننحوه برخورد با جاری بدجنس؟

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

جاریه خواهر مختار,  جاری شرکا در ترازنامه,  جاری شرکا در حسابداری,  جاری من,  جاری سازی استراتژی,  جاری کارکنان,  جاری هم خانواده,  جاری بدجنس,  جاري حسود,  جاری خودشیرین,  جاری بدجنس,  جاری بدجنس من,  جاری بد حجاب,  جاری بد,  مادرشوهر و جاری بدجنس,  حصه جاری بدهی بلندمدت,  برخورد با جاری بدجنس,  بدهی های جاری,  بدهی غیر جاری,  بدهی های جاری چیست,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من فضلك,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  مادريت,  مادريت انك اناني,  مادر,  مادرنا والو,  مادري,  مادارا,  مادريتا,  مادريت اني احبك كلمات,  مادرم,  مادريت انك اناني كلمات,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)