نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: خيانت زن

1553
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38104
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خيانت زن

سلام،
    من چند وقتي هست كه به يك سري از رفتار هاي همسرم شك كردم ولي الان كاملا واضح شد كه اون به من داره خيانت ميكنه حالا با كي و در چه حد را اصلا نميدانم و نميخواهم كه بدانم
    الان خودش تلفنش را برداشته رفته توي اون يكي اتاق و من هم اصلا نميدونم چي بايد بهش بگم
    از نظر توجه و علاقه هيچ چيز براش كم نگذاشتم ولي علت را نميدانم از نظر مالي هم شرايط متوسط رو بِه خوب هست ولي نميدونم ........
    الان فقط دارم به پسرم كه ٤ سالشه فكر ميكنم كه بدون يكي از ماها چي به سرش مياد
    بدون مادر كه اصلا راه نداره و بدون پدر هم اون حمايت و پشتيباني پدرانه چي ميشه ؟!!!
    كاملا گيجم ولي فكر ميكنم نبايد بچه گانه عمل كنم ولي اينكه چه بايد بكنم هم نميدونم
    يه جورايي حس ديونه كننده اَي دارم ، سينم درد ميكنه ، نفسم تند تند. شده و قلبم داره ميتركه
    الان بهترين كار چيه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : خيانت زن

نقل قول نوشته اصلی توسط Arad2021 نمایش پست ها
    سلام،
    من چند وقتي هست كه به يك سري از رفتار هاي همسرم شك كردم ولي الان كاملا واضح شد كه اون به من داره خيانت ميكنه حالا با كي و در چه حد را اصلا نميدانم و نميخواهم كه بدانم
    الان خودش تلفنش را برداشته رفته توي اون يكي اتاق و من هم اصلا نميدونم چي بايد بهش بگم
    از نظر توجه و علاقه هيچ چيز براش كم نگذاشتم ولي علت را نميدانم از نظر مالي هم شرايط متوسط رو بِه خوب هست ولي نميدونم ........
    الان فقط دارم به پسرم كه ٤ سالشه فكر ميكنم كه بدون يكي از ماها چي به سرش مياد
    بدون مادر كه اصلا راه نداره و بدون پدر هم اون حمايت و پشتيباني پدرانه چي ميشه ؟!!!
    كاملا گيجم ولي فكر ميكنم نبايد بچه گانه عمل كنم ولي اينكه چه بايد بكنم هم نميدونم
    يه جورايي حس ديونه كننده اَي دارم ، سينم درد ميكنه ، نفسم تند تند. شده و قلبم داره ميتركه
    الان بهترين كار چيه؟
    سلام
    به سایت مشاور خوش اومدید
    الان بهترین کار برای شما این هستش که آرامشتون رو حفظ کنید
    یه نفس عمیق بکشید، یه لیوان آب خنک بخورید و اگه دسترسی دارید پنجره ای باز کنید و هوای تازه تنفس کنید!
    اینا رو برای این میگم که بتونید با آرامش بیشتری برای ما توضیح بدید که ماجرا از چه قرار هست و هم اینکه حال خودتون کمی بهتر بشه و تصمیمات درست تری بگیرید!
    وقتی کمی آروم شدید لطفا به این سوالات هم پاسخ بدید که
    سن شما و همسرتون؟
    میزان تحصیلات هردو؟
    چن ساله ازدواج کردید و نحوه‌ی ازدواجتون به چه صورت بوده؟ سنتی یا مدرن؟
    سابقه طلاق یا خیانت در خانواده شما یا همسرتون بوده؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38104
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من ٣٨ سالمه و همسرم ٣٦ سال
    هر دو ليسانس هستيم
    ٩ ساله ازدواج كرديم و يك بچه ٤ ساله داريم
    سابقه خيانت در خانواده من نبوده و در خانواده همسرم فكر كنم كه فقط من فهميدم كه پدر خانمم داره خيانت ميكنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38104
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نحوه اشنايي ما : اون حسابدار من بود ولي يك سال بعد از ازدواج بدليل مشكلات زياد ازش خواستم كه ديگه در شركت نياد و بعد از حدود شش ماه كار ديگري پيدا كرد و الان هم مدير مالي اون مجموعه هست ميزان درامد اون حدود ده ميليون در ماه و من البته متوسط درامد سالانه أم بيشتر از اون هست

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

من ٣٨ سالمه و همسرم ٣٦ سال
    هر دو ليسانس هستيم
    ٩ ساله ازدواج كرديم و يك بچه ٤ ساله داريم
    سابقه خيانت در خانواده من نبوده و در خانواده همسرم فكر كنم كه فقط من فهميدم كه پدر خانمم داره خيانت ميكنه
    نحوه اشنايي ما : اون حسابدار من بود ولي يك سال بعد از ازدواج بدليل مشكلات زياد ازش خواستم كه ديگه در شركت نياد و بعد از حدود شش ماه كار ديگري پيدا كرد و الان هم مدير مالي اون مجموعه هست ميزان درامد اون حدود ده ميليون در ماه و من البته متوسط درامد سالانه أم بيشتر از اون هست
    ممنون از پاسخ هاتون!
    رابطه‌ی همسرتون با اعضای خانوادش به چه صورت هست؟
    میشه بفرمایید چطور متوجه این شدید که ایشون داره به شما خیانت میکنه؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38104
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

أعضاء خانواده اون : با مادرش هر روز هم ديداري و هم تلفني
    با پدرش چون شهرستان كار ميكنه هر وقت كه بياد ديداري
    و برادراش هم هر سه تا شون خارج از ايران زندگي ميكنند
    ١-ترجيه دادن به تنهايي براي دو يا سه ساعت بعد از آمدن از سر كار
    ٢- دائم عكس سلفي گرفتن
    ٣- خريد متنوع لباس
    ٤- پنهان كردن گوشي تلفن از جلوي دست
    ٥- بيدار بودن تا دير وقت و كار كردن با موبايل براي ساعت هاي طولاني طَي شب
    البته اين را هم بگم كه بعد از تولد پسرمون ما ديگه شب ها كنار هم نخوابيديم و علتش ظاهرا بيقراري پسرمون بود
    ٦- ديگه مثل قديم روي رفتار هاي من دقت نميكرد
    (اصلا طَي روز كاري ما با هم تماس تلفني براي مدت زيادي هست كه نداريم و علت ان شلوغي كار اون عنوان ميشد)
    ٧- به غير از اخر هفته ها رابطه نداشتيم و اين هم كاملا از سر نياز بود كاملا مشخص بود.
    ٨- از روي عكس هاي پيام هاي عاشقانه در موبايل متوجه شدم البته خيلي زود پاكشون كرد و اصلا هم به روي خودش نياورد

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    خوب با خانمت صحبت کن بهش بگو. صحبت کردن اولین قدم هست.

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38104
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

صحبت كردن در رابطه با چي؟
    چيزي كه قابل استناد حتي براي خودم هم نيست؟ پيامي كه پاك شده ؟ به غير از بدبيني از طرف من فكر ميكني بازتاب بهتري دارد؟
    فكر كنم اگر متاهل بودّي و يك بچه هم داشتي كه عزيزتين موجود زندگيت بود بهتر متوجه ميشدي شرايط من چيه!!
    الان اون ترسيده و نميدونه من چه واكنشي نشون ميدم فقط مدرك هاي قابل استناد را از بين برده
    اون الان منتظر همين واكنش از سمت من هست كه بهم حمله كنه ،
    فكر ميكني بگه اشتباه كردم و بياد از سير تا پياز متجرا را برام تعريف كنه؟
    نه اينقدر هم احمق نيست ، با اين كار من حتي براي يك ساعت پيشش ميمونم ، بچه چي ميشه؟ اون عزيزترين موجود اون هم هست!!!
    نه برادر من اين موضوع راه حل ديگه اَي داره كه اين نيست

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38104
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اگر بچه اَي در كار نبود حتما اين كار را ميكردم
    تلفنش را با نرم افزار هاي جديد به صورت نامحسوس كنترول ميكردم و با مدرك رهاش ميكردم و ميرفتم ولي الان صحبت دل من نيست ، صحبت پسرم هست كه دلم نمياد از مادر جداش كنم
    كجا ببرمش؟ پيش مادرم ؟ اون مادر نياز داره
    صبح تا عصر كه پيش پرستار هست اون چند ساعت شب هم ازش بگيرم؟
    شبها تا صداي مادرش را نشنوه نميخوابه تا صبح دو سه مرتبه بيدار ميشه اگر نبيندش نميخوابه!
    خودم را ازشون جدا كنم ؟ كه چي بشه؟ اون به اون يك ساعتي كه هر شب من براش وقت ميگذارم دل خوش كرده
    وقتي از چيزي ميترسه اولين چيزي كه ميگه بابا هست
    تمام كإرهاي من را از صبح تا شب تقليد ميكنه
    موبايل صحبت كردن، سر كار رفتن ، و ..............
    اين موضوع يكم پيچيده تَر هست اينجا موضوع من نيست صحبت بچه هست

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

أعضاء خانواده اون : با مادرش هر روز هم ديداري و هم تلفني
    با پدرش چون شهرستان كار ميكنه هر وقت كه بياد ديداري
    و برادراش هم هر سه تا شون خارج از ايران زندگي ميكنند
    ١-ترجيه دادن به تنهايي براي دو يا سه ساعت بعد از آمدن از سر كار
    ٢- دائم عكس سلفي گرفتن
    ٣- خريد متنوع لباس
    ٤- پنهان كردن گوشي تلفن از جلوي دست
    ٥- بيدار بودن تا دير وقت و كار كردن با موبايل براي ساعت هاي طولاني طَي شب
    البته اين را هم بگم كه بعد از تولد پسرمون ما ديگه شب ها كنار هم نخوابيديم و علتش ظاهرا بيقراري پسرمون بود
    ٦- ديگه مثل قديم روي رفتار هاي من دقت نميكرد
    (اصلا طَي روز كاري ما با هم تماس تلفني براي مدت زيادي هست كه نداريم و علت ان شلوغي كار اون عنوان ميشد)
    ٧- به غير از اخر هفته ها رابطه نداشتيم و اين هم كاملا از سر نياز بود كاملا مشخص بود.
    ٨- از روي عكس هاي پيام هاي عاشقانه در موبايل متوجه شدم البته خيلي زود پاكشون كرد و اصلا هم به روي خودش نياورد
    صحبت كردن در رابطه با چي؟
    چيزي كه قابل استناد حتي براي خودم هم نيست؟ پيامي كه پاك شده ؟ به غير از بدبيني از طرف من فكر ميكني بازتاب بهتري دارد؟
    فكر كنم اگر متاهل بودّي و يك بچه هم داشتي كه عزيزتين موجود زندگيت بود بهتر متوجه ميشدي شرايط من چيه!!
    الان اون ترسيده و نميدونه من چه واكنشي نشون ميدم فقط مدرك هاي قابل استناد را از بين برده
    اون الان منتظر همين واكنش از سمت من هست كه بهم حمله كنه ،
    فكر ميكني بگه اشتباه كردم و بياد از سير تا پياز متجرا را برام تعريف كنه؟
    نه اينقدر هم احمق نيست ، با اين كار من حتي براي يك ساعت پيشش ميمونم ، بچه چي ميشه؟ اون عزيزترين موجود اون هم هست!!!
    نه برادر من اين موضوع راه حل ديگه اَي داره كه اين نيست
    اگر بچه اَي در كار نبود حتما اين كار را ميكردم
    تلفنش را با نرم افزار هاي جديد به صورت نامحسوس كنترول ميكردم و با مدرك رهاش ميكردم و ميرفتم ولي الان صحبت دل من نيست ، صحبت پسرم هست كه دلم نمياد از مادر جداش كنم
    كجا ببرمش؟ پيش مادرم ؟ اون مادر نياز داره
    صبح تا عصر كه پيش پرستار هست اون چند ساعت شب هم ازش بگيرم؟
    شبها تا صداي مادرش را نشنوه نميخوابه تا صبح دو سه مرتبه بيدار ميشه اگر نبيندش نميخوابه!
    خودم را ازشون جدا كنم ؟ كه چي بشه؟ اون به اون يك ساعتي كه هر شب من براش وقت ميگذارم دل خوش كرده
    وقتي از چيزي ميترسه اولين چيزي كه ميگه بابا هست
    تمام كإرهاي من را از صبح تا شب تقليد ميكنه
    موبايل صحبت كردن، سر كار رفتن ، و ..............
    اين موضوع يكم پيچيده تَر هست اينجا موضوع من نيست صحبت بچه هست
    ببینید این چیزایی که شما گفتید نمیتونه دلیل خوبی باشه!
    نمیگم شما اشتباه میکنید، نه، واسه اینکه بتونید ثابت کنید که همسرتون خیانت کرده دلایل محکم و قوی ایی نیستن!
    خب شما رابطتون رو متاسفانه گفتید بعد از تولد پسرتون کم کردید! و این شروع اشتباهات بوده!
    تولد فرزند نمیتونه و نباید عامل جدایی والدین چه فیزیکی چه عاطفی باشه!
    چه بسا تولد فرزند باید این رابطه رو قوی ترش بکنه، چرا که حالا موجودی به جمع شما اضافه شده که به محبتی مازاد آنچه قبلا وجود داشته احتیاج داره!
    شما الان دلیل محکمه پسندی ندارید! و اگر هم حرفی بزنید از سوی همسرتون متهم به شکاکی میشید و نمیتونید حرفتون رو ثابت کنید از طرف دیگه قبح این قضیه برای هردوی شما شکسته میشه و علنی تر میشه!
    حالا که شما نمیخاید زندگیتون رو خراب کنید و به فکر فرزندتون هستید و البته توصیه مشاورین هم به طلاق نیست همیشه
    چندتا راه برای شما هست
    با مشاوره حضوری خودتون و همسرتون در پی حل این مشکلات باشید
    یا اینکه محبتتون رو به همسرتون زیاد کنید، دیگه جدای از هم نخابید و خیلی غیر مستقیم با یادآوری نیاز خودتون و نیاز فرزندتون به یک محیط آرام و امن که مادرها بیشتر در ایجادش دخیل هستن همسرتون رو با وجدان خودش روبرو کنید
    یعنی همزمان با ابراز محبت خودتون نیاز به آرامش و تربیت و رشد فززندتون رو هم یادآوری کنید!
    راه دوم اینکه چشم روی همه چی ببنید و با همین وضعی که دارید پیش برید و هیچ تغییری هم ایجاد نکنید که مطمئنن شما اینو نمیخاید
    و یا نهایت اینکه خیلی منطقی با همسرتون وارد گفتگو بشید و بدون اشاره به اینکه میدونید خیانتی در کار هست ازشون بخاید از کم و کاستی ها یا عواملی که باعث این دوری و سردی شدن صحبت کنید و ببیند ایراد کار از کجا هستش!
    و راه آخر همین هستش که بخاید جنجال کنید و کار به طلاق و ...بکشه!

پیشنهاد من به شما این هستش که با گفتگو مشکلتون رو حل کنید و سعی کنید محبت رو بین خودتوت بیشتر کنید و دیگه جدای از هم نخابید و هم اینکه مشاوره‌ی حضوری برید حتما موثر خواهد بود

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38059
    تشکـر
    66
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. شاید بدبین و شکاک هستید چون به پدرزنتون هم شک دارید و غیر شما کسی اینو نفهمیده.

و اینکه نظر من اینه یک فرد(چه خانم چه آقا) اگر نیازهاش در زندگی برطرف نشه میره سمت خیانت و پیدا کردن فردی که توجه

بیشتری به نیازهاش داشته باشه.

البته این روش رو تایید نمی کنم ولی واقعیت همینه. و بیشترین و مهم ترین نیازی که برای خانم ها خیلی اهمیت داره و جزء

اولویت های زندگیش محسوب میشه، نیاز به توجه و محبت فراوان همسرش هست. شما سعی کنید بیشتر بهش نزدیک بشید،

بیشتر محبت کنید و گوش شنوا برای حرفهاش باشید و سعی کنید ارتباطتون مثل روزهای اول بشه..تاجایی که میتونید محبت کنید

و مهربون باشید...اینطوری اگر لغزشی هم داشته باشه پشیمون میشه و مجددا میاد سمت شما و زندگیش...به نظرم بیشتر آدمها

این حقو دارن که یکبار بهشون فرصت دوباره داده بشه...اینطوری وجدانتون راحت میشه که تمام تلاشتونو کردید برای زندگی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد