نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خیانت نامزد

891
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39506
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت نامزد

سلام و خسته نباشید..من 27دسالمه یک سال و نیم با پسری 28 ساله نامزدم. قراره دو ماه دیگه عقد کنیم. ما از هم دوریم و نمیتونیم خیلی هم و ببینیم.. تا الان 4 بار متوجه شدم که با دخترا چت میکنه...دفعه های قبلی خیلی بحث کردیم ..ولی بخشیدمش. گفت درست میشم و پشیمونم.. من هم تو این یه ماه بعد اون ماجرا نهایت تلاشم و کردم تا بهش محبت کنم. اصلا یه بارم بحثی نکردیم. همش بهم ابراز علاقه میکنه... ولی دوباره متوجه شدم با دختری چت میکنه.چت تصویرم میکنه. از قراره معلوم بهش دروغ گفته بود. و اون دختر فهمیده بود. قهر کرده بود
    من واقعا نمیدونم چرا این کار و میکنه.. اعصابم داغون شده. چیکار کنم
    پای آبرومم در میون اگه بهم بزنم.. لطفا زودتر جوابم بدید
    ممنونم😞

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خیانت نامزد

نقل قول نوشته اصلی توسط دختری نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید..من 27دسالمه یک سال و نیم با پسری 28 ساله نامزدم. قراره دو ماه دیگه عقد کنیم. ما از هم دوریم و نمیتونیم خیلی هم و ببینیم.. تا الان 4 بار متوجه شدم که با دخترا چت میکنه...دفعه های قبلی خیلی بحث کردیم ..ولی بخشیدمش. گفت درست میشم و پشیمونم.. من هم تو این یه ماه بعد اون ماجرا نهایت تلاشم و کردم تا بهش محبت کنم. اصلا یه بارم بحثی نکردیم. همش بهم ابراز علاقه میکنه... ولی دوباره متوجه شدم با دختری چت میکنه.چت تصویرم میکنه. از قراره معلوم بهش دروغ گفته بود. و اون دختر فهمیده بود. قهر کرده بود
    من واقعا نمیدونم چرا این کار و میکنه.. اعصابم داغون شده. چیکار کنم
    پای آبرومم در میون اگه بهم بزنم.. لطفا زودتر جوابم بدید
    ممنونم😞
    سلام
    دوران نامزدی دوران شناخت هست اگرتاحالا درست نشده فکر نمی کنم دیگه درست بشه واحتمال اینکه بازم درآینده بهتون خیانت بکنه زیاد هست...
    نگران آبروواینا هم نباشید مگه چیکار کردین یه مدت نامزد بودید حالادیدی به درد هم نمی خورید می خواید تمومش کنید.الان دیگه اینجورچیزا به وفورتوی کشوریافت میشه...اگرالان این رابطه روتموم کنید خیلی بهترازاینه که چند سال بعد بایه بچه بخواید برگردید خونه پدرتون....تازه اون موقع شرایط ازدواجم براتون سخت میشه ....
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

3. 2 کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    با توجه به اینکه شما در دوران نامزدی به سر میبرید و دوران نامزدی برای شناخت همدیگر می باشد بهتر است قبل از عقد و رسمی شدن موضوع بین شما به صورت حضوری به یکی از مشاوران ما مراجعه کنید . نه خوشبینی زیاد در این موضوع می تواند کمکتان کند و نه بدبینی بیش از اندازه . با خودشان هم نیز در میان بگذارید و بگوید به دلیل شرایط پیش آمده باید بیشتر فکر کنید. به دلیل فرهنگ اشتباه اجتماع و دید مردم خوشبختی خود را به خطر نیندازید. هرچند که ممکن است این اتفاق به دلیل نیازهای جنسی همسرتان نیز رخ داده باشید و به دلیل دوری از شما به این کار روی آورده باشند اما بدون بررسی وارد مرحله عقد نشوید.
    شاد باشید

5. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

چت کردن اگه به حرفای عشقولانه کشیده نشه مخصوصاً وقتی که یه نفر نامزد داره، چه اشکالی داره؟

الان دیگه تقریباً همه مردم به فضای مجازی دسترسی دارن و نمیتونیم بگیم در فضای مجازی هیچی نگید.

فضای مجازی هم عین دنیای واقعیه و حد و مرزها اگه رعایت بشه مشکلی پیش نمیاد و این به خود شخص بستگی داره که چقد حدود رو رعایت میکنه.

7. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

بزار یه چیزی رو واست بگم
    هیچ وقت از ترس ابروت
    شرفت
    اعتبارت
    از چیزی نترس و نزار فقط به خاطر ابرو
    یه عمر خیانت ، و درونگرایی رو تحمل کنی
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد