نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: خیانت و بی بند و باری شوهر

1601
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29808
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت و بی بند و باری شوهر

با سلام من خانمی ۳۱ ساله هستم که ۴ ساله ازدواج کردم و از همون زمان نامزدی از ایشون خیانت دیدم در حد تماس تلفنی و مسیج وچت که هربار با قول دادن و کمک خواستن و طلب بخشش تموم میشد به امید اینکه اخرین باره اما الان من ۷ ماهه باردارم و متاسفانه باز چتهای ************ی و غیر اخلاقی تو گوشیشون دیدم این بار هرکار میکنم نمیتونم حتی یک لحظه فراموش کنم یا کوتاه بیام واقعا دارم خودم و بچه بی گناهو نابود میکنم کمکم کنید که چطور این قضیه رو حل کنم واقعا دچار سردر گمی و درماندگی شدم. ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : خیانت و بی بند و باری شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط arefe6344 نمایش پست ها
    با سلام من خانمی ۳۱ ساله هستم که ۴ ساله ازدواج کردم و از همون زمان نامزدی از ایشون خیانت دیدم در حد تماس تلفنی و مسیج وچت که هربار با قول دادن و کمک خواستن و طلب بخشش تموم میشد به امید اینکه اخرین باره اما الان من ۷ ماهه باردارم و متاسفانه باز چتهای ************ی و غیر اخلاقی تو گوشیشون دیدم این بار هرکار میکنم نمیتونم حتی یک لحظه فراموش کنم یا کوتاه بیام واقعا دارم خودم و بچه بی گناهو نابود میکنم کمکم کنید که چطور این قضیه رو حل کنم واقعا دچار سردر گمی و درماندگی شدم. ممنون
    سلام

باید با همسرتون اتمام حجت کنید

و حتما به مشاوره خانواده حضورا مراجعه کنید

3. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

گاهی وقتا نباید از بعضی خطاها گذشت... بعضی بی حرمتی ها و بی اخلاقی ها وقتی برای ادما راز مگو هست که طرف مقابل متوجه نشه و همه چیز رو ب راه باشه اما وقتی یکبار دستت رو بشه و برخورد لازم هم انجام نشه، مطمینا اون ترس اولیه از لو رفتن دسگه وجود نخواهد داشت و راه کج رو ادامه میدیم چون فکر میکنیم نهایت برخورد طرف مقابل همون تذکر بود و بس...

بنظر من وقتی کسی توی دوران نامزدی که هنوز به اصطلاح خرش از پل نگذشته و رابطه ممکنه هر لحظه تمام بشه ، میاد خیانت میکنه مطمینا بعد از عقد و ازدواج با ازادی بیشتری رفتاری رو که بهش علاقع داره رو انجام میده...

هنونطور که رز مریم عزیز گفتن حتما مشاوره حصوری برین

5. 4 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10769
    تشکـر
    27
    تشکر شده 104 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

یا باید به خاطر بچه ادامه بدی که البته معمولا اینکارو میکنن یا اینکه کارو تموم کنی و طلاق بگیری که اونم سختیای بعد از خودشو داره .. اینم بگم اون درست بشو نیست مگر فرجی بشه سرش به سنگ بخوره

فرستاده شده از LG-H960ِ من با Tapatalk

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خیلی متاسف شدم .ببخشید که اینو میگم ولی این مرد هارو باید مثل دستمال کاغذی دور انداخت چون مردی که زنش بار داره و حرمت بچه و همسرش رو نگه نداره خیلی پست تر از این حرفاس.من جای شما بودم از زندگی پرتش میکردم بیرون.طلاق بهترین راه نیست ولی گاهی میتونه مفید باشه.در هر حال یه مشاور حضوری هم میتونه مفید باشه.

8. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10769
    تشکـر
    27
    تشکر شده 104 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

هر انسانی اشتباه میکنه و وظیفه ی کمک کردن گردن اونیه که نزدیکترینشه پس اول تلاشتو بکن بعد اگه نتیجه نداد راه سخت رو برو اینم بدون هیچ چیزی از استرس خطرناکتر نیست برای سلامتی پس خیلی اروم باش و بدون این کاریه که شده و نمیشه به عقب برگشت .. در همه حال ارامش خودتو حفظ کن

فرستاده شده از LG-H960ِ من با Tapatalk

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط orbital نمایش پست ها
    گاهی وقتا نباید از بعضی خطاها گذشت... بعضی بی حرمتی ها و بی اخلاقی ها وقتی برای ادما راز مگو هست که طرف مقابل متوجه نشه و همه چیز رو ب راه باشه اما وقتی یکبار دستت رو بشه و برخورد لازم هم انجام نشه، مطمینا اون ترس اولیه از لو رفتن دسگه وجود نخواهد داشت و راه کج رو ادامه میدیم چون فکر میکنیم نهایت برخورد طرف مقابل همون تذکر بود و بس...

بنظر من وقتی کسی توی دوران نامزدی که هنوز به اصطلاح خرش از پل نگذشته و رابطه ممکنه هر لحظه تمام بشه ، میاد خیانت میکنه مطمینا بعد از عقد و ازدواج با ازادی بیشتری رفتاری رو که بهش علاقع داره رو انجام میده...

هنونطور که رز مریم عزیز گفتن حتما مشاوره حصوری برین
    ممنون دقیقا همینه گذشت هم حد و اندازه داره .گذشت برای ادمی هست که واقعا پشیمون باشه از کارش.نه کسی که از مهربونی و گذشت سو استفاده میکنه و این قدر راحت حرمت میشکنه .به همچین شخصی نمیشه راحت اعتماد کرد چون شخصیت بی ثباتی داره وممکنه در اینده شمارو عاصی کنه.

11. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد