مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیانت و نامردی

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33549
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

خیانت و نامردی

با سلام
    10 سال پیش با همسرم ازدواج کردم بعد از 2 سال فهمیدم ازدواج مجدد انجام داده دیگه علاقه قبلی رو نداشتم .از من با کلک پول گرفت و برنگردوند و منو مجبور کرد ازش شاکی بشم اون هم بیشتر عصبی شد و سرناسازگاری گذاشت و لجبازی بیشتر کرد.تا اینکه در گیر و دار دادگاه همسر دومش هم متوجه شد که او قبلا ازدواج کرده بوده. با پرونده های کیفری زیادی مواجه شد و هر دوی آنها محکوم شدند و در نهایت با مشاوره هر دوشونو بخشیدم و حاضر شدم باهاش ادامه زندگی بدم .منو متقاعذد کرد که برای زندگی برم شهرستان و رفتم اما اونجا تنها بودم و بارها بیخود مرا به کتک گرفت که بار آخر با نظر وکیلم ازش شکایت کردم اما هیچ کدام از جلسات دادگاه را نمیاد و به من می گه اینقدر برو تا خسته بشی. به تازگی صحبت کردیم که خونه نزدیک محل کارم بگیره و دوباره شروع کنیم اما چند وقتی است به علت بردن ابلاغی از پرونده های قدیمی ناراحت شده و به من گفته دورو هستی و دیگه نه خبر میگیره و نه جواب تلفن منو میده. موندم این چگونه آدمی است و باید چیکار کنم؟ در ضمن هیچ آدرسی غیر از آدرس مادرش ندارم /
    با تشکر
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.82
    تشکـر
    5,767
    تشکر شده 5,836 بار در 2,733 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : خیانت و نامردی

سلام
    نمیدانم اون مشاور رو چه حسابی به شما گفتن ببخشید و ادامه بدین
    این اقا بعد از دوسال زندگی مشترک ازدواج مجدد کردن و بهتون خیانت کردن این انسان از همون موقع بهتون ثابت کرد ک مرد زندگی نیست.
    چجوری اینقدر راحت اعتماد کردین و قبول کردین ک از خانواده تون دور بشین بخاطره مردی ک بهتون نامردی کرد
    نیازی به ادرس داشتن نیست فقط کافیه برین دادگاه و شکایت کنید و مهرتون را اجرا بزاریدتا خودش پیداش بشه و به دست و پات بیفته
    امیدوارم ک دیگه اشتباه نکنید.

یا علی مدد

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33431
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.81
    تشکـر
    180
    تشکر شده 95 بار در 76 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

خیانت که کرده کتک که میزنه اخلاقم که نداره پولتم که میگیره فقط اسمش شوهره خب این چه فایده ای برای شما داره شما که شاغل هستید و میتونید مستقل باشید پس آینده خودتونو پای این مرد تباه نکنید.

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk

4. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.56
    تشکـر
    3,913
    تشکر شده 9,062 بار در 4,447 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط کتی2 نمایش پست ها
    با سلام
    10 سال پیش با همسرم ازدواج کردم بعد از 2 سال فهمیدم ازدواج مجدد انجام داده دیگه علاقه قبلی رو نداشتم .از من با کلک پول گرفت و برنگردوند و منو مجبور کرد ازش شاکی بشم اون هم بیشتر عصبی شد و سرناسازگاری گذاشت و لجبازی بیشتر کرد.تا اینکه در گیر و دار دادگاه همسر دومش هم متوجه شد که او قبلا ازدواج کرده بوده. با پرونده های کیفری زیادی مواجه شد و هر دوی آنها محکوم شدند و در نهایت با مشاوره هر دوشونو بخشیدم و حاضر شدم باهاش ادامه زندگی بدم .منو متقاعذد کرد که برای زندگی برم شهرستان و رفتم اما اونجا تنها بودم و بارها بیخود مرا به کتک گرفت که بار آخر با نظر وکیلم ازش شکایت کردم اما هیچ کدام از جلسات دادگاه را نمیاد و به من می گه اینقدر برو تا خسته بشی. به تازگی صحبت کردیم که خونه نزدیک محل کارم بگیره و دوباره شروع کنیم اما چند وقتی است به علت بردن ابلاغی از پرونده های قدیمی ناراحت شده و به من گفته دورو هستی و دیگه نه خبر میگیره و نه جواب تلفن منو میده. موندم این چگونه آدمی است و باید چیکار کنم؟ در ضمن هیچ آدرسی غیر از آدرس مادرش ندارم /
    با تشکر
    خب دوست عزیز شما بهتر از هر کسی ایشون رو میشناسید و میدونید یا قابل تغییر هست یا خیر ؟

پس در این مورد خوب فکر کنید و تصمیم گیری کنید ... چون روال قانون روشنه و با کمک وکیل میتونید مشکل رو حل کنید

بهتره از وساطت دیگران برای حل مسالمت امیز این مشکل استفاده کنید ...
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

خیانت,  خیانت زن به شوهر,  خیانت به انگلیسی,  خیانت به همسر,  خیانت زن شوهردار,  خیانت زن,  خیانت به عشق,  خیانت مرد به زن,  خیانت همسر,  خیانت به شوهرم,  خیانت وتجاوز,  خیانت ونامردی,  خیانت وجنایت,  خیانت وجدایی,  خیانت وعشق,  خیانت وسکس,  خیانت ویکی پدیا,  خیانت ودروغ,  خیانت وکیل به موکل,  خیانت وحید حاجی تبار,  قبلی و بعدی,  قبلیه هواداران احسان علیخانی,  قبلیه منتظر,  قبلی پلو,  قبلیه پرویز و پونه,  نفر قبلی,  زندگی قبلی,  لجبازی بچه ها,  لجبازی کودک دو ساله,  لجبازی با عشق,  لجبازی مردان,  لجبازی در کودکان,  لجبازی کودک 2 ساله,  لجبازی کودکان 3 ساله,  لجبازی کودکان 2 ساله,  لجبازی کودکان 4 ساله,  لجبازی زن,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)