نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: رفتار مشکوک همسرم

1407
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39684
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار مشکوک همسرم

با سلام، 4 ساله ازدواج کردیم، من 27 و شوهرم 29 سالشه، چند ماهی هست که همسرم هرشب به طور مخفیانه با یه نفر چت میکنه، گوشیش هم رمز داره، خیلی نگرانم میترسم بهم خیانت کرده باشه، چند وقت پیش هم متوجه شدم ماده مخدر ناس استفاده میکنه، دیگه بهش اعتماد ندارم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین چیکار باید بکنم؟ قصد دارم گوشیش رو هک کنم تا ببینم چه خبره و داره چیکار میکنه؟ کسی روش هک کردن آیفون رو میدونه؟

2. کاربران زیر از sharma3980 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : رفتار مشکوک همسرم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    هک کردن گوشی شوهرتان کمکی به زندگی مشترک شما نخواهد کرد. بهتر است با آرامش با همسرتان صحبت کنید و دلیل رفتارشان را بپرسید. البته نباید به سبکی صحبت کنید که همسرتان فکر کنند مچ گیری کرده اید یا دارید به ایشان توهین می کنید. بهتر است شما کاری کنید که در زندگیتان تنوع ایجاد شود و از یکنواختی بیرون بیاید همیشه کاری برای متفاوت بودن داشته باشید اینگونه همسرتان وقتی برای فکر کردن کسی جز شما ندارد . از نظر جنسی و عاطفی برای همسرتان چیزی کم نگذارید. حتی اگر حدس شما برای خیانت نیز درست باشید نگذارید زندگیتان را به راحتی کسی دیگر تصاحب کند . همیشه احترام خود را نزد همسرتان حفظ کنید اما مشکلات و نگرانی هایتان را با ایشان در میان بگذارید. از توهین ، داد زدن ، بی احترامی ، و برگشتن و مثال زدن از اشتباهات گذشته در هنگام صحبت خوداری کنید بلکه صحبتتان را در یک محیت رمانتیک و ارام انجام دهید.
    شاد باشید

4. 2 کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39684
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل اینجاست که همسرم آدم منطقی نیست، داد و هوار میکنه و میره خودشو گم میکنه یه چندروزی تا آبا از آسیاب بیفته، من منتظرم یه مدرکی جور کنم و همه چی رو تموم کنم.طلاق. با اینکه یه دختر 2 ساله دارم ولی دیگه تحمل این رفتارا و بداخلاقی ها و بی محلی هاش رو ندارم، انگار من اصلا وجود ندارم، بهم توجه نمیکنه.

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39684
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی دوستش داشتم، بهش اعتماد داشتم، ولی حالا نه عشقی هست و نه اعتمادی،

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

با سلام مجدد
    دوست عزیز در مورد تصمیم به طلاق تنها فردی که می تواند تصمیم بگیرد خود شما هستید. اما در صورتی که بخواهید زندگیتان را حفظ کنید می توانید با یکی از همکاران ما به صورت جزیی تر و بررسی بیشتر روابطتان با همسرتان مشورت کنید خوبی این کار حتی اگر بخواهید طلاق هم بگیرید این است که تمام تلاش خود را کرده اید و بعدها پشیمان نخواهید شد.
    شاد باشید

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیز بهتر است قبل از تصمیم نهایی یک بررسی کلی کنید ببینید این دوست داشتن و اعتماد کجا از بین رفته و چطور می توان آن را درست کرد

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39684
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی از بین رفت که رابطه ش با دوستای نابابش شروع شد و پنهونکاری میکرد، قبلا گوشیش رمز نداشت ولی چند ماهی هست که مخفیانه چت میکنه که من متوجه نشم ولی من میفهمم فقط نمیدونم با کی چت میکنم، تمام باورهام نسبت به خودش رو نابود کرد، حتی من فک میکنم اعتیاد هم داره، خانواده ش هیچ قدمی برای رفع مشکلاتمون برنمیدارن، خودش هم که اصلا قبول نداره که مشکل داریم تو زندگیمون، برای همه از خودگذشتگی و دلسوزی میکنه ولی برای خانواده ش نه، آدم ساده و زود باوریه خیلی راحت تحت تأثیر دوستاش قرارمیگره،تو رابطه جنسی خیلی کم پیشنهاد میده و زیاد تمایل نداره، هردو تحصیل کرده و از خانواده های خیلی خوب هستیم ولی همسرم مشکلاتی رو که داره من فکر میکنم از دوران نوجوانی درگیرش هست، قصد اصلاح هم نداره.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط sharma3980 نمایش پست ها
    با سلام، 4 ساله ازدواج کردیم، من 27 و شوهرم 29 سالشه، چند ماهی هست که همسرم هرشب به طور مخفیانه با یه نفر چت میکنه، گوشیش هم رمز داره، خیلی نگرانم میترسم بهم خیانت کرده باشه، چند وقت پیش هم متوجه شدم ماده مخدر ناس استفاده میکنه، دیگه بهش اعتماد ندارم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین چیکار باید بکنم؟ قصد دارم گوشیش رو هک کنم تا ببینم چه خبره و داره چیکار میکنه؟ کسی روش هک کردن آیفون رو میدونه؟
    سلام هک کردن زشت ترین واکنشیه که میتونی تو این موقعیت انجام بدی
    هیچوقت اینکارو نکن
    تو یه وقتی که همچیز بینتون خوبه باهاش صحبت کن و از احساست بگو برچسب نزن فقط بگو احساس میکنم
    پنهان کاری میکنی ببین چی جوابت رو میده
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

11. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط sharma3980 نمایش پست ها
    وقتی از بین رفت که رابطه ش با دوستای نابابش شروع شد و پنهونکاری میکرد، قبلا گوشیش رمز نداشت ولی چند ماهی هست که مخفیانه چت میکنه که من متوجه نشم ولی من میفهمم فقط نمیدونم با کی چت میکنم، تمام باورهام نسبت به خودش رو نابود کرد، حتی من فک میکنم اعتیاد هم داره، خانواده ش هیچ قدمی برای رفع مشکلاتمون برنمیدارن، خودش هم که اصلا قبول نداره که مشکل داریم تو زندگیمون، برای همه از خودگذشتگی و دلسوزی میکنه ولی برای خانواده ش نه، آدم ساده و زود باوریه خیلی راحت تحت تأثیر دوستاش قرارمیگره،تو رابطه جنسی خیلی کم پیشنهاد میده و زیاد تمایل نداره، هردو تحصیل کرده و از خانواده های خیلی خوب هستیم ولی همسرم مشکلاتی رو که داره من فکر میکنم از دوران نوجوانی درگیرش هست، قصد اصلاح هم نداره.
    سلام

در مورد این مشکلات بهتر هست به یک مشاور مراجعه کنید و حضوری صحبت کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد