نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: روابط شوهرم با نامحرمان

1835
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31378
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

روابط شوهرم با نامحرمان

سلام من 9ماه هستش ازدودج کردم به شوهرم اعتمادکامل داشتم خیلی غیرتی هستم شوهرم دانشجو دکتری شهردیگه ای هستش مردادماه بودتوی گوشیش مکالمه صمیمانه ای باخانومی دیدم وقتی بهش گفتم انکارکرد وگفت چیزی وجودنداشته واوناروپاک کردبخشیدمش امادوباردیگه توی تلگرام ولاین چنین اتفاقی افتادوبازهم مکالماتی دیدم که تاحدی که بامن صمیمی هس صمیمانه صحبت کردن میخوامت عشقم بگودلیلش رو چراجواب نمیدی و...امامتاسفانه اینقدر ناراحت شدم همونجانشونش ندادم وتاریخ وشماره رو یادداشت نکردم این درحالی هس که من درطول روز پیام های محبت آمیزمیدم هواشودارم قربون صدقش میرم وخودش هم بارهامیگه توچیزی برام کم نذاشتی برای زنی مث من اینکه مردروابطی بازن داشته باشه حتی کلمات محبت آمیز مث این میمونه که زن عکس برهنه خودش رو توی شبکه های اجتماعی بذاره نمیدونم چیکارکنم لطفاسریعاکمک کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33353
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : روابط شوهرم با نامحرمان

به نظرم با شوهرت صحبت کن بگو دلیل این کاراش چیه شاید تو زمان مجردی صحبت میکرده این عادت از بین نرفته حتی تو زمان ازدواجش واز بخواه که این کارو نکنه چون یک جور خیانت هست و اگر نتیجه نگرفتی با مشاور خوب مشورت کن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37224
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

صحبت های استاد حبشی رو حتما ببینیدzeeendegy@ به امید خدا مشکلتون حل میشه این آیدی اون کانالیه که ویس استاد اونجاست اگه تلگرام ندارید فکر کنم تو اینترنت هم باشه حتما استفاده کنید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29648
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

یکی از مسایلی که رن وشوهر در زندگی باید داشته باشند وپایه واساس زندگیست تعهده،تعهد به این معنی که هیچ یک از زوجین اجازه ندن فرد دیگری وارد رابطه اونها بشه واین به هرشکلش چه پیامکی وچه تلگرامی و....فرق نداره به هرصورت خیانته،تعهد می تونه فردی همسرش رو دوست نداشته باشه ولی تعهد داشته باشه وبالعکس کسی باوجود دوست داشتن وابراز اون تعهد لازم رو نداشته باشه.
    من نظرم اینه شما باید همونجا پیامهایی که دیدید رو ازش توضیح می خواستید؟
    جو زندگیتون پر از اعتماد کنیدتاهمسرتون اگر مشکلی هست مثلا کسی مزاحمت ایجاد می کنه یا از دوران قبل ازدواج پیامهایی درگوشیش مونده جرات گفتنش داشته باشه
    اما اگر به هر دلیلی مطمئنی رابطه ای وجود داره واصلا رابطه تصادفی نیست (تصادفی یعنی کسی پیامی داده واصلا نمی شناختش و حالا یک جوابی داده)به نظرمن اینکه شما فکر کنید با هر روز دادن پیام فدایت شوم همسرت از رابطش دست میکشه این خیال باطله ،باید جدیتر وقاطع تر موضع بی اعتمادی خودت رو نشون بدی تا احساس امنیت شوهرت دررابطه های دیگه بهم بخوره وحواسش به زندگیش باشه.(البته من فکر نکنم واقعا خیانتی درکار باشه حساسیتهای اول ازدواج ودکتر بودن شوهرتون ودریک شهر دیگه ساکن بودن می تونه در ذهن شما خطا ایجاد کرده باشه)

5. کاربران زیر از Akbar22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

روابط شوهرم با نامحرمان:

در این مورد عوامل زیادی دخیل هستند که شما بهتر میتونید در مورد شوهرتون بررسی کنید
    مردان بیش از زنان تنوع‌طلب و به برقراری رابطه جنسی گرایش دارند و مهم‌ترین عامل در گرایش آنان
    هیجانات جنسی خاموش نشده است. موارد دیگر کمبودهای روانی، ناتوانی در حل تعارضات زناشویی،
    ماجراجویی، کنجکاوی در رسیدن به نادیده‌ها و ناشناخته‌ها، میل به تجربه رابطه با افراد متعدد و انحرافات جنسی
    عنوان شده است.

اکثر رویدادهای زندگی واکثر رفتارها و برخوردارها برای مردان زودتر به عادت تبدیل می شود و اینگونه می توان نتیجه گرفت
    که مردان زودتر خسته می شوند مسلم بدونید یک مرد هرچقدر هم که دارای همسری زیبا ، خوش اندام و دلربا باشد
    بعد از چند ماهی زندگی یا یکی دوسال زندگی این زن برای مرد خود عادی می شود و از نظر ظاهری تازگی قبل را نخواهد داشت
    به همین منظور توصیه می شود همه [replacer_a] و موهبت خود را به یکباره در چند روز یا چند ماه ابتدای زندگی رو نکنید
    همیشه مثال اهسته و پیوسته را به خاطر داشته باشید ، مردان تغییرات جزئی را دیر به چشم می بینند
    مثلا شما اگر جای یک گلدان را در منزل تغییر دهید شاید بعد از یک هفته شوهرتان متوجه این تغییر شود
    اما اگر رنگ لباس و یا حتی نوع پوششتان را تغییر دهید خیلی زود متوجه تغییر می شوند
    هر چند شاید اگر عطری که استفاده می کنید را تغییر دهید باز متوجه نشوند
    پس اگر قصد تغییر یا تحولی دارید بهتر است تلاش خود را در جهت تغییر بزرگی انجام دهید. .
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 111111111111111111111.jpg  
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    روابط شوهرم با نامحرمان:

در این مورد عوامل زیادی دخیل هستند که شما بهتر میتونید در مورد شوهرتون بررسی کنید
    مردان بیش از زنان تنوع‌طلب و به برقراری رابطه جنسی گرایش دارند و مهم‌ترین عامل در گرایش آنان
    هیجانات جنسی خاموش نشده است. موارد دیگر کمبودهای روانی، ناتوانی در حل تعارضات زناشویی،
    ماجراجویی، کنجکاوی در رسیدن به نادیده‌ها و ناشناخته‌ها، میل به تجربه رابطه با افراد متعدد و انحرافات جنسی
    عنوان شده است.

اکثر رویدادهای زندگی واکثر رفتارها و برخوردارها برای مردان زودتر به عادت تبدیل می شود و اینگونه می توان نتیجه گرفت
    که مردان زودتر خسته می شوند مسلم بدونید یک مرد هرچقدر هم که دارای همسری زیبا ، خوش اندام و دلربا باشد
    بعد از چند ماهی زندگی یا یکی دوسال زندگی این زن برای مرد خود عادی می شود و از نظر ظاهری تازگی قبل را نخواهد داشت
    به همین منظور توصیه می شود همه [replacer_a] و موهبت خود را به یکباره در چند روز یا چند ماه ابتدای زندگی رو نکنید
    همیشه مثال اهسته و پیوسته را به خاطر داشته باشید ، مردان تغییرات جزئی را دیر به چشم می بینند
    مثلا شما اگر جای یک گلدان را در منزل تغییر دهید شاید بعد از یک هفته شوهرتان متوجه این تغییر شود
    اما اگر رنگ لباس و یا حتی نوع پوششتان را تغییر دهید خیلی زود متوجه تغییر می شوند
    هر چند شاید اگر عطری که استفاده می کنید را تغییر دهید باز متوجه نشوند
    پس اگر قصد تغییر یا تحولی دارید بهتر است تلاش خود را در جهت تغییر بزرگی انجام دهید. .
    سلام این تاپیک مال یک سال پیش هستش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد