نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: سردی همسرم

1837
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24314
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سردی همسرم

با سلام
    33 سال دارم 5 سال است ازدواج کرده ام همسرم 5 سال از من کوچکتر است از ابتدا همسرم در رابطه زناشویی سرد بود ولی من بسیار گرم هستم هر روز نیاز دارم تا رابطه جنسی داشته باشم در غیر این صورت وسوسه های جنسی سراغم می آید اما همسرم با وجود دانستن این موضوع کمتر توجه کرده روز عروسی که به علت درد مقاربت امکان رابطه وجود نداشت تا یک ماه به زور توانستیم با تحمل دردهای فراوان رابطه داشته باشیم ولی هفته ای یکبار به زور .به اقتضای شغلم تنها هفته ای دو سه روز کامل خانه ام ولی آنهم از سوی همسرم ارضا نمیشدم یا خسته بود یا تحریک نبودیا درد داشت و چون من به زور نمیخواهم و لذت نمی برم بی خیال میشدم امسال صاحب فرزندی شدیم از وقتی به دنیا آمده است رابطه ما به کل صفر شده است و 7ماه است با کمترین رابطه به سر برده ام حتی یادم رفته آخرین بار کی بوده آن مقدار کم تمایلات جنسی همسرم هم کور شده خستگی شب برای شیردان نوزاد و کارهای دیگر مجالی برای رابطه نگذاشته دیگر کلافه شده ام چکار کنم گاهی وسوسه زن صیغه ای به سرم می زند گاه خود ارضایی می کنم و پس از تخلیه شرایطم بهتر می شود ولی باز خواندن مسایل جنسی دیدن زن برهنه فیلم کتاب فوران جنسی ایجاد می کند به همسرم هم گفتم گناهش پای تو چکار کنم چاره ای دیگر ندارم
    لطفا مرا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : سردی همسرم

سلام شما با همسرتون مشاوره حضوری رفتید یا اینکه با همسرتون در این مورد صحبت کردید شاید روش شما در رابطه اتون خوب نبوده
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

میدونم شرایط جالبی نیست ولی چند نکته قابل توجه هست که خدمتتون عرض میکنم:

عدم تمایل خانمها بعد از زایمان و کم توجهی به هم آغوشی در شرایطی که قبل از زایمان و بچه داشتن تمایلشان عادی بوده کاملا عادی و فراگیره چه برسه به همسر شما که قبل از زایمان نیز دوری میکردند.

عدم تمایل و درد و دوری همسرتان در ابتدا یا علت فیزیکی داره یا روانی و یا روانی-فیزیکی که بهتره اول از یک متخصص زنان کمک بگیرید و در صورت اینکه مشکل فیزیکی در کار نبود از یک همکار حاذق مشاور خانم.

صبوری کنید و از مسائل تحریک کننده خودتان دوری, قابل حله منها نیاز به زمان و بررسی داره.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

4. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24314
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام و تشکر
    خودم کادر درمان بوده و تا حدودی از مشاوره سر در می آورم ولی علاقه ای به مشاوره نداره و منم تنها به گذر زمان متوسل شده ام تا همسرم بهتر شه و لی الانم رفتارهاش و رابطه بدتر میشه حتی به طلاق هم فکر میکنم وای به حال فرزندم
    متشکرم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18857
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اول از همه شما باید همسرتونو زیر نظر پزشک زنان بفرستید که به علت دردی که داشتن مشکل رحمی نداشته باشند مثلا زخم باشه بعد از اون باید با تمام وجود بهش محبت کنید .محبت لمسی محبت عملی مثلا کمک در خانه خرید کادو و گل و کم کم نوازش رو جنسی کنید چون مهمترین موضوع برای سردی زنان روان هست .باید از عشق شما مطمئن باشه در این صورت خودش اجازه نمیده خود ارضایی کنید .برای اینکه درد مقاربت نداشته باشده از پماد موضعی شل کننده عضلات استفاده کنید البته بی حس کننده نباشه و همین طور در رابطه تمام ذهنتونو برای محبت و نوازش همسرتون استفاده کنید .کم کم این رابطه زیاد میشه و ایشون هم لذت میبره .هیچ انسانی میل جنسی ثابت نداره و امکان گرم شدن ایشون هست

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24314
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دیروز از فیلم های تحریک آمیز جنسیم مطلع شد و ناراحت شد که چرا نگاه میکنم و منم گفتم که برای خودارضایی نگاه میکنم اونم ناراحت شد که چرا منو تحت فشار نذاشتی تا باهات رابطه برقرار کنم و من خودارضایی نکنم منم گفتم که دیگه چطوری فشار می آوردم تنها مونده خشونت جسمی الانم حرفی نمی زنیم و دنبال بهانه ای برای درگیری و بالا بردن صدا هستیم و منو متهم میکنه به مسلمان نبودن خونه نیومدن بخاطر خودارضایی و تخیلات ذهنی زنان دیگه هنگام مقاربت
    موندم چکار کنم من که تنها به خودم صدمه زدم تا دنبال دیگر زنان برم به زنم هم فشار زیادی نیاوردم تا راحت باشه خدا کمکم کن میدونم گناهکارم وای حداقل در مورد خودم

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط arashejavan نمایش پست ها
    سلام دیروز از فیلم های تحریک آمیز جنسیم مطلع شد و ناراحت شد که چرا نگاه میکنم و منم گفتم که برای خودارضایی نگاه میکنم اونم ناراحت شد که چرا منو تحت فشار نذاشتی تا باهات رابطه برقرار کنم و من خودارضایی نکنم منم گفتم که دیگه چطوری فشار می آوردم تنها مونده خشونت جسمی الانم حرفی نمی زنیم و دنبال بهانه ای برای درگیری و بالا بردن صدا هستیم و منو متهم میکنه به مسلمان نبودن خونه نیومدن بخاطر خودارضایی و تخیلات ذهنی زنان دیگه هنگام مقاربت
    موندم چکار کنم من که تنها به خودم صدمه زدم تا دنبال دیگر زنان برم به زنم هم فشار زیادی نیاوردم تا راحت باشه خدا کمکم کن میدونم گناهکارم وای حداقل در مورد خودم

دوست عزیز این سهل انگاری خانم شما درمورد رابطه جنسی اصلا هیچ توجیهی نداره ، شب بیداری هم داشته باشه برای بچه بالاخره باید هفته ای یکبارو رابطه داشته باشه ولی شما تو پست اولتون گفتید هفت ماهه رابطه ای نداشتیدو اصلا یادتون نیست آخرین بار کی بوده .

حالا که متوجه شده شما برای رفع نیازتون از فیلم استفاده میکردیدو خودارضایی میکردید ، و انقدر واکنش نشون داده و گفته باید به من فشار میوردی برای رابطه ، پس از همین امروز شروع کنید هروقت که خواستید رابطه برقرار کنید ، اون خانم شماست و وظیفه زناشویی داره درقبال شما ... شما هم وقتی به گفته ی خودتون همه ی راههارو رفتید برای قانع کردنش برای رابطه و جواب نداده ، پس الان هروقت نیاز داشتید مجبورش کنید ، یا مثلا قرار بزارید یکروز درمیون رابطه داشته باشید ، خانمتون باید برنامه هاشو تنظیم کنه تا اون روز هم خسته نباشه ، هم کاراشو کرده باشه .... بچه رو هم زودتر بخوابونه یا خواب اون روزشو تنظیم کنه .

9. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    تشکر شده 328 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

اگه همسرت نمیتونه ارضات کنه پس واسه چی باهات ازدواج کرده؟؟
    من بهت توصیه میکنم از داروهای گیاه واسش استفاده کنی
    چندین داروی گیاهی هست که باعث گرم مزاجی" onclick="replacer_hook(53)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f144">گرم مزاجی همسرت میشه
    امضای ایشان
    فرعون باشی یا قارون یا انیشتین یا نیوتن....
    آخرت خاک است و مرگ
    دنبال چیزهایی باش که ابدی هستند...

11. کاربران زیر از pschy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24314
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم که منو درک کردی ولی از ابتدا خانمم گاهی مشکل داشت و زجر می کشید طوری که وسط کار رهاش میکردم چون حس خودم از بین می رفت ولی بیشتر بخاطر خودش ولش می کردم و میزاشتم برای روز دیگه تا الان که به زور هفته ای یکبار
    بعد از ازدواج هردو متوجه شدیم که به درد هم نمیخوریم اون خیلی سرد من خیلی گرم ولی چاره ای نبود تحمل کردیم تا الان به امید درست شدن وضعیت

13. کاربران زیر از arashejavan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

ممنونم که منو درک کردی ولی از ابتدا خانمم گاهی مشکل داشت و زجر می کشید طوری که وسط کار رهاش میکردم چون حس خودم از بین می رفت ولی بیشتر بخاطر خودش ولش می کردم و میزاشتم برای روز دیگه تا الان که به زور هفته ای یکبار
    بعد از ازدواج هردو متوجه شدیم که به درد هم نمیخوریم اون خیلی سرد من خیلی گرم ولی چاره ای نبود تحمل کردیم تا الان به امید درست شدن وضعیت
    باسلام

ازدواج دو ادم با تمایل جنسی متفاوت ،اشتباه نیست !چون این تمایلات بعد از ازدواج مشخص میشه ..اولش هردو دارای هوس و تمایل بالایی هستند ولی این بعد از ازدواجه که میران طبیعیش مشخص میشه .

پس اولا:ازدواج شما با دو مزاج متفاوت اشتباه نیست ..خصوصا اینکه شما گرم و خانمتون سرد هستند ..چون خانوم ها توانایی و انعطاف پذیری بیشتری در این مورد دارن تا اقایون .

دوما:درد و ناراحتی همسرتون در هنگام مقاربت رو جدی بگیرید :و حتما به یک متخصص زنان مراجعه کنند ..شده به زور و اجبار هلش بدید داخل مطب یا حتی خودتون برید و با دکترش صحبت کنید ،اینکارو بکنید ...90 درصد سردی جنسی ایشون بخاطر درد و عدم لذت و نداشتن خاطره شیرینی و لذت در هنگام مقاربته ...چیزی که کشش انجام رتبطه های بعدی رو در اون بوجود بیاره .

یوما:از لحاظ محبت و عاطفی تامینش کنید :هیچ خانومی وقتی با همسرش دلخور باشه تن به رابطه نمیده مگر به زور ...و خداروشکر که شما تمایلی به زور ندارید .
    پس ریشه مشکل همسرتون به جز موارد بالا در عدم تامین عاطفی وهست .

ببینید وقتی خانوم ها از لحاظ عاطفی تامین باشن و کشش عشقی به همسر داشته باشن ناخوداگاه برای کشش جنسی عضلاتشون شل میشه و تمایلشون شدید میشه .

چهارما:بچه هیچ نقشی در عدم تامین نیازهاتون نداشته باشه ...شما در کارهای منزل و بچه داری با صبرو عشق و ..به اون کمک کنید و کم کم بدون چشمداشت جنسی ،یعنی بدون متوجه شدنش از نیت قلبیتون،ناخواداگاه به شما تمایل پیدا میکنه ...

پس با همه اینها شما اول باید خودتون رو تغییر بدید و همچنین درجه اول درمان همسرتون .حتی اگر در حال حاضر تظاهر به داشتن درد مقاربت نکنه .

بجای اینکه در پی تفکرات جنسی و ..باشید سعی کنید مشکل رو ریشه ای حل کنیدا و باقدرت مدیریت زندگی و روابط رو در دست بگیرید .
    زن ها عااااشق مردهای قوی هستند .

15. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد