مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25

موضوع: سرد بودن همسر

1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : سرد بودن همسر

سلام
    باید چند جلسه مشاوره بره چون تو هرکاری کنی اون نمیفهمه که کارش ونظرش اشتباهه
    زندگی ادما یه قراداد دو گرفست
    تو یه طرف جریانی
    اگه بهت گفته تو رونمی خواسته
    تو باید بهش ثابت کنی اون قدر خوبی که از حرفش پشیمون شه
    البته خوب بودن با ساده بودن فرق داره
    نباید بزاری اون تصمیم گیرنده باشه
    بهترین راه دو جلسه مشاوره
    چون باید به همسرتون وظایفش یاد اوری بشه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    sara mousavi

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط مرضیه1396 نمایش پست ها
    نه تجربه عزیز تا حالا بطور جدی حرفش نشده چطوری بگم که بهش بر نخوره گارد نگیره ؟
    شما قراره باهم برید
    سعی کنیدپای خانواده هاتون نیاد وسط چون کار پیچیده تر میشه
    sara mousavi

3. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    91
    تشکر شده 181 بار در 146 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط مرضیه1396 نمایش پست ها
    سلام من26 سالمه ۴ ساله ازدواج کرديم و همسرم 34 سالشونه و ما یه پسر ۱۰ ماهه هم داریم من و همسرم به طور سنتی باهم ازدواج کردیم و خانواده ها به هم میان این رو هم اضافه کنم که همسرم، همسر سابقشون رو طلاق دادن و یک سال بعد با من ازدواج کردند
    البته بگم همسرم منو دوستم داره از هدیه خريدناش و برخی رفتاراش میشه فهمید اما خیلی زود عصبانی میشه و هیچ وقت زبانی ابرازه علاقه نمی کنه قبلا این قدر حساس نبودم اما نمیدونم چرا بعد زایمان خیلی واسم سخت شده تحمل این رفتارش ندارم و یک مشکل اصلی دیگه که باهم داریم مساله کار کردنه منه ایشون از اول ازدواجمون اسرار داشت که من سر کار برم ولی من خیلی مایل نبودم البته تا حدودی سعی کردم کار مناسبی پیدا کنم اما نشد تا این که بچه دار شدیم البته تو این چهار سال کم وبیش کار کردم اما نه به طور ثابت یا اون طوری که مورد پسند آقا باشه خیلی بهم سرکوفت بی کار بودنم رو می زنه حتی مساله روبه پدرم هم گفته با ميونجي گری پدرم قرار شده تا پسرم 2 سالش بشه صبر کنیم اما بازم تا یه زنه کارمند می بینه شروع میکنه به سرکوفت زدن و بیشتر وقتا میگه تو انتخاب من نبودی من زن کارمند میخواستم ترو مادرم انتخاب کرد و از این جور حرفا بعدشم که ناراحت میشم به خاطر حرفش عذرخواهی نمی کنه ۶ تا هم خواهر داره يک نفرشم کار نمی کنه نمیدونم چرا از من این توقع رو داره چیکار کنم
    قبول کردم برم سرکار اما ولکنم نیست نمیتونم پسرم رو ول کنم به امان خدا که
    ميدونيد چیه همش فکر میکنم چون مهریه اون زنه و قرض بدهياش رو شونش سنگینی میکنه میخواد من کمکش باشم اما من فکر میکنم به من ربطی نداره هر وقت میگم محبت نمیکنی میگه هروقت سر کاررفتي رفتارام درست میشه هر اعتراضی نسبت به رافتاراش داشته باشم جوابش همينه چیکار کنم شما بگید
    خیلی از نظر مالی باهاش کنار اومدم واسه عروسيم لباس مجلسی پوشیدم خرج عروسی رو با هدیه خانوادم دادم تا حالا هم چیزهایی خاصی ازش نخاستم 1۴ سکه هم بیشتر مهر نزدم اما نمیدونم چرا همیشه به خودشو خونوادش بدهکارم ببخشید خیلی شود
    به خدا اگه فقط هفته ای یه بار بهم میگفت عزیزم با همه چیز حل بود
    سلام. مرسی از آقای تجربه برای دعوتشون، به نظر من مشکل شما کم بودن اعتماد به نفس و عزت نفستونه، دلیلی نداره که خودتونو تشنه محبت نشون بدین تا مجبورتون کنه کاری رو انجام بدین که نمیخواهید و اینکه لطف مکرر میشه حق مسلم، اینو برای این جملتون میگم نمیدونم چرا همیشه به خودشو خونوادش بدهکارم ببخشید، در ارتباط با خانواده شوهرتون و خودش اعتدال رو رعایت کنین

4. کاربران زیر از توسکا2016 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام به همگی واقعا از همتون ممنونم که اینقدر وقت گزاشتيد و به من جواب دادید اما بايد چند نکته رو یاد آور بشم اول این که کلا توی خونواده ما رسمه کم مهریه بزنن البته مهریه من یک دانگ خانه هم بوده که همسرم بجای یه دانگ ۳ دانگ به نامم کرده دوم اینکه من هفته ای یه عزیزم رو بر فرض مثال گفتم که مطلب روشن بشه البته که این مقدار کنه سوم هم اینکه همسر من تا قبل از بار دار شد نه من سرد بود اما نه این قدر به خاطر همین الان تهملش سخت شده بازم از دوستان ممنونم

6. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دوستان من امشب خیلی مطالعه کردم و نتیجه این شد که فکر میکنم همسر من یه انسان درون گراست که نمیتونه احساساتش رو بروز بده دست خودشم نیست اما من کاملا برون گرام خیلی حرف میزنم دوست و رفیق زیاد دارم و هر وقت دلم میگیره دوست دارم با دوستام یا فامیل باشم و خلیی هم زود تصمیم میگیرم درست بر عکس شوهرم خیلی کم حرفه تنهایی رو دوست داره دوست صمیمی هم نداره البته دوست داره اما صمیمی نیستن مثل منو دوستام خوب این طبیعه ما به مشکل بر بخوریم الانم تصمیم خودم رو گرفتم سعی میکنم درکش کنم و با رفتارم محبتش رو جلب کنم اما چه رفتاری؟ چطوری شروع کنم؟ از کجا شروع کنم؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
سردار آزمون,  سردار ازمون,  سردار قاسم سلیمانی,  سردرد پیشانی,  سردرد شدید,  سردار جعفری,  سردار نقدی,  سردار وحید,  سردار باقری,  سردرد پشت سر,  سرد بودن لوله بخاری,  سرد بودن پا,  سرد بودن کف پا,  سرد بودن رادياتور,  سرد بودن پایین رادیاتور,  سرد بودن بدن نوزاد,  سرد بودن پای نوزاد,  سرد بودن دست و پا,  سرد بودن شکم,  سرد بودن بدن نشانه چیست,  فکر,  فکرە,  فکر انت فی الخرطوم,  فکر آخرت,  فکر برتر,  فکرآموز,  فکرتک شرکت,  فکره مشروع,  فکرونی ام کلثوم,  فکري پوهنه,  لباس,  لباس ريال مدريد,  لباس داخلي,  لباس المحجبات,  لباس شرعي,  لباس البحر,  لباس برشلونة,  لباس ابو الخيط,  لباس هندي,  لباس تقليدي,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)