نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: شوهرم بی محبت و بی توجه هستش

1496
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38011
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرم بی محبت و بی توجه هستش

من و همسرم حدود ۱۰سال است با هم آشنا هستیم و ۲سال هستش که عقد کردیم،در طی دوستی خیلی آدم لارجی بود و توجه عاطفی بسیاری داشت یعنی هرچی می خواستم برام محیا بود چه از لحاظ معنوی چه مادی حتی می کفت تو خیلی آدم کم توقعی هستی ،من از خیلی نادانی هاش گذشت می کردم و حتی بدون اینکه از من چیزی ببینه بهم خیانت هم کرد ولی چشمامو بستم چون عشق اول و آخرم هستش تا روزی که به من گفت می خواد بامن ازدواج کنه همه چیز عالی پیش می رفت هم اون واسه من تلاش کرد هم من واسه اون ولی تا عقد کردیم همه چیز برگشت دیگه نه توجهی از سمتش میبینم نه هیچ محبتی به من می گه چقدر توقع زیادی داری ،من همینیم که هستم، به هر طریقی هم تو این۲سال سعی کردم جواب نداده نه از لحاظ معنوی نه از لحاظ مالی به هیچ وجه به من نمی رسه ،انقد تو این ۲سال غصه خوردم ۳۰کیلو اضافه وزن پیدا کردم هر چی هم بهش می گم اصلا متوجه من نمی شه، تو این ۲سال منو حبس کرد تو خونه یعنی به من شک داشت همش منو با الفاظ بد و زشت خطاب می کنه ولی به خدا قسم اگه من بخوام بدون اجازه اون آب بخورم،بهم خرجی نمی ده برام هیچ کادویی نمی خره ،مثلا تولدم جلو خانوادم بهم پول داد بعدش ازم پس گرفت در صورتی که همین چند ماه پیش تولدش بدون اینکه پول تو جیبم باشه از فامیلمون خواستم واسش از طرف من کادو بخره بعدا پولشو بهش بدم،به خدا خیلی خجالت کشیدم جوری که راضیش کردم برم سرکار تا خرج خودمو دربیارم ولی باز اولین حقوقمو گرفتم هرجا میریم هرچی می خوایم بخریم میگه مهمون توایم دیگه و من حساب می کنم ، همش می گه تو باعث شدی من سرد بشم،آخه شما بگید از روزی که عقد کردیم تو چرا یهو عوض شدی که بگی تقصیره منه یا تو،من دیگه چی کار باید بکنم که راضی بشه،حتی مشاور هم نمیاد و نمیزاره من تنها جایی برم، اون تا بحس میشه میگه طلاق ولی من نمیخوام ،فکر کردم زندگیمو شروع کردم ،شوهرمو دوست دارم.
    لطفا یه راهی بهم نشون بدید ،فقط آرامش می خوام ممنون.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : شوهرم بی محبت و بی توجه هستش

خب این فردین بازی تو دوستی عادیه و چه دختر و چه پسر

من حس میکنم شما یکم زیاد از حد خودتون را خار کردید و اون سیاست زنانگی را از دست دادید

3. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38011
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من خیلی آدم آرومی بودم ولی تو این ۲سال تبدیل به آدم عصبی و گوشه گیر شدم،احساس می کنم تو این دنیا به هیچ دردی نمی خورم،چیکار کنم تروخدا یه راهی بهم نشون بدید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Golgoo نمایش پست ها
    من خیلی آدم آرومی بودم ولی تو این ۲سال تبدیل به آدم عصبی و گوشه گیر شدم،احساس می کنم تو این دنیا به هیچ دردی نمی خورم،چیکار کنم تروخدا یه راهی بهم نشون بدید
    سلام

میتونم سن شما و آقا رو بپرسم؟؟

تحصیلات هر دو چقدر هست؟؟

از چه طریقی با هم آشنا شدید؟؟

آیا خانواده ها با هم تطابق دارن؟؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38011
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هم سن هستیم،۳۰سال و خانواده هسرم کم جمعیت هستند و مادرشون فوت شدند و خانواده بنده پرجمعیت،از لحاظ خانواده هم در سطح هم هستیم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    خوب از شما مطمئن نیست یعنی شک دارد به شما. خوب در گذشته اتفاقی افتاده یا کسی چیزی درباره شما به همسرتان گفته که به شما بی اعتمادشده است؟
    شک اصولا رابطه همسران را سرد می کند تحقیق کنید اصل موضوع چه چیزی هست شاید فردی مغرض همسرتان را به شما بدبین کرده و این شک مثل خوره رابطه بین دو نفر را بهم میزند .
    بالاترین سرمایه در زندگی مشترک اعتماد به هم دیگر است سعی کنید ریشه این بی اعتمادی را پیدا کنید و با رفع آن دوباره اعتماد همسرتان را بدست آورید.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38011
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به خواسته ایشان با همه دوستانم قطع رابطه کرده ام، هر طور هم شده با ایشان صحبت کردم و خانواده ایشان هم صحبت کردند ولی هیچ جوابی نمی دهد،هر جا که میریم همش دنبال اینه که یه جور و‌ به هر طریقی به من گیر بده ،غیر از این ها چیزی که بسیار اذیتم می کند بی محلی است و هیچ جوره الویتش من نیستم ،مثلا الان شب عیده و سال اول عروس شدنه من هستش ولی هیچ اهمیتی نمیده یعنی هرچی می خواد واسم بخره میخره ولی کلی با منت میخره.یعنی من هیچ ارزشی براش ندارم؟ مگه من رنش نیستم؟ یعنی نباید ازش چیزی بخوام؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)