نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: صمیمی بودن شوهر و برادرشوهر و جاری

882
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8340
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

صمیمی بودن شوهر و برادرشوهر و جاری

سلام من حدود دو ماهه ک عقد کردم مشکلم اینه که خیلی وقتا حرفی که به شوهرم میزنم رو میفهمم برادرشوهر و جاریم خبر دارند. البته نمیشه گفت ک از تصمیمات خیلی مهم بوده چون حرفایی که خبر دارند خیلی مهم نیست ولی من همش با شوهرم سر این مساله بحث دارم و همش بهش میگم همین چیزای کوچیک باعث میشه فردا به خودشون اجازه بدم تو مسائل مهممون نظر بدن و دخالت کنند. راستش من خودم اخلاقم طوری که اصلا نه اهل نظر دادن درباره زندگی کسی هستم نه اهل غیبت و بدگویی و از طرفی هم دلم نمیخواد کسی کوچکترین نظری درباره خودمو زندگیم بده چون باخودم میگم من سرم تو لاک خودمه بقیه هم سرشون تو لاک خودشون باشه. شوهرم میگه حرف مهمی نبوده ک دومستن یا ندونستن اونا مشکلی پیش بیاره منم میدونم مهم نبوده این حرفایی که برادرشوهرم میدونه ولی همش با خودم میگم که شاید بعدا فکر کنن میتونن تو مسائل اصلیمون دخالت کنند . البته ظاهرا تو این دو ماه که عروسشون شدم خانواده شوهرم خیییییلی خوب و مهربونن حتی جاری هام هم من بدی ازشون ندیدم. ولی اینقد دوروبرم از جاری و مادرشوهر بد شنیدم ک خودمم میترسم چون همه میگن حتی اگه خییییلی خوب هم باشند زیاد باهاشون صمیمی نشو خصوصا با جاری........

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : صمیمی بودن شوهر و برادرشوهر و جاری

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    متاسفانه دیدگاههای که در جامعه ما در مورد خانواده شوهر شکل گرفته است در بیشتر مواقع اشتباه می باشد و اگر این دیدگاه ها در شما تاثیری بگذارد به مرور زمان نسبت به حتی کارهای مفید آنها نیز شک خواهید کرد و برداشت اشتباه می کنید پس می توانید اینگونه فکر کنید که خانواده شوهر شما از آن موارد استثنا هستند و در مورد دوم بعضی چیزهای ساده در بحث های روزانه بین افراد گفته می شود و ممکن است همسر شما نیز این مسائل را در هنگام صحبت بیان کنند و آنها را چیزی نمبینند که آسیبی به زندگی شما وارد کند اما حتی اگر این موارد مسائل مهمی باشند که همسرشما آن را با افراد خانواده خودش در میان گذاشته باشد باید به شما عرض کنم که دوست عزیز راحل آن اصلا بحث و دعوا و همچنین قهر نمی باشد بهتر است سعی کنید در یک محیط آرام و بدور از دعوا و قضاوت و همچنین توهین به فرد خاصی مخصوصا خانواده او در این مورد و احساساتتان صحبت کنید . در روابط با خانواده شوهر بهتر است احترام آنها را نگه دارید و به جایگاه هر یک از آنها در زندگی همسرتان احترام بگذارید و حدود خودتان را نیز مشخص کنید یعنی نه کناره گیری داشته باشید که آنها شما را با ویژگی های منفی بشناسند و نه آنقدر صمیمی که هرچیزی را به آنها بگویید و هرکاری کنید در این حالت حریم شخصی زندگی مشترک شما حفظ می شود. در این موارد لطفا با افراد متخصص مشورت کنید تا دیدگاه های شخصی افراد که بر اثر زندگی فردی خودشان شکل گرفته است در شما تاثیر نگذارد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

.....
    ویرایش توسط Armin_EM : 01-09-2019 در ساعت 01:18 AM
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام

سعی کنید از گمان بد و چسبیدن به افکار ترس الود دست بکشید چون شما نسبت به هرچیزی ک حساس بشید و نسبت به اون ترس داشته باشید سبب بزرگتر شدن ماجرا و به عینیت در اومدن ترس هاتون میشوید پس برای رهایی و جلوگیری از این اتفاق فقط و فقط رو مهربانی های خانواده همسرتون متمرکز بشید و نسبت به اون لحظات خوب خدارو شکر کنید
    امضای ایشان
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

متاسفانه یکی از بزرگترین اشتباهاتی که بین خانم ها شکل گرفته این موضوع هستش

که فکر میکنند خانواده شوهر یه سری هیولا هستند

و بدبختی از جایی شروع میشه که دختر هنوز ازدواج نکرده از الان گارد گرفته

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد