مشاور
تبلیغات مشاور
صمیمی بودن شوهر و برادرشوهر و جاری    صمیمی بودن شوهر و برادرشوهر و جاری
صمیمی بودن شوهر و برادرشوهر و جاری    صمیمی بودن شوهر و برادرشوهر و جاری

صمیمی بودن شوهر و برادرشوهر و جاری

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: صمیمی بودن شوهر و برادرشوهر و جاری

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

صمیمی بودن شوهر و برادرشوهر و جاری

سلام من حدود دو ماهه ک عقد کردم مشکلم اینه که خیلی وقتا حرفی که به شوهرم میزنم رو میفهمم برادرشوهر و جاریم خبر دارند. البته نمیشه گفت ک از تصمیمات خیلی مهم بوده چون حرفایی که خبر دارند خیلی مهم نیست ولی من همش با شوهرم سر این مساله بحث دارم و همش بهش میگم همین چیزای کوچیک باعث میشه فردا به خودشون اجازه بدم تو مسائل مهممون نظر بدن و دخالت کنند. راستش من خودم اخلاقم طوری که اصلا نه اهل نظر دادن درباره زندگی کسی هستم نه اهل غیبت و بدگویی و از طرفی هم دلم نمیخواد کسی کوچکترین نظری درباره خودمو زندگیم بده چون باخودم میگم من سرم تو لاک خودمه بقیه هم سرشون تو لاک خودشون باشه. شوهرم میگه حرف مهمی نبوده ک دومستن یا ندونستن اونا مشکلی پیش بیاره منم میدونم مهم نبوده این حرفایی که برادرشوهرم میدونه ولی همش با خودم میگم که شاید بعدا فکر کنن میتونن تو مسائل اصلیمون دخالت کنند . البته ظاهرا تو این دو ماه که عروسشون شدم خانواده شوهرم خیییییلی خوب و مهربونن حتی جاری هام هم من بدی ازشون ندیدم. ولی اینقد دوروبرم از جاری و مادرشوهر بد شنیدم ک خودمم میترسم چون همه میگن حتی اگه خییییلی خوب هم باشند زیاد باهاشون صمیمی نشو خصوصا با جاری........
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    بمان برای ساختن...
    عنوان کاربر
    مشاور
    ميانگين پست در روز
    3.66
    تشکـر
    0
    تشکر شده 52 بار در 39 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : صمیمی بودن شوهر و برادرشوهر و جاری

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    متاسفانه دیدگاههای که در جامعه ما در مورد خانواده شوهر شکل گرفته است در بیشتر مواقع اشتباه می باشد و اگر این دیدگاه ها در شما تاثیری بگذارد به مرور زمان نسبت به حتی کارهای مفید آنها نیز شک خواهید کرد و برداشت اشتباه می کنید پس می توانید اینگونه فکر کنید که خانواده شوهر شما از آن موارد استثنا هستند و در مورد دوم بعضی چیزهای ساده در بحث های روزانه بین افراد گفته می شود و ممکن است همسر شما نیز این مسائل را در هنگام صحبت بیان کنند و آنها را چیزی نمبینند که آسیبی به زندگی شما وارد کند اما حتی اگر این موارد مسائل مهمی باشند که همسرشما آن را با افراد خانواده خودش در میان گذاشته باشد باید به شما عرض کنم که دوست عزیز راحل آن اصلا بحث و دعوا و همچنین قهر نمی باشد بهتر است سعی کنید در یک محیط آرام و بدور از دعوا و قضاوت و همچنین توهین به فرد خاصی مخصوصا خانواده او در این مورد و احساساتتان صحبت کنید . در روابط با خانواده شوهر بهتر است احترام آنها را نگه دارید و به جایگاه هر یک از آنها در زندگی همسرتان احترام بگذارید و حدود خودتان را نیز مشخص کنید یعنی نه کناره گیری داشته باشید که آنها شما را با ویژگی های منفی بشناسند و نه آنقدر صمیمی که هرچیزی را به آنها بگویید و هرکاری کنید در این حالت حریم شخصی زندگی مشترک شما حفظ می شود. در این موارد لطفا با افراد متخصص مشورت کنید تا دیدگاه های شخصی افراد که بر اثر زندگی فردی خودشان شکل گرفته است در شما تاثیر نگذارد.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۸۳
    شاد باشید

3. Top | #3

دلنوشته کاربر
    همه چیز از آنجا شروع میشود که تصمیم می گیرید، مثل دیگران نباشید...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.23
    تشکـر
    109
    تشکر شده 91 بار در 70 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

.....
    ویرایش توسط Armin_EM : 01-09-2019 در ساعت 01:48 AM
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

4. Top | #4

دلنوشته کاربر
    همه چیز از آنجا شروع میشود که تصمیم می گیرید، مثل دیگران نباشید...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.23
    تشکـر
    109
    تشکر شده 91 بار در 70 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

سلام

سعی کنید از گمان بد و چسبیدن به افکار ترس الود دست بکشید چون شما نسبت به هرچیزی ک حساس بشید و نسبت به اون ترس داشته باشید سبب بزرگتر شدن ماجرا و به عینیت در اومدن ترس هاتون میشوید پس برای رهایی و جلوگیری از این اتفاق فقط و فقط رو مهربانی های خانواده همسرتون متمرکز بشید و نسبت به اون لحظات خوب خدارو شکر کنید
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.94
    تشکـر
    647
    تشکر شده 3,129 بار در 1,756 پست
    سیستم عامل و مرورگر

متاسفانه یکی از بزرگترین اشتباهاتی که بین خانم ها شکل گرفته این موضوع هستش

که فکر میکنند خانواده شوهر یه سری هیولا هستند

و بدبختی از جایی شروع میشه که دختر هنوز ازدواج نکرده از الان گارد گرفته

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
صمیمی,  صمیمیت,  صمیمی در حل جدول,  صمیمی به انگلیسی,  صمیمیت زناشویی,  صمیمیت در حل جدول,  صمیمیت چیست,  صمیمی ترین دوست,  صمیمیت زوجین,  صمیمی فر,  صمیمی بودن,  صمیمی بودن به انگلیسی,  صمیمی بودن زن و شوهر,  صمیمی بودن با همسر,  صمیمی بودن چیست,  پروفایل صمیمی بودن,  تعبیر خواب صمیمی بودن,  عکس نوشته صمیمی بودن,  عکس صمیمی بودن,  فکر,  فکرە,  فکری سیاسی,  فکر برتر,  فکر آخرت,  فکرونی ام کلثوم,  فکرشم نکن,  فکرآموز,  فکر چیست,  فکر تو پیرم کرد,  من ما كنتي تكوني,  من,  من فضلك,  من و تو,  من سيربح المليون,  مناسك الحج,  من الوزارات,  منتخب مصر,  مناسك العمرة,  منصور السالمي,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)