مشاور
تبلیغات مشاور
عذاب وجدان    عذاب وجدان
عذاب وجدان    عذاب وجدان

عذاب وجدان

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عذاب وجدان

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر

عذاب وجدان

سلام
    واقعیتش سخت بود برام درباره این موضوع با کسی حرف بزنم. چون دختری هستم که تا به حال تو زندگیم کسی رو مورد ازار قرار ندادم ولی تمام دور و بری هام یک جورایی باعث رنجش من شدند. داستان زندگیم خیلی طولانی و توضیح دادنش توی چند خط انقدر هم اسون نیست ولی چیزی که ذهن منو مشغل کرده و باعث شده است که دلم ازارده شود مسئله ای است که اکنون با ان دست به گریبان هستم. مسئله این است که در گذشته اقایی از من درخواست اشنایی به قصد ازدواج کردند اما بعد گفتند که چون خونوادشون ممکنه مخالفت کنه نمیتونیم باهم ازدواج کنیم البته این بهانه بود و خودشون بعد از مدتی که تنهایم گذاشتند برگشت و گفت من نگران بودم خواسگارهایت را به خاطرم از دست بدی ایشان اقای خوبی هستند ولی متاسفانه مشکل جدی این هست که خانواده ایشان ممکن است در ازدواج مخالفت کنند و مشکل بعدی اینکه ایشان تا ۵ سال اینده نمیتوانند ازدواج کنند چون نه کار دارند و نه سرمایه ای. از طرفی اقایی خواهان من هستند و حاضرن برای داشتنم همه کاری انجام دهند.. من از طرفی دلم پیش نفر اول هست و از طرفی فکر اینده اینکه بعد از این همه وقت شخص مقابل نتواند خونواده اش را راضی کند عذابم میدهند و از طرفی نگرانم دلش برنجد و دلخور شود و با در نظر گرفتن این موضوع که من ۲۸ سالم هست و ممکن است با از دست دادن خواسگارم دیگر کسی به خواسگاریم نیاید خیلی نگرانم از شما میخام کمکم کنید که چیکار کنم منتظر اون شخص بمونم و پای روی عقل بگذارم و مطابق دل عمل کنم یا ازدواج کنم و به زندگی خود ادامه دهم ...
    ممنون
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : عذاب وجدان

چرا عذاب وجدان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط N13712 نمایش پست ها
    سلام
    واقعیتش سخت بود برام درباره این موضوع با کسی حرف بزنم. چون دختری هستم که تا به حال تو زندگیم کسی رو مورد ازار قرار ندادم ولی تمام دور و بری هام یک جورایی باعث رنجش من شدند. داستان زندگیم خیلی طولانی و توضیح دادنش توی چند خط انقدر هم اسون نیست ولی چیزی که ذهن منو مشغل کرده و باعث شده است که دلم ازارده شود مسئله ای است که اکنون با ان دست به گریبان هستم. مسئله این است که در گذشته اقایی از من درخواست اشنایی به قصد ازدواج کردند اما بعد گفتند که چون خونوادشون ممکنه مخالفت کنه نمیتونیم باهم ازدواج کنیم البته این بهانه بود و خودشون بعد از مدتی که تنهایم گذاشتند برگشت و گفت من نگران بودم خواسگارهایت را به خاطرم از دست بدی ایشان اقای خوبی هستند ولی متاسفانه مشکل جدی این هست که خانواده ایشان ممکن است در ازدواج مخالفت کنند و مشکل بعدی اینکه ایشان تا ۵ سال اینده نمیتوانند ازدواج کنند چون نه کار دارند و نه سرمایه ای. از طرفی اقایی خواهان من هستند و حاضرن برای داشتنم همه کاری انجام دهند.. من از طرفی دلم پیش نفر اول هست و از طرفی فکر اینده اینکه بعد از این همه وقت شخص مقابل نتواند خونواده اش را راضی کند عذابم میدهند و از طرفی نگرانم دلش برنجد و دلخور شود و با در نظر گرفتن این موضوع که من ۲۸ سالم هست و ممکن است با از دست دادن خواسگارم دیگر کسی به خواسگاریم نیاید خیلی نگرانم از شما میخام کمکم کنید که چیکار کنم منتظر اون شخص بمونم و پای روی عقل بگذارم و مطابق دل عمل کنم یا ازدواج کنم و به زندگی خود ادامه دهم ...
    ممنون
    من پیشنهادم اینه که چند جلسه با نفر دوم صحبت کنید وباهم بیشتر آشنا بشید اگه دیدید ازایشون خوشتون میاد باهاش ازدواج کنید.چون نفراول هنوز هیچیش معلوم نیست وممکنه بخاطر شرایطش هیچ وقت نیاد خواستگاریتون.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.64
    تشکـر
    3,101
    تشکر شده 1,542 بار در 1,022 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط N13712 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    سلام

پسر هیچی نداشته باشه باید استقلال فکری داشته باشه و اونقد ضعیف نباشه که همه تصمیماتش تحت تاثیر خواسته های خانوادش باشه.

پسر اگه یک نفرو واقعاً میخواد باید بتونه خانوادشو راضی کنه.

5. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
عذاب القبر,  عذاب الحب,  عذاب قوم ثمود,  عذاب,  عذاب النار,  عذاب العاشقينا,  عذاب قوم عاد,  عذاب القبر في القرآن,  عذابي غير,  عذاب قوم شعيب,  عذاب وجدان,  عذاب وجدان به انگلیسی,  عذاب وجدان بعد از سقط جنین,  عذاب وجدان شدید,  عذاب وجدان بعد از تنبیه کودک,  عذاب وجدان علی عبدالمالکی,  عذاب وجدان بعد از بهم خوردن نامزدی,  عذاب وجدان بعد از رابطه نامشروع,  عذاب وجدان بعد از پرخوری,  عذاب وجدان متن,  فکر,  فکرە,  فکری سیاسی,  فکر برتر,  فکر آخرت,  فکرونی ام کلثوم,  فکرشم نکن,  فکرآموز,  فکر چیست,  فکر تو پیرم کرد,  قصد ازدواج دارم,  قصد ازدواج ندارم,  قصد ازدواج,  قصد ازدواج ندارم یعنی چه,  قصد ازدواج داشتن به انگلیسی,  قصد ازدواج داشتن,  قصد ازدواج ندارم به انگلیسی,  قصد ازدواج ندارد,  قصد ازدواج دختر,  قصد ازدواج دايم دارم,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)