نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: علاقه مند به خواهر زن

14348
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه مند به خواهر زن

سلام من یه ساله ازدواج کردم و خانومم خیلی نافرمانی میکنه باهاش آروم حرف میزنم جوابمو با تندی و بد دهنی میده بماند که بعضی وقتا باهاش برخورد میکنم..خواهرش خیلی فهمیده و با درک و شعور بالاست جوری که شدیدن بهش علاقه مند شدم و فکرش هیچ وقت از ذهنم نمیره از یه طرف نمیخوام وارد گناه بشم
    چیکار کنم؟ اومدم خلاصه اش کردم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : علاقه مند به خواهر زن

نقل قول نوشته اصلی توسط zizigolo21 نمایش پست ها
    سلام من یه ساله ازدواج کردم و خانومم خیلی نافرمانی میکنه باهاش آروم حرف میزنم جوابمو با تندی و بد دهنی میده بماند که بعضی وقتا باهاش برخورد میکنم..خواهرش خیلی فهمیده و با درک و شعور بالاست جوری که شدیدن بهش علاقه مند شدم و فکرش هیچ وقت از ذهنم نمیره از یه طرف نمیخوام وارد گناه بشم
    سلام خوبین ؟ ببخشید خیانت ک فقط به عمل کردن نیس همین ک تو ذهنتون به یکی دیگه هم فکر کنین دارید به عشقتون خیانت میکنین !!!!خب بعدشم وقتی فکر یکی دیگه رو تو ذهنتون میارید کم کم همسرتون واستون کم رنگ میشه و این خطرناکع ..از امشب تصمیم بگیرید دیگه حتی بهش فکرم نکنین چون خیلی نامردیه اینکار و ظلمه ..باشه؟
    بعدش خب رابطتتون الان تو چه حدیه ؟
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-09-2018 در ساعت 03:51 AM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

حس دست خود ادم نیست حتی تا جای امکان خودمو دور نگه میدارم حتی با این رفتارای خانمم میخوام که مشکلم تو زندگیم حل شه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    تشکر شده 64 بار در 53 پست
    میزان امتیاز
    0

در مورد خواهر زنتان نظری ندارم
    ولی اخلاق همسر شما روز به روز بدتر خواهد شد. اگر جای شما بودم جدا می شدم چون این مدل زنها درست شدنی نیستند مگر اینکه از کسی بترسند و مودبانه رفتار کنند

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط خرد نمایش پست ها
    در مورد خواهر زنتان نظری ندارم
    ولی اخلاق همسر شما روز به روز بدتر خواهد شد. اگر جای شما بودم جدا می شدم چون این مدل زنها درست شدنی نیستند مگر اینکه از کسی بترسند و مودبانه رفتار کنند

یعنی چی بخشید یعنی زنا انقد مظلومن ک شما کاری به کار زشته شوهرشون ندارین بعد زنشو محکوم میکنید و میگید طلاقش بده!!!؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36591
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

شما شاید روزانه یک ساعت یا کمتر خواهر زنتون رو ببینید.
    ولی همسرتون مدام در کنار شماست.و اخلاق و عقایدش رو کامل در حریان هستین.
    این مسلمه که خواهر زن شما شخصیت واقعیش رو تو اون یه ساعت به شما نشون نمیده.
    به حرف هم که نیست من میتونم خودمو اونجور که نیستم نشون بدم ولی وقتی باهام ازدواج کردی میفهمی چه ادم داغونیم.
    مرغ همسایه غازه.
    ببین مشکل کجاست.
    اصولا یه خانوم تو رابطه جنسی براش کم گذاشته بشه و تو این مورد یه طرفه باشه.عصبانی میشه و این دست خودش نیست.
    مطمئن باشین که نمیتونید با خواهر زنتون لزدواج کنید هیچ خواهر زنی حاضر به اینکار نمیشه که کسی که به خواهرش خیانت کنه باهاش ازدواج کنه

7. کاربران زیر از بنت الزهرا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بنت الزهرا نمایش پست ها
    به حرف هم که نیست من میتونم خودمو اونجور که نیستم نشون بدم ولی وقتی باهام ازدواج کردی میفهمی چه ادم داغونیم.
    مرغ همسایه غازه.
    ببین مشکل کجاست.
    اصولا یه خانوم تو رابطه جنسی براش کم گذاشته بشه و تو این مورد یه طرفه باشه.عصبانی میشه و این دست خودش نیست.
    مطمئن باشین که نمیتونید با خواهر زنتون لزدواج کنید هیچ خواهر زنی حاضر به اینکار نمیشه که کسی که به خواهرش خیانت کنه باهاش ازدواج کنه
    انگار اینجا مرکز مشاوره نیست مرکز قضاوته درست پیامای منو بخونید گفتم این چیز اذیتم میکنه و راه حل میخوام که ذهنم پاک شه و ضمنا قبل ازدواج من این اخلاق خانوممو ندیدم چون باهاش دوست نبودم قصد طلاق هم ندارم فقط دو تا راهنمایی میخواستم دو مرکز مشاوره کسی .کسی رو نباید قضاوت کنه

9. کاربران زیر از zizigolo21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بنت الزهرا نمایش پست ها
    مرغ همسایه غازه.
    ببین مشکل کجاست.
    و اینم بدونین با تموم مریضی هایی که خانوادش ازم مخفی کردن و این اخلاقش که این فقط اینجوریه با همه وجود عاشقشم و میخوام درستش کنم با هر روشی فقط از این علاقه به خواهرش احساس ترس کردم راهنمایی خواستم..ضمنان اخلاق خوب خواهرش زبان زده اصلنم قضیه ی غاز و همسایه نیست

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام<br>بنده روانشناس هستم لطفا چند نمونه از نافرمانی های همسرتون رو نام ببرید و بگید دقیقا چیکار میکنه که شمارو ناراحت میکنه؟

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    با سلام<br>بنده روانشناس هستم لطفا چند نمونه از نافرمانی های همسرتون رو نام ببرید و بگید دقیقا چیکار میکنه که شمارو ناراحت میکنه؟
    مثلا یه لباس یه هفته بهش میگم بشور آخرش باید دستشو بگیرم ببرمش بالاسرش بشینم یا اینکه روزا کلا خوابه حتی الان هر چی با مهربونی جملات خوب میگم میگه برو گم شو داد میزنه وقتی تندی میگم انجام میده ولی یه روز قهره از کار میام میگم عزیزم یه لیوان آب بیار هلاکم میگه برو بردار و... میتونم بقول معروف آدمش کنم ولی یه شعور و درک درونی دارم که میگم از راه درست تر انجام بدم

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مثلا یه لباس یه هفته بهش میگم بشور آخرش باید دستشو بگیرم ببرمش بالاسرش بشینم یا اینکه روزا کلا خوابه حتی الان هر چی با مهربونی جملات خوب میگم میگه برو گم شو داد میزنه وقتی تندی میگم انجام میده ولی یه روز قهره از کار میام میگم عزیزم یه لیوان آب بیار هلاکم میگه برو بردار و... میتونم بقول معروف آدمش کنم ولی یه شعور و درک درونی دارم که میگم از راه درست تر انجام بدم
    همیشه بهش توضیح میدم باید مسائل خودمون بین خودمون حل شه نباید کولی بازی در بیاری تا به یه چیز شک میکنه داد و بیداد میکنه کس و کارمو خبر میکنه وقتی بهش توضیح میدم یه گوشه میگه ببخشید دست خودم نبود..ته دلش دوستم داره میدونم

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

همیشه بهش توضیح میدم باید مسائل خودمون بین خودمون حل شه نباید کولی بازی در بیاری تا به یه چیز شک میکنه داد و بیداد میکنه کس و کارمو خبر میکنه وقتی بهش توضیح میدم یه گوشه میگه ببخشید دست خودم نبود..ته دلش دوستم داره میدونم
    خوب چنتا حالت داره باید لحن شما که بهش کاری رو میگید هم سنجید. آیا قبل از ازدواج مشاوره رفتید؟
    تاحالا با همسرتون حرف زدید و انتظارات دوطرف رو شنیدید؟

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب چنتا حالت داره باید لحن شما که بهش کاری رو میگید هم سنجید. آیا قبل از ازدواج مشاوره رفتید؟
    تاحالا با همسرتون حرف زدید و انتظارات دوطرف رو شنیدید؟
    اصلن یه مشکلی پیش میاد میشین کنارش با ارومی حرف میزنم میگم بیا با حرف حلش کنیم میگه ول کن برو و فلان.. حاظره بخاطر مشکلات کلا با هم قهر باشیم ولی اصلن حرف نزنیم .وقتی اون ازم ناراحته تا ارومش نکنم ولش نمیکنم ولی اون منو ناراحت کنه انگار نمیدونه چیکار باید کنه همیشه باید توضیح بدم که حداقل الکی بگو ببخشد و فلان از دلم در بیار
    نه نرفتیم مشاور

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

اصلن یه مشکلی پیش میاد میشین کنارش با ارومی حرف میزنم میگم بیا با حرف حلش کنیم میگه ول کن برو و فلان.. حاظره بخاطر مشکلات کلا با هم قهر باشیم ولی اصلن حرف نزنیم .وقتی اون ازم ناراحته تا ارومش نکنم ولش نمیکنم ولی اون منو ناراحت کنه انگار نمیدونه چیکار باید کنه همیشه باید توضیح بدم که حداقل الکی بگو ببخشد و فلان از دلم در بیار
    نه نرفتیم مشاور
    رفتار همسر شما باید ریشه یابی بشه!! باید دید ایا از مشکلی رنج میکشن؟ ایا افسرده هستند؟ ایا خاطره ای هست براشون که داره اذیتشون میکنه
    لطفا سن خودتون و همسرتون و میزان تحصیلاتتون رو بفرمایید و همچنین فاصله سنی خواهر همسرتون و سطح تحصیلاتشون رو هم بفرمایید

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار همسر شما باید ریشه یابی بشه!! باید دید ایا از مشکلی رنج میکشن؟ ایا افسرده هستند؟ ایا خاطره ای هست براشون که داره اذیتشون میکنه
    لطفا سن خودتون و همسرتون و میزان تحصیلاتتون رو بفرمایید و همچنین فاصله سنی خواهر همسرتون و سطح تحصیلاتشون رو هم بفرمایید
    من و خواهر زنم ۲۳ خانومم آخرای ۲۰ من فوق بقیه دیپلم

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

من و خواهر زنم ۲۳ خانومم آخرای ۲۰ من فوق بقیه دیپلم
    خوب پس متاسفانه سن کمی ازدواج کردید. و سن همتون هنوز خیلی پایینه و جا برای تغییر دارید. ایشون بیشتر هنوز توی حال و هوای بچگی به سر میبرند و دلشون میخواد از پسرها کم نیارند و یه همچین وضعیتی...
    به علتی که متاسفانه سن هردوتون پایین هستش صحبت دونفره کار بی فایده ای خواهد بود یکی از دلایلی هم که همسرتون سریعا با خانوادش مشکلاتشو درمیون میذاره همین هستش.
    لطفا حتما حتما به یک مشاور مراجعه کنید و دوره های نحوه رفتار متقابل رو بگذرونید.
    این دوره ها بسیار مفید هستند و خیلی توی شناخت طرفین به یک دیگر کمک میکنند. توی شهرتون بگردید حتما این دوره هارو میتونید پیدا کنید.
    در ضمن سنتون هنوز اونقدری نیست که بخوایید بلغزید. پس مراقب خودتون باشید...
    موفق باشید

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب پس متاسفانه سن کمی ازدواج کردید. و سن همتون هنوز خیلی پایینه و جا برای تغییر دارید. ایشون بیشتر هنوز توی حال و هوای بچگی به سر میبرند و دلشون میخواد از پسرها کم نیارند و یه همچین وضعیتی...
    به علتی که متاسفانه سن هردوتون پایین هستش صحبت دونفره کار بی فایده ای خواهد بود یکی از دلایلی هم که همسرتون سریعا با خانوادش مشکلاتشو درمیون میذاره همین هستش.
    لطفا حتما حتما به یک مشاور مراجعه کنید و دوره های نحوه رفتار متقابل رو بگذرونید.
    این دوره ها بسیار مفید هستند و خیلی توی شناخت طرفین به یک دیگر کمک میکنند. توی شهرتون بگردید حتما این دوره هارو میتونید پیدا کنید.
    در ضمن سنتون هنوز اونقدری نیست که بخوایید بلغزید. پس مراقب خودتون باشید...
    موفق باشید
    تو منطقه ما تازه به موقع ازدواج کردم خیلی یا چهارده پونزده ساله ان خواهراش ۱۸ سالگی ازدواج کردن البته بعله یه مشکلی داره که من با همه وجود ش قبولش کردم و بهش اعتماد دارم

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    میزان امتیاز
    7

تو منطقه ما تازه به موقع ازدواج کردم خیلی یا چهارده پونزده ساله ان خواهراش ۱۸ سالگی ازدواج کردن البته بعله یه مشکلی داره که من با همه وجود ش قبولش کردم و بهش اعتماد دارم
    ازدواج توی سن پایین دیگران دلیل بر مزایای ازدواج سن کم نیست.
    لطفا حتما به توصیه بنده عمل کنید.
    موفق باشید

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    خوش اومدین به فروم
    من پست ها رو مطالعه کردم
    با خانوم ghm که مشاور هستن موافقم

ببینین همیشه وقتی مسئله ای پیش میاد باید اول ریشه یابی کرد
    بعد سراغ راه حل رفت و بعد هم اقدام برای حلش
    یکی از خانوم های اقوام رفتارشون شبیه رفتار خانوم شماست، جمله هاتون رو میخوندم ایشون تو ذهنم تداعی شد

خیلی خیلی بهتره و لازم هست شما و همسرتون به یه مشاور مجرب مراجعه کنید
    مشاور به عنوان نفر سوم و بی طرف میتونه مسائلتون رو بررسی کنه و راهکارهای لازم رو بهتون بگه
    با توجه به اینکه سن همسرتون و البته خودتون هم زیاد نیست احتمالا به خاطر این موضوع باشه
    یه مقدار بیشتر به همسرتون توجه کنید و با مهربانی بهشون بگید که کاراشون اشتباهه
    سعی کنید تا حد امکان عصبانی نشید و کتک کاری هم نکنید چون بدتر میشه مسئله.
    امیدوارم براتون حل بشه.

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38704
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.اقای محترم
    اول اینکه شما میگید همسر من نافرمانی میکنه!!
    فکر می کنید به کار بردن این واژه، تو دنیایی که زن و مرد با هم برابری می کنن، درسته؟
    بعد اینکه شما میگید من لباسمو می برم میگم بشور و نمیشوره.
    واقعا فکر می کنین کارای شخصیتونو همسرتون باید انجام بده
    و خواهر زنتون فرمان برداری میکنه؟
    نظر من اینه که سعی کنید بیشتر راجع به زنان مطالعه کنید. سعی کنید بیشتر همسرتون رو بشناسید
    کار سختی نیست.هیچ انسانی در برابر رفتار و اخلاق خوب، نمی تونه واکنش بد نشون بده. مگه اینکه مشکل روحی روانی داشته باشه
    لطفا به همسرتون برچسب نزنید
    بهش محبت کنید. محبت کلامی و رفتاری
    اینو بدونید که همسر من، پرستار من نیست.همسر من مسوول کارهای شخصی من نیست
    همسر من هیچ وظیفه ای نداره که تمام امور زندگی رو به عهده بگیره. اما اگر محبت ببینه و سیراب بشه، حاضره برای ادامه ی زندگیش همه کار بکنه
    لطفا برای زندگی تون بیشترانرژی وقت بذارید
    فکر نکنید اگر با شخص دیگه ای ازدواج می کردید، خیلی وضعیت بهتری پیش رو بود
    هر ادمی توی زندگی مشترک، خصوصیات مثبت و منفی خودشو داره
    به این فکر کنید که اگه همسرتون به خاطر کم توجهی شما، توجهش به مرد دیگه ای جلب شده باشه، شما چه حسی پیدا می کنید؟
    مطمئنا حس خوبی نیست
    پس خودتون رو جای همسرتون بگذارید تا زندگی رو بهتر درک کنید و با انرژی بیشتری به همسرتون انگیزه ی زندگی بدید
    نه که جا بزنید

23. کاربران زیر از sahar.daneshi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33063
    تشکـر
    10
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    این درک و فهم اشتباهیه که ما تا ازدواج میکنیم نظرمون عوض میشه میگیم اون خوب بود و ...
    از کجا معلوم خواهرش بدتر از خودش نباشه ؟ چون دخترا تو زندگی شخصی خودشون با چیزی که بیرون نشون میدن معمولا متفاوت هستن ( برای همین میگن مدتی نامزد باشید )
    ولی اینکه شما داری میگی من از زنم بدم میاد خیلی بده .
    من پیشنهاد میکنم چندجلسه برین پیش مشاور خانواده حضوری چند بار باهم برید و یکبار مثلا خودتون تنها و یکبارم خانومتون رو بفرستین ( چون نمیشه با یه تاپیک و پست همه مشکلات شما رو که ما نمیدونیم دقیقا رو حل کرد )
    یه جمله میگم بهش فکر کنید :
    وقتی چیزی خراب میشه درستش کنید نه عوض .

با تشکر

امضای ایشان
    برای سلامتی همه بیماران یک صلوات بفرستید

25. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 102 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen987 نمایش پست ها
    سلام
    این درک و فهم اشتباهیه که ما تا ازدواج میکنیم نظرمون عوض میشه میگیم اون خوب بود و ...
    از کجا معلوم خواهرش بدتر از خودش نباشه ؟ چون دخترا تو زندگی شخصی خودشون با چیزی که بیرون نشون میدن معمولا متفاوت هستن ( برای همین میگن مدتی نامزد باشید )
    ولی اینکه شما داری میگی من از زنم بدم میاد خیلی بده .
    من پیشنهاد میکنم چندجلسه برین پیش مشاور خانواده حضوری چند بار باهم برید و یکبار مثلا خودتون تنها و یکبارم خانومتون رو بفرستین ( چون نمیشه با یه تاپیک و پست همه مشکلات شما رو که ما نمیدونیم دقیقا رو حل کرد )
    یه جمله میگم بهش فکر کنید :
    وقتی چیزی خراب میشه درستش کنید نه عوض .

با تشکر

آفرین
    کاملا درسته.

26. کاربران زیر از Sorena. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar.daneshi نمایش پست ها
    سلام.اقای محترم
    اول اینکه شما میگید همسر من نافرمانی میکنه!!
    فکر می کنید به کار بردن این واژه، تو دنیایی که زن و مرد با هم برابری می کنن، درسته؟
    بعد اینکه شما میگید من لباسمو می برم میگم بشور و نمیشوره.
    واقعا فکر می کنین کارای شخصیتونو همسرتون باید انجام بده
    و خواهر زنتون فرمان برداری میکنه؟
    نظر من اینه که سعی کنید بیشتر راجع به زنان مطالعه کنید. سعی کنید بیشتر همسرتون رو بشناسید
    کار سختی نیست.هیچ انسانی در برابر رفتار و اخلاق خوب، نمی تونه واکنش بد نشون بده. مگه اینکه مشکل روحی روانی داشته باشه
    لطفا به همسرتون برچسب نزنید
    بهش محبت کنید. محبت کلامی و رفتاری
    اینو بدونید که همسر من، پرستار من نیست.همسر من مسوول کارهای شخصی من نیست
    همسر من هیچ وظیفه ای نداره که تمام امور زندگی رو به عهده بگیره. اما اگر محبت ببینه و سیراب بشه، حاضره برای ادامه ی زندگیش همه کار بکنه
    لطفا برای زندگی تون بیشترانرژی وقت بذارید
    فکر نکنید اگر با شخص دیگه ای ازدواج می کردید، خیلی وضعیت بهتری پیش رو بود
    هر ادمی توی زندگی مشترک، خصوصیات مثبت و منفی خودشو داره
    به این فکر کنید که اگه همسرتون به خاطر کم توجهی شما، توجهش به مرد دیگه ای جلب شده باشه، شما چه حسی پیدا می کنید؟
    مطمئنا حس خوبی نیست
    پس خودتون رو جای همسرتون بگذارید تا زندگی رو بهتر درک کنید و با انرژی بیشتری به همسرتون انگیزه ی زندگی بدید
    نه که جا بزنید
    من وظیفه دارم برم جون بکنم واسه رفاه خانم اون وظیفه نداره یه لباس عرق کرده منو بشوره؟ در جواب یکی از سوالات اره خواهرش وقتی باشه ببینه من خستم و با کلمه ی عزیزم التماس خانومم میکنم برام غذا بیاره خواهرش بلند میشه میاره خوشبختانه توصیه های مشاور بهترش کرده نه حرف های نژاد دوستانه شما.بعله مرد و زن برابرند ولی دو جنس متفاوت و هر کدوم باید یه کاری که از پسشون بر میاد و انجام بدن پس من کار میکنم کمرمو داغون میکنم برای رفاهش دوستت دارم و عزیزم بهش میگم در عوض در مقابل احترام میخوام یه استقبال معمولی میخوام

28. کاربران زیر از zizigolo21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد