نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: قهر با همسر

839
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37972
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

قهر با همسر

چند روز پیش مادرشوهرم مریض شده بود و چون با خواهرشوهرم تنها بودند، از من و همسرم خواست با بچه مون بریم اونجا. خودمون هم کمابیش مریض بودیم. همسرم گاهی به شوخی حرفایی میزنه که من ناراحت میشم مثل کره خر، بیشعور و با وجود اینکه ناراحتی منو میدونه، دیگه کم کم به جایی رسیده که به خاطر صمیمیت با خواهر و مادرش جلوی اونها هم همین طرز حرف زدنو داره، البته به خواهر برادراش هم گاهی اینجوری حرف میزنه. من که مریض بودم و دو سه روزی هم اونجا بودیم و چند بارم بهش گفته بودم و گوش نکرده بود حسابی کلافه شدم و یواش بهش گفتم اگه این اخلاقتو میشناختم هیچوقت زنت نمیشدم. همین تلنگری بود که دو سه ساعت بعد وقتی اومد با بچه شوخی کنه و گریه ش انداخت، اومدم مداخله کردم و یه دفعه عین دیوونه ها شروع کرد به داد زدن و فحاشی، جوری که مادر وخواهرش به زور دورش میکردند. ما بار اولمون نبود دعوا میکردیم اما جلوی بقیه بار اول بود و همین خیلی ناراحتم میکنه. اولش دو سه روز به قهر خونه مادرشوهرم موندم. اما وقتی دیدم با اینکه شاهد ماجرا بودند، دخالتی نمیکنند و به پسرشون حرفی نمیزنند، در حالیکه همیشه پشت من بودند و حالا هم دیدند من واقعا کاری نکرده بودم. حتی این چند روز درست ازم پذیرایی نکردند، رفتم خونه مون. الان حدود یه هفته ست قهریم و کاری به هم نداریم. اوایل ازدواج همسرم حتی طاقت یه روز قهر منو نداشت اما الان به راحتی زندگیشو میکنه و منم چون جلوی بقیه چنین رفتار زشتی نشون داده اصلا نمیتونم برای آشتی پیش قدم بشم. از مادر شوهرم که انقدر توی این موضوع بی خیال بود و حتی نپرسید آشتی کردیم یا نه، دلخورم، اما بیشتر لز همه از دست شوهرم ناراحتم، قبلا هم شده بود بی دلیل عصبانی بشه حتی با خواهر، برادر، مادر و پدرش حرفش شده بود اما تا حالا چنین رفتاری جلوی بقیه با من نداشت. احساس میکنم حرمتمو جلوی بقیه از بین
    برد و با اینکه قبلا فکر میکردم مرد مهربونیه و دلش نمیخواد کسی را برنجونه، ظاهرا اینطور نیست.
    چکار کنم؟ دارم افسرده میشم. نمیخوام برم آشتی کنم و اونم انگار چنین تصمیمی نداره.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    37973
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : قهر با همسر

کارشون اصلا درست نبوده بنظرم کار شما و حرفتون درست بوده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37890
    تشکـر
    95
    تشکر شده 11 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اینطور که معلومه شوهر شما باید ادم شوخ طبعی باشن و برعکس شما خیلی احساسی !
    البته شوخی ای که بین خودتون و تنهایی انجام بشه مشکلی نداره مثلا به شما میگه به شوخی کره خر ، شما هم شوخی کن باهاش مثلا بگو نره خر
    اما وقتی شوخی جلوی بقیه انجام بشه این یکم از شوخی فراتر میره و کارشوهرتون قطعا درست نبوده !
    گاهی اوقات برای اشتی مستقیم نباید پیش قدم شد ، یه شامی چیزی که دوست داره براش درست کن
    این میشه مقدمه اشتی !

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 102 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    بنظرم شما باید قبلا در این مورد ب شکل جدی با همسرتون صحبت میکردید.
    دقیقا همون اوایلی ک از این نوع شوخی ها باهاتون میکردن باید میگفتید ک علاقه ای ب شنیدن توهین ندارید ولی نگفتن این موضوع باعث شد تا کار ب اینجا بکشه.
    قهر کردن شوهر شما هم میتونه ی فرصت باشه هم ی تهدید.از این جهت ک فرصتی هست تا هر کدوم از شما بشینید فکر کنید ک چ اشتباهی در گذشته کردید ک کار ب اینجا کشیده شده و در صدد جبران باشید.ولی اگه این مدت زمان این قهر زیاد طول بکشه میتونه دلهای شما رو از همدیگه سرد کنه و باعث دوری شما بشه.
    من فکر میکنم شما باید یکی از بزرگان خانواده یا فامیل رو مأمور کنید ک مشکل شما رو حل کنن و ب شوهرتون بگن ب شکلی ک حرمت تون حفظ بشه،بیان و شما رو ب خونه ببرن و آشتی کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد