مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

موضوع: مادرشوهر روانی

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.16
    تشکـر
    765
    تشکر شده 1,195 بار در 748 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : مادرشوهر روانی

ردالاحسان عادات الحمار
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4839
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.17
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,134 بار در 614 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    چرا کسی جوابی نمیده؟
    عزیزم همسر شما که همراه شماست و شما رو باور میکنه دیگه چرا خودتون رو ناراحت میکنید رفت و آمدتون رو کم کنید برخوردهاتون رو کم کنید بذارید شاید یکم بترسه پسرش ازش دور میشه و به خودش بیاد درسته هر چی باشه مادرشه و حقشه پسرش رو ببینه ولی خب اینطوری که نمیشه از یه جایی باید به خودش بیاد هیچ وقت هم جلوی همسرت رو نگیر که مادرش رو نبینه
    من کاملا بهت حق میدم چون یه نمونش رو دارم
    ولی هیچ وقت آرزوی مرگش رو نکردم چون مادره و چراغ یه خونه.هیچ وقت برای هیچ کس بد نخواه .شما متانت خودتون رو حفظ کنید
    شما که احتیاجی به ایشون نداری حالا هر چی میخاد بگه بگه خودت رو ناراحت نکن یه لبخند اینجور مواقع ممیکنه خیلی جواب خوبی واسه سوزندن طرف مقابل باشه یعنی اینکه اهمیت نمیدی

4. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27608
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    33
    تشکر شده 39 بار در 30 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

چه شرایطههههههههههه سختی...به نظرم مادرشوهرت امتحان بزرگه زندگیته...هر کسی با یه سختیه بزرگی امتحان مشه به قول ویکتور هوگو "سرنوشت هر بار که بخواهد کسی را بیازماید و یک تبهکار یا یک نیمه خدا بسازد او را به این کوره ی آزمایش می افکند. "البته منظور ویکتورهوگو فقر بوده...ولی به نظر من این کوره ی آزمایش واسه هر کس یه چیزه....یکی فقر...یکی بیماری...یکی کمبوده محبت....یکی جنگ...یکیم عین شما با مادرشوهره مشکلدارش...پس این تویی که یا باید از این کوره ی آزمایش موفق بیرون بیایو صبرت قدره مقام نیمه خدایی ارزش داره یا دیگه طاق نیاریو خودت آدم بدی بشی.....هر چی بیشتر اذیتت کرد بیشتر در حقش در خلوت دعا کن.و حتی خدارو شکر کن که کوره ی آزمایش تو اینه و مثلا سرطان یکی از عزیزانت نیس....ایشالا هر روز آرامش بیشتری بدست بیاری...در کنار شوهرت(واقعیتش بهت از لحاظ همسرت خیلی حسودیم شدمن خیلی دارم در مورد ازدواج کردنم اذیت میشم...هر موقع مادرشوهرت اذیتت کرد برای من دعا کن(چه ربطی داشت؟!) منم برات حتما دعا میکنم.
    ویرایش توسط مبینا1111111111 : 04-17-2016 در ساعت 03:57 PM

6. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خــــدایا … دخیــل می‌بنــدم! 
نـه اینـکه گــره بگــشایی ؛ نـه ! می‌بنـدم که رهــایم نکــنی !
    شماره عضويت
    17322
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.62
    تشکـر
    3,331
    تشکر شده 6,548 بار در 2,597 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    7

طلیعه جان

این عنوان رو بارها دیده بودم تو صفحه اصلی

ولی اصلا فکر نمیکردم استارترش شما باشی .

شما که همسرت پشت و پناهته چرا ناراحتی ؟

هروقت دلت شکست بدون خدا ناظر بر اعمال ورفتارشه .

تمام عشق ومحبتت رو به پای همسرت بریز

این روایات رو مادرشوهرت از خودش نقل میکنه .

من هم مذهبیم متاسفم که امثال مادر شوهر شما در جلساتشون یه مشت مزخرفات رو به خورد جوونای ما میدن .

ما هم چادریم و قران زیاد میخونیم ولی خوندنش رو به کسی تحمیل نمی کنیم .
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

7. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.68
    تشکـر
    1
    تشکر شده 566 بار در 296 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط مبینا1111111111 نمایش پست ها
    چه شرایطههههههههههه سختی...به نظرم مادرشوهرت امتحان بزرگه زندگیته...هر کسی با یه سختیه بزرگی امتحان مشه به قول ویکتور هوگو "سرنوشت هر بار که بخواهد کسی را بیازماید و یک تبهکار یا یک نیمه خدا بسازد او را به این کوره ی آزمایش می افکند. "البته منظور ویکتورهوگو فقر بوده...ولی به نظر من این کوره ی آزمایش واسه هر کس یه چیزه....یکی فقر...یکی بیماری...یکی کمبوده محبت....یکی جنگ...یکیم عین شما با مادرشوهره مشکلدارش...پس این تویی که یا باید از این کوره ی آزمایش موفق بیرون بیایو صبرت قدره مقام نیمه خدایی ارزش داره یا دیگه طاق نیاریو خودت آدم بدی بشی.....هر چی بیشتر اذیتت کرد بیشتر در حقش در خلوت دعا کن.و حتی خدارو شکر کن که کوره ی آزمایش تو اینه و مثلا سرطان یکی از عزیزانت نیس....ایشالا هر روز آرامش بیشتری بدست بیاری...در کنار شوهرت(واقعیتش بهت از لحاظ همسرت خیلی حسودیم شدمن خیلی دارم در مورد ازدواج کردنم اذیت میشم...هر موقع مادرشوهرت اذیتت کرد برای من دعا کن(چه ربطی داشت؟!) منم برات حتما دعا میکنم.
    امیدوارم شما هم بزودی ارامش حقیقی رو در کنار همسرتون تجربه کنین. چون به نظر من هیچ عشقی نمیتونه جای عشق بین زن و شوهر رو بگیره.
    ولی اینکه میگین امتحان خداست.
    من حس میکنم تو شش سالی که از ازدواجم گذشته اونقدر امتحانات متعددی برام پیش اومده که دیگه اون ادم قبل از ازدواج نیستم. به قول معروف فولاد ابدیده شدم!
    سر قضیه بچه دار نشدنم اونقدر زجر کشیدم و میکشم که واقعا فکر میکنم همین مساله به حد کافی بزرگ هست که بخوان باهاش یه نفر رو امتحان کنن.
    حالا قضیه مادرشوهرم هم شده قوز بالا قوز.
    سر کار کردن همسرم اونقدر اتفاقات عجیبی برامون افتاد که مثل فیلمها اکشن و جنایی شده بود زندگیم! البته هنوزم بطور کامل جریان حل نشده.

مگه یه ادم چقدر ظرفیت داره.
    مگه من چند سالمه که اینهمه امتحان باید پس بدم.
    من دختر نازپرورده خونه مون بودم. ولی تو این مدت اونقدر اتفاقات جور واجور برام افتاده که حس میکنم اندازه یه زن 50 ساله سختی کشیدم و تجربه دارم!

خدا تو زندگی هر کسی یه امتحان بزرگ قرار داده ولی تو زندگی من چندین امتحان بزرگه که واقعا نمیدونم تا کی میتونم دوام بیارم.

شاید 21 سالی که تو ناز و نعمت بزرگ شدم و اب تو دلم ت************ نخورد و به هرچی خواستم بدون دغدغه رسیدم، حالا باید عوضش رو پس بدم.
    کاش زندگی روی خوشش رو به ما هم نشون بده.

نمیخوام سختی های زندگی از من یه ادم منفی باف و غرغرو و عقده ای بسازه.
    من برای شما دعا میکنم و متقابلا التماس دعا از شما دارم.

9. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11316
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اگه جای من بودین چیکار میکردین.شوهرم همش حرف مادرشو قبول داره به خونوادم و خودم بی احترامی میکنه.هر چی داره خرج مادرش میکنه،قدر شوهرتو بدون که باهاته

10. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خــــدایا … دخیــل می‌بنــدم! 
نـه اینـکه گــره بگــشایی ؛ نـه ! می‌بنـدم که رهــایم نکــنی !
    شماره عضويت
    17322
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.62
    تشکـر
    3,331
    تشکر شده 6,548 بار در 2,597 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    7

http://photos02.wisgoon.com/media/pi...9067760557.jpg
    نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    امیدوارم شما هم بزودی ارامش حقیقی رو در کنار همسرتون تجربه کنین. چون به نظر من هیچ عشقی نمیتونه جای عشق بین زن و شوهر رو بگیره.
    ولی اینکه میگین امتحان خداست.
    من حس میکنم تو شش سالی که از ازدواجم گذشته اونقدر امتحانات متعددی برام پیش اومده که دیگه اون ادم قبل از ازدواج نیستم. به قول معروف فولاد ابدیده شدم.
    نمیخوام سختی های زندگی از من یه ادم منفی باف و غرغرو و عقده ای بسازه.
    من برای شما دعا میکنم و متقابلا التماس دعا از شما دارم.
    ومن هنوز به این آیه دلخوشم .آسانی پس از سختی
    نکند فراموش کنی ما خدا را داریم .
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

11. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27657
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    7
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام،منم با مادر شوهرم به تازگی مشکل دارم ،یعنی همه اعم از دختران و پسران و عروساش و شوهرش مشکل داشتند ،مادر شوهرمم با همه مشکل داره ،اکا من یه سیستمی که داشتم اصلا حرف و حدیثی نبودم و دل به حرفاش نمی دادم ،اهمیت هم نمی دادم ،ضمن این که شوهرم حرفاشو به گوشم نمیرسوند،تا دو سال خوب بودیم ،یعنی سیستم منم جوری بود که اون خوشش میومد ،مجال نیست ازش بگم تا بیشتر بشناسیم ،اما جدیدا منم شدم عین بقیه عروساش ،باهام بد شد یهو ،حدسم اینه یا قرصای اعصابشو میپیچونه و نمیخوره که کاملا برمیاد ازش ،یا این که یکی تو خانوادشو زیر آب منو زده که خیلی معموله اونجا ،یعنی مادر زیر آب بچشو میزنه همینطور خواهر زیر آب برادرو و برادر با برادر ،همممممه اینا رو گفتم که بگم شوهرم بدبین و دهن بینه ،وخیلی حرف روش زود تاثیر میذاره ،با این که من خییییییلی باهاش راه اومدم از نظر اخلاقی و تحمل کردن اخلاقای مضخرفش ،با این که خودمو خوب بهش نشون دادم و میدونه چه کاری ازم برمیاد و چه کاری برنمیاد مادرش وقتی برام دام پهن میکنه و پاپوش درست میکنه و به خانم تخریب چی معروفه البته ،شوهرم به گفته خودش ده درصد حقو به مادرش میده ،یعنی غافل بشم ممکنه بشه صد در صد ،ولی همو ن ده درصد هم خییییییلیه ، مادرش قرص اعصاب مصرف میکنه ،خیلی بهم فشار میاد حتی اگر ذره ای حرفمو باور نکنه یا شک کنه و پشتم نباشه ،آخه خیییییلی باهاش خوب تا کردم ،که البته به خاطر خودم و زندگیم کردم ،تنها ناراحتیم اینه که مادر شوهرم با حرفاش زندگیم به گند نکشه و از اینی که هست بدتر نکنه ،چون برمیاد ازش ، اگر شوهر منم صد درصد عین شوهر شما پشتم بود و اینقدر تحت تاثیر حرررررف نبود ،من حرفاو اعمال مادرشوهرم هیییییچ تاثیری روم نداشت ،هررررگز ارزش نداره بخوای برای این آدم اعصاب بذاری ،شما اعصابتو حالا حالا ها لازم داری جانم ،پس قدر شوهرتو بدون و فقط شوهرت مهم باشه برات.

12. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27428
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    11
    تشکر شده 94 بار در 49 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

عزیزم خدا صبرت بده ان شاالله ...........توکل کن به خدا تو جواب بدیشو با خوبی بده چون دنیا دار مکافاته فردایکی پیدا میشه که باتو بد باشه پس زیاد محلش نده رفت امدت رو کم کن و خونتو ببر یه جای دیگه ...سعی کن دور بشی ازش بعدشم با خوبی جوابشو بده تا خدا خودش یه جوری راحتت کنه

13. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.83
    تشکـر
    2,159
    تشکر شده 2,204 بار در 1,055 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    3

به نظره من خوب نیست در مقابل حرفای مادر شوهرت همش سکوت میکنی سکوت کردن و صبر و تحمل خیلی خوبه اما نه بیش از حد که موجب بشه به روح و روانت و زندگیت آسیب بزنه
    یه همایشه زندگیه بهتر رفته بودم مشاوره اونجا میگفت
    اگر دید کسی با بی منطقی و از راه نادرست شما رو آزرد سعی کنید با سیاسیت و شوخی جوابشو بدید هم اون حساب کار بیشتر دستش میاد هم شما توی دلتون ازش کینه به دل نمیگیرید
    کینه حسه خیلی بدیه و آدمو نابود میکنه هرچی بیشتر توی خودتون بریزید این غده بیشتر بزرگ تر میشه
    به نظرم بهتره جوابشو مثه خودش بدی بری مطالعاتتو بیشتر کنی و بهت چیزی گفت با همونا بهش جواب بدی
    مثلن در جواب اینکه گفت رد الاحسان عادت حمار با یه لبخند ژ************د بهش میگفتی
    اللسان سبع ان خلی عنه عقر :
    زبان، درنده اى است كه اگر رها شود، گاز مى گيرد.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

تالارهمدردی مادر شوهر روانی

مادرشوهر روانی

مادرشوهرم روانیه

مادر شوهر روانی

مادر شوهر احمقم

كدپيشوازچراتوبا من ديونه سرنميكنيمادرشوهر فحاششوهرم همه چيزش به نام مادرشهمادر شوهر روانيه منمادرشوهرروانیمادرشوهر پررو

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مادرشوهر بد,  مادرشوهر بدجنس,  مادرشوهر فکرت,  مادرشوهر و خواهرشوهر,  مادرشوهر مهناز افشار,  مادرشوهر+خواهرشوهر باااامب,  مادرشوهر خسیس,  مادرشوهر پرتوقع,  مادرشوهر دروغگو,  مادرشوهر نی نی سایت,  مادرشوهر روانی,  مادرشوهر روانی من,  فحاشی علی ضیا,  فحاشی الهام چرخنده,  فحاشی نورمحمدی,  فحاشی بازیکنان پرسپولیس,  فحاشی مرد به زن,  فحاشی به علی ضیا,  فحاشی به بهاره رهنما,  فحاشی مداح اهل بیت,  فحاشی خانزاده,  فحاشی مجازات,  فرزند,  فرزندان رهبر,  فرزندان دکتر خدادوست,  فرزند عارف لرستانی,  فرزندان محمدباقر قالیباف,  فرزندان سردار سلیمانی,  فرزند پسر,  فرزندان حضرت محمد,  فرزندان امام حسین,  فرزندان امام خمینی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)