مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24

موضوع: مادرشوهر

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26127
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مادرشوهر

سلام دوستان عزیز ،من چند ماهی است که نامزد شده ام و با مادرشوهروپدرشوهرم مشکل دارم اونا پیرهستن ودیدگاهشون به زندگی خیلی قدیمیه وازن توقع دارن که مثل زمان خودشون باشم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4839
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.12
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,134 بار در 614 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : مادرشوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط آسایش نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ،من چند ماهی است که نامزد شده ام و با مادرشوهروپدرشوهرم مشکل دارم اونا پیرهستن ودیدگاهشون به زندگی خیلی قدیمیه وازن توقع دارن که مثل زمان خودشون باشم
    يعني چجوري يكم بيشتر توضيح بده

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25261
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    17
    تشکر شده 28 بار در 20 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام
    خب ببین این مشکلات بین مادرشوهر و عروس - و افراد نسل جدید و قدیم -از قدیم الایــــام تا حالا تو زندگیا بوده
    شما با شوهرتون زندگی میکنی نه با خانواده ی شوهرتون..همین که شوهرتون شمارو قبول داشته باشه حله زیاد به فکر حرف مردم نباش چون دور یه شهرو میشه حصار گرفت و بست ولی دهن مردمو نچ!
    شما هنوز نامزدی و مدتیه با شوهرتون زندگی میکنی..پس سعی کن تو یه سری شرایط اونو طوری به اصطلاح بار بیارید که با شماهمنظر باشه و گاهی به حرف اون گوش کنید که نظر ایشون درباره شما مثبت باشه و حرفای پدر و مادرش روش اثری نکنه... لازم نیس عین اونا زندگی کنی ولی گاهی میتونی تظاهر کنی.....
    زمان همه چیزو درست میکنه...زیاد روشون حساس نشو

4. کاربران زیر از JESUS بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26127
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اوقت نامزد شدیم بعد ازمدتی شنیدم که مادرشوهرم به کسی گفته که من دوستش ندارم (اینو ازهمسرم شنیدم ) واسش گل خریدم بردم،بازبعداز مدتی پدرشوهرم اومد خونمون وبا پدربزرگ ومادربزرگ ناتنیم(طبقه پایین ما زندگی میکنن) ازمن بدگویی کرد وگفت آشپزی بلد نیست و ی چایی تا به حال به من ن ریخته و به زنم کم محلی میکنه واین حرفا سرهمان باشوهرم یه هفته قهربودیم دوباره مادرو خواهرم بامن رفته بودیم خونشون نشست ازمن بد گفت منم زود جوش میارم برا اینکه بی احترامی نکنم رفتم ازاتاق بیرون خیلی عصبانی بودم خیلی موضوعات بینمان هست که بانوشتن نمیشه بیانش کرد حتی چند روز پیش رفتم خونشون مادرشوهرم زیر لحاف بود سرشو آورد بالا تا منو دید رفت زیر لحاف و موندم که چرا همچین کرد؟ چند دقیقه بعد ازشوهرم لحاف خواست اومدم ازکمد بهش بدم دادوبیدادکردو گفت اون اشکه ینی الاغ هست به من سلام نمیده وچندتاچیزگفت منم خیلی برام سنگین بودحرفش گفتم این چ حرفه وعصبانی شدم گفتم من اگه بدم سلام نمیدم تو سلام میدادی من خجالت میکشیدم گفت من به تو سلام بدم بیخ قشنگ شصتشو بهم نشون داد گفت بیخ تاحالا اینهمه حرف و حدیث نشنیده بودم که تو این مدت شنیدم شوهرم میگه به خاطر من تو از یه گوشت بگیر واز گوش دیگت بیرون کن حالا باهام قهره

6. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25261
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    17
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

شوهرم میگه به خاطر من تو از یه گوشت بگیر واز گوش دیگت بیرون کن حالا باهام قهره
    خب دیگه همین بسه.....
    یه چیزی بین خودمون باشه = بعضی وقتا میبینی یسریا خودشونو بالا میگرن و تحویل نمیگیرن...تو هم اونارو تحویل نگیر حساب کار دستشون بیاد
    یسریا عوض بشو نیستن که نیستن... خودشون دو روز دیگه پشیمون میشن...بعضیا هم کلا بداخلاق هستن..نه تنها شما.اگه کس دیگه ای عروس این اقا میشد بازم این شرایط برپا بود...مشکل ازوناس ن از شما....
    ببخشیدا جسارته ولی بقول خودتون اونا پیرن چن وخ دیگه مهمونتون نیستن..بزا بگذره..همه چی درست میشه

7. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26127
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بیش از نیمی آخوند پدرشوهرم به نام همسرم بود ازش گرفت ینی همسرم خواست ثابت کنه دوسم داره پس داد، تا انتظار نداشته باشن یه طبقه از خونشونو دو واحده یه اتاق 24 متری خالیه میگم برو اونجا زندگی کن با حموم دستشویی مشترک با جاری همه جاری های من سن بالان من جای بشونم بازم خودشونو بامن مقایسه میکنن

8. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4839
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.12
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,134 بار در 614 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    5

اوقت نامزد شدیم بعد ازمدتی شنیدم که مادرشوهرم به کسی گفته که من دوستش ندارم (اینو ازهمسرم شنیدم ) واسش گل خریدم بردم،بازبعداز مدتی پدرشوهرم اومد خونمون وبا پدربزرگ ومادربزرگ ناتنیم(طبقه پایین ما زندگی میکنن) ازمن بدگویی کرد وگفت آشپزی بلد نیست و ی چایی تا به حال به من ن ریخته و به زنم کم محلی میکنه واین حرفا سرهمان باشوهرم یه هفته قهربودیم دوباره مادرو خواهرم بامن رفته بودیم خونشون نشست ازمن بد گفت منم زود جوش میارم برا اینکه بی احترامی نکنم رفتم ازاتاق بیرون خیلی عصبانی بودم خیلی موضوعات بینمان هست که بانوشتن نمیشه بیانش کرد حتی چند روز پیش رفتم خونشون مادرشوهرم زیر لحاف بود سرشو آورد بالا تا منو دید رفت زیر لحاف و موندم که چرا همچین کرد؟ چند دقیقه بعد ازشوهرم لحاف خواست اومدم ازکمد بهش بدم دادوبیدادکردو گفت اون اشکه ینی الاغ هست به من سلام نمیده وچندتاچیزگفت منم خیلی برام سنگین بودحرفش گفتم این چ حرفه وعصبانی شدم گفتم من اگه بدم سلام نمیدم تو سلام میدادی من خجالت میکشیدم گفت من به تو سلام بدم بیخ قشنگ شصتشو بهم نشون داد گفت بیخ تاحالا اینهمه حرف و حدیث نشنیده بودم که تو این مدت شنیدم شوهرم میگه به خاطر من تو از یه گوشت بگیر واز گوش دیگت بیرون کن حالا باهام قهره
    ببين عزيزم اول از همه بگم شما بايد سلام ميدادي و
    آتو دستش نميدادي
    بعد كه همسرت ميگه از اين گوشت بگير از اون بده شما هم همينكارو كن بذار بد بگه مگه شما بد ميشي يا خيلي مودبانه جواب بده مثلا ميگه چايي برام نريخته بهش ميگفتي شما از من تاحالا چايي خواستي برات نريختم
    اهميت نده زندگي خودت و شوهرت رو بخاطر اين حرفها تلخ نكن اينها مسايل جزييه شوهرتون عاقل و بالغه خودش به شما حق ميده

9. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25261
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    17
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    ببين عزيزم اول از همه بگم شما بايد سلام ميدادي و
    آتو دستش نميدادي
    بعد كه همسرت ميگه از اين گوشت بگير از اون بده شما هم همينكارو كن بذار بد بگه مگه شما بد ميشي يا خيلي مودبانه جواب بده مثلا ميگه چايي برام نريخته بهش ميگفتي شما از من تاحالا چايي خواستي برات نريختم
    اهميت نده زندگي خودت و شوهرت رو بخاطر اين حرفها تلخ نكن اينها مسايل جزييه شوهرتون عاقل و بالغه خودش به شما حق ميده
    اوهوم....خوبیه قضیه اینه که شوهره ادمه فهمیده و درستیه

11. کاربران زیر از JESUS بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26127
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پدرشوهرم آدم بی مسئولیتیه هرچی تو اون خونه هست شوهرم خریده حتی جهاز دوتا ازخواهراشو همسرم داده همیشه تو این 7 ماه سر این موضوعات منو شوهرم دعوامون میشه و همیشه چشام اشک داره ازوقتی نامزدیم همیشه هم منو مقصر میدونن ومن منت کشی همسرم و میکنم ،حالا که به خودش رسیده نوبت پول نداره وگرنه اون خودشم راضی نیس اونجا بشینیم ، حالا هم که قهره باهام

13. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26127
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

من همش استرس دارم نکنه کاری کنم که اونا ناراحت شن بازم این اتفاق میفته،وشب تا صب نمیزاره شوهرم بخوابه اونم سرکارنمیره ازبی خوابی وبامن بد میشه

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مادرشوهر مهناز افشار,  مادرشوهر من,  مادرشوهر پررو,  مادرشوهر حسود,  مادرشوهر نی نی سایت,  مادرشوهر فکرت,  مادرشوهر عوضی,  مادرشوهر و خواهرشوهر,  مادرشوهر دورو,  مادرشوهر طنز,  مادرشوهر مهناز افشار,  مادرشوهر من,  مادرشوهر پررو,  مادرشوهر حسود,  مادرشوهر نی نی سایت,  مادرشوهر فکرت,  مادرشوهر عوضی,  مادرشوهر و خواهرشوهر,  مادرشوهر دورو,  مادرشوهر نوعروس,  مشکل گیتی,  مشکل,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل زیرنویس در kmplayer,  مشکل زیرنویس فارسی در kmplayer,  مشکله قطر,  مشکل گیتی فیلم کامل,  مشکل اتصال mtp,  مشکلات زناشویی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)