نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: مادرشوهر

2225
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مادرشوهر

سلام دوستان عزیز ،من چند ماهی است که نامزد شده ام و با مادرشوهروپدرشوهرم مشکل دارم اونا پیرهستن ودیدگاهشون به زندگی خیلی قدیمیه وازن توقع دارن که مثل زمان خودشون باشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مادرشوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط آسایش نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ،من چند ماهی است که نامزد شده ام و با مادرشوهروپدرشوهرم مشکل دارم اونا پیرهستن ودیدگاهشون به زندگی خیلی قدیمیه وازن توقع دارن که مثل زمان خودشون باشم
    يعني چجوري يكم بيشتر توضيح بده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25261
    تشکـر
    17
    تشکر شده 32 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    خب ببین این مشکلات بین مادرشوهر و عروس - و افراد نسل جدید و قدیم -از قدیم الایــــام تا حالا تو زندگیا بوده
    شما با شوهرتون زندگی میکنی نه با خانواده ی شوهرتون..همین که شوهرتون شمارو قبول داشته باشه حله زیاد به فکر حرف مردم نباش چون دور یه شهرو میشه حصار گرفت و بست ولی دهن مردمو نچ!
    شما هنوز نامزدی و مدتیه با شوهرتون زندگی میکنی..پس سعی کن تو یه سری شرایط اونو طوری به اصطلاح بار بیارید که با شماهمنظر باشه و گاهی به حرف اون گوش کنید که نظر ایشون درباره شما مثبت باشه و حرفای پدر و مادرش روش اثری نکنه... لازم نیس عین اونا زندگی کنی ولی گاهی میتونی تظاهر کنی.....
    زمان همه چیزو درست میکنه...زیاد روشون حساس نشو

4. کاربران زیر از JESUS بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اوقت نامزد شدیم بعد ازمدتی شنیدم که مادرشوهرم به کسی گفته که من دوستش ندارم (اینو ازهمسرم شنیدم ) واسش گل خریدم بردم،بازبعداز مدتی پدرشوهرم اومد خونمون وبا پدربزرگ ومادربزرگ ناتنیم(طبقه پایین ما زندگی میکنن) ازمن بدگویی کرد وگفت آشپزی بلد نیست و ی چایی تا به حال به من ن ریخته و به زنم کم محلی میکنه واین حرفا سرهمان باشوهرم یه هفته قهربودیم دوباره مادرو خواهرم بامن رفته بودیم خونشون نشست ازمن بد گفت منم زود جوش میارم برا اینکه بی احترامی نکنم رفتم ازاتاق بیرون خیلی عصبانی بودم خیلی موضوعات بینمان هست که بانوشتن نمیشه بیانش کرد حتی چند روز پیش رفتم خونشون مادرشوهرم زیر لحاف بود سرشو آورد بالا تا منو دید رفت زیر لحاف و موندم که چرا همچین کرد؟ چند دقیقه بعد ازشوهرم لحاف خواست اومدم ازکمد بهش بدم دادوبیدادکردو گفت اون اشکه ینی الاغ هست به من سلام نمیده وچندتاچیزگفت منم خیلی برام سنگین بودحرفش گفتم این چ حرفه وعصبانی شدم گفتم من اگه بدم سلام نمیدم تو سلام میدادی من خجالت میکشیدم گفت من به تو سلام بدم بیخ قشنگ شصتشو بهم نشون داد گفت بیخ تاحالا اینهمه حرف و حدیث نشنیده بودم که تو این مدت شنیدم شوهرم میگه به خاطر من تو از یه گوشت بگیر واز گوش دیگت بیرون کن حالا باهام قهره

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25261
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    9

شوهرم میگه به خاطر من تو از یه گوشت بگیر واز گوش دیگت بیرون کن حالا باهام قهره
    خب دیگه همین بسه.....
    یه چیزی بین خودمون باشه = بعضی وقتا میبینی یسریا خودشونو بالا میگرن و تحویل نمیگیرن...تو هم اونارو تحویل نگیر حساب کار دستشون بیاد
    یسریا عوض بشو نیستن که نیستن... خودشون دو روز دیگه پشیمون میشن...بعضیا هم کلا بداخلاق هستن..نه تنها شما.اگه کس دیگه ای عروس این اقا میشد بازم این شرایط برپا بود...مشکل ازوناس ن از شما....
    ببخشیدا جسارته ولی بقول خودتون اونا پیرن چن وخ دیگه مهمونتون نیستن..بزا بگذره..همه چی درست میشه

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

بیش از نیمی آخوند پدرشوهرم به نام همسرم بود ازش گرفت ینی همسرم خواست ثابت کنه دوسم داره پس داد، تا انتظار نداشته باشن یه طبقه از خونشونو دو واحده یه اتاق 24 متری خالیه میگم برو اونجا زندگی کن با حموم دستشویی مشترک با جاری همه جاری های من سن بالان من جای بشونم بازم خودشونو بامن مقایسه میکنن

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

اوقت نامزد شدیم بعد ازمدتی شنیدم که مادرشوهرم به کسی گفته که من دوستش ندارم (اینو ازهمسرم شنیدم ) واسش گل خریدم بردم،بازبعداز مدتی پدرشوهرم اومد خونمون وبا پدربزرگ ومادربزرگ ناتنیم(طبقه پایین ما زندگی میکنن) ازمن بدگویی کرد وگفت آشپزی بلد نیست و ی چایی تا به حال به من ن ریخته و به زنم کم محلی میکنه واین حرفا سرهمان باشوهرم یه هفته قهربودیم دوباره مادرو خواهرم بامن رفته بودیم خونشون نشست ازمن بد گفت منم زود جوش میارم برا اینکه بی احترامی نکنم رفتم ازاتاق بیرون خیلی عصبانی بودم خیلی موضوعات بینمان هست که بانوشتن نمیشه بیانش کرد حتی چند روز پیش رفتم خونشون مادرشوهرم زیر لحاف بود سرشو آورد بالا تا منو دید رفت زیر لحاف و موندم که چرا همچین کرد؟ چند دقیقه بعد ازشوهرم لحاف خواست اومدم ازکمد بهش بدم دادوبیدادکردو گفت اون اشکه ینی الاغ هست به من سلام نمیده وچندتاچیزگفت منم خیلی برام سنگین بودحرفش گفتم این چ حرفه وعصبانی شدم گفتم من اگه بدم سلام نمیدم تو سلام میدادی من خجالت میکشیدم گفت من به تو سلام بدم بیخ قشنگ شصتشو بهم نشون داد گفت بیخ تاحالا اینهمه حرف و حدیث نشنیده بودم که تو این مدت شنیدم شوهرم میگه به خاطر من تو از یه گوشت بگیر واز گوش دیگت بیرون کن حالا باهام قهره
    ببين عزيزم اول از همه بگم شما بايد سلام ميدادي و
    آتو دستش نميدادي
    بعد كه همسرت ميگه از اين گوشت بگير از اون بده شما هم همينكارو كن بذار بد بگه مگه شما بد ميشي يا خيلي مودبانه جواب بده مثلا ميگه چايي برام نريخته بهش ميگفتي شما از من تاحالا چايي خواستي برات نريختم
    اهميت نده زندگي خودت و شوهرت رو بخاطر اين حرفها تلخ نكن اينها مسايل جزييه شوهرتون عاقل و بالغه خودش به شما حق ميده

9. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25261
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    ببين عزيزم اول از همه بگم شما بايد سلام ميدادي و
    آتو دستش نميدادي
    بعد كه همسرت ميگه از اين گوشت بگير از اون بده شما هم همينكارو كن بذار بد بگه مگه شما بد ميشي يا خيلي مودبانه جواب بده مثلا ميگه چايي برام نريخته بهش ميگفتي شما از من تاحالا چايي خواستي برات نريختم
    اهميت نده زندگي خودت و شوهرت رو بخاطر اين حرفها تلخ نكن اينها مسايل جزييه شوهرتون عاقل و بالغه خودش به شما حق ميده
    اوهوم....خوبیه قضیه اینه که شوهره ادمه فهمیده و درستیه

11. کاربران زیر از JESUS بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پدرشوهرم آدم بی مسئولیتیه هرچی تو اون خونه هست شوهرم خریده حتی جهاز دوتا ازخواهراشو همسرم داده همیشه تو این 7 ماه سر این موضوعات منو شوهرم دعوامون میشه و همیشه چشام اشک داره ازوقتی نامزدیم همیشه هم منو مقصر میدونن ومن منت کشی همسرم و میکنم ،حالا که به خودش رسیده نوبت پول نداره وگرنه اون خودشم راضی نیس اونجا بشینیم ، حالا هم که قهره باهام

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من همش استرس دارم نکنه کاری کنم که اونا ناراحت شن بازم این اتفاق میفته،وشب تا صب نمیزاره شوهرم بخوابه اونم سرکارنمیره ازبی خوابی وبامن بد میشه

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

پدرشوهرم آدم بی مسئولیتیه هرچی تو اون خونه هست شوهرم خریده حتی جهاز دوتا ازخواهراشو همسرم داده همیشه تو این 7 ماه سر این موضوعات منو شوهرم دعوامون میشه و همیشه چشام اشک داره ازوقتی نامزدیم همیشه هم منو مقصر میدونن ومن منت کشی همسرم و میکنم ،حالا که به خودش رسیده نوبت پول نداره وگرنه اون خودشم راضی نیس اونجا بشینیم ، حالا هم که قهره باهام
    اشكال نداره به اين فكر كن شوهرت چقدر ادم مسئوليت پذيره فكر ميكني زندگي همه خوبه و بدون مشكل پدر شوهر من بدتر از پدرشوهر تو
    فرقي نميكنه تو همه زندگيا اين چيزها هست انقدر بد رفتاري نكن با شوهرت خودتو از چشمش ننداز وقتي بهش جواب بله دادي يا بايد زندگيتو بسازي با سعي و تلاش اگر شوهرت درست نشد و زندگي بدتر شد و غير قابل تحمل جدا شي
    ولي شوهرت خوبه خودتم ميدوني مرده زندگيه پس سعي كن اون رفتارات رو تكرار نكني و مثل كوه كنار همسرت باشي زندگيتون رو خودتون بسازيد بعد كه مستقل شدي از شر همه اين حرف و حديثها راحت ميشي

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خب آخه اگه بخوام اونا راضی باشن ازم باید دولا راست شم چادرببندم کمرم غذاشونو بپذیرند خونشونو تمیزکنم و قربون صدقش برم من تا حالا تو زمان مجردی کسی بهم نگفته بالا چشمت ابروست خانوادم زیاد نمیدونن از اینکه منو اونا چقد مشکل داریم حالا من چی کارکنم که شوهرم باهام دوست شه

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

خب آخه اگه بخوام اونا راضی باشن ازم باید دولا راست شم چادرببندم کمرم غذاشونو بپذیرند خونشونو تمیزکنم و قربون صدقش برم من تا حالا تو زمان مجردی کسی بهم نگفته بالا چشمت ابروست خانوادم زیاد نمیدونن از اینکه منو اونا چقد مشکل داریم حالا من چی کارکنم که شوهرم باهام دوست شه
    عزيرم منم دقيقا مثل خودت ميدونم چي ميگي با اين تفاوت كه شوهر من نميفهمه حرف منو ولي شوهر تو ميفهمه
    اگر اين كار رو نكني شوهرت ناراحت ميشه؟؟ به شوهرت بگو بگو اين كار رو انجام نميدم به اين دليل مثلا قربون صدقه رفتن بگو من بلد نيستم چادر سر كردن بگو نميتونم جمش كنم خيلي بهانه ها بيار كه شوهرت بهت حق بده
    زنگ بزن به شوهرت بگو دلت گرفته بياد دنبالت بريد بيرون خريد يا جاي ديگه وقتي اومد ديگه خود به خود آشتي كردي حرفي نزد جروبحث نكن تا خودش موضوع رو باز كنه اونوقت با ارامش و با دليل تك تك مشكلات رو بهش بگو ببين اون چي ميگه

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرم میگه نمیخواد هیچکدام ازکارهایی که اونا میگن انجام بدی فقط حرف منو گوش کن ولی بازم مشکل پیش میاد ، ینی اونقد اعصابش خورد میکنن که اونم عصايش خورد میشه ، خواهرشوهرم همیشه طرفداریشو میکنه ولی نمیتونم همش مزاحم اون بشم ،به شوهرم زنگ بزنم جواب نمیده ، بهم میگه تو غدی ولی همین غدبودنم باعث شده دوستم داشته باشه، بنظرت برم مشاوره ؟ خیلی هنگم

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهرشوهرم طرفداریمو میکنه اشتبا نوشتم بالا بهم میگه تو مثل قبلا منی

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

خواهرشوهرم طرفداریمو میکنه اشتبا نوشتم بالا بهم میگه تو مثل قبلا منی
    اخه مشكلي نداري فقط اهميت نده بذار هي چي ميگن بگن

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنمایی عزیزم

21. کاربران زیر از آسایش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

نظرات دوستان رو خوندم و در تکمیل و تایید نظرات دوستان عرض کنم که
    شما تمام تمرکزتونو بزارین روی شوهرتون و چشمتونو روی رفتار اطرافیان ببندید
    مادرشوهرا همشون این خصلت زشتو یدک میکشن
    نیتشون رو خدا عالمه ولی اغلب باعث ایجاد اختلاف بین زوجین میشن
    بهترین کار در دوران قبل از ازدواج و عقد مدارا کردن سکوته
    بعد از ازدواج میتونید راحتتر برخورد کنید و جواب بدین تا به اشتباهاتشون پی ببرن
    در کل همیشه تابع همسرتون باشین و دغدغه و خواسته هاتونو بهشون منتقل کنید تا ایشون هم اقدام لازمو انجام بدن

23. کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25261
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    9

ببین دوست عزیز اخرین حرفی که میمونه
    ازش خواهش کن برین پیش مشاور خانواده...شوهرتو کاملا راهنمایی میکنه...تاثیر بسزایی داره
    یا ارزوی خوشبختی فراوان

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

کاربران عزیز چطورمیشه به صورت آنلاين با یه مشاور اینجا صحبت کرد یا نمیشه؟

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

کاربران عزیز چطورمیشه به صورت آنلاين با یه مشاور اینجا صحبت کرد یا نمیشه؟
    با مشاورا که نمیشه مگر با کاربرا اونم از طریق پیام خصوصی

27. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

باشماره هایی ک داره اول سایت میتونین تماس بگیرین و صحبت کنین

28. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

کاربران که اطلاعات یه مشاور و نمیدن فقط میشه دردو دل کرد با کاربرا

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

اون شماره ها مربوط به مشاورهاس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد