مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: مادرم ازم متنفره چیکار کنم؟

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34704
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مادرم ازم متنفره چیکار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAli65 نمایش پست ها
    سلام بر شما

آنچه مادرتان میگوید مطمئنا واقعیت ندارد، هیچ کس در آن بحثی ندارد. ولی اینکه چرا می گوید، چون ایشان حقیقتا بیمار است. درست مانند شخصی که سر ماخورده باشد و عطسه یا سرفه بکند، این عطسه و سرفه نشان از آن بیماری و جزو عوارض آن است. کارهای مادر شما هم جزو عوارض بیماری ایشان است. تنها راه حل مراجعه به روانپزشک، مصرف دارو و کمک گرفتن از یک روانشناس برای روان درمانی بصورت همزمان است. دقت گردد دارو درمانی باید پیوسته، تحت نظر پزشک و همراه با روان درمانی باشد.

مشکل مادر شما احتمالا از کودکی و داشتن اضطراب های فراوان در مقطعی خاص (بخصوص کودکی) از زندگی، ناکامی ها وسرزنش های مکرر دیگران و یا حداقل سابقه ی ژنتیکی می باشد. به عبارتی ریشه این مشکلات در وسواس و اضطراب است.
    دقیقا همینه.ایشون کودکی و نوجوانی خوبی نداشته و پس از ازدواج هم مشکلات زیادی داشته.ضمن اینکه دارو هم قبلا مصرف میکرده اما مصرف رو رها کرده.
    من همه این ها رو میدونم و درک میکنم اما از این نارحتم که چرا من؟یه کدوم از رفتارایی که با من داره با برادرم نداره.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34360
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.14
    تشکـر
    42
    تشکر شده 56 بار در 42 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط باران پاییز92 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.خیلی سخته ولی تلاش میکنم بتونم
    سخت نیست خیلی سخته روح بزرگ میخواد و قلب مهربون که مطمئنم شما دارید

در پناه یکی که همیشه هست

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33849
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.32
    تشکـر
    16
    تشکر شده 37 بار در 26 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط باران پاییز92 نمایش پست ها
    دقیقا همینه.ایشون کودکی و نوجوانی خوبی نداشته و پس از ازدواج هم مشکلات زیادی داشته.ضمن اینکه دارو هم قبلا مصرف میکرده اما مصرف رو رها کرده.
    من همه این ها رو میدونم و درک میکنم اما از این نارحتم که چرا من؟یه کدوم از رفتارایی که با من داره با برادرم نداره.
    سلام مجدد.

ایشان شما را تجسم خود می داند در گذشته. او وقتی شما را میبیند- بصورت ناخود آگاه- به گذشته میرود و خود را جای شما تجسم میکتد. هرچه سریعتر به روانپزشک مراجعه کنند و دارو مصرف کنند. تا هم ایشان آرامش یابند هم شما. راه دومی وجود ندارد. هرچه هم مادرتان را نصیحت کنید بی فایده است. چون در ناخود آگاه او این خلقیات و تفکرات شکل گرفته و با حرف نمی توان آن را برطرف کرد. اگر می شد، مطمئنم تا کنون ساعت های بیشماری با او - چه به صورت آرام و چه به صورت دعوا گونه - صحبت،نصیحت و دعوا کرده اید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مادر,  مادرم کجایی,  مادرم رفت,  مادرم تولدت مبارک,  مادرم روزت مبارک,  مادر روزت مبارك,  مادرم تاج سرم,  مادرم دوستت دارم,  مادرم فرشته است,  مادرم دلتنگتم,  مادرم ازم حامله شد,  مادرم ازمن حامله شد,  مادرم ازم متنفره,  حامله شدن مادرم ازمن,  دانلوداهنگ مادرم ازمنصور,  فریاد مورچه ها,  فریاد زیر اب,  فریاد چت,  فریاد شجریان,  فریاد سکوت,  فریاد چت روم,  فریاد سبز,  فریاد سنگ,  فریاد عشق,  فریاد بی صدا,  مقایسه خودرو,  مقایسه گوشی,  مقایسه دیوار با تنهایی,  مقایسه رفتگر با افتاب,  مقایسه کفش با پا,  مقایسه قلم با اسلحه,  مقایسه کتاب با دوست,  مقایسه کاج و سرو,  مقایسه میز با درخت,  مقایسه تیبا با پراید,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)