مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

موضوع: مشكلات در لباس پوشيدن

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.97
    تشکـر
    18,381
    تشکر شده 9,693 بار در 3,342 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشكلات در لباس پوشيدن

نقل قول نوشته اصلی توسط benyaminomidi_2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من يك مدت سه ماهه است كه خانواده ام به طرز لباس پوشيدن من ايراد ميگيرند و نمي گذارند كه لباس هاي اسلش يا بگ بپوشم نمي دونم چيكار كنم هر زماني كه ميخام از خونه خارج بشم بهم گير ميدن كه چرا لباست اينقدر ضايع و يده اما تز نظر خودم و دوستام لباسام اينطىره بهتره تا اينكه لباس هاي ساده و كسل كننده بپوشم...
    اين ها اصلا از مد و فشن سر در نمي آرن
    لطفا يكي كمكم كنه ������������
    سلام

نظر چه کسانی برای پوشش شما بیشتر مهمه ؟ خوانواده ؟ دوستان ؟ مردم جامعه ؟ و...
    آیا باید همیشه همرنگ جماعت شد ؟
    در مورد مد گرایی چقدر میدونن ؟؟؟

معمولاً تیپی که آدم میزنه و پوشش نشونه شخصیت اون فرد رو نشون میده ، اگه خانواده هم نظری عکس شما دارن و تیب ظاهریتون براشون خوشایند نیست احتمالاً برای اینه که در شان شما و خانواده شون نمی بیند .
    شاید به خاطر حس های نو بلوغ و جوانی دوست داشته باشین همیشه یکسری چیز های جدید رو تست کنید ، فرقی نمیکنه در هر زمینه ای نگاه کنید آخرش به چی ختم میشه و چی دستتون میاد ؟! به کجا میرسین ؟؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28529
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.54
    تشکـر
    456
    تشکر شده 307 بار در 227 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

معمولاً تیپی که آدم میزنه و پوشش نشونه شخصیت اون فرد رو نشون میده ، اگه خانواده هم نظری عکس شما دارن و تیب ظاهریتون براشون خوشایند نیست احتمالاً برای اینه که در شان شما و خانواده شون نمی بیند .
    شاید به خاطر حس های نو بلوغ و جوانی دوست داشته باشین همیشه یکسری چیز های جدید رو تست کنید ، فرقی نمیکنه در هر زمینه ای نگاه کنید آخرش به چی ختم میشه و چی دستتون میاد ؟! به کجا میرسین ؟؟
    من به پستت یه چیز اضافه کنم.

دوستان وقتی میگه شخصیتش رو نشون میده نه اینکه شخصیت فقط لباسه.. نه. لباس جزئی از شخصیته. شخصیت مثل پازل می مونه که لباس میتونه یکی از قطعاتش باشه.

این گفتم ررضا شاید یه عده بیا نقل قولت کنن بگن مگه شخصیت به لباسه... خیلی هستن که .... (همون حرفای تکراری همیشگی که همه می دونن)

4. کاربران زیر از yakhoda2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28529
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.54
    تشکـر
    456
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

یه حسی در بلوغ ایجاد میشه به نام حس مقبولیت که فرد دوس داره بقیه تحسینش کنن و ... البته منظور از تحسین ینی اینکه در نظر اونا باشه. تو چشم اونا باشه و .... کا داستان داره که بهتره این دوستمون در موردش مطاله کنه. همه دارن این حس رو اما هر کسی به نحوی بهش پاسخ میده. یکی میره تو یه زمینه ی علمی فعالیت می کنه و باعث مقبولیت میشه یکی ورزشی و ....

6. 2 کاربران زیر از yakhoda2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.97
    تشکـر
    18,381
    تشکر شده 9,693 بار در 3,342 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan2 نمایش پست ها
    من به پستت یه چیز اضافه کنم.

دوستان وقتی میگه شخصیتش رو نشون میده نه اینکه شخصیت فقط لباسه.. نه. لباس جزئی از شخصیته. شخصیت مثل پازل می مونه که لباس میتونه یکی از قطعاتش باشه.

این گفتم ررضا شاید یه عده بیا نقل قولت کنن بگن مگه شخصیت به لباسه... خیلی هستن که .... (همون حرفای تکراری همیشگی که همه می دونن)
    بله درست میگن بیرون کامل درون رو نشون نمیده ، بخشی از شخصیت رو نشون میده .

از کوزه همان تراود که دراوست . ( پس میشه از روی ظاهر داخل رو روانشناسی کرد )

یه حسی در بلوغ ایجاد میشه به نام حس مقبولیت که فرد دوس داره بقیه تحسینش کنن و ... البته منظور از تحسین ینی اینکه در نظر اونا باشه. تو چشم اونا باشه و .... کا داستان داره که بهتره این دوستمون در موردش مطاله کنه. همه دارن این حس رو اما هر کسی به نحوی بهش پاسخ میده. یکی میره تو یه زمینه ی علمی فعالیت می کنه و باعث مقبولیت میشه یکی ورزشی و ....
    آره بهتره که خودشون مطالعه کنن ، حتی تو گوگل یک کلمه " مدگرایی " سرچ کنند یک اطلاعات مفیدی کسب میکنن .

نیازی به اصرار نیست ، باید خودشون انتخاب کنند چه مسیری رو میخوان برن .

8. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    12274
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.41
    تشکـر
    431
    تشکر شده 331 بار در 190 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    3

پیامبرمون وقتی میخواست بره بیرون یا قرار ملاقات همیشه موهاشو شونه میزد بهترین لباس و بهترین عطر و میزد یعنی بهترین در زمان خودش،پس اگه میخوای از مد پیروی کنی بهتره یکم تحقیق کنی این لباسی ک میپوشی از کجا اومده طراحش کیه هدفش از این طراحی چی بوده همینطوری انتخاب نکن،چرا میگم تحقیق کن؟ چون واست ثابت میشه این وسط کی اشتباه میکنی شما یا پدر مادرت حالا اگه علاقه داری این یه کانال مد مردانه اس یه سر بزن @modemardane پس اینکه میگن همینطوری پیروی کن هرچی عشقت میکشه اشتباهه اینم که میگن به مد بها نده هم اشتباهه موفق باشی
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

10. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    11.90
    تشکـر
    10,097
    تشکر شده 12,943 بار در 6,566 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

سلام

اتفاقا شلوارای اسلش خیلی هاش هست که شیک یه تیپ اسپرت ولی بعضی هاش هم هست ببخشید خشتک شلوار تا رو زانو پاین خیلی هاش میخواد از پای ادم بیافته این دست شلوارا اصلا جالب نیست !

ببینید منم به شخصه دوس دارم بلوز شلوار بپوشم با اینکه یه پوشش مناسب ولی عرف جامعه نیست پس دید خوبی هم نداره شما باید یه تیپی بزنی که هم خودت دوس داشته باشی هم پذیرفته جامعه باشه و اینکه قطعا تیپ و پوشش هر شهری هم فرق میکنه قطعا لباسی که تو شهر های بزرگ مثل تهران و شیراز و اصفهان میپوشن اصلا تو. یه شهری مثل قم نمیشه پوشید !

مثلا تو شهر ما شلوار اسلش ( شیک و درست) پسرازیاد میپوشن. خیلیم خوب ولی واقعا شاید برای شهر شما و خانواده شما پذیرفته نباشه ! به هرحال باید به نظر خانواده ها هم احترام گذاشت !

مد هم تا یه حدی خوبه البته این چیز شخصی من خودم رو مد نیستم هرچی بهم بیاد میپوشم! چون واقعا ممکن اون چیزی که مد شده بهم نیاد خیلی ها دیدم بهشون نمیاد ولی چون مد میپوشن!

یه نکته دیگه احتمالا دوستای شما این نوع دست شلوارا میپوشن و قطعا شما هم دوس دارید بپوشید واقعا هم حق دارید ولی یکم منطقی فکر کن قرار نیست خانواده شما و دوستتون. طرز فکر هاشون دیدشون یکی باشن!

خدارشکر پسرا دستشون برای انتخاب لباس بازتر پیشنهاد میکنم لباس های پسرانه های دیگه ( تیپ های مردونه) دیگه هم امتحان کنی. قطعا از بقیش هم خوشت میاد! و مورد پسند خانوادت هم هست
    ویرایش توسط پریماه. : 06-30-2016 در ساعت 10:13 AM

arash.AP

11. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28529
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.54
    تشکـر
    456
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

سلام

اتفاقا شلوارای اسلش خیلی هاش هست که شیک یه تیپ اسپرت ولی بعضی هاش هم هست ببخشید خشتک شلوار تا رو زانو پاین خیلی هاش میخواد از پای ادم بیافته این دست شلوارا اصلا جالب نیست !

ببینید منم به شخصه دوس دارم بلوز شلوار بپوشم با اینکه یه پوشش مناسب ولی عرف جامعه نیست پس دید خوبی هم نداره شما باید یه تیپی بزنی که هم خودت دوس داشته باشی هم پذیرفته جامعه باشه و اینکه قطعا تیپ و پوشش هر شهری هم فرق میکنه قطعا لباسی که تو شهر های بزرگ مثل تهران و شیراز و اصفهان میپوشن اصلا تو. یه شهری مثل قم نمیشه پوشید !

مثلا تو شهر ما شلوار اسلش ( شیک و درست) پسرازیاد میپوشن. خیلیم خوب ولی واقعا شاید برای شهر شما و خانواده شما پذیرفته نباشه ! به هرحال باید به نظر خانواده ها هم احترام گذاشت !

مد هم تا یه حدی خوبه البته این چیز شخصی من خودم رو مد نیستم هرچی بهم بیاد میپوشم! چون واقعا ممکن اون چیزی که مد شده بهم نیاد خیلی ها دیدم بهشون نمیاد ولی چون مد میپوشن!

یه نکته دیگه احتمالا دوستای شما این نوع دست شلوارا میپوشن و قطعا شما هم دوس دارید بپوشید واقعا هم حق دارید ولی یکم منطقی فکر کن قرار نیست خانواده شما و دوستتون. طرز فکر هاشون دیدشون یکی باشن!

خدارشکر پسرا دستشون برای انتخاب لباس بازتر پیشنهاد میکنم لباس های پسرانه های دیگه ( تیپ های مردونه) دیگه هم امتحان کنی. قطعا از بقیش هم خوشت میاد! و مورد پسند خانوادت هم هست
    تو شهر ما بولیز شلوار می پوشن عرفه... دخترای کتاب خونه مخصوصا. تو شهر شما نمیشه؟؟؟؟

13. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    11.90
    تشکـر
    10,097
    تشکر شده 12,943 بار در 6,566 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

تو شهر ما بولیز شلوار می پوشن عرفه... دخترای کتاب خونه مخصوصا. تو شهر شما نمیشه؟؟؟؟
    از نظر تو مانتو. هم بلوز شلوار باید دید چه لباسی رو بلوز شلوار میبینی شما بیا چت باکس ببینم..درضمن تو هیییج جای ایران بلوز شلوار عرف نیست حالا هرکی بپوشه براساس عرف نپوشیده یه چیز جا افتاده نیست!
    ویرایش توسط پریماه. : 06-30-2016 در ساعت 12:20 PM

arash.AP

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)