نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلات خانوادگی

868
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12208
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات خانوادگی

20سال است ازدواج کرده ام همسرم آرام صبور بود ودر مقابل خانواده و مشکلات زندگی احساس مسئولیت داشته و کماکان دارد حدود سه سال است احساس میکنم همسرم زندگی را از سر اجبار ادامه میدهد اکثر اوقاتش را با کار کردن می گذراند نشاط و شادابی گذشته را ندارد بی حوصله است سوالاتم را بد پاسخ می دهد نگاهش شبیه کسی است که بزور باید کسی را تحمل کند سه فرزند داریم یکی فارغ التحصیل ودوتای دیگر مشغول بتحصیل در دانشگاه می باشند خواهر زاده او حدود یکسال پیش در اثر حادثه فوت کرد ازآن موقع بنظر میرسد مشکلات بیشتر شده است اهل شوخی و مزاح نیست نه فیزیکی و نه کلامی بیشتر افکار منفی را در مورد دیگران می پروراند او زندگی را برای کارکردن می خواهد اما من کار کردن را برای زندگی دیگر رعایت احترام و جایگاه من را بعنوان مرد زندگی ندارد خیلی راحت مشاجره و بگو مگو میکند لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشکلات خانوادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط رضاخان نمایش پست ها
    20سال است ازدواج کرده ام همسرم آرام صبور بود ودر مقابل خانواده و مشکلات زندگی احساس مسئولیت داشته و کماکان دارد حدود سه سال است احساس میکنم همسرم زندگی را از سر اجبار ادامه میدهد اکثر اوقاتش را با کار کردن می گذراند نشاط و شادابی گذشته را ندارد بی حوصله است سوالاتم را بد پاسخ می دهد نگاهش شبیه کسی است که بزور باید کسی را تحمل کند سه فرزند داریم یکی فارغ التحصیل ودوتای دیگر مشغول بتحصیل در دانشگاه می باشند خواهر زاده او حدود یکسال پیش در اثر حادثه فوت کرد ازآن موقع بنظر میرسد مشکلات بیشتر شده است اهل شوخی و مزاح نیست نه فیزیکی و نه کلامی بیشتر افکار منفی را در مورد دیگران می پروراند او زندگی را برای کارکردن می خواهد اما من کار کردن را برای زندگی دیگر رعایت احترام و جایگاه من را بعنوان مرد زندگی ندارد خیلی راحت مشاجره و بگو مگو میکند لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم
    در قوانین شهروندی پاداش کار کردن زندگی کردنه که متاسفانه به خاطر مشکلات اقتصادی جای این دو عبارت عوض شده

یعنی افراد زنده ان تا کار کنن و به همین خاطر انگیزه خودشون رو بعد از مدتی از دست میدن

اینکه همسر شما از اول اینطوری نبوده نشون میده مشکلات روزمره و اتفاقات روی ایشون تاثیر منفی داشته

بهتره با صحبت کردن و کمک گرفتن از مشاور بتونید این سردی رو برطرف کنید ...

شاید یک مسافرت دو نفره بتونه حال و هوای شمارو تغییر بده و با تکرار روزهای خوب گذشته جان تازه ای به زندگی خودتون بدید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد