مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکلات خانوادگی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

مشکلات خانوادگی

با سلام ,من حدود 3ماه هست عقد کردم و همسرمو خیلی دوست دارم و این دوست داشتن کاملا دوطرفس و از زندگیم و انتخابم راضیم ولی حرفهای بقیه خیلی منو ناراحت میکنه.قبل از ازدواج با همسرم چون آمادگی ازدواج رو نداشتم تو خونه همش میگفتم من اینو نمیخام.الان تا یکم تو خونه طرفداری از شوهرم میکنم مامانم و اطرافیان میگن توکه نمیخاستی حالا چیه آتیشت اینقد داغتر از بقیس و تو که شوهر نمیخاستی,اینقد شوهر پولدار پولدار میخاستی چیشد و....(ناگفته نماند وضع مالی همسرمن خوبه ولی چون خونه و ماشین نداره و بقیه دامادا توی فامیلمون خونه دارن (البته از باباشون) میگن شوهر تو هیچی نداره بااینکه شوهر من واقعا مستقله و با پشتکار و تلاش خودش میخاد خونه بخره ). این حرفو شاید تو این سه ماه صدبار بهم گفتن و من خیلی ناراحت شدم ومیترسم واقعا رو زندگیم و علاقم تاثیر بد بذاره,از طرفیم مادرشوهرمم یه جورایی دخالت میکنه ,هرچی شوهرم بخاد بخره برام از قبل مامانش بهش میگه فلان چیزو بخر و فلان کارو بکنین,حتی به شوهرم گفته بود به من بگه آهنگ پیشوازمو بردارم بااینکه بنظرم اصلا به ایشون مربوط نیست.بنظرتون چیکارکنم که این حرفا و دخالتا کم بشه و تاثیری روی زندگیم نذاره.ممنون
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.66
    تشکـر
    4,084
    تشکر شده 9,716 بار در 4,795 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : مشکلات خانوادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin72 نمایش پست ها
    با سلام ,من حدود 3ماه هست عقد کردم و همسرمو خیلی دوست دارم و این دوست داشتن کاملا دوطرفس و از زندگیم و انتخابم راضیم ولی حرفهای بقیه خیلی منو ناراحت میکنه.قبل از ازدواج با همسرم چون آمادگی ازدواج رو نداشتم تو خونه همش میگفتم من اینو نمیخام.الان تا یکم تو خونه طرفداری از شوهرم میکنم مامانم و اطرافیان میگن توکه نمیخاستی حالا چیه آتیشت اینقد داغتر از بقیس و تو که شوهر نمیخاستی,اینقد شوهر پولدار پولدار میخاستی چیشد و....(ناگفته نماند وضع مالی همسرمن خوبه ولی چون خونه و ماشین نداره و بقیه دامادا توی فامیلمون خونه دارن (البته از باباشون) میگن شوهر تو هیچی نداره بااینکه شوهر من واقعا مستقله و با پشتکار و تلاش خودش میخاد خونه بخره ). این حرفو شاید تو این سه ماه صدبار بهم گفتن و من خیلی ناراحت شدم ومیترسم واقعا رو زندگیم و علاقم تاثیر بد بذاره,از طرفیم مادرشوهرمم یه جورایی دخالت میکنه ,هرچی شوهرم بخاد بخره برام از قبل مامانش بهش میگه فلان چیزو بخر و فلان کارو بکنین,حتی به شوهرم گفته بود به من بگه آهنگ پیشوازمو بردارم بااینکه بنظرم اصلا به ایشون مربوط نیست.بنظرتون چیکارکنم که این حرفا و دخالتا کم بشه و تاثیری روی زندگیم نذاره.ممنون

اگر قرار باشه شما تمام زندگی خودتون رو براساس حرف مردم بذارید پس نباید انتظار ارامش در زندگی مشترک رو هم داشته باشید

در مورد مادرشوهرتون باید طوری رفتار کنید که به شما اعتماد کنه و خیالش راحت بشه که میتونید پسرش رو خوشبخت کنه

اگر چنین اتفاقی بیفته دیگه خبری از دخالتش نخواهید دید ... پس حساسیتاشو بشناسید و سعی کنید رعایتش کنید
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.82
    تشکـر
    6,023
    تشکر شده 6,162 بار در 2,942 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : مشکلات خانوادگی

سلام گلم ان شاالله خوشبخت بشین
    مشکل اولتون
    به خانواده و هرکسی ک بهت تیکه میندازن یا حرفی راجع به نداری میزنن بگین برای من آدم بودن و شعور و فهم ارزش داره ک خداراشکر شوهرم داره مال و ثروت را باهم بدست میاریم و اگه از قبل میگفتم نه چون شناختی ازش نداشتم و حالا ک باهاش زندگی میکنم میبینم از خیلی مردای اطرافم مردتره. (ی جواب دندان شکن ک بدی راحت میشی)
    درمورد مادرشوهرت باید با سیاست عمل کنی به مادرشوهرت بی احترامی نکن
    و با شوهرت ک هسی بگو وقتی دو نفر ازدواج میکنن ینی اینقدر بزرگ و فهمیده شدن ک زندگی مستقل داشته باشن من هیچوقت اجازه نمیدم خانواده ام بهت بی احترامی کنن یا تو روابط ما دخالت کنن و این انتظار هم از تو دارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
مشکلات زندگی در گرجستان,  مشکلات زناشویی,  مشکلات بازی gta v,  مشکلات اینستاگرام,  مشکلات شب عروسی,  مشکلات زندگی,  مشکلات کبد,  مشکلات معده,  مشکلات وایبر,  مشکلات تلگرام,  مشکلات خانوادگی,  مشکلات خانوادگی چیست,  مشکلات خانوادگی و استرس,  مشکلات خانوادگی به انگلیسی,  مشکلات خانوادگی مهدی رحمتی,  مشکلات خانوادگی در ایران,  مشکلات خانوادگی بر استرس,  مشکلات خانوادگی دانش آموزان,  مشکلات خانوادگی و ایجاد استرس,  مشکلات خانوادگی رحمتی,  قبل از ازدواج,  قبل از ازدواج چه بايد كرد,  قبل از ازدواج چه سوالاتی بپرسیم؟,  قبل از ازدواج مشاوره,  قبل از ازدواج رابطه,  سوالات قبل از ازدواج,  آزمایشات قبل از ازدواج,  آزمایش های قبل از ازدواج,  دانستنی های قبل از ازدواج,  صحبت های قبل از ازدواج,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من أنت؟,  من تغير عليك,  منتديات الجلفة,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)