نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مشکلات من

857
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26992
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات من

سلام میخام اول این دو سه سال اخیرو واستون بگم تا بتونین بهتر راهنماییم کنین.حدودا سه سال پیش بود ک مشکلاتمون شروع شدبابام با شاگرد مغازش پیام کاری میکرد از روی لجبازی با مامانم چون مامانم خیلی روی این زنه کلیک کرده بودخیلی مشاجره باهم داشتن من دانشجو بودم اصلا نمیفهمیدم چی دارم میخونم.تا اینکه همه کلید کردن روم ک شوهر کن شاید بابات دست ازین کاراش برداره.منم تصمیم گرفتم شوهر کنم.شوهرم قبل از ازدواج ی دروغایی بهم گفته.یکی اینکه اصلا از قلیون خوشش نمیاد،من تو شهرای بزرگ چادر سرم نکنم اشکال نداره و... . وقتی ک ازدواج کردیم تو عقد خیلی مشاجره داشتیم باهم.یکی بخاطر قلیون کشیدنش،یکی بخاطر دیدن فیلمای مستهجن، یکی بخاطر اینکه همش نسبت ب خانواده من بدگمان بود و همش طرف خانواده خودشو میگرفت و... . تا اینکه یک ماه بعد از عقدمون بابامو با همون خانم گرفتن. چون جایی ک زندگی میکنیم محیط کوچیکیه حرفمون همه جا پیچید.هی مادرشوهرم گفت اصلا ما همچین خانواده ای نمیخاستیم و ازینجور حرفا. بعد از ی مدت دیگه مامانم دوباره بابامو خودش با ی خانومه دیده بود.این دفه نتونست تحمل کنه و از بابا جدا شد. اینم بگم ک تو طول این مدت منو شوهرم تا مرز طلاق هم رفتیم. بخاطر همین مشکلات خانوادم سر شکسته شدم بین خانواده شوهرم جوری ک جرأت میکنن جلو من از خانوادم بد بگن.همش هم کل زندگی شون رو محوریت پول میگرده.تا جایی ک هم حرف پول میشه نظرشون عوض میشه.چون مامان بابام از هم جدا شده بودن ماهم مجبور شدیم بیایم خونه خودموناما هرچقد با شوهر ب خاطر قلیونش حرف میزنم و بخاطر دیدن فیلمای مسهجنش حرف میزنم اثر نداره و اصلا نمیتونم تحمل کنم این کاراشو.یک اخلاق بد دیگه هم ک داره هر حرفی ک میخاد بزنه بدجور حرف میزنه.مثلا میگه وقتی مثل گاو کار میکنی اینجوری میشه دیگه.یا عین خر کاراتو انجام میدی.یا اینکه همش عادت داره کارایی ک میخام انجام بدمو بهم گوشزد کنه.بعدم ک انجام میدم میگه چ عجب تا من نگم ک کاری نمیکنی.بعدم همش فکر میکنه که کارایی ک من میکنم وظیفمه یا اینکه اگه تو دعواهامون کوتاه میام وظیفمه.وقتی میرم شهرای دیگه نمیذاره بدون چادر باشم.همش واسه خانوادم بد میگه جامهمش انتظار داره خانوادم پول بدن بهمون،هم کیشی از کشمش میشه میگه به بابات بگو پول اینو بده به مامانت بگو پول اونو بده.جوری ک تا الآن ک حدود دوساله ازدواج کردیم وبچه دار شدیم اصلا یک دونه لباس نخریده واسم یا پول دکتر رفتنمو نداده.چون داریم خونه میسازیم و قبلا بابام گفته بوده کمک میکنه اما الآن وسعش نمیرسه و چون مامان بابای اون همش کمک میکنن همش ب من متلک میگن چون بابام کمک نکردهبه خاطر همین که خونه میسازیمو دستمون خالیه و خانوادش دارن کمک میکنن تو خونه ساختنمون همین باعث شده مامانش تو زندگیمون دخالت کنه،تا جایی ک به غذا درس کردن تو خونمون به وقت خوابمون و... کار داره.کم کم داره اعصابم خورد میشهازین ناراحتم ک شوهرمم همش طرف خانوادشو میگیره.این روزا داره بهم خیلی سخت میگذره.بماند ک مشکلات خانواده خودمم باید تحمل کنم همه دعواهارو.لطفا کمکم کنید مشکلاتمو حل کنم.1. قلیون2.فیلم مستهجن3.طرف صحبت کردن4.طرفداری از خانواده خودش5.اصلا سر حرفاش وانمیسته6.دخالت مادرشوهر7.خسیس بودن شوهرملطفا تاجایی که میتونید کمکم کنیدببخشید طولانی شد.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشکلات من

چقدر زياد
    زياد هستن ولي همه مشكلات كوچيك و ريز هستن
    هيچ وقت به خانواده شوهرت اجازه نده از خانوادت بدگويي كنن هرچي باشه خانواده تو هستند و بايد احترام خانوادت رو چه مقابل تو چه پشت سرت حفظ كنن باهاشون محترمانه برخورد كن و بگو اجازه ندارن به خانوادت بي احترامي كنن خيلي مودب

در مورد قليون كشيدنشون .همسر منم هر شب قليون ميكشيد و هر چقدر داد وبيداد فايده نداشت خلاصه تمام عزمم رو جزم كردم و نهايتا اين شده كه هر پنجشنبه و جمعه قليون ميكشه بهش ميگفتم عزيزم قليون واسه ريه هات ضرر داره چرا قليون ميكشي من نميخام تو رو زود از دست بدم من هنوز ازت سير نشدم و... كلي زبون ريختم تا اينكه باردار شدم ديگه اجازه ندادم بكشه و گفتم واسه بچم ضرر داره الان شده همون پنجشنبه جمعه
    در مورد فيلم .شوهر من تو گوشيش داره از اين فيلما اونم از طريق تلگرام تو گروهي كه عضوه مياد بهش گفتم از اين گروه در بيا دوست ندارم از اين فيلما نگاه كني مگه من سيرت نميكنم و تو احتياج داري به اين چيزها بهم گفت مهم نيست كه باشه يا نباشه اصلا پاك كن منم هر شب اين فيلما كه مياد ميشينم پاك ميكنم
    رو بعضي چيزها كليد نكنيد مردها زنهايي رو كه خيلي گير ميدن دوست ندارن
    مثلا اگه ميگه چادر سر كن شما هم سركن چي ميشه بخاطر شوهرت اگر دوسش داري بايد هر سختي و كم كاستي رو تحمل كني ديگه
    مادرشوهرت رو هم با سياست بنشون سر جاش

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26992
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون ازینکه خوندین نوشتمو.
    نمیتونم اصلا جواب مادر شوهرمو بدم چون سرع میذاره کف دسته شوهرم.شوهرمم همش طرف اونارو میگیره و با من هی دعوا میکنه.
    من هرچی درباره این نوع فیلما بلا شوهرم حرف میزنمبه گوشش نمیره ک نمیره بازم حتی شده قایمکی نگاه میکنه.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19381
    تشکـر
    16
    تشکر شده 36 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

واااای چقدر بده دوست پسر یا شوهری که از این فیلمه ببینه منم با هرچی کنار بیام با این یک مورد نمیتونم کنار بیام...به نظرم عزیزم باید اول ببینی چرا نگاه میکنه شاید یک میرزایی داره اونم که تو کم محلی میکنی...و برای رفتارای دیگش باید قبل از ازدواج میشناختیش...مثل خسیس بودنش و بدقولیاش و واسه ی بقیه رفتاراش اگه با سیاست جلو بدی میتونی حلشون کنی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa_0077 نمایش پست ها
    واااای چقدر بده دوست پسر یا شوهری که از این فیلمه ببینه منم با هرچی کنار بیام با این یک مورد نمیتونم کنار بیام...به نظرم عزیزم باید اول ببینی چرا نگاه میکنه شاید یک میرزایی داره اونم که تو کم محلی میکنی...و برای رفتارای دیگش باید قبل از ازدواج میشناختیش...مثل خسیس بودنش و بدقولیاش و واسه ی بقیه رفتاراش اگه با سیاست جلو بدی میتونی حلشون کنی
    دوست پسری که از اینا می بینه دوست پسر چیه که بینه یا نبینه

در مورد تاپیک !!خانوم حالا شما ازدواج کردین تنها راه که به ذهنم میاد این که برید پیش مشاوره تا ضرر های که این کار داره شوهر شما بشنوه و همینطور از زندگی زنا شوی یک چیزای یاد بگیره

6. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

در مورد تاپیک !!خانوم حالا شما ازدواج کردین تنها راه که به ذهنم میاد این که برید پیش مشاوره تا ضرر های که این کار داره شوهر شما بشنوه و همینطور از زندگی زنا شوی یک چیزای یاد بگیره

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19381
    تشکـر
    16
    تشکر شده 36 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها

دوست پسر هم کسیه که تو دوسش داری و بهش وابسته ای دیگه به نظر من فیلم دیدن ممکنه دل طرفتو بش************ه

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

دوست پسر هم کسیه که تو دوسش داری و بهش وابسته ای دیگه به نظر من فیلم دیدن ممکنه دل طرفتو بش************ه
    خانوم خواهشا شعار های الکی ندهید چه دوست داشتنی آشنای برا ازدواج و عشق و دوست داشتن ،با دوستی الکی جدا کنید، اینجا هم خیلی دخترا که زابطه داشتند اخرش دختره مثل تف انداخته بیروت پس خواهشا روشن فکری برا خودت تون نگه دارید، جامعه از این معضل کم اسیب ندیده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد