مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

موضوع: مشکل با خانواده همسرم ... ادامه یا طلاق؟

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.84
    تشکـر
    765
    تشکر شده 1,198 بار در 748 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : مشکل با خانواده همسرم ... ادامه یا طلاق؟

عزیزم زندگی مشترک دوره های سخت زیادی داره ؛و بعد از هر سختی ش هم اسونیه .
    یه سری اوایل زندگیشون تو اوج خوشی و شادی و راحتی ان و بعدشم برای جمع و جور کردن خودشکن باید تو سختی بیفتن ..
    یه سری هم اوایل براشون سخت میگزره تا جمع و جورشن و بعدش حتما اسونی و لذت رو میبینن .
    شمام سختیتون اول زندگیتون افتاده ..
    نگران نباشید و سخت ترش نکنید با نگرانی و فکرای بدو سخت گیری ...
    باور کنید ..باور کنید خونه سازی خیلی سخته ..همش دست مادرشوهرتون نیست ..این عقب افتادنا دست ایشون نیست که ..همیشه هم بستگی داره یه ساختمون میبینی یهو چندماهه بالامیره و تکمیل ..
    ولی برا یکی یجای کار درجا میزنه .
    زیاد دست صاحبخونه نیست!
    خداروشکر مشکل شمام سر همین چیزاست نه بیشتر ..
    باشه چه اشکالی داره شما رسم خاندادگیتونو بشونید کمی بیشتر عقد بمونید ؟
    خلاف شرع که نیست !بخاطر دید مردم میگید که این مردم اصلا هم مهم نبست چی فکر میکنن .
    پس خودتونو اذیت نکنید با صبرو وفاداری خودتونو به همسر و خانوادش ثابت کنید .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.10
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,078 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

سلام

دختر خوب قرار شد تو سختیا کنار همسرت باشی درسته ?!

وقتی تنها مشکلت اینه که بدقولی شده واسه تموم شدن خونه و برگزار عروسی چرا داری به طلاق فکر میکنی ?!

میدونم خیلی سخته بلاتکلیفی و دور بودن از هم ولی تحمل کن این دورانم میگذره و خونه هم ساخته میشه و عروسی هم میگیریدو میرید سر خونه زندگیتون ....

میگی فکر نمیکردم زندگی اینطور باشه ، آره عزیزم زندگی اصلا لاو ترکو ندن تنها نیست ، زندگی خیلی سختیای دیگه داره که باید با صبوری و مدیریت همه چیز جلو ببریش .

یکم تحملت رو بالا ببر ، اینو بدون امکان داره تو هر زندگی اتفاقای بدتر و پیچیده تر بیفته که باید با همسرت بشینید و همشونو مدیریت کنید .

پس زود جا نزن ، قوی باش و در کنار همسرت بمون و مشکلات رو حل کن .

4. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30471
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

ن و شوهرم هم کلاسی دانشگاهی بودیم . ولی تا روزی ک ب خاستگاری من اومد اصلا باهم ارتباطی نداشتیم.. اوایل نامزدی همه چی خوب میگذشت ولی وقتی میخاستیم عقد کنید مادرش همش تاریخ عقدمون رو از این ماه ب ماه دیگ مینداخت همشم بهونه ش این بود ک این این فوت شد و اون فوت شد... ما تا ۵ ماه عقد نکردیم ب همین بهونه ها ک آخرش شوهرم صبرش تموم شد و ما بدون هیچ مراسم و حتی ی مهمونی ساده عقد کردیم... مادرشوهرم همش ب شوهرم میگه انتخاب خودت بوده بخاطر همین از همه چی منعش کرده... حتی تو گوشش میخونه ک از من جداشه اگ دوست داشتنی بینمون نبود الان جداشده بودیم.... میدونم ک با گذشت این ماه هایی ک قولشو میده بازم چیزی عوض نمیشه... من دوماهه ک خونه مادرشوهرم نرفتم و اونم منو ندیده حتی نمیگه کجاست عروسم.. حتی وقتی مامانم باهاش حرف میزنه در جواب مامانم میگه فک کن دخترتو شوهر ندادی... برادرشوهرم با اینکه سه سال از خواهرم کوچیکتره ازش خاستگاری کرده ولی از خواهرم جواب رد شنیده. پدرم از این موضوع خبر نداره... از ی طرفم برادرشوهرم حس تنفر و انتقام گیری از من و خانوادم داره و همش دخالت میکنه و تا میتونه نمیذاره مادرش کاری رو پیش ببره و متاسفاته مادرش خیلی ب حرفش گوش میده... با این شرایط من باید چیکار کنم.

6. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.78
    تشکـر
    4,055
    تشکر شده 9,619 بار در 4,738 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط parisima22 نمایش پست ها
    یکساله عقد کردم و تو خانواده ای زندگی میکنم ک خیلی معتقدن و اصلا رسم ندارن ک دختر زیاد تو عقد بمونه.مادر شوهرم داره ی خونه ۱۸۰ متری رو تخریب و نوسازی میکنه تو این یک سال همش ب بهانه ی خونه سازی عروسی ما رو جا ب جا میکنه. دوماه پیش من و شوهرم خاستیم ی خونه اجاره کنیم و بدون عروسی بریم سر زندگیمون اما مادرشوهرم اومد و قول داد ک بعد گذشت این دوماه خونه رو درست میکنه برامون عروسی میگیره. اما حالا بازم زیر قولش زد و گفت تا ۳ ماه دیگ شاید عروسی بگیرم.با این حرفا بین خانواده ها خیلی لج و لجبازی افتاده و حتی پدرم اجازه نمیده با شوهرم ارتباط داشته باشم... موندم چیکار کنم حتی احساس میکنم زیر پای شوهرم رفته از مستقل شدن پشیمونش کرده. لطفا راهنمایی کنید

متاسفانه تعصبات و بعضی از رسم و رسومات به قیمت سرد شدن رابطه زن و شوهر ختم میشه

بهتره در این موارد به جای احساسی رفتار کردن کمی صبور باشید و زندگی رو به کامتون در این اول زندگی تلخ نکنید

ریشه بسیاری از تنشهای اینده در زندگی مشترک از همین رفتارهای بچگانه بین خانواده ها سرچشمه میگیره ...

مشکلات رو با اتفاق هم حل کنید و اجازه ندید چنین اتفاقات بی ارزشی زندگی شمارو سرد کنه
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

7. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30471
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

میترسم که خونه سازی هم بهونه ای باشه تا بتونه شوهرم رو قانع کنه واسه جدایی از من... آخه تو این مدت همش دنبال عیبجویی از من و خانوادم بوده... طوری ک وقتی واسه ی مهمونی ساده میومد خونه ی ما بعد از رفتن از هر حرفی از پدر و مادرم حتی خواهرام هزار تا حرفای خاله زنکی در میاورد و شوهرم رو تحریک میکرد ک خانوادش ایطورن و اونطورن.... همش احساس میکنم داره وقفه ایجاد میکنه ک شوهرم رو پشیمون کنه... متاسفانه من اون چیزی رو ک نباید تو دوران عقدم از دست دادم چون ما همدیگه رو خیلی دوست داشتیم ...

8. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30544
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.61
    تشکـر
    498
    تشکر شده 464 بار در 267 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

یکساله عقد کردم و تو خانواده ای زندگی میکنم ک خیلی معتقدن و اصلا رسم ندارن ک دختر زیاد تو عقد بمونه.مادر شوهرم داره ی خونه ۱۸۰ متری رو تخریب و نوسازی میکنه تو این یک سال همش ب بهانه ی خونه سازی عروسی ما رو جا ب جا میکنه. دوماه پیش من و شوهرم خاستیم ی خونه اجاره کنیم و بدون عروسی بریم سر زندگیمون اما مادرشوهرم اومد و قول داد ک بعد گذشت این دوماه خونه رو درست میکنه برامون عروسی میگیره. اما حالا بازم زیر قولش زد و گفت تا ۳ ماه دیگ شاید عروسی بگیرم.با این حرفا بین خانواده ها خیلی لج و لجبازی افتاده و حتی پدرم اجازه نمیده با شوهرم ارتباط داشته باشم... موندم چیکار کنم حتی احساس میکنم زیر پای شوهرم رفته از مستقل شدن پشیمونش کرده. لطفا راهنمایی کنید
    شما کمی تند نمی رید؟ فقط به خاطر عقب افتادن عروسی میخواهید زندگی رو به هم بزنید؟صبور باشید می تونید تصمیم بهتری بگیرید

ولا من از تاییکتون اینطور برداشت کردم اگه اینطور نیست لطفا میشه بیشتر توضیح بدید؟

9. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30471
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

مشکلمو توضیح دادم ... فقط همین دیر شدن مراسم عروسی نیست ... لطفا همه ی حرفامو بخونید

10. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.60
    تشکـر
    1
    تشکر شده 567 بار در 296 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

عزیزم شما چه بکارتتون رو از دست داده باشین چه نه، چه یک ساعت عقد کسی باشین چه بیست سال، هیچ فرقی نمیکنه چون متاسفانه جامعه به چنین دخترایی به عنوان زن مطلقه نگاه میکنه و حتما لازم نیست بعد از ده سال زندگی و با وجود چندتا بچه طلاق بگیری تا اسم مطلقه بیاد روی شما!!!

اما قبول کن خودت هم اشتباه کردی. یه سری مسائل مال بعد از ازدواجه. دلیلش رو هم خودت داری میبینی. اگه رابطه کامل تون رو میذاشتین برای بعد، همسرتون یه انگیزه قوی داشت برای اینکه سریعتر شما رو ببره سر خونه و زندگیتون. اما الان خیالش راحته که مثل یه مرد متاهل داره زندگی میکنه بدون اینکه زیر بار مسئولیتی رفته باشه.
    اما اشتباه دومت اینه که تو این شرایط به جای تلاش برای بهبود اوضاع، حرف از طلاق میزنی. به جرات میتونم بهت بگم حداقل 80% کسایی که اطراف من طلاق گرفتن از اینکار پشیمونن. پس خودتو درگیر مشکلات جدید نکن. سعی کن مشکلات فعلی رو حل کنی. به جای اینکه یه حصار دور خودت بکشی و دوماه نری خونه مادرشوهرت، از در دوستی وارد شو. به خونواده همسرت محبت کن و اعتمادشون رو جلب کن تا تو رو همسر لایقی برای پسرشون بدونن. اگه بتونی با یه سری راهکارهای ساده و ابراز محبت اونارو جذب کنی مطمئن باش سریعتر به زندگیتون سروسامونی میدن و کمکتون میکنن.
    تو این مورد خاص کلید حل مشکلات دست مادرشوهرته. اگه اونو راضی نگه داری، همه چی حله. پس به جای فکر کردن به مشکلاتت، برای حفظ زندگیت تلاش کن.

11. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30544
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.61
    تشکـر
    498
    تشکر شده 464 بار در 267 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

مشکلمو توضیح دادم ... فقط همین دیر شدن مراسم عروسی نیست ... لطفا همه ی حرفامو بخونید
    لطفا از نقل قول استفاده کنید...

خوندم... لج و لجبازی منظورتونه؟؟؟ بهتره شما و همسرتون بزرگ تر ها رو قانع کنید و اونا رو از شرایط سختتون آگاه کنید و ...

12. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30471
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

شما درست میگید اولین اشتباه رو خودم انجام دادم. ولی بعضی وقتا دیگ اون اشتباه جبران پذیر نیست... کابووس شب و روزم همین موضوع شده اما نمیدونم باید چیکار کنم ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکل,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل گیتی,  مشکل پہیلیاں,  مشکل گشا,  مشکل clash royale,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل گیتی فیلم کامل,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل الفاظ,  مشکل بالا نیامدن ویندوز,  مشکل باز نشدن کلش اف کلنز,  مشکل بازی کلش اف کلن,  مشکل باز نشدن اینستاگرام,  مشکل بالا نیامدن ویندوز 7,  مشکل باز نشدن عکس در تلگرام,  مشکل بالا نیامدن ویندوز 8,  مشکل باز نشدن گوگل پلی,  مشکل بازی watch dogs,  مشکل باز شدن صفحات تبلیغاتی,  لجبازی کودک 3 ساله,  لجبازی در کودکان 4 ساله,  لجبازی خراطها,  لجبازی در کودکان,  لجبازی کودکان,  لجبازی کودک 2 ساله,  لجبازی به انگلیسی,  لجبازی درمان,  لجبازی کودک 6 ساله,  لجبازی با شوهر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)