مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: مشکل با همسر

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30382
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

مشکل با همسر

سلام.من حدود یک سال و چهار ماه که عقد کردم و چهار ماه هم هست که ازدواج کردم..مشکل من با شوهرم اینه که اون بیشتر از اینکه به من اهمیت بده به خانواده و دوستاش اهمیت میدهند..توی دوران عقد فکر میکردم بعد ازدواج خوب میشه اما نشد..بعضی شب ها من رو تا دو سه شب تنها میزاره و با رفیقاش وقت میگذرونه.دوستای شوهرم قلیونی وسیگاری ان.
    و وقتی من از این موضوع ناراحت میشم شوهرم اخلاقش خیلی بد میشه..کلا من حق اعتراض کردن هم ندارم.همیشه اوقات خوشی و شادی برای دوستاشه.پیش من که هست با موبایل بازی می کنه یا تلویزیون نگاه می کنه یا میخوابه..من از این زندگی خسته شدم.بار ها باهاش حرف زدم اما اون قبول نمی کنه..همیشه فکر میکنم خودش درست میگه و من همیشه اشتباه فکر میکنم.اگه یک اعتراض کوچیک کنم اونو به یک دعوای بزرگ تبدیل می کنه..مثلا توی بازار بهش گفتم میشه رفتیم خونه به پسر خالت زنگ بزنی نه الان که توی بازاریم...سریع توی خیابان دادو بیداد کرد و یک دعوا راه انداخت..من فکر میکنم توی این زندگی هیچ حقی ندارم..خیلی وقت ها تصمیمی میگره و قبلش میره به خانواده میگه.....لطفا منو راهنمایی کنید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.96
    تشکـر
    2,200
    تشکر شده 2,197 بار در 1,101 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : مشکل با همسر

به نظرم در برابر رفتار ایشون اصلا ساکت نباشید .چون کم کم وضعیتشون بدتر میشه و کار به جاهای باریک هم ممکنه کشیده بشه حتما ابراز ناراحتی کنید نسبت به رفتارشون.یه مدت هم بهش بی محلی کنید ببینه خوبه.و یه مشاور حضوری هم میتونه مفید باشه

3. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    شماره عضويت
    19153
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.15
    تشکـر
    1,666
    تشکر شده 5,542 بار در 1,784 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    6

سلام

عزیزم دوران عقد دوران شناخته چی باعث شده که فکر کنی عوض میشه ؟

متاسفانه ما خانومها فکر میکنیم همسرمو بعد ازدواج تغییر میکنه بلکه اینجوری نیست.

اخخلاق شوهرت از اول همین بوده یجورایی باید بپذیری اما یکاره دیگه ام میتونی بکنی

ترغیبش کنی برای خونه اومدن

غر نزن گله نکن و مدام نگو که پیشم نیستی و ازین حرفها

اما محیط خونه رو براش جوری کن که لحظه شماری کنه برای اومدن به خونه

به خودت حسابی برس براش ارایش قشنگ کن موهاتو درست کن لباسهای جدید و دلبری بخر براش بپوش

وقتی رسیدن غر زدن و ممنوع کن عوضش شادو شنگول باش ( میگم شادوشنگول نه اینکه اگر باز دیدید رفت تو گوشی بغ کنی نه باید صبرو

تحمل داشته باشی )

چی دوست داره ؟ بازی؟ فیلم ؟ چه چیزی مورد علاقشه که تو خونه میشه انجام داد براش تدارک ببین

ببین با دوستاش چکار میکنن یا درمورد چه چیزهایی صحبت میکنن مثلا شوهر من خیلی علاقه داره به تکنولوژی من همیشه اطلاعاتم در این

ضمینه بالا میبرم که باهاش هم صحبت شم

یا مثلا منو شوهرم تو خونه ps4 بازی میکنیم باهم کل کل میکنیم حتی شرط بندی میکنیم هرکی باخت مثلا ظرفها بشوره

میشه بعضی وقتا توام رفیق شوهرت باشی

بجا بغ کردن پاشو دست بکار شو ببین چیا دوست داره براش انجام بده

ازش ناراحت نشو همیشه اینجوری بوده اگه می خوای عوضش کنی پس دست به کار شو
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

5. 4 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    20630
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.40
    تشکـر
    281
    تشکر شده 214 بار در 129 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    به نظرم در برابر رفتار ایشون اصلا ساکت نباشید .چون کم کم وضعیتشون بدتر میشه و کار به جاهای باریک هم ممکنه کشیده بشه حتما ابراز ناراحتی کنید نسبت به رفتارشون.یه مدت هم بهش بی محلی کنید ببینه خوبه.و یه مشاور حضوری هم میتونه مفید باشه
    شما مجردی یا متاهل؟ اگه متاهلی باید بگم اطلاعاتتو زیاد کن دراین مورد چون مشاورت اصلا درست نیست برا رابطه زن شوهری اینجوری شمام به مشکل برمیخوری

7. کاربران زیر از ژوان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    19861
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.63
    تشکـر
    398
    تشکر شده 468 بار در 271 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Azkhodrazi
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها

یا مثلا منو شوهرم تو خونه ps4 بازی میکنیم باهم کل کل میکنیم حتی شرط بندی میکنیم هرکی باخت مثلا ظرفها بشوره

ایووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووول

9. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.99
    تشکـر
    765
    تشکر شده 1,195 بار در 748 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

سلام
    چون الان فرصت توشتن ندارم فقط یه توصیه کلی میکنم .
    نه به شما بلکه به اون عده دیگری هم که یکی از این دست مشکلات رو دارند و تدی تایپیکاشون عندان میکنند .
    اونم اینه که تازه عروس های عزیز از اینکه همسراشون میان خونه و خسته ان و میخوابن و با گدشی ور میرن و ...شکایت دارند ...

باید بهتون و به همه این افراد بگم که :اکثر مردها در اوایل زندگی همینطورند .
    چون احساس مسیولیت پسر ها تو خونه و کاری بودنشون کمتر از دخترهاست و قبل از ازدواج بیرون کار کردن و اومدن خونه فقط خوابیدن و قوتبال دیدن و گوشی بازی کردن و پشت لپ تاپ بودن و ....عادت کردند .
    عادت که خب کار پسرها همینه ..بیرون از خونه کار میکنن و قاعدتا درون منزل جای ارامش و استراحتشونه .

پس اینکه ما میخوایم بعد ازدواج یهو تبدیل به مردی بشن که همه اونوارها رو بزارن کنار و فقط به ما توجه کنن و وقت خواب و کار و بازی و ...شون تنظیم و هماهنگ شده باشه کمی زمان میبره و خیلی زود اتفاق نمیفته .

البته به مرور خودتون هم به درک بیشتری از خستگی و نیاز به تفریحات و علایق شخصیشون در منزل میرسید و توقعتون کمتر میشه .

پس در این مدت هر دو باید به هم زمان داده و توقعتون رو ار هم کم کنید .

تصور کنید همسرتون از سرکار اومده و شما میرید تا براش شربت بیارید میبینید همونطور نشسته خوابش برده ...
    یا ظرفاتونو میشورید تا بیاین بشینید تا باهاش حرف بزنید میبینید زل زده به فوتبال میگه لطفا ساکت بازی خیلی مهمیه ...

خب اینها براتون ناراحت کنندست ولی نه عجیبه نه بی انصافی .

فقط نیاز داره که به همدیگه زمان بیشتری برای وفق خوردن به زندگی متهالی با همه مسیولیت ها و نیازهای طرف مقابل داده بشه .
    زندگی متاهلی زیر یک سقف با زندگی دوران نامزدی کاملاا متفاوته و در جای خودش نیاز به زمان و صبر و گذشت داره .

همچنین در مورد رابطه های دوستی پسرها هم با زمان دادن و صحبت های منطقی و از نوع درک طرف مقابل و مطمینا با گذشت وصبرررررر حتما به مرور بهتر و کاملا حل خواهد شد .

عجله نکنیم و صبور باشیم .

موفق باشید .

10. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30382
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنمایی خاتون..همین الانم پای گوشی هستند...

12. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.96
    تشکـر
    2,200
    تشکر شده 2,197 بار در 1,101 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ژوان نمایش پست ها
    شما مجردی یا متاهل؟ اگه متاهلی باید بگم اطلاعاتتو زیاد کن دراین مورد چون مشاورت اصلا درست نیست برا رابطه زن شوهری اینجوری شمام به مشکل برمیخوری
    من مجردم .متاسفانه تو مملکت ما جا افتاده (حتی برای خود خانم ها)که در برابر رفتار های نامناسب مردها سکوت کنن و همه چیو تو خودشون بریزن و به خودشون اسیب بزنن انگار نه انگار که ادم هسن شما توقع دارید ایشون بشینه تو خونه هر کار همسرش کرد مثل سیب زمینی هیچ عکس العملی نشون نده؟؟؟!!!

13. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28860
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.46
    تشکـر
    135
    تشکر شده 155 بار در 105 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    2

سلام عزیزم.

من با نظر سمیرا جون موافقم که میگه فعالیتهای مورد علاقه شوهرتو خودت باهاش شریک شو و فرصت نده بره سراغ دوستاش.

خوب مسلمه که وقتی چنتا مرد دور هم جمع میشن نمیشینن همدیگه رو نگاه کنن٬ اون وسط یا بازی هست یا قلیون و سیگار یا چیزای دیگه

سعی کن بعضی فعالیتهای مورد علاقشو که فک میکنی انجام دادنش از طرف تو مشکلی به وجود نمیاره رو خودت باهاش انجام بدی.

از موضوعات مورد علاقش حرف بزن اون فضایی که مورد علاقشه براش به وجود بیار.

مثلا شوهر منم هر یه ماه دو ماه یه بار هوس قلیون میزنه به سرش٬ اینجور مواقع چون من از قلیون بدم میاد میرفت پیش دوستاش.

ولی بعدش دیدم بهتره با حفظ احتیاط شرایطی واسش درست کنم که هر کاریم میخواد بکنه پیش خودم باشه٬اینجوری حواسمم بهش هست. در کنارشم چون بازی حکم خیلی دوس داشت و من اصلا اهلش نبودمو یاد گرفتم تا باهاش بازی کنم اینطور مواقع.

اینجوریه که الان هر چند وقت یه بزم این مدلی واسه خودمون میسازیم.دیگه هم شوهرم خیلی وقته که پیش دوستاش نمیره.

توام میتونی رابطتونو بهتر کنی عزیزم. فقط من فک میکنم هنوز چون زندگیتو تازه شروع کردی قلق شوهرت دستت نیومده. بیشتر به علایقشوهرت توجه کن و سعی کن از غر زدن کم کنی و لحنت همراه با محبت و مهربونی باشه.

اونوقت میبینی که شوهرت هیچ جا و هیچ کسی رو به خونه و پیش تو موندن ترجیح نمیده.

15. 2 کاربران زیر از asemun بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    20096
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.25
    تشکـر
    345
    تشکر شده 131 بار در 83 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    من مجردم .متاسفانه تو مملکت ما جا افتاده (حتی برای خود خانم ها)که در برابر رفتار های نامناسب مردها سکوت کنن و همه چیو تو خودشون بریزن و به خودشون اسیب بزنن انگار نه انگار که ادم هسن شما توقع دارید ایشون بشینه تو خونه هر کار همسرش کرد مثل سیب زمینی هیچ عکس العملی نشون نده؟؟؟!!!
    سکوت بجاش خیلی مناسبه ولی بلد باشی بعدش چطوری انتقاد کنی برو تایپیک زن بودن بخون
    اینجوری قد علم کنی جلو شوهر ایندت همچی خراب میشه فکر نکن حاضر جوابی کردن شوهرتو عاشق خودت میکنی خیلی اطلاعاتت کمه راجب مردها

17. کاربران زیر از یاسمین بانو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکل گیتی,  مشکل,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل زیرنویس در kmplayer,  مشکل زیرنویس فارسی در kmplayer,  مشکله قطر,  مشکل گیتی فیلم کامل,  مشکل اتصال mtp,  مشکلات زناشویی,  مشکل بالا نیامدن ویندوز,  مشکل باز نشدن کلش اف کلنز,  مشکل بازی کلش اف کلن,  مشکل باز نشدن اینستاگرام,  مشکل بالا نیامدن ویندوز 7,  مشکل باز نشدن عکس در تلگرام,  مشکل بالا نیامدن ویندوز 8,  مشکل باز نشدن گوگل پلی,  مشکل بازی watch dogs,  مشکل باز شدن صفحات تبلیغاتی,  فکر,  فکرخانە,  فکر چیست,  فکر برتر,  فکرشم نکن,  فکر را پر بدهید,  فکرشم نکن علیزاده,  فکر و خیال خلسه,  فکرشم نکن محمد علیزاده متن,  تفکر مثبت,  من ما كنتي تكوني,  من سكت سلم,  من و تو,  من فضلك,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  منتديات الجلفة,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)