مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل با همسر

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

مشکل با همسر

با سلام و خسته نباشید
    من و همسرم به همراه خانواده من روز شنبه در باغ بودیم که همسر من با خواهرزاده من شوخی ای کرد و گفت خاله ات رو بزن اونهم روی سر من پرید و دست منو طوری چنگ گرفت که اصلا من بیشتر وحشت زده شده بودم خلاصه عصبانی شدم و در حضور همه به همسرم گفتم بی شخصیت بیشعور ایشان هیچ عکس العملی نشان ندادند تا اخر شب که به منزل امدیم بعد یک سیلی به من زد و گفت طلاق
    بعد از گریه های من گفت طلاقت نمیدم ولی دیگه هیچ اهمیتی برام نداری تو جلوی اون ادما منو خرد کردی منم دیگه تو اون جمع پا نمیذارم و تو هم دیگه زن من نیستی باید فکرامو بکنم ببینم طلاقت بدم یا نه ولی مطمئن باش که زن میگیرم الانم بعد از گذشت دو روز نه با من حرف میزنه نه جوابمو میده حتی اینهمه که من گریه میکنم و عذرخواهی میکنم اصلا توجه نمیکنه.
    خواهش میکنم تو رو خدا کمکم کنید چکار کنم.
    ما یه زندگی رویایی و پر از عشق داشتیم که همه حسودی میکردن.
    ترو خدا کمکم کنید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.67
    تشکـر
    148
    تشکر شده 249 بار در 182 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : مشکل با همسر

سلام

سن و سال شما و همسرتون چقدر هست؟؟

چند ساله ازدواج کردید؟؟

طریقه آشنایی چطور بود با همسرتون؟؟

و اینکه موارد مشابه قبلی هم مثل این بوده که همسرتون ناراحت بشه؟؟ کلا از موردی ناراضی بودین تا حالا در زندگیتون؟؟

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.09
    تشکـر
    4,197
    تشکر شده 10,104 بار در 5,051 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : مشکل با همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط نگران تنهایی نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    من و همسرم به همراه خانواده من روز شنبه در باغ بودیم که همسر من با خواهرزاده من شوخی ای کرد و گفت خاله ات رو بزن اونهم روی سر من پرید و دست منو طوری چنگ گرفت که اصلا من بیشتر وحشت زده شده بودم خلاصه عصبانی شدم و در حضور همه به همسرم گفتم بی شخصیت بیشعور ایشان هیچ عکس العملی نشان ندادند تا اخر شب که به منزل امدیم بعد یک سیلی به من زد و گفت طلاق
    بعد از گریه های من گفت طلاقت نمیدم ولی دیگه هیچ اهمیتی برام نداری تو جلوی اون ادما منو خرد کردی منم دیگه تو اون جمع پا نمیذارم و تو هم دیگه زن من نیستی باید فکرامو بکنم ببینم طلاقت بدم یا نه ولی مطمئن باش که زن میگیرم الانم بعد از گذشت دو روز نه با من حرف میزنه نه جوابمو میده حتی اینهمه که من گریه میکنم و عذرخواهی میکنم اصلا توجه نمیکنه.
    خواهش میکنم تو رو خدا کمکم کنید چکار کنم.
    ما یه زندگی رویایی و پر از عشق داشتیم که همه حسودی میکردن.
    ترو خدا کمکم کنید.

در این مواقع باید صبور باشید و اجازه بدید زمانی بگذره .
    چنین اتفاقاتی نیاز به گذر زمان داره .
    تا از اب و تابش کاسته بشه .
    پس صبور باشید و در زمانی مناسب با گرفتن هدیه و عذرخواهی سعی کنید .
    ایشون رو آرام کنید . ولی سعی نکنید دایمی انجامش بدید تا باعث ناراحتی دوباره اش نشده باشید .
    ولی نباید انتظار معجزه ای سریع رو داشته باشید .
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل گیتی,  مشکل پہیلیاں,  مشکلات زندگی در کانادا,  مشکل تلگرام امروز,  مشکلیں اتنی پڑیں مجھ,  مشکل تلگرام,  مشکل الفاظ معنی,  مشکل اینستاگرام,  مشکل بالا نیامدن گوشی هواوی,  مشکل بالا نیامدن ویندوز 7,  مشکل بالا نیامدن ویندوز 10,  مشکل بالا نیامدن ویندوز 8,  مشکل باز نشدن بلو استکس,  مشکل باز نشدن کلش,  مشکل باز نشدن اینستاگرام,  مشکل باز نشدن فیلم در اینستاگرام,  مشکل باز نشدن عکس در تلگرام,  مشکل باز نشدن فیسبوک,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل گیتی,  مشکل پہیلیاں,  مشکلات زندگی در کانادا,  مشکل تلگرام امروز,  مشکلیں اتنی پڑیں مجھ,  مشکل تلگرام,  مشکل الفاظ معنی,  مشکل اینستاگرام,  چکار کنیم حامله نشویم,  چکار کنم پولدار بشم,  چکار کنم,  چکار کنیم چاق شویم,  چکار کنیم لاغر شویم,  خدایا چیکار کنم,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)