مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 85

موضوع: مشکل بزرگ یک شب قبل از عروسی

1. Top | #41

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23197
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    263
    تشکر شده 232 بار در 104 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : مشکل بزرگ یک شب قبل از عروسی

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    بازم زن بره درخواست بده مهریه بهش میدن
    بله مهریه بهش تعلق میگیره اما بعد چند وقت پادوی و تازه قسط بندی شدن ولی بازم نمیتونه طلاق بگیره
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از Ariyaei بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #42

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    24098
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام خدمت شما
    ببینید جناب یک بنده خدا
    بهتره قبل از هر صحبتی یه مطلبی رو خدممتون عرض کنم بهتر بود قبل از عقد کردن به صورت کاملا مقطعی و عرفی با شناخت صحیح و کامل این عمل انجام می شد والان هم تا جایی که میتوانید سعی کنیذ بعد از عقد طلاق صورت نگیرد چون موضوع ساده ای نیست .در قانون هم همین شرایط در نظر گرفته شده تا مرد براحتی نتواند طلاق دهد و زن هم براحتی نتواند طلاق بگیرد .
    با توجه به صحبت های شما و رفتارهای همسر و خانوادشون با شما من چند تا عامل رو خدمتتون عرض میکنم
    ناپختگی ( عدم مهارت های زندگی) اگر مادر شما وسیله ای رو هر چقد هم زشت باشد بدون هماهنگی خریدن همسر شما میتونند با یه تشکر از خانوادتون باعث ایجاد صلح و ارامش میان شما شود سپس در فرصت مناسب می توانید وسیله رو با نظر همدیگر عوض کنید
    عدم تعهد به ازدواج
    نامزد بودن یعنی دورانی که برای اشنایی دو نفر و سنجیدن امکان شروع زندگی با این شخص با این مقدار تفاهم و عقاید وجود دارد یا خیر؟
    پس وقتی دو نفری به اصطلاح عاشق هم میشوند و تا روز عروسی هم پیش میروند باید نسبت به همدیگه تعهد داشته باشند با بد و خوب همدیگه کنار میایند
    اگر ایشون انقد راحت هنوز زندگی که شروع نشده این اوقات تلخی رو به وجود میاورند پس از نظر من باید خیلی محتاط عمل کنید و انتظار شراااایط خیلی بدتری رو در ایند داشته باشید چون ايشون با طرز فرهنگ زندگی و... شما نتونستند خودشونو سازگارکنند
    بیماری های روانی
    سعی کنید با صحبت کردن باهاشون از کمبود ها و مشکلات زندگیشان که تاثیر زیای در رفتار امروزشان دارند اطلاع پیدا کنید
    این حرفم بدین معنی نیست تمام گذشته همسرتون رو کاوش کنید به هر حال بهترین باغچه ای را هم که بیل بزنید بالاخره یه کرم داخلش پیدا خواهد شد
    تنها درمورد مشکلاتی که بحث میکنند که میتواند ناشی از کمبود های گذشته باشد
    تفاوت در سبک زندگی
    خیلی کوتاه با به مثال عرض میکنم
    ممکن است ایشون در خانه پدری کفش سه میلیونی به پا میکردند وقتی با شما هستند این امکان براشون نیست و برعکس کفش صد تومانی و الان کفش سه میلیونی ازتون خواستار هستند و...
    از بین رفتن عشق
    ممکن است طی این مدتی که با شما و خانوادتون در ارتباط بودند اون تصوری که از شما داشتند و به قول دخترا مرد رویایی طبق ملاک های قبل از ازدواجشون نیستید
    و در اخر تفاوت های فرهنگی و مذهبی

دوست عزیز در صورتی که ایشون دختر باشند و رابطه جنسی بینتون صورت نگرفته باشد میتوانید با شرایطی طلاق بگیرید
    شرایطی که عرض میکنم راحت نیستند عواقب خوبی چه برای شما و چه برای همسرتون ندارد
    سربلند باشید
    ویرایش توسط aliressa : 11-16-2015 در ساعت 08:06 PM

4. کاربران زیر از aliressa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #43

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23197
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    263
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط aliressa نمایش پست ها
    سلام خدمت شما
    ببینید جناب یک بنده خدا
    بهتره قبل از هر صحبتی یه مطلبی رو خدممتون عرض کنم بهتر بود قبل از عقد کردن به صورت کاملا مقطعی و عرفی با شناخت صحیح و کامل این عمل انجام می شد والان هم تا جایی که میتوانید سعی کنیذ بعد از عقد طلاق صورت نگیرد چون موضوع ساده ای نیست .در قانون هم همین شرایط در نظر گرفته شده تا مرد براحتی نتواند طلاق دهد و زن هم براحتی نتواند طلاق بگیرد .
    با توجه به صحبت های شما و رفتارهای همسر و خانوادشون با شما من چند تا عامل رو خدمتتون عرض میکنم
    ناپختگی ( عدم مهارت های زندگی) اگر مادر شما وسیله ای رو هر چقد هم زشت باشد بدون هماهنگی خریدن همسر شما میتونند با یه تشکر از خانوادتون باعث ایجاد صلح و ارامش میان شما شود سپس در فرصت مناسب می توانید وسیله رو با نظر همدیگر عوض کنید
    عدم تعهد به ازدواج
    نامزد بودن یعنی دورانی که برای اشنایی دو نفر و سنجیدن امکان شروع زندگی با این شخص با این مقدار تفاهم و عقاید وجود دارد یا خیر؟
    پس وقتی دو نفری به اصطلاح عاشق هم میشوند و تا روز عروسی هم پیش میروند باید نسبت به همدیگه تعهد داشته باشند با بد و خوب همدیگه کنار میایند
    اگر ایشون انقد راحت هنوز زندگی که شروع نشده این اوقات تلخی رو به وجود میاورند پس از نظر من باید خیلی محتاط عمل کنید و انتظار شراااایط خیلی بدتری رو در ایند داشته باشید چون ايشون با طرز فرهنگ زندگی و... شما نتونستند خودشونو سازگارکنند
    بیماری های روانی
    سعی کنید با صحبت کردن باهاشون از کمبود ها و مشکلات زندگیشان که تاثیر زیای در رفتار امروزشان دارند اطلاع پیدا کنید
    این حرفم بدین معنی نیست تمام گذشته همسرتون رو کاوش کنید به هر حال بهترین باغچه ای را هم که بیل بزنید بالاخره یه کرم داخلش پیدا خواهد شد
    تنها درمورد مشکلاتی که بحث میکنند که میتواند ناشی از کمبود های گذشته باشد
    تفاوت در سبک زندگی
    خیلی کوتاه با به مثال عرض میکنم
    ممکن است ایشون در خانه پدری کفش سه میلیونی به پا میکردند وقتی با شما هستند این امکان براشون نیست و برعکس کفش صد تومانی و الان کفش سه میلیونی ازتون خواستار هستند و...
    از بین رفتن عشق
    ممکن است طی این مدتی که با شما و خانوادتون در ارتباط بودند اون تصوری که از شما داشتند و به قول دخترا مرد رویایی طبق ملاک های قبل از ازدواجشون نیستید
    و در اخر تفاوت های فرهنگی و مذهبی

دوست عزیز در صورتی که ایشون دختر باشند و رابطه جنسی بینتون صورت نگرفته باشد میتوانید با شرایطی طلاق بگیرید
    شرایطی که عرض میکنم راحت نیستند عواقب خوبی چه برای شما و چه برای همسرتون ندارد
    سربلند باشید
    دوست عزیز یکی از دلایلی که کار مرا به اینجا کشوند همین کاوشهای بی مورد من در گذشته وی بود که متوجه شدم قبل من دوست پسر داشته همین مساله یکی از مسائلی بود که ما را از هم دور کرد .................مساله بعدی اینه که ارتباط جنسی داشتیم ودیگه دختر نیست و حق حبس مهریه ش در دوران عقد سلب شده است....
    ویرایش توسط Ariyaei : 11-16-2015 در ساعت 08:16 PM

6. Top | #44

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    24098
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یک بنده خدا نمایش پست ها
    دوست عزیز یکی از دلایلی که کار مرا به اینجا کشوند همین کاوشهای بی مورد من در گذشته وی بود که متوجه شدم قبل من دوست پسر داشته همین مساله یکی از مسائلی بود که ما را از هم دور کرد .................مساله بعدی اینه که ارتباط جنسی داشتیم ودیگه دختر نیست و حق حبس مهریه ش در دوران عقد سلب شده است....
    چطور فهمیدید دوست پسر دارند؟
    دوستاش صحبتای خودش حد و حدود روابطش چیزی گفته؟
    با توجه به صحبتاتون تو ذهن من یه موردی شکل گرفت و میخوام ازتون بپرسم که نظرمو رد میکنید یا خیر؟

به نظرتون ایشون از ان دسته دخترهایی هستند که با تصور و ترغیب تعویض شناسنامه در زمان بکارت، تا بتوانند با پنهان ازدواج قبلی و رابطه قبلی، ازدواج دوباره بکنند !؟؟

7. کاربران زیر از aliressa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #45

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23197
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    263
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    3

یکسال قبل دیدم چند تا سیمکارت دیگه داره بجز اونی که من بهش داده بودم البته مال قبل ازدواجمون بود..... وتوی اونا یه آثاری دیدم ..... ضمن اینکه فیلمای خانوادگی قبل از ازدواجش نشون میداد که خیلی در قید وبند حجاب نبودن ضمن اینکه من اولین باری که با ایشون ارتباط جنسی داشتم خونی ندیدم البته توجیه کرد که به طرف خانواده پدری اش رفته که ارتجاعی اند من احمق هم خیلی پیگیر این قضیه و اثبات اون نشدم اینکه دوست پسر داشته را مطمئنم ولی بعید میدونم قبلا شوهر کرده باشه
    ویرایش توسط Ariyaei : 11-16-2015 در ساعت 08:47 PM

9. Top | #46

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.10
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,078 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

ببخشید چه مدت عقد بودید ؟ و رابطه ی جنسیتون کی شروع شد ؟ اوایله عقدتون یا این اواخر ؟؟

من میگم اگه خانمت قبل شما بکارتشو از دست داده ، منتظر بوده ازدواج بکنه بعد طلاق بگیره و بگه بکارتم در اثر ازدواجم ازبین رفته ( نه خارج از چهارچوب ) و الان که رابطه جنسی برقرار کردید خیالش راحت شده و دیگه حاضر به ادامه نیست ، و الان میگه دلیله نداشتنه بکارتم ازدواجمه .

البته اینم حدسه فقط . من میگم شاید شمارو خواسته وسیله کنه .

امیدوارم منظورمو رسونده باشم .

10. Top | #47

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23197
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    263
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    3

آره این حدسی که زدین خودمم حدس زده بودم دوسال عقد بودیم واز اون اوایل ارتباط داشتیم اینم میدونم که دیگه بعد دوسال نمیشه تشخیص داد مال چه موقعی بوده ولی هنوز میشه تشخیص داد که نوع پرده چیه آیا ارتجاعیه یا خیر؟؟؟ اما اگه اینجوریه پس قاعدتا نباید برای مهریه دندون تیز کرده باشه جون به هدفش رسیده........... ضمن اینکه پس چرا تا اینجا پیش اومد و حتی جهاز هم خریدن و اومدن چیدن و رفتن؟؟؟؟
    ویرایش توسط Ariyaei : 11-16-2015 در ساعت 09:22 PM

11. کاربران زیر از Ariyaei بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #48

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.10
    تشکـر
    6,908
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

آره این حدسی که زدین خودمم حدس زده بودم دوسال عقد بودیم واز اون اوایل ارتباط داشتیم اینم میدونم که دیگه بعد دوسال نمیشه تشخیص داد مال چه موقعی بوده ولی هنوز میشه تشخیص داد که نوع پرده چیه آیا ارتجاعیه یا خیر؟؟؟ اما اگه اینجوریه پس قاعدتا نباید برای مهریه دندون تیز کرده باشه جون به هدفش رسیده........... ضمن اینکه پس چرا تا اینجا پیش اومد و حتی جهاز هم خریدن و اومدن چیدن و رفتن؟؟؟؟

وقتی میگی از همون اوایل ، رابطه ی جنسی داشتید و الان بعد دو سال از رابطه ی جنسیتون ، منصرف شده از ادامه فکر میکنم هدفش این نبوده وگرنه همون اوایل سرناسازگاری بر میداشت ، به قولتون جهیزیه نمیخریدنو بچینن .

ولی پرده ارتجاعی اگه رابطه برقرار بیشه بازم قابل تشخیص هست فکر کنم .

13. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #49

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23197
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    263
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    3

منم حدسم به این بود که بخواد زندگی کنه برای همین خیلی پیگیر این قضیه نشدم وگفتم من که زندگیمو میخوام اونم که داره زندگی میکنه پس دلیلی نمیدیدم که بخوام برم واین قضیه بکارتو مطرح کنم ولی حالا که میبینم هیچ جوری جوابگو نیست شاید برای روز دادگاه مطرحش کنم

15. کاربران زیر از Ariyaei بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #50

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.10
    تشکـر
    6,908
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

منم حدسم به این بود که بخواد زندگی کنه برای همین خیلی پیگیر این قضیه نشدم وگفتم من که زندگیمو میخوام اونم که داره زندگی میکنه پس دلیلی نمیدیدم که بخوام برم واین قضیه بکارتو مطرح کنم ولی حالا که میبینم هیچ جوری جوابگو نیست شاید برای روز دادگاه مطرحش کنم

حواست باشه ، اگه مطرحش کردیو نتونستی ثابت کنیو شایدم اصلا صحت نداشت به خاطر افترا ازت شکایت نکنه .

البته بازم نمیدونم افترا شامل اینمورد میشه یا نه ولی حواست باشه .

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)