مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل من

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34453
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

مشکل من

سلام مشکل من از دید خیلیا شاید به نظر اصلا مشکل به نظر نرسه ولی برای من داره کم کم میشه تبدیل افسردگی
    مشکل من با چاقی نامزدم هستش.خواستگاری که اومد توی سربازیش بود و خوش تیپ شده بود و لی الان بعد یک سال خیلی چاق شده.من نمیدونستم انقدر چاق میشه
    هر چی هم با زبون نرم میگم فایده نداره میگه باشه ولی قبول نمیکنه باز تنقلات رو میخوره یه مدت با هم پیاده روی اومد بعد ولش کرد.حالا قول داده تا شهریور به ایده آل برسونه وزنش رو ولی میدونم خبری نیست. اولا انقدر خوشتیپ شده بود قدش هم بلند با افتخار توی مهمونیا باهاش میرفتم. ولی الان خجالت میکشم حتی توی خیابون باهاش راه برم
    میخوام امشب بهش بگم دیگه خجالت میکشم و اینا.دیگه برام مهم نیست به غرورش بربخوره یا نه.به نظرتون کار اشتباهی هستش این روش؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2
    JOY
    JOY آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گوینده و دوبلور
    شماره عضويت
    29717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.50
    تشکـر
    179
    تشکر شده 430 بار در 240 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : مشکل من

نقل قول نوشته اصلی توسط redflower95 نمایش پست ها
    سلام مشکل من از دید خیلیا شاید به نظر اصلا مشکل به نظر نرسه ولی برای من داره کم کم میشه تبدیل افسردگی
    مشکل من با چاقی نامزدم هستش.خواستگاری که اومد توی سربازیش بود و خوش تیپ شده بود و لی الان بعد یک سال خیلی چاق شده.من نمیدونستم انقدر چاق میشه
    هر چی هم با زبون نرم میگم فایده نداره میگه باشه ولی قبول نمیکنه باز تنقلات رو میخوره یه مدت با هم پیاده روی اومد بعد ولش کرد.حالا قول داده تا شهریور به ایده آل برسونه وزنش رو ولی میدونم خبری نیست. اولا انقدر خوشتیپ شده بود قدش هم بلند با افتخار توی مهمونیا باهاش میرفتم. ولی الان خجالت میکشم حتی توی خیابون باهاش راه برم
    میخوام امشب بهش بگم دیگه خجالت میکشم و اینا.دیگه برام مهم نیست به غرورش بربخوره یا نه.به نظرتون کار اشتباهی هستش این روش؟

پژوهش جدید نشان می‌دهد که افراد متاهل در طول چند سال ابتدای پس از ازدواج، نسبت به افراد مجرد مشابه‌شان با احتمال دو برابر بیشتر ممکن است چاق شوند.

به گزارش تایم‌ آنلاین این بررسی که نتایج آن در ژورنال obesity منتشر شده است، به این قصد انجام شد که چگونگی تاثیر زندگی مشترک را بر وزن افراد تعیین کرد.
    پژوهشگران تغییرات وزن و وضعیت روابط میان 6949 نفر را در طول چند سال دنبال کردند، و یافته‌های آنها نشان داد که افرادی که ازدواج می‌کنند، و همخانه می‌شوند، با احتمال بیشتری چند کیلویی وزن اضافه می‌کنند.
    این پژوهشگران در دانشگاه کارولینای شمالی نشان دادند که زنان پس از یک سال زندگی مشترک با مردان در معرض افزایش احتمال اضافه وزن قرار می گیرند. هر مدت بیشتری از این زندگی مشترک می گذرد، احتمال افزایش وزن بیشتر می‌شود. در مورد مردان خطر چاقی تنها در بین سال اول و دوم زندگی مشترک اوج می‌گیرد.
    اما علت این افزایش وزن چیست؟
    این پژوهشگران در بخش دیگری از بررسی‌شان 1293 زوج را مورد پرسش قرار دادند.
    بر اساس یافته‌های آنها زمان غذا خوردن در مورد افرادی که زندگی مشترک دارند، نسبت به آنهایی که تنها زندگی می‌کنند، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و افرادی که قبلا به سالن ورزش می‌رفتند، ممکن است پس از ازدواج به همان اندازه قبل به فعالیت بدنی نپردازند.
    و شاید هم زوجین پس از ماه‌ها تلاش برای اینکه برای روز عروسی از لحاظ بدنی متناسب به نظر برسند، پس از ازدواج مدتی خود را رها می‌کنند.
    دانشمندان همچنین مدتهاست که دریافته‌اند رابطه نزدیک با یک فرد چاق، چه به عنوان دوست یا به عنوان همسر، فرد را بیشتر در معرض چاقی قرار می‌دهد.
    اما چگونه می‌توان این چرخه را متوقف کرد؟ شاید با الهام گفتن از همان شخصی که شما را به این ورطه کشانده است.
    یک بررسی در دانشگاه کنکتیکت نشان داد که اگر یکی از زوجین در یک برنامه کاهش وزن شرکت کند،‌ همسر او هم با وجودی که در این برنامه شرکت نکرده است، حدود 2.5 کیلوگرم کاهش وزن پیدا می‌کند.
    این پژوهشگران در ادامه بررسی خود سعی کردند به این سوال پاسخ دهند که آیات حمایت زوجین از یکدیگر می تواند به کاهش وزن هر دوی آنها کمک کند. بررسی مقدماتی 16 هفته‌ای آنها بر روی 20 زوج به این سوال جواب مثبت داد. در یکی از موارد همسر حمایت کننده نسبت به فردی که مشارکت‌‌کننده اصلی در بررسی بود، وزن بیشتری کم کرد.
    البته چاق شدن پس از ازدواج یک پدیده غیرقابل‌ پیشگیری نیست و نباید باعث نگرانی زوج‌ها شود.
    از طرف دیگر بررسی‌ها نشان می‌دهند که ازدواج اثرات مفید خود بر سلامتی را هم ایجاد می‌کند، مثلا عمر طولانی تر و احتمال بیشتر ترک سیگار.
    GOOD BYE WITH SMILING

شادی
    زندگی خود باشید و به زندگی لبخند بزنید ، وقتی دلیلی برای خندیدن نیست خودتون دلیل لبخندتان را
    بسازید

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34453
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

از اول چاق بوده توی سربازی لاغر کرده بعد دوباره برگشته

4. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    طبیعت هم قانون داره،به قوانینش احترام بذار،تامعلوماتشو بهت بده.
    شماره عضويت
    34420
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.86
    تشکـر
    15
    تشکر شده 27 بار در 21 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام و درود
    به جواب چندتا سوال نیاز داشتم؟
    یکی اینکه اسمش چیه؟
    دو اینکه متولد کدوم ماهه؟

و اما چرا این دوتا سوال..
    اسم::: بخاطر اینکه ،طی تحقیقاتی که من انجام دادم،و با توجه به آیات قرآنی به این نتیجه رسیدم که اسم و حروفی که در اسم وجود داره،تأثیرات خاصی رو بر روی انسان میذاره.**یعنی : بعضی از حروف موجود در اسم ، شخص رو قدبلند،لاغر، چاق و... میکنه**.
    حال اگر در اسم نامزد شما حروف چاقی وجود داشته باشه/و به احتمال 99 درصد هم وجود داره / تنها راه برای لاغریش رژیم گرفتن هست.یعنی تنها راه خوب برای ایشون روزه گرفتن به مدت یک ماه است.البته این فقط به وزن ایده آل می رسونتش ...و دائمی لاغرش نمیکنه.
    منظورم این هستش که ،اگر در اسم نامزد شما حروف چاقی وجود داره ،بایستی تحمل کنید.و یا اینکه نامزدتون یه تکانی به خودش بده.
    اگر در اسم شوهر شما ،حروف چاقی وجود داشته باشه،پس باید رژیم و ورزش قسمتی از برنامه ریزی زندگی اش باشه***توجه داشته باشید...برنامه زندگی اش...نه برنامه روزانه اش*** چرا که در این صورت ، ایشون مگر اینکه روزه گرفتن ،رژیم و ورزش رو همیشه انجام بده،وگرنه باهر خوردن هرچیزی چاق میشند.
    ولی اگر در اسمشون حروف چاقی نباشه،اگه تنقلات و چیزهای دیگه رو کنار بذاره ،مثل شیرینیجات و چربی و...میتونه به فرم نرمال برسه و ثابت در اون فرم باقی بمونه.

و اما ماه تولد:
    با توجه به تحقیقاتی که من انجام دادم،بعضی از ماه های سال، در وضعیت ظاهری انسان یعنی وضعیت پوست،قرص صورت،قد بلندی ،قد کوتاهی،چاقی،لاغری و... تاثیر میذاره.

برای همین قبل ازاینکه کار رو برخودتون سخت کنید ،چون امشب هم میخوایید که بهش بگید،من تا یک ساعت و نیم دیگه منتظر پاسخ شما جهت کمک بیشتر میمونم در صفحه شما.اگر هم که نتونستید..پس بهتره...در آرامش بهش بگید،به هرحال زندگی مشترک بهتره دیدگاه های دو طرفه ای هم داشته باشه.طوری بهش نگید که بهش بربخوره و تصمیم اشتباهی رو مثل به هم زدن نامزدی بگیره.
    اگر هم بازم قبول نکرد، بهتره از قانون آینه ای استفاده کنید...قانون آینه ای مختص خودمه که در این قانون میگه...هر حرف و یا عکس العملی نشون داد، شما هم ،همون عکس العمل رو انجام بدید تا اینکه بلاخره قبول کنه.اگر اون به لاغر کردن خودش و به خواسته شما احترام نذاشت،شما هم بعضی از خواسته هاشون رو عملی نکنید ...به نوعی تحریمش کنید..تا اینکه به خواسته تون احترام بذاره.

ولی خواهر، در کل...
    در زندگی مشترک آنچه که اهمیت داره تفاهمه.گفته شما مبنی بر این است که از همون اول عاشق تیپ و ظاهرش شده اید،نه خصوصیات درونی و تفاهم.لطفا بهتره اولویتتون رو تغییر بدید.بهتره خود واقعی شون رو بخوایید،نه آنچه که خودشما میخوایید.عشق یعنی همین.
    بهرحال سمت قبله ی خونه خودتون رو ،خودتون بهتر می دونید.
    شاد و موفق باشید.
    ویرایش توسط peyman5 : 03-24-2017 در ساعت 05:06 PM

5. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,063 بار در 597 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط redflower95 نمایش پست ها
    سلام

ببینید اگر این مسئله واقعا برای شما اینقدر مهمه که کلیه حسنهای دیگر ایشون رو زیر سوال میبره حتما ازدواج شما غلطه چون ممکنه دوباره چاق شوند مخصوصا بعد از ازدواج و......

با هم به یکی از همکاران حاذق ما در شهر خودتان رجوع کنید.

سپاس

دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکل,  مشکل گیتی,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل گشا,  مشکل وقت کی دعا,  مشکلات زندگی,  مشکل سوالات,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل زیرنویس فارسی در kmplayer,  مشکلات زناشویی,  مشکل من و شوهرم,  مشکل من و همسرم,  مشکل من و نامزدم,  مشکل منشوری نیکبخت واحدی,  مشکل منبع تغذیه,  مشکل منقضی شدن واتس اپ,  مشکل منافذ باز پوست,  مشکل من و تو سایفون,  مشکل من چیه,  رفع مشکل منیجر,  من سكت سلم,  من و تو,  من ما كنتي تكوني,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  مشکل,  مشکل گیتی,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل گشا,  مشکل وقت کی دعا,  مشکلات زندگی,  مشکل سوالات,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل زیرنویس فارسی در kmplayer,  مشکلات زناشویی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)