نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکوک به اعتیاد

1044
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26873
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکوک به اعتیاد

سلام خدمت مشاور محترم
    من دختری 27 ساله هستم که نزدیک به 2 ماه هست که عروسی کرده ام همسرم قبلا به مدت کوتاهی به تریاک اعتیاد داشته وترک کرده است و این مورد را روز خواستگاری عنوان کردو با هم صحبت کردیم با توجه به صحبت هایی که شد و گفتن به هیچ عنوان دوباره به گذشته بر نخواهند گشت قبول کردم وبا توجه به اینکه داماد بزرگ ما هم قبلا اعتیاد داشته و الان زندگی بسیار عالی دارد گذشته او را نادیده گرفتم ولی قرار شد سیگار هم که در حال حاضر استفاده میکند کنار بگذارد در دوران عقد یک بار جلد سیگار در ماشینش بود که داخلش میخ بود و گفت برای جای ابزار استفاده میکنم به مادرش گفتم گفت گاهی سیگار میکشد هنوز به روش نیار چون دکترش گفته فعلا سیگار بکشد من هم با توجه به تحقیقاتی که در اینترنت کردم صلاح دیدم وانمود کنم نمیدونم سیگار میکشه تا اینکه بدونم و آشکار بشه و حالا که وارد زندگی شده ایم هر شب قبله خواب به اتاق کوچک میرود و به بهونه آب دادن به گلها میرود و به من میگوید چون اینجا در تراز مشخص می شوی نیا و در را می بندد همسرم اعتقاد زیادی به اسفند دود کردن داردحتی اون موقع ها که خونه مادرش بود و عقد بودیم دایم اسفند دود میکرد گاهی از اتاق بوی اسفند می اید و چند بار احساس کردم بوی سیگار می آید نمیدونم توی اتاق پنهانی من سیگار میکشد یاتریاک.......... حقیقتش من بوی تریاک را اصلا نمی شناسم !! و فرق اون رو با سیگار نمیدونم با توجه به اینکه همسرم روحیات بسیار حساسی دارد و چند دبار در دوران عقد که در مورد این مسایل با او حرف زدم از دستم ناراحت شد حتی چند روز به عروسیمون مونده بود که ازش خواستم دوباره آزمایش بده ...قبول کرد رفتیم ولی دیر شده بود و ازش آزمایش نگرفتن ولی جواد خیلی ناراحت شد و میگفت من نمی تونم با آدمی که بهم اعتماد نداره و تا اخر عمر میخواد گذشته منو تو سرم بزنه ازدواج کنم منم دیگه بار دوم ازش نخواستم آزمایش بده دیگر دوست ندارم برنجه نمیدونم چطور باید کمکش کنم و نمی خوام رفتارم طوری باشه که احساس کنه بهش اعتماد ندارم و دوست ندارم رفتارم کنترل گر باشه مثله مامانش چون جواد همیشه از رفتار کنترل کننده مامانش ناراحت میشد کارش قبلا مینی بوس بود سرویس می برد و میاورد و زمان بیکاری زیادی داشت من خودم توی یه شرکت پشتیبانی بانک کار میکنم اونم آوردم پیشه خودم ولی کارش طوریه که داخله اداره پیشه خودم نیست و با ماشین میره دستگاههای atm رو نصب میکنه با همکارهاش ولی باز نگرانم میشه راهنماییم کنید چه کار باید بکنم ؟؟؟؟
    بی نهااااایت سپاسگذارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26873
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکوک به اعتیاد

خواهش میکنم راهنماییم کنید من همیشه دسترسی به اینترنت ندارم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

فکر نمیکنم تریاک کشیدن بیرون از منزل به این اسونی باشه و شما نمیتونید نسبن به بیرون از منزل خاطر جمع باشید..
    اما مواقعی که ایشون در منزل هستند اصلا تنهاش نذارید؛ ببینید ادم معتاد از هر فرصتی برای تنهایی و ایجاد موقعیت برای مصرف استفاده میکنه
    شما این موقعیت رو در اختیارش حتی المقدور قرار ندین
    بیرون از منزل هم به یه فرد معتمد بسپارید یه مدت دورا دور جویای احوالش باشه، ولی همسرتون نباید متوجه بشه
    یه معتاد نمیتونه زیاد ظاهر خودشو حفظ کنه و خیلی زود گندش در میاد

پس یخورده حوصله بخرج بدین و نیازی به ازمایش هم نیست

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

یه مورد دیگه اینکه دوستاشو بشناسین
    معتاده ا بیرون از منزل اغلب برنامه های دور همی دارن
    استفاده بیش از حد از عطر و ادکلن؛ زیاد حرف زدن و دسشویی رفتن های طولانی هم میتونه علایم رفتاری اعتیاد باشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)