نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نامزدم بهم توجهی نمیکنه ...

1142
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37716
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نامزدم بهم توجهی نمیکنه ...

سلام دوستان . بنده یه مدته که با نامزدم به مشکل برخوردم . خیلی دوستش دارم . هر از چند گاهی با هم بگو مگو های کوچیکی داریم ولی زود حل و فصل میشد .الان نزدیک به 3 سال هست که با هم هستیم . 2 سال نامزد بودیم و 1 سال هم هست که عقدیم . خودم اهل شیراز هستم و نامزدم شهرستانی هست . ایشون پرستار هستند و حدودا 5 ماهی میشه که درسشون تموم شده و به شیراز اومده و در یکی از بیمارستانهای شیراز مشغول بکار هست و در این بین در منزل خاله اش اقامت داره . من خودم خانه و تمام وسایل زندگی و ماشین هم دارم و به تنهایی زندگی میکنم البته ناگفته نماند که خانوادم هم در همین شهر شیراز س************ت دارن ولی چون خودم مایل بودم مستقل باشم حدودا 8 سال میشه که تنها زندگی میکنم . خودم یک فرد میانه رو هستم هم یه جورایی درونگرا هستم هم برون گرا در بعضی مسائل واکنش نشون میدم در بعضی مسائل واکنشی نشون نمیدم ولی نامزدم به شدت درونگرا هست و بسیار بندرت پیش میاد که مسئله ای رو بخواد مطرح کنه مثلا در بعضی مواقعی که بهر دلیل از من ناراحت هست . وقتی که بینمون بحثی پیش میاد من ترجیح میدم تا چند روز باهاش صحبت نکنم البته دست خودم نیست بیشتر وقتا انتظار دارم که اون پا پیش بذاره و ازم عذرخواهی کنه نه اینکه ادم خودخواهی باشم حداقل بابت اون بحثایی که شروع کنندش خودش باشه. در عین حال خیلی باهاش مهربون هستم همیشه و هر جا با احترام باهاش برخورد میکنم و چند وقت یه بار کادو براش میگیرم و حتی اگر شده یه شاخه گل .تو مراسمایی که میدونم براش مهمه حتما یه جشن میگیرم مثل روز تولدش و سالگرد عقد و ... ولی از هفته ی پیش تا حالا اخلاقش خیلی سرد شده البته قبلا هم احساس کرده بودم ولی حالا خیلی شدیدتر شده حدود 1 هفته ای شد که نه بهم زنگ زد نه پیام احوالپرسی داد من منتظر بودم زنگ بزنه ولی الان 5 روزی میشه که بهم گفته من طلاق میخوام و دیگه نمیخوام باهات ادامه بدم انگار دنیا رو سرم خراب شده باهاش نشستم سر فرصت صحبت کردم بهش میگم من مشکلی دارم ؟ من که همه جوره دارم سعی میکنم چیزی کم و کسر نداشته باشی ولی در جواب به من گفت تو هیچ مشکلی نداری ولی من دیگه نمیخوام به زندگی دونفره ادامه بدم دوست دارم تنها باشم . خیلی شوکه شدم . نمیدونم چرا همچین حرفی رو بهم زد یا دلیلشو .. هر چی هم میگم اخه چرا مگه من کاری بدی انجام دادم که باعث ناراحتیت شده ولی بازم همین جوابو بهم میده . من که حتی صدامو هم روش بلند نکردم هر بار میبینمش قربون صدقش میرم ... از گل نازکتر بهش نگفتم . نمیدونم چرا یدفعه اخلاقش 180 درجه برگشته .از 5 روز پیش تا حالا هر شب و روز بهش زنگ میزنم و قربون صدقش میرم شاید نظرش عوض بشه اخه خیلی دوستش دارم زندگی بدون اون رو نمیتونم تصور کنم . شدیدا حالم بده ..
    حالا از دوستان عزیز استدعا دارم اگر راه حلی به ذهنتون میرسه لطف کنین منو راهنمایی کنین . خیلی دارم عذاب میکشم ..
    ممنون که این متنو خوندین و ببخشید که یه کم طولانی شد خیلی حرف دارم که بگم ولی دیگه بیشتر از این سرتون رو درد نمیارم ..
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : نامزدم بهم توجهی نمیکنه ...

سلام یه مشاور خیلی عالی تو شیراز پیدا کنید و بهشون بگید اگه طلاق میخوای باشه ولی واسه آخرین بار بیا بریم مشاوره شاید تونست راه حلی بده
    مشکلتون قابل حل شدن هستش به نظرم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37716
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اره درسته حالا که فکرشو میکنم میبینم بهترین راه همینه . بسیار متشکرم ..

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

پشیمون شده،دلیلشو شاید نتونه بگه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)