مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نقل مکان و مخالفت همسرم

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27653
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    0

نقل مکان و مخالفت همسرم

با سلام خدمت همگی خصوصا مدیر محترم
    یه مشگل جدید دارم.اومدم ازتون کمک بخوام.شوهر من برای ادامه تحصیل اومده یه شهر دیگه . که با زادگاه من 3 ساعتی فاصله داره.خوب از اول قول و قرار ازدواج به این صورت بود که محل زندگیمون تو شهر پدری من باشه ولی خوب. بعد از ازدواج شوهرم قبول شد و من براش انتخاب رشته کردم. خواستم یه رشته راحت و بی دردسر باشه که بعدا انتقالی بگیریم به شهر خودم ولی جور نشد. حالا اینجا خیلی تنهام.میخوام برگردم به شهر خودم ولی شوهرم مخالفه.این موضوع شده باعث جر و بحث چند روز اخیرمون.نمیدونم چیکار کنم اون همش تهدید میکنه به اینکه اگه از پیشم بری من از راه به در میشم و......که یکم بنظر خودم حرفاش بچگانه ست
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.25
    تشکـر
    2,166
    تشکر شده 2,208 بار در 1,056 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : نقل مکان و مخالفت همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط ریحانه123 نمایش پست ها
    یه مشگل جدید دارم.اومدم ازتون کمک بخوام.شوهر من برای ادامه تحصیل اومده یه شهر دیگه . که با زادگاه من 3 ساعتی فاصله داره.خوب از اول قول و قرار ازدواج به این صورت بود که محل زندگیمون تو شهر پدری من باشه ولی خوب. بعد از ازدواج شوهرم قبول شد و من براش انتخاب رشته کردم. خواستم یه رشته راحت و بی دردسر باشه که بعدا انتقالی بگیریم به شهر خودم ولی جور نشد. حالا اینجا خیلی تنهام.میخوام برگردم به شهر خودم ولی شوهرم مخالفه.این موضوع شده باعث جر و بحث چند روز اخیرمون.نمیدونم چیکار کنم اون همش تهدید میکنه به اینکه اگه از پیشم بری من از راه به در میشم و......که یکم بنظر خودم حرفاش بچگانه ست
    احتمالا خودشو میشناسه که میگه از راه بدر میشم شاید واقعا شد شایدم این طوری گفته از پیشش نری
    حالا 3 ساعتم که چیزی نیست میتونی با شوهرت توافق کی هفته ایی یک بار بیایید به خانوادت سربزنی

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27653
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    0

یه موضوعی که هست اینه که خانواده من یه مقدار مشگل دارن.و من احساس میکنم اگه پیششون باشم بتونم ازمشکلات کم کنم

4. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.84
    تشکـر
    765
    تشکر شده 1,198 بار در 748 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ریحانه123 نمایش پست ها

ای خدا ..از دست شما ها ؛ )
    دختر خوب زندگی مشترک خاله بازی نیست که !!!شوهر کردی رفت پی کارش !!!دیگه مامانموبابامو دلتنگیو ....پر !!!!!

الان باید ماوا و اروم و قرارت شوهرت باشه !!!!
    الان باید جایی باشی که کارشوهرته درس شوعرته ارامش شوهرته ...تا به تو هم امنیت ارامش و زندگی ای بی دغدغه ببخشه !!!

تازه مسافتتون اونقدر زیاد نیست میتونین اخر هفته ها برین ...نشد ماهی یبارم کافیه !!!

این دلتنگی ها اوایل ازدواج برا همه دخترها هست ...من خودم با اینکه اولش اونقدر دور نشدم ولی چون قبلش بغل مامانم میخوابیدم اونقدر یواشکی زیر پتو گریه ها کردم از دلتنگی که نگووو !!!!

ولی هیچوقت به فکر نزدیک تر شدن نبودم ..الانم که توی یه شهر غریب ....

اصلا راجع به دوری و دلتنگی برا همسرت نگو ...برعکس بهش حسی بده که حضور و وجودش برات جای همه کسو پر میکنه ...اول زندگیتونه با شوق و ذوق و اشتیاق به زندگی و بروزش عشق و هیجان همسرت رو برای مسیولیت پذیری و پشتکار در کارو درس بیشتر کن .

موفق باشی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

دعای نقل مکان

دعاي نقل مكان

دعا جهت نقل مکان

دعای‏ ‏نقل‏ ‏مکان

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

نقل مکان,  نقل مکان به کیش,  نقل مکان در خواب,  نقل مکان به انگلیسی,  نقل مکان نیک است,  نقل مکان به خانه جدید,  دعای نقل مکان,  دعا برای نقل مکان,  دعا جهت نقل مکان,  تعبیرخواب نقل مکان,  moshaverinia,  moshaver,  moshaverfa,  moshaverin,  moshaver129,  moshaverinia alireza,  moshavere,  moshaverparsiteb,  moshaveran,  moshavereh,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)