نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: همسرم با کارکردنم مخالفه

872
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30207
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم با کارکردنم مخالفه

با سلام همسرم با کارکردن من مخالفه ما حدو یکسال هست که ازدواج کردیم ایشون از اول با کارکردنم مخالف بودن بطوری که حق کار و تحصیل رو بهم ندادن و پدرم هم با توجه به اینکه فامیل بودیم خیلی اصرار نکرد و کار من طوریکه مرخصی رفتن سخته من توی یه هتل کار میکنم با توجه به اینکه کار 24 ساغته است اگر کسی بخواد بره مرخصی باید بقیه 12 ساعت بمونن و مرخصی طولانی رفتن عذاب برای بقیه و تقریبا هممون سعی می کنیم کم مرخصی بریم وتعطیلی هم نداریم و این چماقی هست که همسرم میزنه توی سرم البته وضعیت مالی مون بدک نیست اما با توجه به اینکه من دانشگاه ازاد میرم و هزینه رو خودم میدم میترسم اگر کارنکنم درس هم هیچ بشه نمیدونم چی کنم؟؟ کمک کنین
    ویرایش توسط sara1700 : 08-26-2016 در ساعت 01:24 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : همسرم با کارکردنم مخالفه

سلام

جای تعجب داره با وجودیکه همسرتون انقدر مخالف کارکردن شما بودن و برعکس شما انقدر براتون کارکردن مهم بود ولی باز هم پذیرفتید !!

یا با همسرتون صحبت کنید و بهش این اطمینان رو بدید که کارکردن شما خللی توی زندگیتون بوجود نمیاره و مشکلساز نمیشه براتون یا باید بپذیرید .
    ویرایش توسط love : 08-26-2016 در ساعت 02:14 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30207
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : همسرم با کارکردنم مخالفه

اول اینقدر حاد نبود کمتر بود میگفت خوشم نمیاد از کارت اما حالا کلا میگه زن نباید کار کنه و من اول گفتم میبرم با کارم اشنا ش میکنم خوب میشه اما نشد!!!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد