نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: چطور در منزل در آمد کسب کنم

1177
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28519
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy چطور در منزل در آمد کسب کنم

سلام و خسته نباشید.من 8 ساله ازدواج کردم و ی پسر 3 ساله دارم.در شهری غریب زندگی میکنم ک هیچ آشنایی در اون ندارم.همسرم مخالف اینه ک پسرمو مهد بزارم.اوقاتم فقط صرف بچه داری و شوهر داری میشه.با همسرمم مشکلاتی دارم.اما ازتون میخام ک منو راهنمایی کنید ک چطور توی خونه بتونم از وقتم و جونیم استفاده کنم.شرایط سرکار رفتنو و بیرون رفتن و ندارم.از اینترنت هم بلد نیستم چطور مفید و کار آمد استفاده کنم.احساس افسردگی میکنم.فکر میکنم روزای جوونیم داره ب بطالت میگذره.چ کاری میتونم توی خونه واسه در آمد زایی انجام بدم با توجه ب اینکه اوضاع مالی همسرم زیاد خوب نیس کمک خرجش باشم.صمیمانه از راهنماییتون سپاسگزارم

2. کاربران زیر از هستیa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    تشکر شده 312 بار در 207 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : چطور در منزل در آمد کسب کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط هستیa نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید.من 8 ساله ازدواج کردم و ی پسر 3 ساله دارم.در شهری غریب زندگی میکنم ک هیچ آشنایی در اون ندارم.همسرم مخالف اینه ک پسرمو مهد بزارم.اوقاتم فقط صرف بچه داری و شوهر داری میشه.با همسرمم مشکلاتی دارم.اما ازتون میخام ک منو راهنمایی کنید ک چطور توی خونه بتونم از وقتم و جونیم استفاده کنم.شرایط سرکار رفتنو و بیرون رفتن و ندارم.از اینترنت هم بلد نیستم چطور مفید و کار آمد استفاده کنم.احساس افسردگی میکنم.فکر میکنم روزای جوونیم داره ب بطالت میگذره.چ کاری میتونم توی خونه واسه در آمد زایی انجام بدم با توجه ب اینکه اوضاع مالی همسرم زیاد خوب نیس کمک خرجش باشم.صمیمانه از راهنماییتون سپاسگزارم
    یعنی اصلا" نمی توونی بری بیرون برای دوره های آموزشی؟
    خوب اگه علاقه داشته باشی می توونی بری کلاس خیاطی بعدش که یاد گرفتی تو خونه کار کنی
    امضای ایشان
    اگر می خواهید قوی باشید صبر پیشه کنید ، فهیم باشید و عاقل .
    هر کسی می تواند گستاخ باشد اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.

4. کاربران زیر از سایه هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست خوبم
    شما میتونی از اینترنت آموزش هرچی و بخای بگیری و تو خونه انجام بدی مثل کار با چرم و نمد میتونی انواع کیف ها ی چرمی دست ساز انواع عروسک های دست ساز نمدی درست کنی که الان قیمتاشم خوبه توش میتونی کلی سود کنی.

میتونی ست لواازم آشپزخونه پارچه ای (دم کنی و دستگیره و پیشبند واز ان چیزای)مدل دار و شیک دست کنی برای جهزیه خانوم ها ایم خیلی روی بورس هستش.

میتونی کیک و کلوچه درست کنی برای مهدکودک ها مدرسه ها یا هرجایی اصلا بدی سوپری سرکوچه تون .

میتونی انواع ترشی و مربا درست کنی توی شیشه های خیلی شیک برای یخچال عروس ها جدیدا این کارو میکنن حتی ترشی درست کنی برای مردم.
    موفق باشی عزیزم.

6. کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    تشکر شده 312 بار در 207 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط رهگذر... نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم
    شما میتونی از اینترنت آموزش هرچی و بخای بگیری و تو خونه انجام بدی مثل کار با چرم و نمد میتونی انواع کیف ها ی چرمی دست ساز انواع عروسک های دست ساز نمدی درست کنی که الان قیمتاشم خوبه توش میتونی کلی سود کنی.

میتونی ست لواازم آشپزخونه پارچه ای (دم کنی و دستگیره و پیشبند واز ان چیزای)مدل دار و شیک دست کنی برای جهزیه خانوم ها ایم خیلی روی بورس هستش.

میتونی کیک و کلوچه درست کنی برای مهدکودک ها مدرسه ها یا هرجایی اصلا بدی سوپری سرکوچه تون .

میتونی انواع ترشی و مربا درست کنی توی شیشه های خیلی شیک برای یخچال عروس ها جدیدا این کارو میکنن حتی ترشی درست کنی برای مردم.
    موفق باشی عزیزم.
    وای منم ایده گرفتم
    من که عاشق اینجور کارام
    از بیرون کار کردنم خیلی بهتره
    امضای ایشان
    اگر می خواهید قوی باشید صبر پیشه کنید ، فهیم باشید و عاقل .
    هر کسی می تواند گستاخ باشد اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.

8. کاربران زیر از سایه هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد