نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: چه کاری می تونم بکنم؟

1386
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

چه کاری می تونم بکنم؟

سلام دوستان خوبم
    خدا رو شکر با همفکری شما تقریبا مشکل همسرم و برخوردهاش با پسرم حل شده و کمتر پیش میاد که با هم مشکل داشته باشن.
    اما حالا یه یکی دو هفته ای هست که یه مشکل جدید پیدا کردم که خیلی داره اذیتم می کنه و تو این شلوغی کارها اصلا همه چیز رو بهم می ریزه.
    داستان از یه چند هفته شروع شد.
    داشتم تلگرام رو چک می کردم که دیدم یکی با یه شماره ناشناس برام یه پیغام صوتی گذاشته ، منم پیغام و گوش کردم و دیدم که یه آقایی هست و از من خواسته که باهاش دوست باشم، از اونجایی که خیلیها شماره منو دارن و تو خیلی از گروههای کاری و غیره به اجبارهستم تصور کردم که یه فرد ناشناسه و بدون اینکه من رو بشناسه حالا یه پیغامی داده .
    منم براش نوشتم که من نمی تونم که با شما دوست باشم و ازدواج کردم و لطف کنید دیگه به من پیغام ندید و بعد دیلیت چت کردم.
    فرداش تبلتم هنگ کرد و دیگه روشن نشد و مجبور شدم که برم بدم فلش شه و بعد که آوردم خونه همسرم گفت بده من دوباره برنامه ها رو برات بریزم تلگرام رو که دید یهو دوباره پسره پی ام داده بود که: " چشم ، فقط امکان داره یه بار با شما صحبت کنم ؟"
    همین یه جمله سه هفته است زندگی ما رو به هم زده ، اول اینکه من چون کار با شبکه های اجتماعی رو زیاد بلد نیستم نفهمیدم که این آقا شماره من رو هم داره و تو دستگاه خودش شماره من سیو هست ، و همسرم تا اون چت رو دید فهمید و گفت که آره شماره تو تو گوشی اون سیوه و اون چشم که اول جمله نوشته یعنی تو باهاش چت کردی . منم اصلا زیر بار نرفتم و گفتم که اصلا چت نکردم . اما خلاصه یه دعوای حسابی راه افتاد که تو نمی فهمی که نمی دونم چتم خیانت هست و از این چیزا ، منم اعصابم بهم ریخته بود چون تنها جمله ای که به اون آقا گفتم این بود که من متاهلم و لطفا به من پیغام ندید. فقط خودم رو لعنت کردم که چرا بلاکش نکردم ، البته فردای اون روز بعد از قهر من که چرا بهم شک کردی و اینا برام گل خرید و اومد و ازم عذر خواهی کرد اما چه فایده
    ، خلاصه حالا هر روز بهانه میاره و هزار جور گیر میده.
    از یه طرف من بخاطر کارم باید حتما هم تو شبکه های مجازی باشم از طرف دیگه همیشه تا دیر وقت کار می کنم و مجبورم که کار کنم تا بتونم سفارشات رو برسونم .
    دیشب باز یه دعوا راه انداخت که آره تو دیگه من رو دوست نداری که پیشم نمی خوابی ، نمی دونم چیکار کنم؟؟؟!!!
    اینم بگم واقعا براش کم نمی زارم هیچ جوره . حتی بین روز هزار دفعه پیام و زنگ و اینا می زنم و می گم که دوستت دارم ، اما اون نه به من کمک می کنه( نه تو کار خونه نه تو کار بیرون) که من کارم کمتر بشه که بتونم کنارش بیشتر باشم و هم توقع داره که من همیشه کنارش باشم . حالا به نظرتون چی کار کنم؟

2. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : چه کاری می تونم بکنم؟

مگه کنارش نمیخوابید که اینو گفته؟ زیاد بودن کار چه ربطی به خوابیدن داره؟ راستشو بگو خب بگو مزاحم شد منم اینو گفتم دوباره این پیامو داد بگو اگه بهم اطمینان داری حرفمو باید بپذیری اگه هم خیلی بهم ریختی ازش شکایت کن بگو منم شمارمو تغییر میدم که خیالت راحت باشه، توی شبکه های مجازی هم ترجیحا عکس پروفایلی خودتونو نگذارید یا اگه میگذارید عکس دو نفره خودتون و همسرتون رو بگذارید.

4. 4 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

سلام

مرینا عزیزم راستش درمورد اینکه همسرتون شاکیه که چرا پیشش نمیخوابید حق داره ، تو اون تاپیک هم که گفتید رو کاناپه میخوابید دوست داشتم بهتون بگم هیچوقت اینکارو نکن ، اگه حتی هیچ کجای تخت جات نبود ولی بیدارش کنو هرطور شده خودتو جا بده تو بغلش .

همینطور که پیش هم خوابیدن زن و شوهر گرمی و صمیمیت بینشون رو بیشتر میکنه و حس دوست داشتن رو نشون میده ، نخوابیدن و جدا خوابیدن از هم ، هم اون دوتارو از هم دور میکنه خواه ناخواه ،حتی زن و شوهرایی که هیچ مشکلی با هم نداشته باشن ولی جدا بخوابن کم کم سردی میاد بینشون .

اونم گناه داره ، دوست داره وجودتون رو کنار خودش موقع خواب حس کته ، شاید اون زودتر بخوابه ولی همینکه نصف شب بیدار شه و شمارو کنارش ببینه کلی آرامش میگیره .

الان هم با این سوء تفاهمی که پیش اومده این نخوابیدنه دامن زده بهش که بهتون گفته دیگه دوسم نداری .

از این به بعد کاراتون هرچقدر طول کشید ولی پیشش بخوابید .

ماشالله خانم عاقل و پخته ای هستید کم کم با رفتاراتون متوجه اشتباهشون میشن و مطمئن میشن که سوء تفاهم بوده شما هم حتما براش توضیح بدید که جریان این بوده
    ویرایش توسط love : 10-02-2016 در ساعت 01:20 AM

6. 5 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

راستش منم میخواستم حرفای لاو رو بزنم

اما خب گفتم شاید من ازدواج نکردم نتونم خوب درک کنم

ولی واقعا تعجب کردم وقتی تو اون پست نوشتید که رو کاناپه میخوابید

من خودم باشم تحت هر شرایطی کنار همسرم میخوابم

حتی شده بشینم کنار تخت اما اصلا ازش جدا نمیخوابم

چون هم تو احادیث هم تو متنای روانشناسی خوندم که خوابیدن زن و شوهر کنار هم هم فضیلت محسوب میشه هم صمیمیت رو بیشتر میکنه

در مورد تلگرام و اینا هم میتونین بهش بگید اگه واقعا این قضیه ناراحتت کرده میتونی گوشیمو بگیری دستت تا هروقت که میخوای

که بدونی من هیچ چتی با اون آقا نداشتم نه اجازه میدم کسی به حریممون نزدیک بشه

یا اینکه بهش بگی خطت رو عوض میکنی بخاطرش تا از این پریشونی دربیاد

مطمئنم وقتی شما اینجوری بهش بگی خودش پشیمون میشه از اینکه اینجوری به شما گفته

از همین امشب هم حتی اگه جاتون نبود تو همون اتاق خودتون حتی شده پایین تخت بخوابید اما کنار شوهرتون باشید

منو ببخشید که اینو میگم به عنوان خواهر کوچیکتر...اصلا جسارت نمیکنم...

امیدوارم همیشه حال دل زندگیتون رو به راه باشه

8. 4 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

یه تخت بزرگتر بگیرین

10. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

دنیای مجازی به مرور رخوت و بی حسی میاره سعی کنید حجم کار رو کم کنید یا برنامه مشخصی داشته باشید.همسرتون حق دارند وقتی مرد میخواد کنار زنش باشه زن بهانه بچه و کار خانه و کارهای دیگر رو بیاره ممکنه بهانه هم نباشه ولی به مرد حس طردشدگی دست میده.خصوصا اینکه این موضوع تکرار بشه.مرد همه روز رو کار میکنه به عشق اینکه شب کنار زنش آرامش بگیره شما همسرتون رو از حق طبیعیش محروم میکنید این آرامش حتی میتونه فقط آرام گرفتن در کنار همسر و تائید شدن باشه.

12. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30750
    تشکـر
    1,307
    تشکر شده 391 بار در 213 پست
    میزان امتیاز
    8

به نظر من خودتوت ازش بپرسین که با چه کاری خیالش راحت میشه که چتی درکار نبوده البته با درنظر گرفتن شرایط کاریتون.
    بیشتر هم در کنارش باشین تا بدونه حواستون جایی نیست و مشغولیت ذهنی ای جز زندگی خودتون ندارین.
    امضای ایشان
    حال که انسان اشرف مخلوقات است
    باید در هر گام به یاد داشته باشد که خلیفه خدا بر زمین است
    و طوری رفتار کند که شایسته ی این مقام باشد.
    انسان اگر فقیر شود، به زندان افتد، آماج افترا شود، حتی به اسارت رود،
    باز هم باید مانند خلیفه ای سرافراز، چشم و دل سیر و با قلبی مطمین رفتار کند.

ملت عشق، الیف

14. کاربران زیر از Aza بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    مگه کنارش نمیخوابید که اینو گفته؟ زیاد بودن کار چه ربطی به خوابیدن داره؟ راستشو بگو خب بگو مزاحم شد منم اینو گفتم دوباره این پیامو داد بگو اگه بهم اطمینان داری حرفمو باید بپذیری اگه هم خیلی بهم ریختی ازش شکایت کن بگو منم شمارمو تغییر میدم که خیالت راحت باشه، توی شبکه های مجازی هم ترجیحا عکس پروفایلی خودتونو نگذارید یا اگه میگذارید عکس دو نفره خودتون و همسرتون رو بگذارید.
    نه من یه قسمت خیلی بزرگ کارم رو شبها از 11 به بعد انجام می دم و معمولا تا ساعت 2 یا 3 کار می کنم ، خب اون عوض اینکه به من کمک کنه می ره می خوابه ، نمی تونم بگم که به مزاحمه جواب دادم ، چون می گه چرا جواب دادی بعدشم چون دیلیت چت کردم نمی تونم ثابت کنم که چی گفتم. در ضمن همه مشتریهام شمارم رو دارن و من نمی تونم عوضش کنم اصلا. اما من فقط موارد کاری دارم تو تلگرامم یعنی اصلا هیچ چیز فانی توش ندارم که بگی دارم می رم خوش بگذرونم و اونم اینو می دونه اما نمی دونم چرا اینطوری فکر می کنه.
    من

16. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    سلام

مرینا عزیزم راستش درمورد اینکه همسرتون شاکیه که چرا پیشش نمیخوابید حق داره ، تو اون تاپیک هم که گفتید رو کاناپه میخوابید دوست داشتم بهتون بگم هیچوقت اینکارو نکن ، اگه حتی هیچ کجای تخت جات نبود ولی بیدارش کنو هرطور شده خودتو جا بده تو بغلش .

همینطور که پیش هم خوابیدن زن و شوهر گرمی و صمیمیت بینشون رو بیشتر میکنه و حس دوست داشتن رو نشون میده ، نخوابیدن و جدا خوابیدن از هم ، هم اون دوتارو از هم دور میکنه خواه ناخواه ،حتی زن و شوهرایی که هیچ مشکلی با هم نداشته باشن ولی جدا بخوابن کم کم سردی میاد بینشون .

اونم گناه داره ، دوست داره وجودتون رو کنار خودش موقع خواب حس کته ، شاید اون زودتر بخوابه ولی همینکه نصف شب بیدار شه و شمارو کنارش ببینه کلی آرامش میگیره .

الان هم با این سوء تفاهمی که پیش اومده این نخوابیدنه دامن زده بهش که بهتون گفته دیگه دوسم نداری .

از این به بعد کاراتون هرچقدر طول کشید ولی پیشش بخوابید .

ماشالله خانم عاقل و پخته ای هستید کم کم با رفتاراتون متوجه اشتباهشون میشن و مطمئن میشن که سوء تفاهم بوده شما هم حتما براش توضیح بدید که جریان این بوده
    ممنونم لاو عزیزم
    بله شما درست می گید منم خودم تازه بهش فکر کردم که باید اینکار رو می کردم ، شاید تنها کوتاهی که انجام دادم همین باشه.
    اما نمی دونم که چرا انقدر حساس شده ، من فقط می خوام که تو خونه آرامش باشه ، به هیچ چی نه گیر می دم و نه ناراحتی می کنم . خودش هم می دونه ، همیشه همه دوستان و فامیل اینو بهش می گن . اما چه فایده خیلی اوقات تلخی می کنه.

18. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    راستش منم میخواستم حرفای لاو رو بزنم

اما خب گفتم شاید من ازدواج نکردم نتونم خوب درک کنم

ولی واقعا تعجب کردم وقتی تو اون پست نوشتید که رو کاناپه میخوابید

من خودم باشم تحت هر شرایطی کنار همسرم میخوابم

حتی شده بشینم کنار تخت اما اصلا ازش جدا نمیخوابم

چون هم تو احادیث هم تو متنای روانشناسی خوندم که خوابیدن زن و شوهر کنار هم هم فضیلت محسوب میشه هم صمیمیت رو بیشتر میکنه

در مورد تلگرام و اینا هم میتونین بهش بگید اگه واقعا این قضیه ناراحتت کرده میتونی گوشیمو بگیری دستت تا هروقت که میخوای

که بدونی من هیچ چتی با اون آقا نداشتم نه اجازه میدم کسی به حریممون نزدیک بشه

یا اینکه بهش بگی خطت رو عوض میکنی بخاطرش تا از این پریشونی دربیاد

مطمئنم وقتی شما اینجوری بهش بگی خودش پشیمون میشه از اینکه اینجوری به شما گفته

از همین امشب هم حتی اگه جاتون نبود تو همون اتاق خودتون حتی شده پایین تخت بخوابید اما کنار شوهرتون باشید

منو ببخشید که اینو میگم به عنوان خواهر کوچیکتر...اصلا جسارت نمیکنم...

امیدوارم همیشه حال دل زندگیتون رو به راه باشه
    ممنون رز مریم عزیزم
    همونطور که به خانم لاو گفتم حرف شما منطقی و درسته و من اشتباه می کردم اما این اینطوری نبوده که عمدی باشه ، فقط احساس کردم که شاید بیدارش کنم ناراحت شه. می گم اونم می تونست بیاد و بهم کمک کنه تا کارا زودتر تموم شه و بریم باهم بخوابیم اما اون هیچ وقت نخواسته این کار رو کنه و از اونجاییکه کارهای من زمانبندی داره و اگه تو وقت خودش انجام نشه دیگه میس می شه باید تو یه تایمی کارها رو هندل کنم از طرفی کارهای خونه و نگهداری از پسرم و خرید خونه ، همه و همه رو دوش منه . و من هیچ وقت گله نکردم . همیشه گفتم که چون اون کارش یدی تره و جابجایی کتاب داره پس بهتره بیشتر استراحت کنه.
    نمی دونم شاید کار من هم دخیل بوده این وسط و من خودم رو اصلاح کردم الان دو شبه دیگه می رم پیشش می خوابم اما هنوزم سرده ، نمی دونم چیکار کنم.

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    یه تخت بزرگتر بگیرین
    کاش می شد.

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Aza نمایش پست ها
    به نظر من خودتوت ازش بپرسین که با چه کاری خیالش راحت میشه که چتی درکار نبوده البته با درنظر گرفتن شرایط کاریتون.
    بیشتر هم در کنارش باشین تا بدونه حواستون جایی نیست و مشغولیت ذهنی ای جز زندگی خودتون ندارین.
    ممنون آزای عزیزم
    فکر خوبیه ، اون کاری که خانم رز مریم گفت رو هم می تونم انجام می دم یه دو روز گوشی و می دم دستش تا مشتریها دیوونش کنن و هم من یه دو روز آرامش داشته باشم و نخوام تلفن صحبت کنم و هم اینکه اون ببینه چه خبره و بفهمه که موردی نیست.
    به خودش هم می گم که اگه خواستی کار دیگه ای بکنم که مطمئن شی.
    نمی دونم به نظرم خیلی مسخره است حرفهایی که می زنه آخه بعد اینهمه مدت زندگی باید بیاد به من این حرف رو بزنه؟!!!

22. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    میزان امتیاز
    9

ممنونم دوستای خوبم بابت راهنماییهاتون . خیلی لطف کردین که مثل همیشه برام وقت گذاشتین

24. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

25. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    ممنون رز مریم عزیزم
    همونطور که به خانم لاو گفتم حرف شما منطقی و درسته و من اشتباه می کردم اما این اینطوری نبوده که عمدی باشه ، فقط احساس کردم که شاید بیدارش کنم ناراحت شه. می گم اونم می تونست بیاد و بهم کمک کنه تا کارا زودتر تموم شه و بریم باهم بخوابیم اما اون هیچ وقت نخواسته این کار رو کنه و از اونجاییکه کارهای من زمانبندی داره و اگه تو وقت خودش انجام نشه دیگه میس می شه باید تو یه تایمی کارها رو هندل کنم از طرفی کارهای خونه و نگهداری از پسرم و خرید خونه ، همه و همه رو دوش منه . و من هیچ وقت گله نکردم . همیشه گفتم که چون اون کارش یدی تره و جابجایی کتاب داره پس بهتره بیشتر استراحت کنه.
    نمی دونم شاید کار من هم دخیل بوده این وسط و من خودم رو اصلاح کردم الان دو شبه دیگه می رم پیشش می خوابم اما هنوزم سرده ، نمی دونم چیکار کنم.
    خواهش میکنم گلم

به نظرم خیلی بهتره که این حرفا رو هم بهش بگید

من همیشه فک میکنم رابطه زن و شوهری باید مثه دوستی باشه

یعنی جوری باشه که شما بتونید بهش بگید بیا با هم کارارو انجام بدیم که با هم بخوابیم

حالا این وسط کارای سبک تری رو به ایشون بسپرید نه اینکه اصلا ایشون رو دخیل نکنید

خوبه که گلایه نمیکنید اما قرار هم نیست همه بار رو یه تنه به دوش بکشید

خواسته هاتون رو یا خودمونی تر بگیم همون گلایه هاتون رو یه جوری بگید که خودش بلند شه براتون انجام بده

چرا همش من برم خرید یه بار هم تو برو....یا من دیگه خسته شدم از این همه خرید کردن....مطمئنم خودتون هم میدونید اینجور حرف زدن درست نیست

میتونید بگید خیلی حس خوبی بهم میدی وقتی کمکم میکنی...خودتون که میدونید دیگه از این جمله ها

پس با استفاده از کلمات مثبت هم کارها رو بین خودتون تقسیم کنید هم بیشتر پیش هم هستین اینجوری

خب یه کمی از شما دلخوره شما نذارید این سردی ادامه پیدا کنه...بیشتر حواستون باشه بالاخره خودش یخش آب میشه

موفق باشی گلم

26. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    ممنونم لاو عزیزم
    بله شما درست می گید منم خودم تازه بهش فکر کردم که باید اینکار رو می کردم ، شاید تنها کوتاهی که انجام دادم همین باشه.
    اما نمی دونم که چرا انقدر حساس شده ، من فقط می خوام که تو خونه آرامش باشه ، به هیچ چی نه گیر می دم و نه ناراحتی می کنم . خودش هم می دونه ، همیشه همه دوستان و فامیل اینو بهش می گن . اما چه فایده خیلی اوقات تلخی می کنه.
    گاهی پیش میاد عزیزم ازین سوءتفاهما ، الانم تازه اتفاق افتاده هنوز نتونسته هضمش کنه و باهاش کنار بیاد ، فکر میکنه اتفاق خاصی افتاده . ولی دوباره باهاش صحبت کن و دلگرمی بهش بده .

یکمم صبور باش بزار زمان بهش بخوره و خودش متوجه میشه که اشتباه فکر میکرده .

خیلی خوبه که پیشش میخوابید .

28. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    خواهش میکنم گلم

به نظرم خیلی بهتره که این حرفا رو هم بهش بگید

من همیشه فک میکنم رابطه زن و شوهری باید مثه دوستی باشه

یعنی جوری باشه که شما بتونید بهش بگید بیا با هم کارارو انجام بدیم که با هم بخوابیم

حالا این وسط کارای سبک تری رو به ایشون بسپرید نه اینکه اصلا ایشون رو دخیل نکنید

خوبه که گلایه نمیکنید اما قرار هم نیست همه بار رو یه تنه به دوش بکشید

خواسته هاتون رو یا خودمونی تر بگیم همون گلایه هاتون رو یه جوری بگید که خودش بلند شه براتون انجام بده

چرا همش من برم خرید یه بار هم تو برو....یا من دیگه خسته شدم از این همه خرید کردن....مطمئنم خودتون هم میدونید اینجور حرف زدن درست نیست

میتونید بگید خیلی حس خوبی بهم میدی وقتی کمکم میکنی...خودتون که میدونید دیگه از این جمله ها

پس با استفاده از کلمات مثبت هم کارها رو بین خودتون تقسیم کنید هم بیشتر پیش هم هستین اینجوری

خب یه کمی از شما دلخوره شما نذارید این سردی ادامه پیدا کنه...بیشتر حواستون باشه بالاخره خودش یخش آب میشه

موفق باشی گلم
    ممنونم عزیزم تذکر خوبی بود حتما در نظر می گیرم.

30. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    گاهی پیش میاد عزیزم ازین سوءتفاهما ، الانم تازه اتفاق افتاده هنوز نتونسته هضمش کنه و باهاش کنار بیاد ، فکر میکنه اتفاق خاصی افتاده . ولی دوباره باهاش صحبت کن و دلگرمی بهش بده .

یکمم صبور باش بزار زمان بهش بخوره و خودش متوجه میشه که اشتباه فکر میکرده .

خیلی خوبه که پیشش میخوابید .
    ممنونم لاو عزیزم ، خیلی ممنون از آرامشی که بهم دادی.

32. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)