نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: گذشته ام باعث شده الان تعادل روحی ندارم

1541
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

گذشته ام باعث شده الان تعادل روحی ندارم

با سلام وخسته نباشید.....
    من دخترشادو ساده ای بودم تا اینکه در بهبوهه نوجوانی و در سن بلوغ خانواده ام دچار مشکلات مالی و ورشکستگی پدرم شدند
    من فرزند اول بودم و همیشه درجریان همه جزییات بودم ، فامیل تردمون کردن ومشکلات زیادی رو مجبور شدیم تحمل کنیم اما پای هم وایسادیم و نذاشتیم خانوادمون از هم بپاشه ....حتی همه وسایلمونو طلبکارا بردن...خیلی سخت بود خیلی...گذشت
    حالا 15 سال از اون روزها میگذره و شکرخدا تقریبا همه چیز به حال عادی برگشته
    منم 2 ساله که ازدواج کردم( وجود شوهرم رو تو زندگیمو یه معجزه میدونم) خیلی دوستش دارم و دوست دارم براش بهترین زن دنیا باشم،اما دیگه اون آدم سابق نیستم...گذشته منو نابود کرده و در خودش بلعیده همیشه احساس میکنم یه چیزی رو توگذشته جا گذاشتم ،آرامشم رو...
    همیشه مثل یه کابوس همه چیز برام تکرار میشه...خودبخود تلخ میشم، بهانه گیر میشم...بخدادست خودم نیست،شوهرم هر چی باهام حرف میزنه و سربه سرم میذاره که بخندونتم سریه چیزی دعوادرست میکنم و شروع میکنم به مشاجره...اونم از اون آدماست که وقتی دعوامیشه باید دربرابرش سکوت کرد تا آروم بشه وگرنه اوضاع خیلی خراب میشه و ممکنه دست به پرخاشگری بزنه...چندین بار مشاجراتمون به بزرگترا هم راه پیدا کرده و آبروی خودمونو بااین مشاجرات بچه گانه پیش همه بردیم...شوهرم بدون اینکه من بدونم چندبار به خانوادم گفته که باهاش حرف بزنید تا این رفتاراشو کنار بذاره باهم خیلی خوبیم یدفه تلخ میشه...
    بخدا دست خودم نیست،چندبار بهش گفتم منو پیش یه روانشناس ببر اما از اینجورجاها خوشش نمیاد و قبول نمیکنه که من به مشاوره نیاز دارم میگه چیزیت نیست فقط این رفتاراتو بذار کنار...گذشته تلخم باعث شده آیندمم خراب بشه
    یدفه انگار یه غم بزرگی رو دلم میشینه و دلم میخواد از ته دل گریه کنم.انگار همین حالا یه اتفاق خیلی بد افتاده و استرس بهم دست میده،میدونم یا افسرده ام یا ....
    ولی واسه خودم هیچ کاری نمیتونم بکنم،دوست ندارم شوهرمواز دست بدم...اون تنها دلیل زندگیمه
    خیلی خرده گیر شدم بخصوص وقتی رفتار بدی از خانواده شوهرم میبینم بعدش حتما با شوهرم یه دعوا دارم
    دوتامون از این وضع خسته شدیم...دوست دارم به زندگی برگردم
    دوست دارم یه زندگی آروم واسه خودم و شوهرم بسازم،تو رو خدا کمکم کنید...
    ویرایش توسط aziii : 08-03-2016 در ساعت 03:55 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : گذشته ام باعث شده الان تعادل روحی ندارم

چرا کسی جوابمو نمیده؟کسی نیست؟
    ویرایش توسط aziii : 08-04-2016 در ساعت 10:09 AM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

حتما به یک مشاور مراجعه کنین اگه سلامتی شما برای همسرتون مهمه باید قبول کنه شمارو پیش یه روانشناس ببره. تنها راهش همینه.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

عزیزم من سن شما رو نمی دونم اما هم نسلیهای من خیلی حوادث دردناک و سخت رو تجربه کردن . به نظرم شما هیچیت نیست فقط طرز فکرت رو عوض کن . از این به بعد وقتی یاد گذشتت می افتی یه صحنه خنده دار و تجسم کن و یا یه برنامه ای بزار هر وقت حس کردی که ناراحتی دوربین مخفی نگاه کن و بعد یه مدت می بینی که خود به خود با فکر کردن به اون چیزای ناراحت کننده خندت می گیره.
    با این افکار زندگیتو خراب نکن و اینکه هی می گی این مشکلم از اون اتفاق تو بچگیمه خب بدتر می کنه قضیه رو . فکرتو آزاد کن از این چیزا.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31958
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم تا حدودی مشکل شمارو دارم منم مث شما تو گذشته م و زندگی خوب قبل اون اتفاق بد گیر افتادم و الآن حس خوبی نسبت به زندگی ندارم و یه عالمه مشکل مث وسواس فکری.حتما به روانشناس مراجعه کنین.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)