نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: گذشته ماندگار شوهرم

1706
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35724
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question گذشته ماندگار شوهرم

سلام
    من بعد از دو سال ازدواج الان باردار هستم و چیزی که اذیتم میکنه شوهرم شماره دوست دخترای قبلیش رو با نام مستعار در گوشیش ذخیره کرده وحتی عکسهاو اخبار مربوط به اونهارو در شبکه های اجتماعی دنبال میکنه
    رابطه من و شوهرم خیلی خوبه و اون هیچ ایرادی در مورد رابطه و پوشش و ظاهرم ازمن نمیگیره و مشکلی نداریم.
    اوایل یکبار که گوشیش به بهانه زنگ زدن دست من بود گفتم آیا این شماره رو میشناسم؟ فامیله؟ اونم گفت نه منم گفتم شاید الکی سیو کردی منم پاکش میکنم اونم گفت باشه مشکلی نداره ولی الان بعد دوسال میبینم دوباره همون شماره رو داره بعضیاشونم توی اینستاگرام فالو کرده و اونهارو لایک میکنه یکبارم اوایل بهش گفتم هرچی بوده دیگه تموم شده دیگه اونهارو دنبال نکن وگرنه اوناهم فکر میکنن تو مجردی.ولی هیچ کدوم حرفامو گوش نکرد
    در صورتیکه ما ازدواجمون سنتی بود ومن به غیر از خودش هیچ کسی توی زندگیم نبوده
    به نظرتون چکار کنم اخلاقش هم جوریه که باید همه چیرو غیر مستقیم بگی وگرنه لج میکنه
    ویرایش توسط Farzina : 06-25-2017 در ساعت 03:16 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35724
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : گذشته ماندگار شوهرم

کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟!!!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    خوب شوهرتان خودش هم میداند که باید این کار را نکند ولی معتاد به این کار شده است و وقتش را با این کارها پر می کند با نصیحت کاری از پیش نمیرود سعی کنید در اوقات فراغت شوهرتان با برنامه های مفرح پر کنید قبل از همه این کارها باید ایشان را راضی کنید که با هم نزد یک روانشناس مجرب بروید تا بتواند ریشه های این رفتار شوهرتان را دریابد و در درمان این رفتار به شوهرتان کمک کند(حتما باید مراجعه حضوری باشد)
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بهتره بیشتر پیش نری چون بیشتر به خودت اسیب میزنی من اگر به گذشته بر مگشتم و جای شما بودم بجای کنجکاوی توی گوشی و صفحات شوهرم خونم و شاد تر میکردم و واسه خودم وقت بیشتری میذاشتم عزیزم اون اگر بخواد میتونه با راهها و شمارهای دیگه وارد بشه پس با کش دادن موضوع باعث میشی راههای دیگه رو امتحان کنه مگه بیست و چهارساعت همراهشی که چکش کنی پس باهوش باش و چیزی رو به روش نیار و موضوع رو هم به اشناها نگو چون باعث میشه قبح قضیه از بین بره در واقع ترس اون از فهمیدن دیگران مثل برگ موفقیت توست .من فکر میکنم قضیه رو زیادی بزرگش کردی شاید واسه سرگرمی این کارو میکنه و هیچ نیتی نداره .ببین اگر موضوع رو مدام بهش بگی باعث میشه یه چیز عادی شه و خودت کوچیک بشی تو برای همسرت ارزش داری پس خیالت تخت چون هر شب کنار تو چماش و میبنده نه کنار دوستای اینستاش .

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35724
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنمایی شما دوستان
    راستش من بهش دیروز یه دستی زدم و گفتم چنین مساله ای برای دوستم بوجود اومده به نظرت چرا شوهرش باید این کارو کنه اونم گفت نود درصد مردای ایرانی همین طور هستن حتی من توی آشناها و فامیل دیدم اینجورین که بعد از یه مدت زندگی دلشون تنوع میخواد وشروع میکنن به مقایسه زنشون با دوست دخترای سابقشون که اگه اونا زنش میشدن چکار میکردن.... تازه شوهر دوستت خیلی آدم خوبی بوده که سراغ آدم جدید نرفته و به دوست دخترای قبلیش برگشته فکر میکنه
    بهش گفتم خوب دوستمم میگه منم همین جوری باهاش رفتار میکنم شوهرمم گفت یه چیز عادیه و این زندگیشون دوام نداره و جدا میشن
    میگم بچه دارن میگه داشته باشن مرده دیگه زنشو نمیخواد
    توکلم به خود خداست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد