نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: آرامشم رو از دست دادم

955
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18219
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آرامشم رو از دست دادم

سلام . من 24 سالمه و متاهلم. از اسفند 93 با همسرم اومدیم تهران و از خانوادم جدا شدم. از مرداد 94 توی تهران مشغول به کار شدم، شرایط اینجایی که دارم توش کار میکنم خیلی بد نیست و برای خیلی ها میتونه یه کاراداری خوب محسوب بشه. ولی مشکل من از وقتی اومدم سر کار شروع شد. حس میکنم اینجا زندانی شدم و هر روزم برام عذاب شده. از صبح با اضطراب و تپش قلب از خواب بیدار میشم، به زور حاضر میشم و از خونه میزنم بیرون و تا وقتی از سر کارم نیومدم همش چشمم به ساعته تا ببینم کی امروز هم تموم میشه! وقتی هم که میام خونه دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم، این قضیه حتی روی روابطم با همسرم تاثیر منفی داشته، دیگه انگیزه ای برای انجام کارای شخصیم هم ندارم! نه میتونم خونه رو تمیز کنم، نه از همسرم توی کاراش حمایت کنم، و نه از ساعات های با هم بودنمون لذت ببرم! هر شب یا افسرده ام یا گریه میکنم یا از نا امیدی هام با شوهرم حرف میزنم! این اوضاع واقعا داره اذیتم میکنه، همش بغض دارم، دارم خفه میشم. حس میکنم روحم داره ذره ذره تجزیه میشه و از بین میره. ما از نظر مالی به این پول تا حدودی احتیاج داریم ولی همسرم اصلا اصراری نداره که من این کار رو ادامه بدم. حتی خودش ازم میخواد اگه دیگه نمیتونم تحمل کنم ادامه ندم. من حتی با این موسسه قرارداد امضا کردم و قطعا اتمام این قرارداد قبل از موعد از طرف من میتونه برام یه کم دردسرهای اداری به وجود بیاره، ولی با همه ی این تفاسیر دارم تصمیم خودم رو میگرم که دیگه به این روند ادامه ندم چون حس میکنم آرامش زندگیم رو از دست دادم. همین الان دارم با کلی بغض و استرس این پست رو ارسال میکنم. الان هم منتظر وقت مشاوره ی حضوری هستم ولی خب هنوز نوبتم نشده. نمیخوام قبل از رفتن به مشاوره تصمیمم رو به مسئولم اعلام کنم، قرار داد 6 ماهه من اسفند 94 تموم میشه. تو رو خدا راهنماییم کنید، به نظرتون توی این شرایط تصمیم درست برای من چیه؟ من باید با این شرایط عصف بار این کار رو ادامه بدم و همه ی لذت های زندگیم رو به خاطر 800 تومن پول بیشتر از دست بدم یا این دندون لق رو بکشم و بندازم دور و خودم رو راحت کنم و به چیزاهایی که دوست دارم مثل ادامه ی تحصیل و کارای پژوهشی برسم و آرامش داشته باشم؟؟خیلی به این راهنمایی نیاز دارم، لطفا کمکم کنید.ممنونم
    ویرایش توسط saloomeh : 10-14-2015 در ساعت 10:38 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : آرامشم رو از دست دادم

نقل قول نوشته اصلی توسط saloomeh نمایش پست ها
    سلام . من 24 سالمه و متاهلم. از اسفند 93 با همسرم اومدیم تهران و از خانوادم جدا شدم. از مرداد 94 توی تهران مشغول به کار شدم، شرایط اینجایی که دارم توش کار میکنم خیلی بد نیست و برای خیلی ها میتونه یه کاراداری خوب محسوب بشه. ولی مشکل من از وقتی اومدم سر کار شروع شد. حس میکنم اینجا زندانی شدم و هر روزم برام عذاب شده. از صبح با اضطراب و تپش قلب از خواب بیدار میشم، به زور حاضر میشم و از خونه میزنم بیرون و تا وقتی از سر کارم نیومدم همش چشمم به ساعته تا ببینم کی امروز هم تموم میشه! وقتی هم که میام خونه دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم، این قضیه حتی روی روابطم با همسرم تاثیر منفی داشته، دیگه انگیزه ای برای انجام کارای شخصیم هم ندارم! نه میتونم خونه رو تمیز کنم، نه از همسرم توی کاراش حمایت کنم، و نه از ساعات های با هم بودنمون لذت ببرم! هر شب یا افسرده ام یا گریه میکنم یا از نا امیدی هام با شوهرم حرف میزنم! این اوضاع واقعا داره اذیتم میکنه، همش بغض دارم، دارم خفه میشم. حس میکنم روحم داره ذره ذره تجزیه میشه و از بین میره. ما از نظر مالی به این پول تا حدودی احتیاج داریم ولی همسرم اصلا اصراری نداره که من این کار رو ادامه بدم. حتی خودش ازم میخواد اگه دیگه نمیتونم تحمل کنم ادامه ندم. من حتی با این موسسه قرارداد امضا کردم و قطعا اتمام این قرارداد قبل از موعد از طرف من میتونه برام یه کم دردسرهای اداری به وجود بیاره، ولی با همه ی این تفاسیر دارم تصمیم خودم رو میگرم که دیگه به این روند ادامه ندم چون حس میکنم آرامش زندگیم رو از دست دادم. همین الان دارم با کلی بغض و استرس این پست رو ارسال میکنم. الان هم منتظر وقت مشاوره ی حضوری هستم ولی خب هنوز نوبتم نشده. نمیخوام قبل از رفتن به مشاوره تصمیمم رو به مسئولم اعلام کنم، قرار داد 6 ماهه من اسفند 94 تموم میشه. تو رو خدا راهنماییم کنید، به نظرتون توی این شرایط تصمیم درست برای من چیه؟ من باید با این شرایط عصف بار این کار رو ادامه بدم و همه ی لذت های زندگیم رو به خاطر 800 تومن پول بیشتر از دست بدم یا این دندون لق رو بکشم و بندازم دور و خودم رو راحت کنم و به چیزاهایی که دوست دارم مثل ادامه ی تحصیل و کارای پژوهشی برسم و آرامش داشته باشم؟؟خیلی به این راهنمایی نیاز دارم، لطفا کمکم کنید.ممنونم

چنین حالتی نشون میده شما به کارتون علاقه ندارید و سعی میکنید به زور خودتون رو گول بزنید و دوستش داشته باشید

تا وقتی چنین مشکلی رو ریشه ای حل نکنید همیشه این حالت رو دارید و حتی سلامت جسمی خودتون رو هم به خطر انداختید

و انتخاب موندن و رفتن با خود شماست نه کسی دیگه چون تغییر رفتار شما روی زندگی شما بیشتر تاثیرگذاره تا اینکه با پولش بتونید گره ای رو باز کنید

کارهای خانگی زیادی هست که میتونید در کنارش انجام بدید و مشکلات مالی خودتون رو حل کنید و ازشون لذت ببرید

چون خود شما هم متوجه شدید این پول ارزش از دست دادن لذت های زندگی مشترک رو نداره
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6801
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم ما بچه های شهرستان نمیتونیم تو تهران زندگی کنیم یعنی خیلی سخته
    من که افسردگی میگیرم وقتی پا میذارم تو تهران
    ببین تهران خیلی خوبه خیلی شرایط کاریش بالاس
    ولی
    ولی برای ما سخته .زندگیو برای خودت سخت نکن و برگرد شهرتون

5. کاربران زیر از sahel-jon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18219
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام و ممنون از راهنمایی هاتون.
    ویرایش توسط saloomeh : 10-15-2015 در ساعت 08:12 AM

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18219
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    چنین حالتی نشون میده شما به کارتون علاقه ندارید و سعی میکنید به زور خودتون رو گول بزنید و دوستش داشته باشید

تا وقتی چنین مشکلی رو ریشه ای حل نکنید همیشه این حالت رو دارید و حتی سلامت جسمی خودتون رو هم به خطر انداختید

و انتخاب موندن و رفتن با خود شماست نه کسی دیگه چون تغییر رفتار شما روی زندگی شما بیشتر تاثیرگذاره تا اینکه با پولش بتونید گره ای رو باز کنید

کارهای خانگی زیادی هست که میتونید در کنارش انجام بدید و مشکلات مالی خودتون رو حل کنید و ازشون لذت ببرید

چون خود شما هم متوجه شدید این پول ارزش از دست دادن لذت های زندگی مشترک رو نداره

سلام و ممنون از راهنمییتون.
    خودم واقعا دیگه نمیتونم این شرایط رو تحمل کنم و دوست دارم از همین الان دیگه این کار رو رها کنم و برم پی زندگی آروم خودم. من زندگیمو خیلی قبل از کار کردن بیشتر دوست داشتم تا االان که حالا قراره یه پول اضافه تر بیاد توش! ولی نکته اینجاست که من الان ترس عجیبی دارم برای رها کردن این کار
    همش میترسم که این کار رو ول کنم و بعد یه مدت پشیمون بشم. گرچه میدونم اون شرایط رو بیشتر دوست دارم ولی خب میترسم رفتار اطرافیانم باعث این پشیمونی بشه توی من!
    من اینجا به عنوان تجربه ی اول کاریم ساعت کاری خیلی زیادی دارم. هرروز از ساعت 7:30 تا 16:00 و پنجشنبه ها از 7:30 تا 12:00
    بعد این ساعت کاری دیگه چیزی از من نمیمونه به جز یه جسم خسته با یه روح خیلی خیلی داغون و سرشار از استرس...
    حالا با همه ی این تفاسیر موندم بین کار کردن و کار نکردن کدوم رو انتخاب کنم!!!

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18219
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel-jon نمایش پست ها
    عزیزم ما بچه های شهرستان نمیتونیم تو تهران زندگی کنیم یعنی خیلی سخته
    من که افسردگی میگیرم وقتی پا میذارم تو تهران
    ببین تهران خیلی خوبه خیلی شرایط کاریش بالاس
    ولی
    ولی برای ما سخته .زندگیو برای خودت سخت نکن و برگرد شهرتون

ساحل عزیز ممنون از کمکت
    ولی شرایط من فرق میکنه، من به خاطر کار همسرم باید این شهر رو تحمل کنم. فقط ای کاش حداقل خودم آرامش داشتم!

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط saloomeh نمایش پست ها
    سلام

متاسفم عزیز ولی با توجه به گزارش و نحوه نگارش شما باید عرض کنم که مشکل اصلی شما نوع شغل و کار شما نیست, بلکه احتمالا هوم سیک شدن و دوری از خانواده محترم و دیار است!!؟؟

و با بیکاری و منزل داری حال شما بدتر خواهد شد!؟ بهتره برای اوقات فراقت خود فکری بکنید و جمعی از دوستان رو برای خود در تهران پیدا کرده و به ورزش و گردش و.... بپردازید.

از یک مشاور همکار خانم جهت کمک به افسردگیتان مدد بجوئید.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

10. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)