مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 27

موضوع: آزار جنسی توسط داماد خانواده

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32450
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

آزار جنسی توسط داماد خانواده

سلامم دوستان لطفا با نظرات خوب خودتون کمک کنید
    من یه خواهر دوقول دارم که حدود 4 ساله ازدواج کرده از همون روزای اول ازدواجش متوحه غیر عادی بودم شوهرش شدم و اختلاف ما شروع شد
    این اقا همش اصرار داشت در طول روز با من ارتباط برقرار کنه و اس ام اس بده و منم اصلم اهل اس بازی نبودم جواب نمبدادم و اصولا دلیلی هم نداشت جواب بدم برا همین اون عصبانی میشد و دعوا میکرد و خلاصه دردسر
    تا دو سال پیش که متوجه شدم علنا قصد برقرار کردن رابطه جنسی با من رو داره چون فکر میکرد من دوست پسر دارم و حالا که با دوست پسرم رابطه دارم پس با اوهم باید رابطه داشته باشم این قضیه دو سال طول کشد و با راه های کثیفی خواست منو وادار کنه مثلا رفت به اون یکی دامادم گفت که من خیلی کارامیکنم و خیلی حرفای وحشتناک اما از اونجایی که خانوادم بهم اطمینان دارن خیلی به حرفهاش بها ندادن و یک سال و خورده ای از این ماجرا گذشت تا رسیدیم به الان که جدیدا ادعا میکنه از رابطه ای که من دو سال پیش داشتم خبر داره و البته جزییات رابطه رو هم میدونه نمیدنم از چه طریقی شاید گوشیمو هک کرده باشه و یا هر چیز دیگه ای اما برای من اینچیزا اهمییت نداره چون سعی کردم با سکوت خودم اونو سر درگم کنم چیزی که اذیتم میکنه ازار جنسی اون به خواهر زاده هام و برادر زاده هامه که ظاهرا علنا برگشته برادر زاده 12 سالم گفته که کی بشه گیرت بیارم ......
    حقیقت اینه که اینچیزای وحشتناک اگر خانودم بفهمن اتفاقای خیلی بدی میوفته و من نمیخام این اتفاقا بیوفته با توجه به اینکه خواهرم الان یه بچه داره و کلن ادم بی اعتماد به نفسی هست میخام بهم کمک کنید چجوری این مسیله رو بدون دعوا و با مشاوره و برای همیشه حل کنم قطعا این ادم مشکل روانی داره
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.62
    تشکـر
    350
    تشکر شده 2,206 بار در 1,203 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : آزار جنسی توسط داماد خانواده

ایشون با تفاسیری که گفتید بیمار جنسی هستند

به نظر من تنها کاری که میشه کرد اینه که یه بار جدی جدی بهشون اخطار بدید در حد عمل

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32450
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    ایشون با تفاسیری که گفتید بیمار جنسی هستند

به نظر من تنها کاری که میشه کرد اینه که یه بار جدی جدی بهشون اخطار بدید در حد عمل
    ببینید این اتفاقا طی یک هفته اخیر یا یک ماه اخیر نیافتاده من بارها بارها به روش های مختلف با محبت با مذاکره با خشونت به ایشون اخطار دادم اما اگر با محبت بوده گفته اوکی دیگه من اینکارارو نمیکنم تو با من بد رفتاری نکن و باز بعد یه مدت کوتاه شروع کرده و اگر با خشونت بوده بیشتر توی زندگیم کنکاش کرده و از کوچکترین اقدامات و بعضا اشتباهات من مدر ک جمع کرده .من توی خانوادم یه اعتبار و ابرویی دارم اگر رابطه ای داشتم نذاشتم به ابروی خانوده لطمه ای وارد بشه اما به هر حال این اقا میخاد سو استفاده کنه به خاطر بچه ها حاضرم ابروی خودم رو قربانی کنم یا حتی جونمو اما فکر میکنم راه حل بهتر ازین هم باشه که بدون تنش باشه متاسفانه اخطار جوابگو نیست

4. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.62
    تشکـر
    350
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

گفتم اخطار ولی نگفتم اخطار زبانی
    این چند وقته هرچی اخطار بوده زبانی بوده میتونید یه بار هم اخطار عملی بهشون بدید به طور مثال ازشون بابت رفتارهاشون شکایت کنید ولی شکایت را ادامش ندید در همین حد که بفهمه اخطار هاتون فقط حرف نیست

5. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32450
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

گفتم اخطار ولی نگفتم اخطار زبانی
    این چند وقته هرچی اخطار بوده زبانی بوده میتونید یه بار هم اخطار عملی بهشون بدید به طور مثال ازشون بابت رفتارهاشون شکایت کنید ولی شکایت را ادامش ندید در همین حد که بفهمه اخطار هاتون فقط حرف نیست
    در این رابطه با یک وکیل صحبت کردم ادعای من بدون مدرک قابل قبول دادگاه نیست صرف اینکه برم بگم این اقا لفظی و زبانی داره اذیت میکنه برای دادگاه محکمه پسند نیست باید یه مدرک مستند داشته باشم در غیر اینصورت شکایتی ثبت نمیشه که احضاریه ای ارسال بشه که بفهمه من قانونی شکایت کردم

6. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.62
    تشکـر
    350
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

به دست آووردن مدرک کاری نداره تجربه نشون داده افرادی که خودشون را بنده شهوت کردن

آدمای باهوشی نیستن و آتو زیاد میدن

7. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32450
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

به دست آووردن مدرک کاری نداره تجربه نشون داده افرادی که خودشون را بنده شهوت کردن

آدمای باهوشی نیستن و آتو زیاد میدن
    خب من شخصیتی ندارم که دنبال اتو گرفتن از کسی باشم شاید حق با شما باشه منونم ک وقت گذاشتید

8. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32193
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.56
    تشکـر
    0
    تشکر شده 21 بار در 16 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ونوس اریان نمایش پست ها
    من یه خواهر دوقول دارم که حدود 4 ساله ازدواج کرده از همون روزای اول ازدواجش متوحه غیر عادی بودم شوهرش شدم و اختلاف ما شروع شد
    این اقا همش اصرار داشت در طول روز با من ارتباط برقرار کنه و اس ام اس بده و منم اصلم اهل اس بازی نبودم جواب نمبدادم و اصولا دلیلی هم نداشت جواب بدم برا همین اون عصبانی میشد و دعوا میکرد و خلاصه دردسر
    تا دو سال پیش که متوجه شدم علنا قصد برقرار کردن رابطه جنسی با من رو داره چون فکر میکرد من دوست پسر دارم و حالا که با دوست پسرم رابطه دارم پس با اوهم باید رابطه داشته باشم این قضیه دو سال طول کشد و با راه های کثیفی خواست منو وادار کنه مثلا رفت به اون یکی دامادم گفت که من خیلی کارامیکنم و خیلی حرفای وحشتناک اما از اونجایی که خانوادم بهم اطمینان دارن خیلی به حرفهاش بها ندادن و یک سال و خورده ای از این ماجرا گذشت تا رسیدیم به الان که جدیدا ادعا میکنه از رابطه ای که من دو سال پیش داشتم خبر داره و البته جزییات رابطه رو هم میدونه نمیدنم از چه طریقی شاید گوشیمو هک کرده باشه و یا هر چیز دیگه ای اما برای من اینچیزا اهمییت نداره چون سعی کردم با سکوت خودم اونو سر درگم کنم چیزی که اذیتم میکنه ازار جنسی اون به خواهر زاده هام و برادر زاده هامه که ظاهرا علنا برگشته برادر زاده 12 سالم گفته که کی بشه گیرت بیارم ......
    حقیقت اینه که اینچیزای وحشتناک اگر خانودم بفهمن اتفاقای خیلی بدی میوفته و من نمیخام این اتفاقا بیوفته با توجه به اینکه خواهرم الان یه بچه داره و کلن ادم بی اعتماد به نفسی هست میخام بهم کمک کنید چجوری این مسیله رو بدون دعوا و با مشاوره و برای همیشه حل کنم قطعا این ادم مشکل روانی داره
    سرگذشتتون مصداق بارز این ضرب المثله :
    از ماست که بر ماست
    شما خودت اهل رابطه با دوست پسر بودی و این برات مهم نبود
    اصلا شرع و دین رو گذاشته بودی کنار محرم نامحرمی برات مهم نیست
    از همه بدتر خانوادت بخصوص پدر مادرت اصلا براشون مهم نبود که این اتفاقای بد داره میفته و هیچ کاری نمیکردن و تذکری نمیدادن
    پس انتظار نداشته باش دامادی پاک و چشم و گوش بسته نصیبتون بشه
    والا این اتفاق اگر تو خونه ما میفتاد همون روز اول طلاق خواهرم رو میگرفتم و اون دوماد کثیف رو تا میخورد میزدیم و بعد بر علیهش شکایت میکردیم که تا ابد تو زندون بمونه

9. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.49
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,015 بار در 567 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

ببینید این اتفاقا طی یک هفته اخیر یا یک ماه اخیر نیافتاده من بارها بارها به روش های مختلف با محبت با مذاکره با خشونت به ایشون اخطار دادم اما اگر با محبت بوده گفته اوکی دیگه من اینکارارو نمیکنم تو با من بد رفتاری نکن و باز بعد یه مدت کوتاه شروع کرده و اگر با خشونت بوده بیشتر توی زندگیم کنکاش کرده و از کوچکترین اقدامات و بعضا اشتباهات من مدر ک جمع کرده .من توی خانوادم یه اعتبار و ابرویی دارم اگر رابطه ای داشتم نذاشتم به ابروی خانوده لطمه ای وارد بشه اما به هر حال این اقا میخاد سو استفاده کنه به خاطر بچه ها حاضرم ابروی خودم رو قربانی کنم یا حتی جونمو اما فکر میکنم راه حل بهتر ازین هم باشه که بدون تنش باشه متاسفانه اخطار جوابگو نیست
    در این رابطه با یک وکیل صحبت کردم ادعای من بدون مدرک قابل قبول دادگاه نیست صرف اینکه برم بگم این اقا لفظی و زبانی داره اذیت میکنه برای دادگاه محکمه پسند نیست باید یه مدرک مستند داشته باشم در غیر اینصورت شکایتی ثبت نمیشه که احضاریه ای ارسال بشه که بفهمه من قانونی شکایت کردم
    خب من شخصیتی ندارم که دنبال اتو گرفتن از کسی باشم شاید حق با شما باشه منونم ک وقت گذاشتید
    سلام

عزیز چند سوال قبل از هر گونه پاسخ و لطفا نقل قول کنید که متوجه امر بشم:

سن شما و خواهر و دوقولوی همسان هستید و یا خیر؟

تحصیلات و مدرک تحصیلی هر دو؟

تحصیلات و شغل شوهر خواهر؟

فرزندشان چند سالشه؟

دست درازی هم کردهاند یا خیر؟

خواهر شما و یا بقیه فامیل اطلاع دارند از این رفتارهای شوهر خواهرتان؟

چگونه شما از آزار ایشان نسبت به برادر زاده خود اطلاع یافتید و آیادیگری نیز در جریانه؟

با سپاس

دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

10. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32450
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط امید دارم نمایش پست ها
    سرگذشتتون مصداق بارز این ضرب المثله :
    از ماست که بر ماست
    شما خودت اهل رابطه با دوست پسر بودی و این برات مهم نبود
    اصلا شرع و دین رو گذاشته بودی کنار محرم نامحرمی برات مهم نیست
    از همه بدتر خانوادت بخصوص پدر مادرت اصلا براشون مهم نبود که این اتفاقای بد داره میفته و هیچ کاری نمیکردن و تذکری نمیدادن
    پس انتظار نداشته باش دامادی پاک و چشم و گوش بسته نصیبتون بشه
    والا این اتفاق اگر تو خونه ما میفتاد همون روز اول طلاق خواهرم رو میگرفتم و اون دوماد کثیف رو تا میخورد میزدیم و بعد بر علیهش شکایت میکردیم که تا ابد تو زندون بمونه
    ممنون عزیزم از اظهار نظرتون اگر متن من رو درست مطالعه کرده باشید عرض کردم خدمتتون که خانواده من به من اطمینان دارن چون اگر کاری خلاف شرع میکردم اونا میفهمیدن و اقدام میکردن دوما گفتم از این اتفاقایی ک دامادم درست کرده فقط من خبر دارم نه خانودم و گفتم اگر خانود خبردار بشن اتفاقای بدی میوفته که شامل همین صحبت های گوهر بار شما میشه دوست عزیز شما که دین داری اینقدر زود و با عجله راجع به خانوده ای و فردی قضاوت نکن ممنون از نظر کارشناسانه و خوبتون موفق باشید

11. کاربران زیر از ونوس اریان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)