نمایش نتایج: از 1 به 27 از 27

موضوع: آزار جنسی توسط داماد خانواده

3278
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32450
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

آزار جنسی توسط داماد خانواده

سلامم دوستان لطفا با نظرات خوب خودتون کمک کنید
    من یه خواهر دوقول دارم که حدود 4 ساله ازدواج کرده از همون روزای اول ازدواجش متوحه غیر عادی بودم شوهرش شدم و اختلاف ما شروع شد
    این اقا همش اصرار داشت در طول روز با من ارتباط برقرار کنه و اس ام اس بده و منم اصلم اهل اس بازی نبودم جواب نمبدادم و اصولا دلیلی هم نداشت جواب بدم برا همین اون عصبانی میشد و دعوا میکرد و خلاصه دردسر
    تا دو سال پیش که متوجه شدم علنا قصد برقرار کردن رابطه جنسی با من رو داره چون فکر میکرد من دوست پسر دارم و حالا که با دوست پسرم رابطه دارم پس با اوهم باید رابطه داشته باشم این قضیه دو سال طول کشد و با راه های کثیفی خواست منو وادار کنه مثلا رفت به اون یکی دامادم گفت که من خیلی کارامیکنم و خیلی حرفای وحشتناک اما از اونجایی که خانوادم بهم اطمینان دارن خیلی به حرفهاش بها ندادن و یک سال و خورده ای از این ماجرا گذشت تا رسیدیم به الان که جدیدا ادعا میکنه از رابطه ای که من دو سال پیش داشتم خبر داره و البته جزییات رابطه رو هم میدونه نمیدنم از چه طریقی شاید گوشیمو هک کرده باشه و یا هر چیز دیگه ای اما برای من اینچیزا اهمییت نداره چون سعی کردم با سکوت خودم اونو سر درگم کنم چیزی که اذیتم میکنه ازار جنسی اون به خواهر زاده هام و برادر زاده هامه که ظاهرا علنا برگشته برادر زاده 12 سالم گفته که کی بشه گیرت بیارم ......
    حقیقت اینه که اینچیزای وحشتناک اگر خانودم بفهمن اتفاقای خیلی بدی میوفته و من نمیخام این اتفاقا بیوفته با توجه به اینکه خواهرم الان یه بچه داره و کلن ادم بی اعتماد به نفسی هست میخام بهم کمک کنید چجوری این مسیله رو بدون دعوا و با مشاوره و برای همیشه حل کنم قطعا این ادم مشکل روانی داره

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : آزار جنسی توسط داماد خانواده

ایشون با تفاسیری که گفتید بیمار جنسی هستند

به نظر من تنها کاری که میشه کرد اینه که یه بار جدی جدی بهشون اخطار بدید در حد عمل

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32450
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    ایشون با تفاسیری که گفتید بیمار جنسی هستند

به نظر من تنها کاری که میشه کرد اینه که یه بار جدی جدی بهشون اخطار بدید در حد عمل
    ببینید این اتفاقا طی یک هفته اخیر یا یک ماه اخیر نیافتاده من بارها بارها به روش های مختلف با محبت با مذاکره با خشونت به ایشون اخطار دادم اما اگر با محبت بوده گفته اوکی دیگه من اینکارارو نمیکنم تو با من بد رفتاری نکن و باز بعد یه مدت کوتاه شروع کرده و اگر با خشونت بوده بیشتر توی زندگیم کنکاش کرده و از کوچکترین اقدامات و بعضا اشتباهات من مدر ک جمع کرده .من توی خانوادم یه اعتبار و ابرویی دارم اگر رابطه ای داشتم نذاشتم به ابروی خانوده لطمه ای وارد بشه اما به هر حال این اقا میخاد سو استفاده کنه به خاطر بچه ها حاضرم ابروی خودم رو قربانی کنم یا حتی جونمو اما فکر میکنم راه حل بهتر ازین هم باشه که بدون تنش باشه متاسفانه اخطار جوابگو نیست

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

گفتم اخطار ولی نگفتم اخطار زبانی
    این چند وقته هرچی اخطار بوده زبانی بوده میتونید یه بار هم اخطار عملی بهشون بدید به طور مثال ازشون بابت رفتارهاشون شکایت کنید ولی شکایت را ادامش ندید در همین حد که بفهمه اخطار هاتون فقط حرف نیست

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32450
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

گفتم اخطار ولی نگفتم اخطار زبانی
    این چند وقته هرچی اخطار بوده زبانی بوده میتونید یه بار هم اخطار عملی بهشون بدید به طور مثال ازشون بابت رفتارهاشون شکایت کنید ولی شکایت را ادامش ندید در همین حد که بفهمه اخطار هاتون فقط حرف نیست
    در این رابطه با یک وکیل صحبت کردم ادعای من بدون مدرک قابل قبول دادگاه نیست صرف اینکه برم بگم این اقا لفظی و زبانی داره اذیت میکنه برای دادگاه محکمه پسند نیست باید یه مدرک مستند داشته باشم در غیر اینصورت شکایتی ثبت نمیشه که احضاریه ای ارسال بشه که بفهمه من قانونی شکایت کردم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

به دست آووردن مدرک کاری نداره تجربه نشون داده افرادی که خودشون را بنده شهوت کردن

آدمای باهوشی نیستن و آتو زیاد میدن

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32450
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

به دست آووردن مدرک کاری نداره تجربه نشون داده افرادی که خودشون را بنده شهوت کردن

آدمای باهوشی نیستن و آتو زیاد میدن
    خب من شخصیتی ندارم که دنبال اتو گرفتن از کسی باشم شاید حق با شما باشه منونم ک وقت گذاشتید

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32193
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ونوس اریان نمایش پست ها
    من یه خواهر دوقول دارم که حدود 4 ساله ازدواج کرده از همون روزای اول ازدواجش متوحه غیر عادی بودم شوهرش شدم و اختلاف ما شروع شد
    این اقا همش اصرار داشت در طول روز با من ارتباط برقرار کنه و اس ام اس بده و منم اصلم اهل اس بازی نبودم جواب نمبدادم و اصولا دلیلی هم نداشت جواب بدم برا همین اون عصبانی میشد و دعوا میکرد و خلاصه دردسر
    تا دو سال پیش که متوجه شدم علنا قصد برقرار کردن رابطه جنسی با من رو داره چون فکر میکرد من دوست پسر دارم و حالا که با دوست پسرم رابطه دارم پس با اوهم باید رابطه داشته باشم این قضیه دو سال طول کشد و با راه های کثیفی خواست منو وادار کنه مثلا رفت به اون یکی دامادم گفت که من خیلی کارامیکنم و خیلی حرفای وحشتناک اما از اونجایی که خانوادم بهم اطمینان دارن خیلی به حرفهاش بها ندادن و یک سال و خورده ای از این ماجرا گذشت تا رسیدیم به الان که جدیدا ادعا میکنه از رابطه ای که من دو سال پیش داشتم خبر داره و البته جزییات رابطه رو هم میدونه نمیدنم از چه طریقی شاید گوشیمو هک کرده باشه و یا هر چیز دیگه ای اما برای من اینچیزا اهمییت نداره چون سعی کردم با سکوت خودم اونو سر درگم کنم چیزی که اذیتم میکنه ازار جنسی اون به خواهر زاده هام و برادر زاده هامه که ظاهرا علنا برگشته برادر زاده 12 سالم گفته که کی بشه گیرت بیارم ......
    حقیقت اینه که اینچیزای وحشتناک اگر خانودم بفهمن اتفاقای خیلی بدی میوفته و من نمیخام این اتفاقا بیوفته با توجه به اینکه خواهرم الان یه بچه داره و کلن ادم بی اعتماد به نفسی هست میخام بهم کمک کنید چجوری این مسیله رو بدون دعوا و با مشاوره و برای همیشه حل کنم قطعا این ادم مشکل روانی داره
    سرگذشتتون مصداق بارز این ضرب المثله :
    از ماست که بر ماست
    شما خودت اهل رابطه با دوست پسر بودی و این برات مهم نبود
    اصلا شرع و دین رو گذاشته بودی کنار محرم نامحرمی برات مهم نیست
    از همه بدتر خانوادت بخصوص پدر مادرت اصلا براشون مهم نبود که این اتفاقای بد داره میفته و هیچ کاری نمیکردن و تذکری نمیدادن
    پس انتظار نداشته باش دامادی پاک و چشم و گوش بسته نصیبتون بشه
    والا این اتفاق اگر تو خونه ما میفتاد همون روز اول طلاق خواهرم رو میگرفتم و اون دوماد کثیف رو تا میخورد میزدیم و بعد بر علیهش شکایت میکردیم که تا ابد تو زندون بمونه

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

ببینید این اتفاقا طی یک هفته اخیر یا یک ماه اخیر نیافتاده من بارها بارها به روش های مختلف با محبت با مذاکره با خشونت به ایشون اخطار دادم اما اگر با محبت بوده گفته اوکی دیگه من اینکارارو نمیکنم تو با من بد رفتاری نکن و باز بعد یه مدت کوتاه شروع کرده و اگر با خشونت بوده بیشتر توی زندگیم کنکاش کرده و از کوچکترین اقدامات و بعضا اشتباهات من مدر ک جمع کرده .من توی خانوادم یه اعتبار و ابرویی دارم اگر رابطه ای داشتم نذاشتم به ابروی خانوده لطمه ای وارد بشه اما به هر حال این اقا میخاد سو استفاده کنه به خاطر بچه ها حاضرم ابروی خودم رو قربانی کنم یا حتی جونمو اما فکر میکنم راه حل بهتر ازین هم باشه که بدون تنش باشه متاسفانه اخطار جوابگو نیست
    در این رابطه با یک وکیل صحبت کردم ادعای من بدون مدرک قابل قبول دادگاه نیست صرف اینکه برم بگم این اقا لفظی و زبانی داره اذیت میکنه برای دادگاه محکمه پسند نیست باید یه مدرک مستند داشته باشم در غیر اینصورت شکایتی ثبت نمیشه که احضاریه ای ارسال بشه که بفهمه من قانونی شکایت کردم
    خب من شخصیتی ندارم که دنبال اتو گرفتن از کسی باشم شاید حق با شما باشه منونم ک وقت گذاشتید
    سلام

عزیز چند سوال قبل از هر گونه پاسخ و لطفا نقل قول کنید که متوجه امر بشم:

سن شما و خواهر و دوقولوی همسان هستید و یا خیر؟

تحصیلات و مدرک تحصیلی هر دو؟

تحصیلات و شغل شوهر خواهر؟

فرزندشان چند سالشه؟

دست درازی هم کردهاند یا خیر؟

خواهر شما و یا بقیه فامیل اطلاع دارند از این رفتارهای شوهر خواهرتان؟

چگونه شما از آزار ایشان نسبت به برادر زاده خود اطلاع یافتید و آیادیگری نیز در جریانه؟

با سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32450
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط امید دارم نمایش پست ها
    سرگذشتتون مصداق بارز این ضرب المثله :
    از ماست که بر ماست
    شما خودت اهل رابطه با دوست پسر بودی و این برات مهم نبود
    اصلا شرع و دین رو گذاشته بودی کنار محرم نامحرمی برات مهم نیست
    از همه بدتر خانوادت بخصوص پدر مادرت اصلا براشون مهم نبود که این اتفاقای بد داره میفته و هیچ کاری نمیکردن و تذکری نمیدادن
    پس انتظار نداشته باش دامادی پاک و چشم و گوش بسته نصیبتون بشه
    والا این اتفاق اگر تو خونه ما میفتاد همون روز اول طلاق خواهرم رو میگرفتم و اون دوماد کثیف رو تا میخورد میزدیم و بعد بر علیهش شکایت میکردیم که تا ابد تو زندون بمونه
    ممنون عزیزم از اظهار نظرتون اگر متن من رو درست مطالعه کرده باشید عرض کردم خدمتتون که خانواده من به من اطمینان دارن چون اگر کاری خلاف شرع میکردم اونا میفهمیدن و اقدام میکردن دوما گفتم از این اتفاقایی ک دامادم درست کرده فقط من خبر دارم نه خانودم و گفتم اگر خانود خبردار بشن اتفاقای بدی میوفته که شامل همین صحبت های گوهر بار شما میشه دوست عزیز شما که دین داری اینقدر زود و با عجله راجع به خانوده ای و فردی قضاوت نکن ممنون از نظر کارشناسانه و خوبتون موفق باشید

11. کاربران زیر از ونوس اریان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32450
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

فرزندشان چند سالشه؟

چگونه شما از آزار ایشان نسبت به برادر زاده خود اطلاع یافتید و آیادیگری نیز در جریانه؟

با سپاس

دکتر
    من 28 سالمه و با خواهرم همسان نیستیم
    من لیسانس معماری دارم و خواهرم لیسانس ادبیات عرب
    شوهر خواهرم فوق دیپلم داره و رانندده تاکسی سی ساله یه پسر 4 ماهه دارن و دست درازی نکرده برادز زادم به خواهرم دیگه من گفته و فقط همون خواهرم اطلاع داره ازین موضوع در رابطه با برادر زادم و به من انتقال داده

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32193
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

ممنون عزیزم از اظهار نظرتون اگر متن من رو درست مطالعه کرده باشید عرض کردم خدمتتون که خانواده من به من اطمینان دارن چون اگر کاری خلاف شرع میکردم اونا میفهمیدن و اقدام میکردن دوما گفتم از این اتفاقایی ک دامادم درست کرده فقط من خبر دارم نه خانودم و گفتم اگر خانود خبردار بشن اتفاقای بدی میوفته که شامل همین صحبت های گوهر بار شما میشه دوست عزیز شما که دین داری اینقدر زود و با عجله راجع به خانوده ای و فردی قضاوت نکن ممنون از نظر کارشناسانه و خوبتون موفق باشید
    خب اینارو دقیق نگفتید تو بیاناتتون
    اگر زود قضاوت کردم ببخشید
    اما اگر واقعا برای شخص خود شما مهم بود نه دنبال دوس پسر میرفتی و نه به خودت اجازه میدادی یه پسر چپ نگات کنه چه برسه اینکه بخواد آزار جنسیت بده
    این مسئله رو هرچه زودتر در میون بزار با پدر یا مادرت
    هرکدوم منطقی تره

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

بهتره خانوادت خبر دار بشند و کار به جاهای باریک کشیده نشه! طلاق گرفتن خواهر شما بهتر از اینکه خدا نکرده به کی از خانواده شما هتک حرمت بشه و....

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32450
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    بهتره خانوادت خبر دار بشند و کار به جاهای باریک کشیده نشه! طلاق گرفتن خواهر شما بهتر از اینکه خدا نکرده به کی از خانواده شما هتک حرمت بشه و....
    متاسفانه یا خوشبختانه با طلاق موافق نیستم چون فکر میکنم راه بهتری برای حل این مشکل هست هونطور که نباید نادیده گرفت و ترسید نباید هم با عجله و با عصبانیت تصمیم گرفت شاید طلاق راه حل اخر باشه من خانواده خودم رو میشناسم امکان نداره این موضوع رو بدونن و بخوان منطقی برخورد کنن از طرفی ب فکر خواهرم هستم خواهرم ادم ضعیفیه و اهل ریسک کردن نیست اگر بفمه و طلاق بگیره نابود میشه و اگر بفهمه و طلاق نگیره طبق معمول همه زنای ایرانی میسوزه و میسازه من میخام این مشکل رو حل کنم که شاید اگر یک درصد امکان درمان باشه زندگی خواهرم نابود نشه

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32450
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط امید دارم نمایش پست ها
    خب اینارو دقیق نگفتید تو بیاناتتون
    اگر زود قضاوت کردم ببخشید
    اما اگر واقعا برای شخص خود شما مهم بود نه دنبال دوس پسر میرفتی و نه به خودت اجازه میدادی یه پسر چپ نگات کنه چه برسه اینکه بخواد آزار جنسیت بده
    این مسئله رو هرچه زودتر در میون بزار با پدر یا مادرت
    هرکدوم منطقی تره
    شما خوب مطالعه نکردی عرض کردم من در رابطه با خودم مشکلی ندارم و جوری رفتار کردم که نمیتونه حتی رو در رو باهام حرف بزنه و همه این حرفارو با من اس ام اس داده و در اخر جمله گفتم به من کمک کنید در رابطه با برادر زادم ،عزیزم لطفا دقت کنید و نظر منطقی بدید نه نظری که از روی احساسات و عقاید شخصیتونه من رو ببخشید اگر دیگه جواب ندادم بهتون

17. کاربران زیر از ونوس اریان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه یا خوشبختانه با طلاق موافق نیستم چون فکر میکنم راه بهتری برای حل این مشکل هست هونطور که نباید نادیده گرفت و ترسید نباید هم با عجله و با عصبانیت تصمیم گرفت شاید طلاق راه حل اخر باشه من خانواده خودم رو میشناسم امکان نداره این موضوع رو بدونن و بخوان منطقی برخورد کنن از طرفی ب فکر خواهرم هستم خواهرم ادم ضعیفیه و اهل ریسک کردن نیست اگر بفمه و طلاق بگیره نابود میشه و اگر بفهمه و طلاق نگیره طبق معمول همه زنای ایرانی میسوزه و میسازه من میخام این مشکل رو حل کنم که شاید اگر یک درصد امکان درمان باشه زندگی خواهرم نابود نشه
    خانوم اون مرد مریض جنسی هستش خدا نکنه ممکنه به شما یا بردار زاده های شما تجاوز کنه !! شما با این سهل نگاری ممکنه زندگی خودت یا یکی از اون بچه ها به خطر بندازی و تباه کنی .....

اون فرد هر چه زودتر به روانپزشک مراجعه کنه تا مرتکب جنایت نشه و اگر شده دیگه دیره...

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32450
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم اون مرد مریض جنسی هستش خدا نکنه ممکنه به شما یا بردار زاده های شما تجاوز کنه !! شما با این سهل نگاری ممکنه زندگی خودت یا یکی از اون بچه ها به خطر بندازی و تباه کنی .....

اون فرد هر چه زودتر به روانپزشک مراجعه کنه تا مرتکب جنایت نشه و اگر شده دیگه دیره...
    دوست عزیز ایشون هنوز کاری نکرده منم دارم سعی میکنم یه راه حل اساسی پیدا کنم که این اتفاق نیوفته و اگر الان دارم مشورت میگیرم برا اینه ک یه تصمیم درست بگیرم و بعد اقدام کنم در رابطه با برادر زادم دو روزه فهمیدم پس مطمییییین باشید اهل سهل انگاری نیستم و مواظبم با برادر زادم تنها نباشه

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز ایشون هنوز کاری نکرده منم دارم سعی میکنم یه راه حل اساسی پیدا کنم که این اتفاق نیوفته و اگر الان دارم مشورت میگیرم برا اینه ک یه تصمیم درست بگیرم و بعد اقدام کنم در رابطه با برادر زادم دو روزه فهمیدم پس مطمییییین باشید اهل سهل انگاری نیستم و مواظبم با برادر زادم تنها نباشه
    اینم نظر بنده بود !! کسی که به یک بچه 12 ساله نظر داره خیلی خطرناکه و با صحبت ساده حل نمیشه....

مرتکب جرم منظورم اینه که غیر از شما و بردار زاده ات قبلا به کسی دیگه اگر هتک حرمت کرده دیگه این فرد سخته با حرف و تهدید هدایت بشه.

ان شاءالله به خیری تموم بشه این ماجرا. موفق باشید.

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32450
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اینم نظر بنده بود !! کسی که به یک بچه 12 ساله نظر داره خیلی خطرناکه و با صحبت ساده حل نمیشه....

مرتکب جرم منظورم اینه که غیر از شما و بردار زاده ات قبلا به کسی دیگه اگر هتک حرمت کرده دیگه این فرد سخته با حرف و تهدید هدایت بشه.

ان شاءالله به خیری تموم بشه این ماجرا. موفق باشید.
    متاسفانه از گذشته ایشون اطلاعی ندارم موقع خواستگاری هم ایشون همسایه دایی بنده بود و کلن از خانواده مذهبی هستن و کاملا شناخته شده هست پدر ایشون توی شهرشون و همه از خانواده ایشون تعریف کزدن و مخصوصا دایی من ک سی سال همسایه بود و میشناختشون تایییدشون کرد
    متاسفانه ما تو جامعه ای زندگی میکنیم که فکر میکنیم اگر یک خانوده مذهبی هست ختما فرزندان صالحی داره و بر عکس، ایشون هم بسیار مذهبی هستن اما ذهن بیمار توی هر محیطی ممکنه شکل بگیره ممنونم از دعای خیرتون

22. کاربران زیر از ونوس اریان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32450
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

فرزندشان چند سالشه؟

با سپاس

دکتر
    منتظر پاسخ شما هستم

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32193
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

شما خوب مطالعه نکردی عرض کردم من در رابطه با خودم مشکلی ندارم و جوری رفتار کردم که نمیتونه حتی رو در رو باهام حرف بزنه و همه این حرفارو با من اس ام اس داده و در اخر جمله گفتم به من کمک کنید در رابطه با برادر زادم ،عزیزم لطفا دقت کنید و نظر منطقی بدید نه نظری که از روی احساسات و عقاید شخصیتونه من رو ببخشید اگر دیگه جواب ندادم بهتون
    همینم که اس ام اس میده خودش باعث خجالته
    ینی انقد دخترای ما... شدن که اصلا این جیزا براشون مهم نیست
    جواب هم خواستی نده بهم چون منم نمیخواستم جواب بدم و بهت کمک کنم
    فقط میخواستم بگم چقدر کارت اشتباه هست و چوبشو داری میخوری

25. کاربران زیر از امید دارم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

من 28 سالمه و با خواهرم همسان نیستیم
    من لیسانس معماری دارم و خواهرم لیسانس ادبیات عرب
    شوهر خواهرم فوق دیپلم داره و رانندده تاکسی سی ساله یه پسر 4 ماهه دارن و دست درازی نکرده برادز زادم به خواهرم دیگه من گفته و فقط همون خواهرم اطلاع داره ازین موضوع در رابطه با برادر زادم و به من انتقال داده
    ممنون عزیز

ببینید ایشون صد در صد مشکل روانی جنسی دارن (اگر گزارش شما صحیح و دقیق باشه), پس وظیفه شما دفاع از حرمت و حقوق انسانی خودتونه.

بعد رعایت حال خواهر و شوهر خواهر و آبرو

کوتاه سخن: وسیله ضبط صوتی (مثل موبایل) همراهتون باشه و وقتی ایشون شروع به تعرضات لفظی کردند. صدا را ضیط فرموده و به ایشان یاد آوری کنید همراه با تهدید که در صورت تکرار مجدد مطلب را برای

بقیه پخش خواهید کرد و در نتیجه زندگیشان بهم خواهد ریخت علاوه بر مسائل و مشکلات قانونی که خواهند داشت.

امید است که دیگر دست به این کار نزنند ولی در صورت تکرار مجدد حتما باید موارد بالا را انجام دهید بدون در نظر گرفتن اینکه زندگی خواهر چه خواهد شد.

یا اینکه اگر میتوانید کلا رفت آمدی با آنها نداشته باشید(که فکر کنم با توجه به شرایط شما برایتان مقدور نیست)!

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

27. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32450
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون دوست عزیز بله همه این کار ها رو خواهم کرد

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32450
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط khatereh807 نمایش پست ها
    سلام ونوس جان .متایفم بابت همچین عضو خانواده ای .
    هیچوقت این مسئله رو نزار پدرتون یا برادرتون بفهمن چون واقعا خدایی نکرده خون ب پا میشه که آسیب هاش بیشتر از این چیزیه که هست .
    سعی کن ازش دور باشی چون ایشون مطمعنن ی بیمار جنسی هست که مشکلش ممکنه ب بقیه افراد دور و برشون اسیب برسونه ‌.به خواهر زاده ها و برادر زاده هاتونم گوشزد کنید که اصلا با این فرد تنها نباشن و از محیطی که اون هست اجتناب کنید با این کار اون ممکنه کمی ب خودش بیاد و بفهمه ابروش همه جا داره میره اگه خواهر و مادر منطقی داری که میتونن این موضوع رو بدون سر و صدا حل کنن حتنا با اونا درمیون بزار
    مچکرم

30. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم٬ واقعا متاسف شدم به خاطر وضعیت دردناکی که توش قرار گرفتی.

من با حرف خودت درباره جمع آوری مدرک و نظر آقای شهرام موافقم؛

در مورد پیامکهاش میتونی پرینت پیامکهاتو بگیری٬ میتونی صداشو چه پشت تلفن و در حین مکالمه٬ چه وقتی رو در رو هستید ضبط کنی؛

ازش فیلم بگیر با موبایلت٬توی یک شرایطی که از قبل برنامه ریزیش کردی قرارش بده٬ رو در رو باهاش حرف بزن و هدایتش کن به سمت

کارایی که کرده و کاری کن تا خودش به زبون خودش بگه چه رفتارایی داشته وچیکارا کرده و از تصویرشو حرفاش فیلم بگیر.

اونوقت میتونی تهدیدش کنی؛
    فقط یادت باشه تهدید زمانی جواب میده که دستت پر باشه از مدرک و یه نقطه ضعف توووپ داشته باشی از طرف!

بگرد ببین نقطه ضعفش چیه٬ چی براش خیلی مهمه که میترسه از دستش بده یا از چی میترسه!

بعد با مدارکی که ازش داری از همون نقطه ضعفاش استفاده کن و بترسونش!

باید کاری کنی تا احساس خطر کنه و بترسه!

اگه این جواب نداد٬ اونوقت پای پلیسو بکش وسط!

دعا میکنم آخر و عاقبت این مشکل به خوبی ختم بشه.

31. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32450
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    سلام عزیزم٬ واقعا متاسف شدم به خاطر وضعیت دردناکی که توش قرار گرفتی.

من با حرف خودت درباره جمع آوری مدرک و نظر آقای شهرام موافقم؛

در مورد پیامکهاش میتونی پرینت پیامکهاتو بگیری٬ میتونی صداشو چه پشت تلفن و در حین مکالمه٬ چه وقتی رو در رو هستید ضبط کنی؛

ازش فیلم بگیر با موبایلت٬توی یک شرایطی که از قبل برنامه ریزیش کردی قرارش بده٬ رو در رو باهاش حرف بزن و هدایتش کن به سمت

کارایی که کرده و کاری کن تا خودش به زبون خودش بگه چه رفتارایی داشته وچیکارا کرده و از تصویرشو حرفاش فیلم بگیر.

اونوقت میتونی تهدیدش کنی؛
    فقط یادت باشه تهدید زمانی جواب میده که دستت پر باشه از مدرک و یه نقطه ضعف توووپ داشته باشی از طرف!

بگرد ببین نقطه ضعفش چیه٬ چی براش خیلی مهمه که میترسه از دستش بده یا از چی میترسه!

بعد با مدارکی که ازش داری از همون نقطه ضعفاش استفاده کن و بترسونش!

باید کاری کنی تا احساس خطر کنه و بترسه!

اگه این جواب نداد٬ اونوقت پای پلیسو بکش وسط!

دعا میکنم آخر و عاقبت این مشکل به خوبی ختم بشه.
    ممنونم بابت دعای خوبتون
    لطف کردید وقت گذاشتید

32. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به نظر من یه وسیله ضبط صوت مثلا ام پی تری های کوچک رو به لباستون بطور مخفی در هر ملاقات با ایشون بزنید تا گفته های اون ضبط بشه.بعلاوه میتونید از پیام هایی که بهتون بده هم به عنوان مدرک استفاده کنید یا خودتون گولش بزنید مثلا در یه وقت مناسب اگه شرایط جور شد که پیام بده تا میتونید ازش مدرک جمع کنید و تحویل دادگاه بدید.چون اینطور که میگید حتما باید باهاش یه برخورد و مقابله جدی بشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)