نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: ابراز علاقه به کسیکه عاشقش شدی

1233
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27218
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ابراز علاقه به کسیکه عاشقش شدی

باسلام
    من دختر 18 ساله هستم ، یه مشکلی دارم و خیلی کلنجار رفتم که خودم حلش کنم اما نتونستم و فکر به این موضوع دیگه بیش از حد درگیرم کرده!
    از بچگی آدم باهوش و کنجکاوی بودم و یه جورایی خاص بودم یه پسرعمو هم دارم که شبیه خودم بود یعنی بهترین هم بازی بچگیام بود، تو همون دوران بچگی خیلی دوسش داشتم و این علاقه یک طرفه نبود و هر دوتامون در گیرش بودیم حتی هرازگاهی بهم میگفت دوست دارم ولی من اصلا جدی نمیگرفتم خب بچه بودم همیشه بفکرم بود و حتی خیلی از موفقیت هامو مدیون اونم،ارتباط ما در حدی قوی بود که همه میدونستن چند سال پیش به دلایلی خانواده ها از هم جدا شدن که بیشتر تقصیر مادر ایشون بود ،ولی کم کم روابط داره به حالت اول خودش برمیگرده ، تو این چند سال من زیاد فکرم درگیرش نبود حتی تو سال آخر با کسی هم به قصد ازدواج اشنا شدم که به دلیل جور نبودن از هم جدا شدیم ، تو این مدت آشنایی هم هر موقع پسر عمو م رو میدیدم بهش بی توجهی میکردم اصلا محلش نمیذاشتم! اونم زیاد بهم توجه میکرد، حالا چند وقته حس میکنم ازشون خوشم میاد ، اخلاق رفتار ، تحصیلاتشون که عالیه ، من کلا هر پسری رو میخوام بسنجم معیارم ایشونه حتی تازگیا متوجه شدم که از آدمایی خوشم میاد که شبیه ایشونه.نمیگم عاشقم اما بنظرم بهترین کسی هست که میتونم باهاش زندگی کنم و خوشبخت بشم ، اما نمیخوام به عنوان دختر ابراز علاقه کنم. ایشون هم تازگیا نسبت به من بی تفاوت شدن از طرفی هم میترسم با کسی دوست باشن ، نمیدونم چیکار کنم! انگار چاره ای جز صبر ندارم ، از طرفی هم میترسم بعدا بخاطر اینکه تلاشی هم نکردم پشیمون شم !

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : ابراز علاقه

سلام
    به هیچ عنوان مطرح نکن
    ازدواج فامیلی همیشه مشکلاتی پیش میاره ک ممکنه زندگی دوتا جوان را نابود کنه حالا اگه ابراز علاقه از جانب شما باشه همیشه میشه سرکوفت
    صبر کنید تا خودشون اقدام کنن و اگر هم نکردن شما ناراحت نباشین و مطمین باشین مصلحتی بود

3. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26395
    تشکـر
    63
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سعی کن بهش بفهمونی که با کسی دوست نیستی و کسی رو دوست نداری در عین حال خیلی مواظب باش که خودت تحقیر نشی
    خیلی متشخص باش و سعی با همون دید قبلی (پسر عمو) باهاش در ارتباط باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme76 نمایش پست ها
    باسلام
    من دختر 18 ساله هستم ، یه مشکلی دارم و خیلی کلنجار رفتم که خودم حلش کنم اما نتونستم و فکر به این موضوع دیگه بیش از حد درگیرم کرده!
    از بچگی آدم باهوش و کنجکاوی بودم و یه جورایی خاص بودم یه پسرعمو هم دارم که شبیه خودم بود یعنی بهترین هم بازی بچگیام بود، تو همون دوران بچگی خیلی دوسش داشتم و این علاقه یک طرفه نبود و هر دوتامون در گیرش بودیم حتی هرازگاهی بهم میگفت دوست دارم ولی من اصلا جدی نمیگرفتم خب بچه بودم همیشه بفکرم بود و حتی خیلی از موفقیت هامو مدیون اونم،ارتباط ما در حدی قوی بود که همه میدونستن چند سال پیش به دلایلی خانواده ها از هم جدا شدن که بیشتر تقصیر مادر ایشون بود ،ولی کم کم روابط داره به حالت اول خودش برمیگرده ، تو این چند سال من زیاد فکرم درگیرش نبود حتی تو سال آخر با کسی هم به قصد ازدواج اشنا شدم که به دلیل جور نبودن از هم جدا شدیم ، تو این مدت آشنایی هم هر موقع پسر عمو م رو میدیدم بهش بی توجهی میکردم اصلا محلش نمیذاشتم! اونم زیاد بهم توجه میکرد، حالا چند وقته حس میکنم ازشون خوشم میاد ، اخلاق رفتار ، تحصیلاتشون که عالیه ، من کلا هر پسری رو میخوام بسنجم معیارم ایشونه حتی تازگیا متوجه شدم که از آدمایی خوشم میاد که شبیه ایشونه.نمیگم عاشقم اما بنظرم بهترین کسی هست که میتونم باهاش زندگی کنم و خوشبخت بشم ، اما نمیخوام به عنوان دختر ابراز علاقه کنم. ایشون هم تازگیا نسبت به من بی تفاوت شدن از طرفی هم میترسم با کسی دوست باشن ، نمیدونم چیکار کنم! انگار چاره ای جز صبر ندارم ، از طرفی هم میترسم بعدا بخاطر اینکه تلاشی هم نکردم پشیمون شم !

5. 2 کاربران زیر از angel63 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

حپسر عموت مگه چند سالشه تحصیلات عال داره!!!

شما18 باشین اونم هم بازی شما باشه.....

به هر حال شما هنو جوون هستین موقعیت ازدواج زیاد می تونی داشته باشی، کسی هم شمارا بر ازدواج بخواهد به طور رسمی میاد جلو فقط مراقب باشید به اسم ازدواج منجلاب دوستی مخفیانه نیفتید چه پسر عمو و چه غیره.

7. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27218
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط angel63 نمایش پست ها
    سعی کن بهش بفهمونی که با کسی دوست نیستی و کسی رو دوست نداری در عین حال خیلی مواظب باش که خودت تحقیر نشی
    خیلی متشخص باش و سعی با همون دید قبلی (پسر عمو) باهاش در ارتباط باشی
    خب چطور بفهمونم؟!
    یجورایی من با دوستاش تو دانشگاه هم کلاسم ، همش سعی میکنم بفهمه!

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27218
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    حپسر عموت مگه چند سالشه تحصیلات عال داره!!!

شما18 باشین اونم هم بازی شما باشه.....

به هر حال شما هنو جوون هستین موقعیت ازدواج زیاد می تونی داشته باشی، کسی هم شمارا بر ازدواج بخواهد به طور رسمی میاد جلو فقط مراقب باشید به اسم ازدواج منجلاب دوستی مخفیانه نیفتید چه پسر عمو و چه غیره.
    ببخشید من بد نوشتم ،پزشکی میخونن ، منم پزشکی میخونم دانشگاهامون فرق داره اما ایشون المپیاد اینا هم دادن سطح علمی بالایی دارن!

10. کاربران زیر از Fateme76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید من بد نوشتم ،پزشکی میخونن ، منم پزشکی میخونم دانشگاهامون فرق داره اما ایشون المپیاد اینا هم دادن سطح علمی بالایی دارن!
    خدا ببخشه!! گفتم که هنوز جوون هستید خودشم رشته خوب تحصیل می کنی، بهتره بیشتر فکرت درس باشه ازدواج قسمت هستش که به وقتش حالا یکی زود یکی دیر ازدواج می کنند...

حالا نمی دونم چقدر به قسمت اعتقاد دارید... شما کافیه خوب درس تون بخونید سطح علمی شما هم بالا بره ، پسر عموت هم اگر دلش گیر شما باشه خودش میاد....

از سن شما معلومه ترم های اول هستید فقط مراقب دوستی الکی و مخفیانه باشید از درس و زندگی و..می اندازه..

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26395
    تشکـر
    63
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خب چطور بفهمونم؟!
    یجورایی من با دوستاش تو دانشگاه هم کلاسم ، همش سعی میکنم بفهمه!
    پسرها روی ارتباط های ظاهری دخترها حساس ن حتی یه نگاه ساده یا خندیدن و شوخی کردن کلا ارتباطاتتون رو خیلی محدود کنید برید توی لاک خودتون فقط با خودش باشید بهش تکیه کنید و اعتماد البته هوشمندانه

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    26507
    تشکـر
    0
    تشکر شده 21 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    9

با سلام خدمت شما
    با توجه به اینکه روابط مجددا در حال شکل گیری است می توانیداز مادرتان کمک بگیرید یا فرد امینی را در جریان علاقه خودتان به ایشان قرار دهید که بهترین فرد مادرتان است . در انی زمینه می توانید از روانشناسان کانون مشاوران ایران یاری بگیرید 22354282

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)