نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ابروم در خطره کمک کنید

1315
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6573
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ابروم در خطره کمک کنید

سلام.من داخل یک اردوی پنج روزه رفتتیم کازرون بعد اونجا با هم سفرهام یه گروه واتساپی درست کردیم که وقتی از سفر برگشتیم با هم در ارتباط باشیم اول همچیز خوب بود تا اینکه چند نفر شروع کردن به فرستادن چیز های بد واتساپ هم خودش اینارو دانلود میکرد تا اینکه یه شب رفتم پایگاه بسیج.اونجا یکی از بچه ها گوشیم رو برداشت(من با دوستای بسیجیم چیزای پنهانی ندارم)یکی دیگه از برادران بسیجی هم پیشش بود که اتفاقی یکی از این عکسای مبتذل رو دیدن من داستان رو براشون گفتم اونا هم تایید کردن ولی باز هم فکر میکنم اونا ته دلشون درمورد من فکر بد میکنن لطفا کمکم کنید خودتون میدونید ابرو چیزی نیست که بشه بیخیالش شد.

2. کاربران زیر از ali513684 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ابروم در خطره کمک کنید

خب دوست عزیز شما اول از هر کاری باید حریم خصوصی خودتونو برای خودتون حفظ کنید

حالا در سمت و مقامی که باشید نباید به کسی حتی دوستتون اجازه چنین کاری رو بدید

من از دوست شما میپرسم که یک بسیجی هست .... وقتی خداوند دستور داده در کار یکدیگر تجسس نکنید ...

چرا در کار شما تجسس کرده ؟؟؟؟

بهتره فکر خودتونو از این افکار خالی کنید و خیلی اروم و متین رفتار کنید تا به اونا نشون بدید که یک اشتباه ارسالی بوده

وگرنه هر گونه احساس ضعف و توضیحی میتونه موقعیت شمارو بیشتر از قبل شکننده بکنه ...

امیدوارم بتونید این روش رو اجرا کنید وگرنه در پس هر توضیحی باید توضیحی دیگه بدید ..

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6573
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ابروم در خطره کمک کنید

ممنون که جوابمو دادید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد