مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 127

موضوع: احساساتی بودن

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    835
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    148
    تشکر شده 58 بار در 25 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : احساساتی بودن

سلام دوست عزیز
    احساسی بودن هم موهبتی هست که شامل حال هر کسی نمیشه خیلی از آقایون آرزو دارن بتونن مثل شما با احساساتشون ارتباط برقرار کنن اما سختشونه
    شما از احساسی بودنتون به عنوان یه مشکل یاد میکنید اما این طور به نظر نمیرسه
    چند تا از کامنتهایی که برای دوستان کاربر گذاشته بودید روخوندم خیلی خوب ومنطقی بود و مشاوره هایی که میدادید حاکی از اینه که خیلی خوب میتونید به احساساتتون غلبه کنید و در موقع لزوم درست و بجا صحبت کنید و یا تصمیم درست بگیرید به هر حال فکر میکنم بتونیم با کمک هم مشکل شمارو حل کنیم

باز هم منتظر حضور گرمتون هستیم
    بدرود
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22
    a
    a آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    زندگی یعنی بخند هر چند که غمگینی . ببخش هر چند که مسکینی . فراموش کن هر چند که دلگیری. عشق بورز حتی با دیدنِ بی مهری
    شماره عضويت
    1338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.28
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,179 بار در 703 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    5

سلام .

ماندانا خانم .اطفا از صفحه اول .مشکلات منو بخونید . و کمکم کنید من واقعیت پذیریه خوبی دارم .اگه کسی باهام حرف بزنه و البته منطقی .راحت قبول میکنم .ولی خو کسی نمیاد حرف بزنه و راهکارو دلیل بده . چطور باید بگم .تو همه پست هام گذاشتم و خواهش کردم یکی بیاد کمکم کنه.

3. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    1109
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    18
    تشکر شده 11 بار در 11 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khaste
    میزان امتیاز
    0

سلام امین جان
    من کاملا شرایطت رو می فهمم چون این اتفاق همیشه تو زندگیه منم بوده و همیشه این من بودم که صدمه دیدم.هنوزم همین کارارو واسه بقیه انجام میدم اما مدتی هست که دارم به خودم نگاه میکنم، پای درد دلای خودم می شینم، واسه خودم اشک میریزم
    فکر می کنم مدتی از دوستان و دیگران فاصله گرفتن بد نباشه. می دونم که سخته چون منم دقیقا همینجوری بودم و هستم. اما باید از 1 جایی به فکر خودمون باشیم
    پس سعی کن از دوستانی که صرفا بخاطر منفعت خودشون در پیشبرد کارهاشون باهات ابراز دوستی می کنن کمی فاصله بگیری و به این موضوع فکر کنی که چه چیزی میتونه تورو خوشخال کنه با توجه به این امر که هیچ یک از دوستانت در اون فعالیت دخیل نباشن. کمی تک روی کن شاید این موضوع به اهمیت دادن به خودت در درجه اول کمک کنه
    امیدوارم هرچه سریع تر بر این موضوع غلبه کنی.

5. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    1109
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    18
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khaste
    میزان امتیاز
    0

سلام امین جان
    ببین پسر!
    این شرایط همیشه تو زندگی همه ی ما بوده و هست. منم تو شرایط تو بودم دقیقا به همین غلیظی وضعیت تو. آره تو این رابطه ها و احساسات همیشه ما بودیم که ضربه خوردیم
    ببین منم به دوستام شدیدا وابسته هستم به حدی که مثلا اگر دارم نون و پنیر می خورم پیش خودم میگم فلانی هم نون و پنیر دوست داره و همون موقع زنگ می زنم بهش و دعوتش می کنم ب خونمون یا روزی که میبینمش واسش نون و پنیر می برم...
    این اتفاق ها همیشه به خودم صدمه زده.
    نمیخوام ادای مشاوره ها رو در بیارم و پند و اندرز بدم. ببین گل پسر! من مدتی هست 1 راهکار واسه خودم دارم انجام میدم و اونم اینه که دارم تک تک دوستام رو کنار میذارم. خیلی سخته اما شدنی هست. دوستای من اندازه ی 1 دانشگاه آدم هست، مثله خودت اما در حال حاضر با 3-4 نفر در ارتباط هستم اونم خیلی کم
    ببین 1 مدت با خودت قرار بذار که از دوستات دست می کشی. باید چنین کاری رو انجام بدی
    1 مدت به خودت فکر کن. به ضعف هایی که تو این مدت بر تو پیروز شدن.
    اول از همه چیز سعی کن خودتو دوست داشته باشی و پای درد دل خودت بشین و واسه خودت گریه کن اونوقت هست که به فکر چاره واسه خودت می گردی.
    1چیز دیگه هم هست. ببین چه چیزی مایه ی خوشحالیت میشه. اما نه خودت و نه منو گول نزن مبادا که دوستاتو بازم قاتی این افکار کنی
    چه چیزی وقتی خودت هستی و خودت بهت احساس خوبی میده ؟ پسر خوب یکم تک روی کن، بعد می بینی این تک روی چه کارها که نمی کنه.
    1چیز دیگه هم بگم... داشتن این همه خوبی خیلی عالیه.واقعن خوش بحال دوستات اما تو این شرایط یکم، فقط یکم هم سعی کن بدجنس باشی... بخدا تعادل این 2 احساس بهت کمک میکنه...
    (اِاِاِاِاِ ببخشید. من فکر کردم پی ام قبلیم ذخیره نشده دوباره نوشتم....) اشتباه لُپی شده...
    ویرایش توسط دنیا : 12-18-2013 در ساعت 12:48 AM

6. Top | #25
    a
    a آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    زندگی یعنی بخند هر چند که غمگینی . ببخش هر چند که مسکینی . فراموش کن هر چند که دلگیری. عشق بورز حتی با دیدنِ بی مهری
    شماره عضويت
    1338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.28
    تشکـر
    315
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    5

سلام .

دنیا جان .من هزار بار تصمیم گرفتم .ولی تا بهشون رسیدم دوباره محبت کردم و رفاقت . تا حلا ده ها بار گوشه اتاق نشستم و بدون صدا اشک ریختم که چرا اینکارو کردم وچرا احساسی هستم.ای کاش بیخیال و سنگدل بودم. حتی به خودمم فوش دادم . تصمیم گرفتم که اینجور نباشم .ولی بعدش که تو دانشگاه یا غیره .دوستامو که دیدم بازم با خنده و سربه سر گذاشتن رفتم طرفشون .

بخدا من داشتم که چندین بار یکی از دوستام که برام مهم بوده حسابی دلمو ش************ده (بدجور) ولی بازم طرفش رفتم و محبتش کردم .
    که تی بخدا برادرش هم درحقش اینکارارو نمیکنه اینقد مطمن میگم چون تو زندگیشون هستم . اینقد تو کاراش کنارشم و هرجا کم اورد نمیزارمش ناراحت بشه و دلداریش میدم ودوباره باهم ادامه میدیدم .بزار یه دونه براتون مثال بزنم :

همین رفیقم .یه روز از خونه میزنه بیرون (با پدرش دعواش میشه ) زنگ زد به من .رفتم پیشش باهاش حرف زدم .حتی بردمش غذا خوردیم (منت نمیذارم) .بارون گرفت .ساعت 1 شب بود .گفت برو . به قران گفتمش تا ندونم کجا میخوابی از کنارت ت************ نمیخورم. تا بردمش خونه مادربزرگش.
    بخدا اون شب زیر بارون ساعت 2 رسیدم خونه . .دراین حد کنارش بودم . حالا ببین چه جور محبتمو پاسخ داده:

همین تابستون من رفتم سربازی 2ماه تنها داشتم که تموم شد وکارت پایان خدمتم رو گرفتم . طی این دوما زنگی هم به من نزد که بگه این رفیقم که همه جا کنارم بوده تا ساعت 2 شب زیر بارون بخاطر من بوده و...خیلی کارهای دیگه . ایشالا مرده .قبرش کجاس . فهمیدید در چه حدی شرایطم بده . وهزارتا ازاینها رو میتونم براتون بگم

بخدا دیگه کم اوردم .از این زندگی واحساساتی بودن بخدا خسته م .
    ویرایش توسط a : 12-18-2013 در ساعت 10:58 AM

7. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    1109
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    18
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khaste
    میزان امتیاز
    0

پسر!
    گفتم دقیقا میدونم چی میگی... منم مثله توام، یعنی بودم، اما دیگه نمیذارم اینجوری بمونه...
    ببین ! تو که 24 ساعت تو دانشگاه نیستی که... بین کلاسهات مسلما رست داری
    سعی کن از این رست ها جور دیگه ای استفاده کنی، مثلا می خوای مداد بخری( مثلا) تو 1 رست 15 دقیقه ای سعی نکن تو دانشگاه بمونی تا با دوستات بیشتر وقت بگذرونی. آنالیز کن ببین نزدیک ترین لوازم تحریری به موقعیتی که هستی کجاست؟ برو و اونجا وقت بگذرون این 15 مین واسه تو خیلی با ارزشه. تو محکم شدن تصمیمت بهت کمک میکنه
    منم اصلا دوست ندارم تنهایی جایی برم اما آخرش که چی؟ بیخیـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــال پسر
    تو دانشگاه با دوستات بگو و بخند، کی گفته مثله ابن ملجم مرادی باش؟ اما مدام به خودت یادآوری کن که کاری واسه کسی انجام ندی...
    1سوال بپرسم ازت؟؟؟ تو مگه خواهر و برادر نداری؟؟؟ پسر عمه ای،پسر خاله ای، پسر عمویی؟؟؟ سعی کن یک مقدار با خانواده رفاقت کنی
    شاید پیش بیاد که اونا هم دلتو بشکنن اما زورت نمیگیره چون خانوادت هستن و بالاخره می رسه روزی که متوجه می شن...
    برای پسرها پدر میتونه بهترین رفیق باشه و مادر بهترین سنگ صبور، یکم خودتو به خانوادت نزدیک تر کن. خانواده بهترین دوست آدم هست.
    امین! یکم بدجنس باش پسر...
    1 چیز دیگه ، البته در حد پیشنهاد هست... اگر علاقه به مطالعه داری وقت هایی که بیکار هستی برو کتابخونه و اونجا سعی کن قاتی کتابها دنبال چیزی بگردی که جواب سوالات رو میده یا اصلا کتابهایی رو بخون که بهشون علاقه داری. من خودم این کار رو نمیکنم چون وقتی کتابی رو باز میکنم که بخونم، هنوز نخونده خوابم می بره... نمیدونم چجوری لیسانس گرفتم
    تو پسری، خیلی چیزا هست که واسه تو میتونه جالب باشه... من که دخترم یه عالمه مورد جالب تو ذهنم دارم که واسه خودم جالبه اما یکم تنبلی میکنم
    پسر برو اسب سواری، تو کارگاه های تکنولوژی مختلف شرکت کن، دوچرخه ســـــــــــــــــــواری، استخر، کارتینگ و خیلی چیزای دیگه امـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــا...
    تک روی کن

8. کاربران زیر از دنیا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    1109
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    18
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khaste
    میزان امتیاز
    0

امین! من تو این سایت دیدم که خیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــلی عالی بقیه رو راهنمایی میکنی و نظرهای بسیار بسیار عالی میدی...
    حیفِ یکم واسه خودت وقت بذار... جواب تمام اون چیزایی که میای و اینجا از بقیه همفکری میخوای رو خودت میدونی...
    خودت هم میدونی که میدونی...
    پس! دست به کار شو...
    اراده کن و در پی اون عمل کن.
    موفق باشی پسر!

10. Top | #28
    a
    a آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    1338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.28
    تشکـر
    315
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    5

سلام .

واقعا از ته دل سپاس گذارم که منو راهنمايي ميکنيد .

من پسر بزرگ خانواده ام . و بعد من يه خواهر برادر دوقلوي کوچولو دارم . .خودمم تنها و خودتون ميدونيد هر پسري بعداز گذشتن از يه سني ديگه نميتونه با خانواده ش دردودل کنه .من که اينجورم .

همزبون ندارم .احساساتي هم هستم همه رو هم محبت ميکنم .هميشه هم خنده رو هستم ولي کسي از دلم خبر نداره .تاحالا مشاوره و روانشناس نرفتم .چون ميدونم موقه صحبت کردن از مشکلاتم گريه ام ميگيره و روم نميشه برم .صادقانه ميگم .

همه رو درک ميکنم ولي خودمو نه . اگه شده رفيقم يا هرکس ديگه ميذارم غذا مو بخوره سير باشه ولي خودم گرسنگي رو بخاطر اون تحمل ميکنم و صدام درنمياد

.هرکاری کردم که خوب بشم و احساساتی بودنم کم بشه .بدتر دلتگ تر شدم .

بلکی تقدیر من اینه که اینجور عذاب بکشم

.

11. Top | #29
    a
    a آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    1338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.28
    تشکـر
    315
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    5

سلام . چرا کسی دیگه راهنمایی نمیکنه .

12. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    1109
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    18
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khaste
    میزان امتیاز
    0

امیــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــن!!!! !!!!!!!!!!!
    من خودمو خفه کردم ، بازم تو راهنمایی میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بخدا داری سخت میگیری...
    امیدوارم اینجا به جواب مورد نظرت برسی...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

احساساتی بودن

معایب مهرطلبی

دلنوشته ناراختی

معایب احساساتی بودن

احساساتی بودن زیاد

مضرات احساساتی بودن

رنجش واحساساتى

آدرس روانشناس براي احساسي بودن زياد

عوارض احساساتی بودن

روانشناسی همدلی و بلد بودن

ای خدابریدم

راهکار برای احساساتی بودن

احساسی بودن

ضرر زیاد احساسی بودن

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

احساساتی شدن خاله شادونه,  احساساتی شدن,  احساساتی میشم تو رو میبینم,  احساساتی شدن مجری شبکه خبر,  احساساتی بودن مردها,  احساساتی به انگلیسی,  احساساتی شدن مجری ها,  احساساتی میشم وقتی میبینمت,  احساساتی ترین مردم دنیا,  احساساتی شعرونه,  احساساتی بودن,  احساساتی بودن زیاد,  احساساتی بودن مردها,  احساساتی بودن زنان,  احساساتی بودن یعنی چه,  احساساتی بودن کودکان,  احساساتی بودن بیش از حد,  تست احساساتی بودن,  تست میزان احساساتی بودن,  درمان احساساتی بودن,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)