نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: احساسات زیاد من

996
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6573
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

احساسات زیاد من

سلام.خسته نباشید دوستان.ببینید من یه مشکلی دارم و نمیدونم چمه.برای مثال من از پدرم خواستم برام یه کامپیوتر بخره.این کامپیوتر قیمتش نزدیکدومیلیون هستش.من اول خیلی با شور و شوق این درخواستم رو داشتم تا اینکه پدرم راضی شد.یعنی خودشم میخواست بخره ولی امروز فردا میکرد .خلاصه قرار مدارا رو گذاشتیمو یه کامپیوتر خوب سفارش دادیم .بعد که رفتیم کامپیوتر رو تحویل بگیریم بابام خواست پول رو پرداخت کنه اونم به صورت قسطی.وقتی که بابامو در حالت صحبت کردن درمورد قسط و پول با صاحب مغازه که رفیقش بود حرف میزد من خیلی دلم واسه بابام سوخت.خلاصه بعد از خردن کامپیوتر و اینا دوستم بهم گفت باید لپتاپ میخریدی و برادرم هم میگفت باید لپتاپ میگرفتی.الان خیلی حس بدی دارم از یه طرف دلم گیره بابامه از یه طرف هم میگن باید لپتاپ میگرفتی. اینکه میگم بابام آخه بابام چهرش و اخلاقش جوریه که حتی وقتی بچه بودم وقتی یه چیزی واسم میخرید و بعدا من خرابش میکردم مینشستم کلی گریه میکردم.نه بخاطر اینکه اون اسباب بازی یا هر چیز دیگه خراب شده فقط بخاطر اینکه بابام یا مامانم اون چیز رو برام خریدن و من اونو خراب کردم.خدا کنه درکم کرده باشید و کمکم کنید.بخاطر این داخل فصل امتحانا فکرم بدجور مشغوله.یا حق.

2. 2 کاربران زیر از ali513684 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14634
    تشکـر
    15
    تشکر شده 65 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نمیدونم چمه.کمک کنید

سلام.اخه پسر خوب اینا چه فکریاییه....اولا تو زندگی و علایق و خواسته های خودتو داری و به کسی مربوط نیس که اونا میگن چی بهتره ...نباید تو سریع به حرفشون گوش کنی...اتفاقا کامپیوتر خیلی بهتره...فک کرده اون لپتاب قطر یک سانت کارایی کیس رو داره؟
    گذشته از اینا ...تو معلومه خانوادتو دوس داری و در قبالشون خیلی دلسوزی..این خیلی خوبه...سعی کن پس وقتی اونا کاری برات میکنن , تو هم اونارو شاد کنی...
    بنظر من وقتی برات ی کامپیوتر خریدن تو هم نمره هاتو خوب بگیر....اینجوری هر دو طرف خوشحالین...
    جواب خوبی رو با خوبی میدن
    امضای ایشان
    حـــــس شاعــــرانــه نـــــــدارم اصلا //// یـــک از خودمـــــ دو ازین ادمــــا خســــــــــتم

4. کاربران زیر از MAHDI-ALONE بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    11

کار اشتباهی انجام ندادی، اتفاقا بهترین کارو انجام دادی، لپ تاپ آسیب پذیر تر هست ، و نمیشه اونو ارتقاء داد اما سیستم خونگی کیفیتش بالا تر هست و با اون شرایطی ک شما بیان کردین بهترین کار همینه ک این سیستم رو گرفتین، هر وقتم خواستی میتونی ارتقاء اش بدی و واقعا به صرفه تر از لپ تاپ هست. من خودم یکی دارم حدود 15 ساله دارم ازش کار میکشم و واقعا بازم خوب کار میکنه
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

6. کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    آدما خیلی چیزا میگن، وقتی یه چیزی رو خریدی مشورت بعد خرید معنی ای نداره.

حست رو درک می کنم رفیق، همیشه برای خودمم سخت بود که ببینم پدرم یه چیزی رو که می خواست برام بگیره مجبور می شد قسدی بگیره، حس می کردم سر بارشونم... ولی یه چیزی بهت بگم: عشق پدر مادرا بچه هاشونه، شاید تو یه برهه زمانی اختلاف بیوفته بین فرزند و والدین اما همیشه از اینکه دل بچه هاشون رو شاد کنن خوشحال میشن.
    تو هم سعی کن تا خوب درس بخونی و چشمت واسه کار تیز باشه تا بتونی زودتر مستقل شی.
    امضای ایشان

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    تشکر شده 105 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام خوشبحالت چه روح پاک و لطیفی داری که این شده دغدغه تو من وقتی بچه بودم یه همچین حسی داشتم غصه نخور کار خوبی کردی حالا شاید پدر رو یه جوری تو فشار گذاشتی اما بلاخره خودش راضی بوده که برات گرفته در مورد لب تاپ و کامپیوتر هم هر کسی نظر خودش رو داره اگر کارت طوری نیست یعنی نیاز به جا به جایی نداری خوب کامپیوتر بهتر از لب تاپ هست چون میشه بعدا ارتقا بدی.پس دیگه غصه نخور.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : احساسات زیاد من

نقل قول نوشته اصلی توسط ali513684 نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشید دوستان.ببینید من یه مشکلی دارم و نمیدونم چمه.برای مثال من از پدرم خواستم برام یه کامپیوتر بخره.این کامپیوتر قیمتش نزدیکدومیلیون هستش.من اول خیلی با شور و شوق این درخواستم رو داشتم تا اینکه پدرم راضی شد.یعنی خودشم میخواست بخره ولی امروز فردا میکرد .خلاصه قرار مدارا رو گذاشتیمو یه کامپیوتر خوب سفارش دادیم .بعد که رفتیم کامپیوتر رو تحویل بگیریم بابام خواست پول رو پرداخت کنه اونم به صورت قسطی.وقتی که بابامو در حالت صحبت کردن درمورد قسط و پول با صاحب مغازه که رفیقش بود حرف میزد من خیلی دلم واسه بابام سوخت.خلاصه بعد از خردن کامپیوتر و اینا دوستم بهم گفت باید لپتاپ میخریدی و برادرم هم میگفت باید لپتاپ میگرفتی.الان خیلی حس بدی دارم از یه طرف دلم گیره بابامه از یه طرف هم میگن باید لپتاپ میگرفتی. اینکه میگم بابام آخه بابام چهرش و اخلاقش جوریه که حتی وقتی بچه بودم وقتی یه چیزی واسم میخرید و بعدا من خرابش میکردم مینشستم کلی گریه میکردم.نه بخاطر اینکه اون اسباب بازی یا هر چیز دیگه خراب شده فقط بخاطر اینکه بابام یا مامانم اون چیز رو برام خریدن و من اونو خراب کردم.خدا کنه درکم کرده باشید و کمکم کنید.بخاطر این داخل فصل امتحانا فکرم بدجور مشغوله.یا حق.

خب این شک و تردید در بیشتر موارد در زندگی همه ما وجود داره

که وقتی چیزی رو میخریم احساس میکنیم میتونستیم بهترش رو بخریم ...

با پیشرفت تکنولوژی اگر چنین تفکری داشته باشید برای خرید وسیله بهتر شما در واقع نمیتونید چیزی بخرید

چون هر لحظه یک وسیله جدید وارد بازار میشه پس از این افکار بیرون بیایت

برای کارهای خونگی داشتن همین سیستم بسیار عالیه چون خود من هم چنین وضعی رو داشتم و فکر میکردم خرید لب تاپ بهتره

در صورتی که الان میبینم این سیستم ارزش زیادی داره چون با کارهایی که باهاش انجام میدم اگر میخواستم با لب تاپ انجام بدم

حتما" مثل قبلی ترکیده بود پس به حرف های طرافیانت گوش نده چون اگر لب تاپ رو هم خریده بودی الان به مدلش ایراد میگرفتن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6573
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : احساسات زیاد من

واقعا از راهنمایی و دلگرمیتون ممنونم

12. کاربران زیر از ali513684 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14777
    تشکـر
    443
    تشکر شده 147 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سوگل1 نمایش پست ها
    کار اشتباهی انجام ندادی، اتفاقا بهترین کارو انجام دادی، لپ تاپ آسیب پذیر تر هست ، و نمیشه اونو ارتقاء داد اما سیستم خونگی کیفیتش بالا تر هست و با اون شرایطی ک شما بیان کردین بهترین کار همینه ک این سیستم رو گرفتین، هر وقتم خواستی میتونی ارتقاء اش بدی و واقعا به صرفه تر از لپ تاپ هست. من خودم یکی دارم حدود 15 ساله دارم ازش کار میکشم و واقعا بازم خوب کار میکنه
    سوگول جون راست میگن منم کامپیوترم حدود 14 سالشه هر کاری هم باهاش میکنم خراب نمیشه و خیلی خوب کار میکنه ولی مثلا پارسال پاییز یه گوشی اپل خریدم الان دیگه مفت نمیارزه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)