نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: احساس ترس

776
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29144
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس ترس

سلام من چند روزیه افکار دیوانه کننده به ذهنم میرسه و بد جوری ترس وجودمو میگیره. اولا بگم من از مرگ نمیترسم ولی چند روز پیش یه دفه به ذهنم اومد که نکنه ادم تو یه جای تنگو تاریک به اندازه ی یه قبر زندانی بشه و تا ابد همونجا بمونه و هیچ موقع هم نمیره یا افکاری مشابه این یا نکنه زمین شکافته بشه و یه ادم بیفته توش و تا ابد اون زیر زندانی بشه بیشتر از هر چیزی این فکر ابدی بودن عذاب منو میترسونه میدونم شاید افکارم دیوونه وار باشه ممنون میشم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27477
    تشکـر
    8
    تشکر شده 31 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : احساس ترس

نقل قول نوشته اصلی توسط imani نمایش پست ها
    سلام من چند روزیه افکار دیوانه کننده به ذهنم میرسه و بد جوری ترس وجودمو میگیره. اولا بگم من از مرگ نمیترسم ولی چند روز پیش یه دفه به ذهنم اومد که نکنه ادم تو یه جای تنگو تاریک به اندازه ی یه قبر زندانی بشه و تا ابد همونجا بمونه و هیچ موقع هم نمیره یا افکاری مشابه این یا نکنه زمین شکافته بشه و یه ادم بیفته توش و تا ابد اون زیر زندانی بشه بیشتر از هر چیزی این فکر ابدی بودن عذاب منو میترسونه میدونم شاید افکارم دیوونه وار باشه ممنون میشم کمکم کنید
    با سلام خدمت شما

کاملاً متوجه منظور شما می شوم و درک می کنم که چه احساسی دارید.ممکن است این افکار برای هر فردی رخ بدهد. آن چه شما رو اذیت می کند

این است که شما این فکر را بزرگ می کنید و به قول معروف پر وبال می دهید.

فکر با واقعیت بیرونی فرق دارد. شما یه فکر رو در حد یه واقعیت بیرونی تجسم می کنید.

مثلاً انسان تصویر یه آتیش رو در ذهن میاره آیا در بیرون آتشی هست و یا گرما و سوزشی در بیرون احساس می کنید.

با این فکر خود بسازید به این معنا که این هم یه فکر هست و فکر با واقعیت بیرونی فرق دارد. نخواهید با این فکر خودتون مقابله کنید و

این گونه نباشد که با خود بگویید دیگه نمی خواهم این افکار به ذهنم بیاید. اگه این کار رو کنید، وضع شما بدتر خواهد شد.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29144
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : احساس ترس

بله درسته فقط تو افکاره ولی من دنبال یه جوابی هستم که بگه یه همچین اتفاقی غیر ممکنه و محاله یه همچین چیزی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد