مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 32

موضوع: احساس تنهایی ازارم میده

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31648
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.07
    تشکـر
    48
    تشکر شده 115 بار در 90 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : احساس تنهایی ازارم میده

نقل قول نوشته اصلی توسط Dev نمایش پست ها
    وقتی حرف بزنیم کسی گوش نده فایده نداره . امروز من با یک نفر صحبتی کردم ولی هیچ واکنشی نشون نداد بدتر ناراحت شدم . اینکه اصلا نگم بهتر اینه که بی توجهی بشه .

دوست ندارم به کسی غر بزنم ولی گاهی ادم یه هم زبون داشته باشه 2 کلمه حتی کاری حرف بزنه و گوش شنوا باشه . در هر موردی صحبت بشه وقت بگذره ادم توی خودش تنها نباشه خوبه .

میگن از روی تنهاییم ازدواج نکنید مشکل ساز میشه .

من نمیدونم مشکلم با ازدواج حل میشه یا نه . به نظر خودم اگر شخصی که فکر میکنم باشه حل میشه .

البته موقعیتش نیست و با همین وضعیت باید بگذرونم تا در آینده اتفاقاتی بیفته ...
    خب اگر حرفی دارید بگید...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از توسکا2016 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.81
    تشکـر
    7,251
    تشکر شده 7,262 بار در 3,148 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا2016 نمایش پست ها
    والااااااا

من همش دارم بهشون میگم بیاید با ما حرف بزنید ولی مقاومت میکنن
    إِذْ يَقُولُ الْمُنافِقُونَ وَ الَّذينَ في‏ قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ غَرَّ هؤُلاءِ دينُهُمْ وَ مَنْ يَتَوَکَّلْ عَلَي اللَّهِ فَإِنَّ اللَّهَ عَزيزٌ حَکيمٌ

(به یادآور) زمانى که منافقان و بیماردلان مى‏گفتند: آنان (مسلمانان را) دینشان مغرورشان کرده است، (که بیترس حمله مى‏کنند. غافل از آنکه مسلمین بر خدا توکّل نموده ‏اند.) وکسى که بر خدا توکّل کند، پس (بداند) قطعاً خداوند شکست‏ ناپذیر حکیم است. انفال49

4. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Dev

5. Top | #23
    Dev
    Dev آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30190
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    132
    تشکر شده 110 بار در 66 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا2016 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    والااااااا

خوشحالم که دوستان خوبی اینجا پیدا کردم. راستش من معمولا با دوستام سر صحبت را با بحث های کاری و مربوط به رشتمون باز میکنیم و خودمم وقتی در مورد این چیزا حرف میزنم خیلی احساس خوبی دارم. کلا دوست دارم همش در مورد اینجور مسائل بحث و تبادل نظر کنم و شاید بعدش صحبت به چیزای دیگه هم برسه.

نمیدونم الان در مورد چی صحبت کنم ولی خوب در کل خوشحال میشم در جمعتون باشم. ‌‌

حتی برای رهایی از تنهایی و اینکه بتونم فکر و وقت و انرژیم را جای بیهوده صرف نکنم تدریس خصوصی رایگان انجام میدادم .

راهنمایی های شما دوستان مخصوصا خانم رزمریم منو به فکر فرو برد.ازتون ممنونم . سعی میکنم از ادمایی که موقع نیاز سراغم میان فاصله بگیرم و ارزش خودما با نبودنم بهشون نشون بدم. وقتی زیاد باشم تکراری میشم. تصمیم گرفتم مدتی تلگرام نباشم و تماس ها هم کمتر جواب میدم تا هم به کارای شخصی خودم بیشتر برسم و هم ببینم برای کیا مهمم و کی سراغما میگیره و همچنین با بودن زیاد تکراری نشم و بقیه جای خالی منو حس کنند و اینکه با تنهایی انس بگیرم ازش لذت ببرم و دیگه برام سخت نباشه.
    تنهایی رو با خدا میگذرونم و روی هدفهام تمرکز میکنم .فکر میکنم اینجوری برای خودمم بهتر باشه و عزت نفسم بیشتر حفظ بشه و کوچیک و بی ارزش نشم.
    ویرایش توسط Dev : 11-25-2016 در ساعت 08:13 PM

6. 2 کاربران زیر از Dev بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.81
    تشکـر
    7,251
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

خوشحالم که دوستان خوبی اینجا پیدا کردم. راستش من معمولا با دوستام سر صحبت را با بحث های کاری و مربوط به رشتمون باز میکنیم و خودمم وقتی در مورد این چیزا حرف میزنم خیلی احساس خوبی دارم. کلا دوست دارم همش در مورد اینجور مسائل بحث و تبادل نظر کنم و شاید بعدش صحبت به چیزای دیگه هم برسه.

حتی برای رهایی از تنهایی و اینکه بتونم فکر و وقت و انرژیم را جای بیهوده صرف نکنم تدریس خصوصی رایگان انجام میدادم .

راهنمایی های شما دوستان مخصوصا خانم رزمریم منو به فکر فرو برد.ازتون ممنونم . سعی میکنم از ادمایی که موقع نیاز سراغم میان فاصله بگیرم و ارزش خودما با نبودنم بهشون نشون بدم. وقتی زیاد باشم تکراری میشم. تصمیم گرفتم مدتی تلگرام نباشم و تماس ها هم کمتر جواب میدم تا هم به کارای شخصی خودم بیشتر برسم و هم ببینم برای کیا مهمم و کی سراغما میگیره و همچنین با بودن زیاد تکراری نشم و بقیه جای خالی منو حس کنند و اینکه با تنهایی انس بگیرم ازش لذت ببرم و دیگه برام سخت نباشه.
    تنهایی رو با خدا میگذرونم و روی هدفهام تمرکز میکنم .فکر میکنم اینجوری برای خودمم بهتر باشه و عزت نفسم بیشتر حفظ بشه و کوچیک و بی ارزش نشم.
    خب این خیلی خوبه که دوست دارید وقتتون رو صرف کارهای مثبت و بحث در مورد کارتون انجام بدید

ولی فک نمیکنید شاید همین هم باعث شده باشه که اذیت بشید؟؟

منم وقتی کسی باشه در مورد روانشناسی باهاش حرف بزنم کلی سر ذوق میام

ولی گاهی دلم میخواد با کسی در مورد چیزی غیر اینا حرف بزنم

مثلا در مورد اینکه رفتم خرید، در مورد اینکه با دوستم دعوام شد، در مورد اینکه احساسم نسبت به روزی که داشتم

راستش من صداقت بچهای اینجا رو بیشتر دوس دارم

همیشه هم وقتتون رو با کار پر نکنید چون روحتون رو خسته میکنه

در مورد خیلی چیزها میشه حرف زد

واسه همین خانما عمرشون بیشتره چون نمیذارن حرف تو دلشون بمونه

خوشحالم که به این نتیجه رسیدید که میشه از تنهایی لذت برد

باید تنهایی رو جوری نگاه کرد که منفی نباشه و فک کنیم دیگه آخر دنیاست

تنهایی هم بخشی از زندگیه که باید بلد باشیم زندگیش کنیم نه اینکه باعث آزار بشه
    إِذْ يَقُولُ الْمُنافِقُونَ وَ الَّذينَ في‏ قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ غَرَّ هؤُلاءِ دينُهُمْ وَ مَنْ يَتَوَکَّلْ عَلَي اللَّهِ فَإِنَّ اللَّهَ عَزيزٌ حَکيمٌ

(به یادآور) زمانى که منافقان و بیماردلان مى‏گفتند: آنان (مسلمانان را) دینشان مغرورشان کرده است، (که بیترس حمله مى‏کنند. غافل از آنکه مسلمین بر خدا توکّل نموده ‏اند.) وکسى که بر خدا توکّل کند، پس (بداند) قطعاً خداوند شکست‏ ناپذیر حکیم است. انفال49

8. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Dev

9. Top | #25
    e.m
    e.m آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31098
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.32
    تشکـر
    49
    تشکر شده 123 بار در 61 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    1

سلام دوست عزیز این چیزی که برای بیشتر ما اتفاق افتاده من خودمم وقتی احساس تنهایی میکنم و وقتی به کسی نیاز دارم جز یکی دونفر نیستن کنارم شمام سعی بکنین به خودتون متکی باشین ازکسی هم انتظار نداشته باشین بلاخره همه یه جوری گرفتارن تنهاییتون با چیزای مفیدی پربکنین

10. کاربران زیر از e.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Dev

11. Top | #26
    Dev
    Dev آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30190
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    132
    تشکر شده 110 بار در 66 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

خب این خیلی خوبه که دوست دارید وقتتون رو صرف کارهای مثبت و بحث در مورد کارتون انجام بدید

ولی فک نمیکنید شاید همین هم باعث شده باشه که اذیت بشید؟؟

منم وقتی کسی باشه در مورد روانشناسی باهاش حرف بزنم کلی سر ذوق میام

ولی گاهی دلم میخواد با کسی در مورد چیزی غیر اینا حرف بزنم

مثلا در مورد اینکه رفتم خرید، در مورد اینکه با دوستم دعوام شد، در مورد اینکه احساسم نسبت به روزی که داشتم

راستش من صداقت بچهای اینجا رو بیشتر دوس دارم

همیشه هم وقتتون رو با کار پر نکنید چون روحتون رو خسته میکنه

در مورد خیلی چیزها میشه حرف زد

واسه همین خانما عمرشون بیشتره چون نمیذارن حرف تو دلشون بمونه

خوشحالم که به این نتیجه رسیدید که میشه از تنهایی لذت برد

باید تنهایی رو جوری نگاه کرد که منفی نباشه و فک کنیم دیگه آخر دنیاست

تنهایی هم بخشی از زندگیه که باید بلد باشیم زندگیش کنیم نه اینکه باعث آزار بشه
    در مورد مسائل دیگه هم صحبت میکنم ولی بحث از مسائل کاری معمولا شروع میشه.

منم از قدیم خیلی به روانشناسی علاقه داشتم همیشه فکر میکردم مشاور یا روانشناس میشم ولی اخرش یه چیز دیگه شد

ولی هر کس مشاوره و راهنمایی بخواد یا مشکلی داشته باشه اگر در موردش اطلاعی داشته باشم و بتونم کمک کنم با تمام وجودم این کارا میکنم و توی انجام 2 مورد خیلی لذت میبرم . یکی تدریس و یکی راهنمایی و مشاوره
    البته شغلمم خیلی دوست دارم .

این استیکر چقدر بامزس وقتی میبینمش خندم میگیره

منم وقتی چاره ایی ندارم دیگه وقتما با کار و حرف زدن در مورد مسائلش میگذرونم که سر صحبت باز بشه یه ارتباطی برقرار بشه

ولی اگر طرف مقابلم خودشم حرف داشته باشه بزنه منم همراه میشم و از خودم میگم

منم دوست دارم حرف دلما بزنم ولی وقتی که کسی حوصله گوش دادن داشته باشه

اومدم چت باکس یه نگاهی انداختم کلی ادم بودن هر کسی یه چیزی میگفت نمیدونستم چی بگم اون وسط

فکر میکنم اونایی که با همسرشون همکار و هم رشته ان همیشه حرفی برای گفتن با هم دارن . دوست داشتم با کسی ازدواج کنم که هم رشتم باشه همیشه یه چیزی داریم بگیم حالا چه کاری چه غیر کاری . خیلی خوبه اینجوری به نظرم

دوست دارم به غیر از کار وقت برای تفریح و چیزای دیگه هم بزارم ولی خوب نه همراهی دارم و نه ایده ایی .

ولی چند ماهیه موسیقی کار میکنم و خوب یه تغییر خوبی برام بود وقت صرف یه چیز دیگه غیر از کارم میکنم اوقاتم بهتر میگذره . حداقل فهمیدم استعدادم توی اینم هست و روحیم بهتر شده و تنهایی هام بهتر میگذره .

خیلی مواقع دوست دارم یکی کنارم باشه باهم یکم قدم بزنیم یه حرفی بزنیم . یه دوست صمیمی دارم . اونم با هم فاصله داریم و خیلی سرش شلوغه . برای یه بیرون رفتن ساده باید کلی برنامه ریزی کنیم . چند ماهی یک شب اگر بتونیم چند ساعت باهم باشیم و شام بریم بیرون .
    منم گاهی خیلی اصرار میکنم حتی تایم هم میگم هرچی تو بگی ولی بازم نمیاد میگه امروز این کارو دارم اون کارو دارم و خودت میدونی چقدر سرم شلوغه و اینا . منم سرم شلوغه ولی همیشه وقت گذاشتم برای بقیه .

خودم دیگه وقتی خیلی دلم میگیره میرم بیرون تنها توی خیابون یکم قدم میزنم .

مجازی خوبه ولی ادم گاهی میخواد واقعا یکی کنارش باشه چشم تو چشم چند کلمه بگه سبک بشه .

همین تاپیک هم خوب بود صحبت کردیم یکم حرف زدم حالم بهتر شد .

البته قبل از شروع تاپیک اینقدر حالم بد بود که گریه کردم سبک تر شدم . فکر کنم برای مردا هم لازمه گاهی توی خلوت خودشون

بعضیا روزای سخت و خوب یکیا دارن . روزای سخت میدونن با هم حلش میکنن . یکی پشتش به باباش گرمه میدونه کله مشکلاتشا حل میکنه و غمش نیست . یا هر کسی یکی کنارشه بهش تکیه میکنه میدونه تنها نیست . یکی یک نفرا داره میتونه راحت باهاش حرف بزنه . هرچی داره بزیزه بیرون و با کمک هم یجوری اوضاع را درستش کنن .
    ولی من باید خودم از پس زندگیم تنهایی بر بیام . پدر مادرم درگیری های خودشونا دارن نباید مشکلات بیشتر براشون بتراشم . تنهایی باید مرد باشم و زندگیما بسازم . تازه وقتی چشم امید بقیه هم باشی خیلی سخته .
    باید توی خلوت خودت گریه کنی بعد بلند بشی توی دید دیگران مرد باشی و خم به ابرو نیاری انگار که چیزی نشده .

منم هر روزمو با خواندن کتاب و مطالب انگیزشی و گوش دادن کتابهای صوتی که باعث ایجاد انرژی و تغییرات مثبت توی وجودم بشه سعی میکنم با مشکلات کنار بیام و هدفمو گم نکنم و دلسرد نشم .
    ولی یجایی ادم خسته میشه نیاز به انرژی داره تا از فردا دوباره ادامه بده ...

12. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31648
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.07
    تشکـر
    48
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

والااااااا

باید به زور متوسل شیم برای ایشون

13. کاربران زیر از توسکا2016 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Dev

14. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31648
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.07
    تشکـر
    48
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

آخه همش که نمیشه راجع ب یک موضوع حرف زد! ولی در کل موافقم با تصمیماتون

15. کاربران زیر از توسکا2016 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Dev

16. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.30
    تشکـر
    804
    تشکر شده 1,217 بار در 669 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

فکر میکنم اونایی که با همسرشون همکار و هم رشته ان همیشه حرفی برای گفتن با هم دارن . دوست داشتم با کسی ازدواج کنم که هم رشتم باشه همیشه یه چیزی داریم بگیم حالا چه کاری چه غیر کاری . خیلی خوبه اینجوری به نظرم

.

همیشه هم به این صورت نیستش.
    خانم من هم رشته ای من هم نیست چند وقت پیشم اومد کار کنه قهر کرد رفت گفت اصلا" کار نمیکنم
    میگفت بد اخلاقی توی کار
    مهم شناخت از روحیات طرف مقابله باید مکمل باشید نه اینکه به هم شباهت داشته باشید

17. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Dev

18. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.81
    تشکـر
    7,251
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

در مورد مسائل دیگه هم صحبت میکنم ولی بحث از مسائل کاری معمولا شروع میشه.

ایی ادم خسته میشه نیاز به انرژی داره تا از فردا دوباره ادامه بده ...
    موافقم که باید کسی باشه که بشه رو در رو باهاش حرف زد

و اینکه تکیه کرد به کسی

من درست وقتی فک میکردم تکیه گاهم رو پیدا کردم پشتم خالی شد

گفتن نداره دیگه هممون روزای سخت داشتیم

منم وقتی گریه میکنم خیلی حالم بهتر میشه

راستش رو بخواید خیلی وقته جلوی کسی گریه نکردم و بیشتر تو خلوت خودم اشک ریختم...شاید دارم مرد میشم

شما فقط بیاید چت باکس بگید سلام بچها خودشون میدونن چطور شما رو به حرف بگیرن

از این استیکر هم زیاد براتون میذاریم که خوشحال بشید

همه ی ما وقتی اولین بار اومدیم چت باکس ناآشنا بودیم کم کم آشنا شدیم

من که دوساله به جرئت میتونم بگم اینجا زندگی کردم

به قول توسکا فک کنم دیگه باید به زور متوسل بشیم

19. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Dev

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)